Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Jason Pierre-Paul megfelelő ajánlat esetén vihető. Írjátok bátran 😊
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Addae sem kellett senkinek hátsó körös pickért. Szóval nem hiszem, hogy épp a fizu lett volna a gond. Meg amilyen trédek voltak, egy 6. kör nem sok. (Persze BigBenhez képest ez is qrva drága 😊) Egyszerűen egyik játékosnak sem volt komoly piaca. Egy IRL hosszabbító SS rajtam kívül egy ajánlatot kapott... Wake egyet sem. Pedig ő éppenséggel pont eljátszhatott volna akár tag-értékén is egy cap space-s csapatban. A lényegen nem változtat, másik 31 GM-nek egyaránt volt 2 lehetősége, de egyikkel sem élt.
Soldados
Direkt nem mentem bele a licites dologba (ki milyen stratégiával licitál), mert az félrevisz, most sem fogok, mert annak az elmagyarázása sokkal többet igényelne és ezzel most nem akarok hosszú vitát elindítani. Annyiban mindenképp igazad van a licitügyben is, hogy aki nem licitált Wake-re 1. körben, bekalkulálta, hogy van olyan forgatókönyv, hogy több lehetősége nem lesz, és ennek tudatában tette meg ajánlatait. Most pedig egy ilyen forgatókönyv valósult meg, még ha ez egy egészen fura forgatókönyv is, ezért tartom legitimnek a megoldást. De nem is ezzel foglalkoztam, hiába próbálod ide terelni a szót.

Én csak annyit mondtam, hogy amit állítottál, hogy volt lehetőség trédelni érte olcsón, az egyszerűen nem igaz, mert egy 6. kör is sok lett volna érte, hiszen minden GM pontosan tudta, hogy FA-n a tagnél jóval olcsóbban meg tudja szerezni, ha akarja, ellenérték nélkül. Ha valaki hajlandó lett volna őt a rosterére tenni tag áráért, az hátradőlhetett volna FA előtt, mert még egy durva licitháborút is simán megnyerne egy ilyen maximális ajánlattal. Ezt sehogysem fogod tudni megcáfolni: akármilyen jó is a játékos, FA-n várható árának sokszorosáért nem éri meg elhozni.

Addae-re kb. ugyanez igaz, ráadásul ő sosem volt tag-kaliberű játékos (ha ugyanannyit keresne itt, mint IRl, akkor is az itteni tag alatt lenne), de ez most mindegy is, nem róla beszéltünk. Kb. olyan olcsók voltak ők, mint a cut előtt álló játékosok, akiket meghirdet a GM: nyilván nem érnek annyit, amennyit épp keresnek, ezért nem kellenek senkinek ellenértékért sem, hiszen FA-ról ellenérték nélkül és alacsonyabb fizuval beszerezhetők.
Rajna
A lényeget leírtad, aki nem licitált az 1. körben, az bekalkulálta, hogy már lehet, nem is fog. És a licit azt mutatja, hogy nemhogy tag-értéken tréd keretében, de FA-n jóval kevesebbért sem mozgatott meg senkit Wake. Erről nem én tehetek. (Mint ahogy ebben az ügyben amúgy semmiről sem)

A tag-trédnek pedig nem az a lényege, hogy feltétlen tagértékű játékosnak kell mozognia, hanem hogy ebben a formában nem kell érte versenyezni. És ezt veszed meg - akár egy 6. körös pickért mondjuk. Ami sem Wake esetében, sem Addae esetében nem érdekelt senkit, pedig utóbbit nem is kellett volna tag-értéken hagyni, mert lehetett volna vele hosszabbítani. Az, hogy nem érdekelt 2 IRL hosszabbító játékos senkit egy utolsó pickért sem, már jól mutatta, hogy nem lesz nagy piacuk. Nem véletlen próbáltam rá mindkettőre.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Addae sem kellett senkinek hátsó körös pickért. Szóval nem hiszem, hogy épp a fizu lett volna a gond. Meg amilyen trédek voltak, egy 6. kör nem sok. (Persze BigBenhez képest ez is qrva drága 😊) Egyszerűen egyik játékosnak sem volt komoly piaca. Egy IRL hosszabbító SS rajtam kívül egy ajánlatot kapott... Wake egyet sem. Pedig ő éppenséggel pont eljátszhatott volna akár tag-értékén is egy cap space-s csapatban. A lényegen nem változtat, másik 31 GM-nek egyaránt volt 2 lehetősége, de egyikkel sem élt.
Soldados
Direkt nem mentem bele a licites dologba (ki milyen stratégiával licitál), mert az félrevisz, most sem fogok, mert annak az elmagyarázása sokkal többet igényelne és ezzel most nem akarok hosszú vitát elindítani. Annyiban mindenképp igazad van a licitügyben is, hogy aki nem licitált Wake-re 1. körben, bekalkulálta, hogy van olyan forgatókönyv, hogy több lehetősége nem lesz, és ennek tudatában tette meg ajánlatait. Most pedig egy ilyen forgatókönyv valósult meg, még ha ez egy egészen fura forgatókönyv is, ezért tartom legitimnek a megoldást. De nem is ezzel foglalkoztam, hiába próbálod ide terelni a szót.

Én csak annyit mondtam, hogy amit állítottál, hogy volt lehetőség trédelni érte olcsón, az egyszerűen nem igaz, mert egy 6. kör is sok lett volna érte, hiszen minden GM pontosan tudta, hogy FA-n a tagnél jóval olcsóbban meg tudja szerezni, ha akarja, ellenérték nélkül. Ha valaki hajlandó lett volna őt a rosterére tenni tag áráért, az hátradőlhetett volna FA előtt, mert még egy durva licitháborút is simán megnyerne egy ilyen maximális ajánlattal. Ezt sehogysem fogod tudni megcáfolni: akármilyen jó is a játékos, FA-n várható árának sokszorosáért nem éri meg elhozni.

Addae-re kb. ugyanez igaz, ráadásul ő sosem volt tag-kaliberű játékos (ha ugyanannyit keresne itt, mint IRl, akkor is az itteni tag alatt lenne), de ez most mindegy is, nem róla beszéltünk. Kb. olyan olcsók voltak ők, mint a cut előtt álló játékosok, akiket meghirdet a GM: nyilván nem érnek annyit, amennyit épp keresnek, ezért nem kellenek senkinek ellenértékért sem, hiszen FA-ról ellenérték nélkül és alacsonyabb fizuval beszerezhetők.

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kínáltam tag-trade keretében, ráadásul hirdetve OLCSÓN (ergó hátsó körös pickért) egy +10 sackes IRL 19 milláért aláíró playát, de egyetlen érdeklődés sem volt rá.
Soldados
A licites helyzetre jó megoldás nincs, de az nem giaz, hogy olcsón adtad, abban az rételemben, hogy taggel jött volna. Most ugye hosszú távút Wake-el nem igazán lehet kötni a kora miatt, tehát jó eséllyel iszonyat drága lett volna, nem az ellenérték, hanem a fizu miatt. Ha valaki akár a tag felét kínálja az 1. körben, simán behúzza FA-n mindenféle gixer nélkül. Tehát egy 6.kör+tages fizu bizony elég borsos ár volt, érthető, hogy senki nem harapott rá.

Persze ettől még legitim megoldás, hogy megkaptad, ahogy az is legitim lett volna, ha nem kapod meg (meglepett volna, ha vakon valaki jóval alád ajánlott volna a 2. körben). Ez van, jó megoldás nem volt, két rossz közül lett kiválasztva az egyik, ennyi.
Rajna
Addae sem kellett senkinek hátsó körös pickért. Szóval nem hiszem, hogy épp a fizu lett volna a gond. Meg amilyen trédek voltak, egy 6. kör nem sok. (Persze BigBenhez képest ez is qrva drága 😊) Egyszerűen egyik játékosnak sem volt komoly piaca. Egy IRL hosszabbító kezdő SS rajtam kívül egy ajánlatot kapott... Wake egyet sem, szóval nem azért nem érdeklődtek iránta az emberek tréd keretében, mert magas lett volna a fizuja (pedig ő éppenséggel akár eljátszhatott volna akár tag-értékén is egy cap space-s csapatban), hanem szimplán nem érdekelt kb senkit. A lényegen nem változtat, másik 31 GM-nek egyaránt volt 2 lehetősége, de egyikkel sem élt.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Kínáltam tag-trade keretében, ráadásul hirdetve OLCSÓN (ergó hátsó körös pickért) egy +10 sackes IRL 19 milláért aláíró playát, de egyetlen érdeklődés sem volt rá.
Soldados
A licites helyzetre jó megoldás nincs, de az nem giaz, hogy olcsón adtad, abban az rételemben, hogy taggel jött volna. Most ugye hosszú távút Wake-el nem igazán lehet kötni a kora miatt, tehát jó eséllyel iszonyat drága lett volna, nem az ellenérték, hanem a fizu miatt. Ha valaki akár a tag felét kínálja az 1. körben, simán behúzza FA-n mindenféle gixer nélkül. Tehát egy 6.kör+tages fizu bizony elég borsos ár volt, érthető, hogy senki nem harapott rá.

Persze ettől még legitim megoldás, hogy megkaptad, ahogy az is legitim lett volna, ha nem kapod meg (meglepett volna, ha vakon valaki jóval alád ajánlott volna a 2. körben). Ez van, jó megoldás nem volt, két rossz közül lett kiválasztva az egyik, ennyi.

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha valakit kivagok, es eleg nagy nev, akkor elvileg bekerulhet a 2. FA korbe, ugye? (Church / Sheard esete)
Igor
Sztem igen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 852 — Dr Kongó fan
Ha valakit kivagok, es eleg nagy nev, akkor elvileg bekerulhet a 2. FA korbe, ugye? (Church / Sheard esete)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Mi lenne, ha egyikőtök elengedné a témát? 😊

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hőbörögtem a BigBen tradenél is.
de tökmindegy ki mit ír, bárholbármikor. neked lehet csak igazad. és most ezt befejeztem.
braxa88
Eddig érvet nem olvastam tőled, csak azt, hogy köcsög vagyok. Csak nem tudom, miért? Én tettem egy ajánlatot, ez valóban sportszerűtlen lenne?

Azt igazán elárulhatnád még, hogy miért is érezzem magam szarul. Mert 31 másik GM-et nem érdekelt se hátsó körös pickért, se egy teljesen nyílt licitverseny első körében sem? Emiatt? szóval csak azt áruld el légyszi, hogy én most hol hibáztam ebben a sztoriban. Csak ezt...

És nem braxa, nem így volt a trédes történet sem. Te bizony (másokkal együtt) követelted, hogy az a tréd vétózva legyen. Most nem olvastam azt oldalakon át, hogy ez még véletlenül se legyen hitelesítve. És ez bizony nagy különbség. 😉 Mint ahogy a két tréd között is ég és föld a különbség, de ezt nem hiszem, hogy ecsetelnem kellene.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
hőbörögtem a BigBen tradenél is.
de tökmindegy ki mit ír, bárholbármikor. neked lehet csak igazad. és most ezt befejeztem.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
Jó azért ne ragozzuk túl, Igor ajánlata teljes mértékben korrekt volt, a tiedet meg Soldi úgy baszta volna ki Wake az ablakon, ahogy van... Csak kaptál egy ajándékot.
Habi
Ööööö, kibaszni, semmiképpen nem baszta volna ki, mivel mástól nem kapott ajánlatot. 😉 :p Szóval legfeljebb fintorgott volna, hogy ennyire nem érdekel már senkit. De hamarosan a Los Angeles Times-nak majd ad egy Soldi-éltető nyilatkozatot, hogy azért nem várt tovább, mert nem akar másik GM alatt játszani már. 😊
Soldados
ne magyarázd már meg. ez egy kurva nagy mák volt...
vicc hogy még véded ezek után is magad.
braxa88
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
atiszta az lett volna ha Soldados lemond Wakeről...
braxa88
Eszem ágában sincs. 😉

Kínáltam tag-trade keretében, ráadásul hirdetve OLCSÓN (ergó hátsó körös pickért) egy +10 sackes IRL 19 milláért aláíró playát, de egyetlen érdeklődés sem volt rá. Egyetlen egy sem. Majd FA lett és 32 GM-ből egyetlen egy volt, aki tett neki egy ajánlatot, szóval túl nagy piaca nem volt Wake-nek. Így UTÓLAG (az összeg ismeretében) persze könnyű hőbörögni, meg ajándéknak nevezni, de akinek kellett volna Wake, mindenkinek megvolt a lehetősége rá - két fronton is. Senki nem élt vele. Szóval nem fogom magam szarul érezni, hogy egy véletlen folytán nem lesz 2. kör. Szerencse volt? Igen. De szarul egy pillanatig sem fogom magam érezni emiatt.
Soldados
hát grat.
braxa88
De ha akarsz beszélhetünk igazságosságról, hogy Te mint egyik leghangosabb vétót követelő GM megtorpedóztad a Kancellár-trédemet (miközben eleget tettem a szabályok által előírt láttamozásnak), de amikor BigBen konkrétan több millás capbüntiért cserélt gazdát, azzal nem volt bajod.

Hol az igazság braxa? 😊

Egyszer jól jár az ember, egyszer nem. Ráadásul ebben a sztoriban nem tudom, én hol vagyok hibás. Ezt igazán elárulhatnád, mint az igazság bajnoka. 31 GM-nek se tréd keretében nem kellett hátsó körös pickért, se a licitkör első fordulójában. Ezek a tények.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
Jó azért ne ragozzuk túl, Igor ajánlata teljes mértékben korrekt volt, a tiedet meg Soldi úgy baszta volna ki Wake az ablakon, ahogy van... Csak kaptál egy ajándékot.
Habi
Ööööö, kibaszni, semmiképpen nem baszta volna ki, mivel mástól nem kapott ajánlatot. 😉 :p Szóval legfeljebb fintorgott volna, hogy ennyire nem érdekel már senkit. De hamarosan a Los Angeles Times-nak majd ad egy Soldi-éltető nyilatkozatot, hogy azért nem várt tovább, mert nem akar másik GM alatt játszani már. 😊
Soldados
ne magyarázd már meg. ez egy kurva nagy mák volt...
vicc hogy még véded ezek után is magad.
braxa88
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
atiszta az lett volna ha Soldados lemond Wakeről...
braxa88
Eszem ágában sincs. 😉

Kínáltam tag-trade keretében, ráadásul hirdetve OLCSÓN (ergó hátsó körös pickért) egy +10 sackes IRL 19 milláért aláíró playát, de egyetlen érdeklődés sem volt rá. Egyetlen egy sem. Majd FA lett és 32 GM-ből egyetlen egy volt, aki tett neki egy ajánlatot, szóval túl nagy piaca nem volt Wake-nek. Így UTÓLAG (az összeg ismeretében) persze könnyű hőbörögni, meg ajándéknak nevezni, de akinek kellett volna Wake, mindenkinek megvolt a lehetősége rá - két fronton is. Senki nem élt vele. Szóval nem fogom magam szarul érezni, hogy egy véletlen folytán nem lesz 2. kör. Szerencse volt? Igen. De szarul egy pillanatig sem fogom magam érezni emiatt.
Soldados
hát grat.
braxa88
A tények makacs dolgok. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
Jó azért ne ragozzuk túl, Igor ajánlata teljes mértékben korrekt volt, a tiedet meg Soldi úgy baszta volna ki Wake az ablakon, ahogy van... Csak kaptál egy ajándékot.
Habi
Ööööö, kibaszni, semmiképpen nem baszta volna ki, mivel mástól nem kapott ajánlatot. 😉 :p Szóval legfeljebb fintorgott volna, hogy ennyire nem érdekel már senkit. De hamarosan a Los Angeles Times-nak majd ad egy Soldi-éltető nyilatkozatot, hogy azért nem várt tovább, mert nem akar másik GM alatt játszani már. 😊
Soldados
ne magyarázd már meg. ez egy kurva nagy mák volt...
vicc hogy még véded ezek után is magad.
braxa88
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
atiszta az lett volna ha Soldados lemond Wakeről...
braxa88
Eszem ágában sincs. 😉

Kínáltam tag-trade keretében, ráadásul hirdetve OLCSÓN (ergó hátsó körös pickért) egy +10 sackes IRL 19 milláért aláíró playát, de egyetlen érdeklődés sem volt rá. Egyetlen egy sem. Majd FA lett és 32 GM-ből egyetlen egy volt, aki tett neki egy ajánlatot, szóval túl nagy piaca nem volt Wake-nek. Így UTÓLAG (az összeg ismeretében) persze könnyű hőbörögni, meg ajándéknak nevezni, de akinek kellett volna Wake, mindenkinek megvolt a lehetősége rá - két fronton is. Senki nem élt vele. Szóval nem fogom magam szarul érezni, hogy egy véletlen folytán nem lesz 2. kör. Szerencse volt? Igen. De szarul egy pillanatig sem fogom magam érezni emiatt.
Soldados
hát grat.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
Akkor még durvábban jól járok, mert akkor idén 1,85 lett volna a fizetése 2,2 milla helyett, ráadásul én már idén sem próbáltam hosszabbítani vele, s ezt jövőre se terveztem volna.
Soldados
Nem azért ötletelek, hogy rosszabbul járj, csak egy reális megoldást keresek. A legideálisabbat. És akkor jövőre legalább hosszabbíthatnál vele, ha úgyis ezt akarod.
Klaci79
Jaa, nem veszem rossz néven. Meg amúgyis eldőlt kérdés már.

Épp azt írtam, hogy amit írtál, azzal csak még jobban jártam volna, mivel idénre még olcsóbban kapnám meg, jövőre pedig nem akarnék hosszabbítani vele, ahogy már idén sem akartam, be se tettem a 6 playám közé.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
Jó azért ne ragozzuk túl, Igor ajánlata teljes mértékben korrekt volt, a tiedet meg Soldi úgy baszta volna ki Wake az ablakon, ahogy van... Csak kaptál egy ajándékot.
Habi
Ööööö, kibaszni, semmiképpen nem baszta volna ki, mivel mástól nem kapott ajánlatot. 😉 :p Szóval legfeljebb fintorgott volna, hogy ennyire nem érdekel már senkit. De hamarosan a Los Angeles Times-nak majd ad egy Soldi-éltető nyilatkozatot, hogy azért nem várt tovább, mert nem akar másik GM alatt játszani már. 😊
Soldados
ne magyarázd már meg. ez egy kurva nagy mák volt...
vicc hogy még véded ezek után is magad.
braxa88
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
atiszta az lett volna ha Soldados lemond Wakeről...
braxa88
Eszem ágában sincs. 😉

Kínáltam tag-trade keretében, ráadásul hirdetve OLCSÓN (ergó hátsó körös pickért) egy +10 sackes IRL 19 milláért aláíró playát, de egyetlen érdeklődés sem volt rá. Egyetlen egy sem. Majd FA lett és 32 GM-ből egyetlen egy volt, aki tett neki egy ajánlatot, szóval túl nagy piaca nem volt Wake-nek. Így UTÓLAG (az összeg ismeretében) persze könnyű hőbörögni, meg ajándéknak nevezni, de akinek kellett volna Wake, mindenkinek megvolt a lehetősége rá - két fronton is. Senki nem élt vele. Szóval nem fogom magam szarul érezni, hogy egy véletlen folytán nem lesz 2. kör. Szerencse volt? Igen. De szarul egy pillanatig sem fogom magam érezni emiatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
Akkor még durvábban jól járok, mert akkor idén 1,85 lett volna a fizetése 2,2 milla helyett, ráadásul én már idén sem próbáltam hosszabbítani vele, s ezt jövőre se terveztem volna.
Soldados
Nem azért ötletelek, hogy rosszabbul járj, csak egy reális megoldást keresek. A legideálisabbat. És akkor jövőre legalább hosszabbíthatnál vele, ha úgyis ezt akarod.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
Jó azért ne ragozzuk túl, Igor ajánlata teljes mértékben korrekt volt, a tiedet meg Soldi úgy baszta volna ki Wake az ablakon, ahogy van... Csak kaptál egy ajándékot.
Habi
Ööööö, kibaszni, semmiképpen nem baszta volna ki, mivel mástól nem kapott ajánlatot. 😉 :p Szóval legfeljebb fintorgott volna, hogy ennyire nem érdekel már senkit. De hamarosan a Los Angeles Times-nak majd ad egy Soldi-éltető nyilatkozatot, hogy azért nem várt tovább, mert nem akar másik GM alatt játszani már. 😊
Soldados
ne magyarázd már meg. ez egy kurva nagy mák volt...
vicc hogy még véded ezek után is magad.
braxa88
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
atiszta az lett volna ha Soldados lemond Wakeről...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó azért ne ragozzuk túl, Igor ajánlata teljes mértékben korrekt volt, a tiedet meg Soldi úgy baszta volna ki Wake az ablakon, ahogy van... Csak kaptál egy ajándékot.
Habi
Ööööö, kibaszni, semmiképpen nem baszta volna ki, mivel mástól nem kapott ajánlatot. 😉 :p Szóval legfeljebb fintorgott volna, hogy ennyire nem érdekel már senkit. De hamarosan a Los Angeles Times-nak majd ad egy Soldi-éltető nyilatkozatot, hogy azért nem várt tovább, mert nem akar másik GM alatt játszani már. 😊
Soldados
ne magyarázd már meg. ez egy kurva nagy mák volt...
vicc hogy még véded ezek után is magad.
braxa88
Nem védem. Tényeket írtam le.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
Klaci79
Akkor még durvábban jól járok, mert akkor idén 1,85 lett volna a fizetése 2,2 milla helyett, ráadásul én már idén sem próbáltam hosszabbítani vele, s ezt jövőre se terveztem volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Jó azért ne ragozzuk túl, Igor ajánlata teljes mértékben korrekt volt, a tiedet meg Soldi úgy baszta volna ki Wake az ablakon, ahogy van... Csak kaptál egy ajándékot.
Habi
Ööööö, kibaszni, semmiképpen nem baszta volna ki, mivel mástól nem kapott ajánlatot. 😉 :p Szóval legfeljebb fintorgott volna, hogy ennyire nem érdekel már senkit. De hamarosan a Los Angeles Times-nak majd ad egy Soldi-éltető nyilatkozatot, hogy azért nem várt tovább, mert nem akar másik GM alatt játszani már. 😊
Soldados
ne magyarázd már meg. ez egy kurva nagy mák volt...
vicc hogy még véded ezek után is magad.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azon gondolkodtam, hogy ilyen esetben nem lett volna e az a legtisztább megoldás, ha egy-egy évre kapják meg a srácokat, aztán lehet velük hosszabbítani?!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó azért ne ragozzuk túl, Igor ajánlata teljes mértékben korrekt volt, a tiedet meg Soldi úgy baszta volna ki Wake az ablakon, ahogy van... Csak kaptál egy ajándékot.
Habi
Ööööö, kibaszni, semmiképpen nem baszta volna ki, mivel mástól nem kapott ajánlatot. 😉 :p Szóval legfeljebb fintorgott volna, hogy ennyire nem érdekel már senkit. De hamarosan a Los Angeles Times-nak majd ad egy Soldi-éltető nyilatkozatot, hogy azért nem várt tovább, mert nem akar másik GM alatt játszani már. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jó azért ne ragozzuk túl, Igor ajánlata teljes mértékben korrekt volt, a tiedet meg Soldi úgy baszta volna ki Wake az ablakon, ahogy van... Csak kaptál egy ajándékot.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nálam is van passrusher így dögivel: Ingram, Dupree, Wake, Kruger. És mindegyik rohadt olcsó fizuval.

Amúgy Wake-t nem is értem, hogy nem kapott mástól ajánlatot (vagy pl senkit nem érdekelt tag-trade keretében sem). Hiába 1000 éves, letolt megint egy +10 sackes szezont és kapott IRL egy 2 éves 19 millás szerződést. :/ És rajtam kívül senki nem kínált neki semmit!? Érthetetlen. Mondjuk Bennettet sem értem, vagy Romót.

Mindenesetre így szerencsém volt, s home town discounttal maradt Wake. 😊
Soldados
Gondolom Wake és Bennett is csak első körben nem kapott mástól ajánlatot, de a 2. körben aki esetleg az eredetileg kinézett játékosnál hoppon maradt, az szívesen próbálkozott volna. Úgyhogy tényleg örülhettek, hogy nem lett 2. kör és lépjünk is túl az egészen. A vége lehet már nem lett volna érthetetlen a számodra, nem véletlen, hogy így lett kitalálva. Mivel én olyan játékosra tettem ajánlatot, akivel máshoz kellett fordulni, nem voltam ilyen szerencsés, hiába ajánlottam rá egyedül...😊
Klaci79
Nyilván van olyan, aki QB helyett edge rusherre költene a 2. licitkörben, de akinek iszonyatosan kell edge rusher, az azért az 1. körben bejelentkezik. Az 1. FA-kör 2 edge rusherre mindössze egy-egy ajánlatot kapott. Persze, biztos lenne, aki bejelentkezne a 2. körben, de valszeg azoknak nem volt topprioritása, hiszen akkor tuti küldött volna ajánlatot már az 1. körben is.

Ettől még ez így szerencsétlenül, vagy az én szempontomból nyilván szerencsésen alakult. Az viszont biztos, hogy senkinek sem volt tiltva, hogy küldjön ajánlatot, de vkinek más volt a prioritása, ezért nem küldött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nálam is van passrusher így dögivel: Ingram, Dupree, Wake, Kruger. És mindegyik rohadt olcsó fizuval.

Amúgy Wake-t nem is értem, hogy nem kapott mástól ajánlatot (vagy pl senkit nem érdekelt tag-trade keretében sem). Hiába 1000 éves, letolt megint egy +10 sackes szezont és kapott IRL egy 2 éves 19 millás szerződést. :/ És rajtam kívül senki nem kínált neki semmit!? Érthetetlen. Mondjuk Bennettet sem értem, vagy Romót.

Mindenesetre így szerencsém volt, s home town discounttal maradt Wake. 😊
Soldados
Gondolom Wake és Bennett is csak első körben nem kapott mástól ajánlatot, de a 2. körben aki esetleg az eredetileg kinézett játékosnál hoppon maradt, az szívesen próbálkozott volna. Úgyhogy tényleg örülhettek, hogy nem lett 2. kör és lépjünk is túl az egészen. A vége lehet már nem lett volna érthetetlen a számodra, nem véletlen, hogy így lett kitalálva. Mivel én olyan játékosra tettem ajánlatot, akivel máshoz kellett fordulni, nem voltam ilyen szerencsés, hiába ajánlottam rá egyedül...😊