NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
@Shilkor, @Egon, @Klaci79, @Göbi Nektek van még elmaradásotok PS pótlás / claimelt játékosnak helycsinálás terén.
vassadi
Mi a határidő?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
@Shilkor, @Egon, @Klaci79, @Göbi Nektek van még elmaradásotok PS pótlás / claimelt játékosnak helycsinálás terén.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Zennert PS-re tenni azért elég nagy kockázat volt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
akkor mennyire tuti, hogy nem lesz madden sim? ok, hogy vannak, akik nem tudják vállalni, de akkor senki semmikor?
Mert, ha ez a sajnálatos eset megtörténne, akkor volt már itt sok sok ötlet a draft sorrend eldöntésére, össze kéne szedni őket és szavazni, hogy melyik legyen. Ezt viszont le lehetne zongorázni gyorsan is, én is szívesen segítek ebben. Már csak azért is lehetne hamar megoldani, mert pár hét, és kezdődik az idény...a fele társaság tuti nem fog a játékkal foglalkozni, ha sokaknak még a rostert sem sikerült rendbe tennie. Másrészt régen volt bármi izgi a játékunkban- (régen volt az a draft)-, most lenne...

Még valami... a legtöbb ötlet ilyen szavazós, hogy szavazzunk a meccsekre, eredményekre, stb... ezzel az a bibi, hogy mi emberek vagyunk, nem sportesemények 😊 magyarul szubjektívek... mindenre van papírforma, és az ember úgyis az "erősebb csapatot" választja a szavazásnál 1-1 meccsnél. Még, ha nem is mindenki, mert 1-2 ember gondol egy merészet néha, a többségnél úgyis az erősebb team nyeri majd a meccset, így hiába az 1-2 ember "meglepetése". Márpedig mind a maddenben, mind az életben vannak meglepetések minden fordulóban, ahol az esélytelenebb megvicceli az amúgy jobb csapatot.
Erre van egy elég egyszerű megoldás, ha ilyen szavazós miújság lenne végül a befutó... minden fordulóból ki lehetne választani "véletlenszerűen" (ami elég egyszerű amúgy) 2-3 párosítást, ami random dől majd el... nem pedig mi szavazzuk meg az eredményt. Így fordulónként meglesz az 1-2 meglepetés eredmény is, ami borítja majd a papírformát.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fasza lett volna, ha a varázsgömb megmondja szezon elején, hogy így szétcsúszik a társaság, mert akkor biztosan nem így csinálom az idei évet 😕 😕


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
van még valahol egy udfa lista h egy embert be tudjak kukázni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
LT! Kevés a QB szerintem, a harmadiknak legalább PS-esnek kell lennie. 😊
adam8
Elég a két QB, és így rendben is van a kerete.
vassadi
Azért az a Whitney Mercilus MLB igen meredek 😀
empty taxi
Igen, volt már rá célzás, de hát ennyi lóvéért kezdenie kell 😀 És oda fért be... majd jövőre eladom 4 első körért 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
vassadi
Elvileg megvagyok, ha vmi gebasz vón jelezz és sorry a késésért.
gabokocka
Így már oké.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
LT! Kevés a QB szerintem, a harmadiknak legalább PS-esnek kell lennie. 😊
adam8
Elég a két QB, és így rendben is van a kerete.
vassadi
Azért az a Whitney Mercilus MLB igen meredek 😀
empty taxi
Kétségtelen. De én csak a táblázatot nézem, hogy a létszám és a cap rendben legyen. Hogy a depth chartjára ki mit ír, az nekem már másodlagos.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
LT! Kevés a QB szerintem, a harmadiknak legalább PS-esnek kell lennie. 😊
adam8
Elég a két QB, és így rendben is van a kerete.
vassadi
Azért az a Whitney Mercilus MLB igen meredek 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
vassadi
Elvileg megvagyok, ha vmi gebasz vón jelezz és sorry a késésért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
LT! Kevés a QB szerintem, a harmadiknak legalább PS-esnek kell lennie. 😊
adam8
Elég a két QB, és így rendben is van a kerete.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
[
Valóban, Greene nem lett leadminisztrálva. Mondjuk @iktriad sem szólt, hogy hiányzik neki. 😊 Akkor viszont őt kérném meg, hogy dobjon ki valakit azok közül, akiket a határidő után igazolt le a keret
vassadi
Nálam Greene ott van a depth charton. Szóval én nem felejtettem el hogy nálam van. És vele együtt van meg az 53+10. 😊
iktriad
Tévedsz, Parnellt lehagytad a depth chartról, szóval most 64 játékosod van, úgyhogy a határidő után igazolt Bowman, Hill, Wilson trióból valakitől válj meg.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A különbség összesen 150.000$ a két-két játékos esetén, vagyis nem szaladtam túl tavaly sem, így nincs idei cap carryover, vagyis beférek az idei sapesz alá, ha jól számolom.
somoskovig
Igen, így már rendben van.
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
LT! Kevés a QB szerintem, a harmadiknak legalább PS-esnek kell lennie. 😊

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 074 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
[
Valóban, Greene nem lett leadminisztrálva. Mondjuk @iktriad sem szólt, hogy hiányzik neki. 😊 Akkor viszont őt kérném meg, hogy dobjon ki valakit azok közül, akiket a határidő után igazolt le a keret
vassadi
Nálam Greene ott van a depth charton. Szóval én nem felejtettem el hogy nálam van. És vele együtt van meg az 53+10. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Elkészültem a rosterrel, hát a capátlépéssel nem tudok már micsinálni, szóval bevállalom a jövő évi duplát... Túl szép lett volna ha 2017-ben abszolút nincs büntim. 😀
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ádi, egy hibát találtam a rosteremben, Rashad Greene WR a draft alatt Jacksonville-be került, így darabra megvagyok asszem. Továbbá a top 51 fizu számolásánál gondolom csak az active roster számít. Nálam Efe Obada PS játékos, idén 525.000$ fizetéssel, viszont az aktív rosteren a 465.000$-t kereső Leontee Carroo az 51. fizetés, így itt is akad 60.000 dollár eltérés.

Illetve még egy dolgot nem értek, mi az a -141.000$ cap carryover?
somoskovig
A mínuszos cap carryover pedig azért van, mert pár csapat tavaly valahogy cap limit felett zárta a szezont, és az év elején abban egyeztünk meg, hogy náluk az a plusz idén le lesz vonva.
vassadi
Megvan az a korábbi roster fájl, ami alapján túlszaladtam tavaly? Mert nekem ez nincs meg, hogy ilyen büntit hoztam volna át...
somoskovig
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Wl7t-foTvwVk-Md_FvpKZ3pzbeAffWdGsgJ_FEeuQxk/edit?usp=sharing
vassadi
Akkor ugyanaz a helyzet, mint idén, ez volt a tavalyi final DC_m: Ezen látszik, hogy Simms és Watford a 600.000$ fizetésükkel PS-ben voltak, míg az Acker-Reaser CB páros volt az aktív keret 50-51. fizetése 525.000$ fizuval (Rashad Greene és Michael Burton volt az 52-53. játékos). A különbség összesen 150.000$ a két-két játékos esetén, vagyis nem szaladtam túl tavaly sem, így nincs idei cap carryover, vagyis beférek az idei sapesz alá, ha jól számolom.
San Francisco 49ers - full DC 2015.:

QB: Alex Smith, Blaine Gabbert
RB: CJ Spiller, Knowshon Moreno, Latavius Murray
FB: Bruce Miller
WR: Alshon Jeffery, Robert Woods, Harry Douglas, Riley Cooper, Rashad Greene
TE: Heath Miller, Brandon Pettigrew, Trey Burton
LT: Joe Staley, Will Svitek
LG: A.J. Cann, Chad Rinehart
C: Stefen Wisniewski, Eric Kush
RG: Larry Warford III, Chad Rinehart
RT: Donald Stephenson, Ereck Flowers


LE: Brian Robison, Devin Taylor, George Johnson
DT: Corey Peters, Jonathan Babineaux, Kawann Short, Jay Bromley
RE: DeMarcus Ware, Ryan Davis
WLB: Zach Brown, Christian Jones, Corey Nelson
MLB: Mason Foster, Mark Herzlich
SLB: Davon Kennard, Kyle Wilber
CB: Cary Williams, Janoris Jenkins, William Gay, Rashean Mathis, Leonard Johnson, Kenneth Acker, Keith Reaser
FS: Reggie Nelson, David Bruton
SS: Jonathan Cyprien, JJ Wilcox

K: Blair Walsh
P: Andy Lee
LS: Jon Condo

PS:
Matt Simms QB
Earl Watford, OG
Brett Jones, C
Efe Obada DE
Randell Johnson LB
Khairi Fortt LB
Kyle Loomis P
Marvin Kloss K
Michael Burton FB
George Farmer WR
somoskovig

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ádi, egy hibát találtam a rosteremben, Rashad Greene WR a draft alatt Jacksonville-be került, így darabra megvagyok asszem. Továbbá a top 51 fizu számolásánál gondolom csak az active roster számít. Nálam Efe Obada PS játékos, idén 525.000$ fizetéssel, viszont az aktív rosteren a 465.000$-t kereső Leontee Carroo az 51. fizetés, így itt is akad 60.000 dollár eltérés.

Illetve még egy dolgot nem értek, mi az a -141.000$ cap carryover?
somoskovig
A mínuszos cap carryover pedig azért van, mert pár csapat tavaly valahogy cap limit felett zárta a szezont, és az év elején abban egyeztünk meg, hogy náluk az a plusz idén le lesz vonva.
vassadi
Megvan az a korábbi roster fájl, ami alapján túlszaladtam tavaly? Mert nekem ez nincs meg, hogy ilyen büntit hoztam volna át...
somoskovig
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Wl7t-foTvwVk-Md_FvpKZ3pzbeAffWdGsgJ_FEeuQxk/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ádi, egy hibát találtam a rosteremben, Rashad Greene WR a draft alatt Jacksonville-be került, így darabra megvagyok asszem. Továbbá a top 51 fizu számolásánál gondolom csak az active roster számít. Nálam Efe Obada PS játékos, idén 525.000$ fizetéssel, viszont az aktív rosteren a 465.000$-t kereső Leontee Carroo az 51. fizetés, így itt is akad 60.000 dollár eltérés.

Illetve még egy dolgot nem értek, mi az a -141.000$ cap carryover?
somoskovig
A mínuszos cap carryover pedig azért van, mert pár csapat tavaly valahogy cap limit felett zárta a szezont, és az év elején abban egyeztünk meg, hogy náluk az a plusz idén le lesz vonva.
vassadi
Megvan az a korábbi roster fájl, ami alapján túlszaladtam tavaly? Mert nekem ez nincs meg, hogy ilyen büntit hoztam volna át...

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ádi, egy hibát találtam a rosteremben, Rashad Greene WR a draft alatt Jacksonville-be került, így darabra megvagyok asszem. Továbbá a top 51 fizu számolásánál gondolom csak az active roster számít. Nálam Efe Obada PS játékos, idén 525.000$ fizetéssel, viszont az aktív rosteren a 465.000$-t kereső Leontee Carroo az 51. fizetés, így itt is akad 60.000 dollár eltérés.

Illetve még egy dolgot nem értek, mi az a -141.000$ cap carryover?
somoskovig
Valóban, Greene nem lett leadminisztrálva. Mondjuk @iktriad sem szólt, hogy hiányzik neki. 😊 Akkor viszont őt kérném meg, hogy dobjon ki valakit azok közül, akiket a határidő után igazolt le a keret feltöltéséhez.

A táblázatban minden fizetés bele van számítva a top 51-be, függetlenül attól, hogy valaki aktív keretben vagy PS-ben van-e, de akkor ezt a Carroo-Obada dolgot külön figyelembe tudom venni. Viszont még így is cap limit felett vagy.

A mínuszos cap carryover pedig azért van, mert pár csapat tavaly valahogy cap limit felett zárta a szezont, és az év elején abban egyeztünk meg, hogy náluk az a plusz idén le lesz vonva.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ádi, egy hibát találtam a rosteremben, Rashad Greene WR a draft alatt Jacksonville-be került, így darabra megvagyok asszem. Továbbá a top 51 fizu számolásánál gondolom csak az active roster számít. Nálam Efe Obada PS játékos, idén 525.000$ fizetéssel, viszont az aktív rosteren a 465.000$-t kereső Leontee Carroo az 51. fizetés, így itt is akad 60.000 dollár eltérés.

Illetve még egy dolgot nem értek, mi az a -141.000$ cap carryover?

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Holnap folytatjuk a defense-zel, az kicsit könnyebb lesz. (Talán.)
Igor
Csak mert annyit szívtad a véremet, ez nyolc napja volt! 😀
somoskovig
Olimpia alatt esélytelen 😊
De még mindig kevesebb ideje várunk mint a tiedre 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
most lehet én maradtam le valamiről, de hogy lehet az, hogy most még vannak waiver claimek?
elméletileg akinek nincs elég játékosa már csak az UDFA játékosok maradtak
Ork
Nem lehet már waiveren claimelni senkit. Mondhattam volna Jack Zoltánnak, hogy írja át Beckhamet az FA licit topikba, de ilyen formaságokon itt már nem akadok fenn, adam8 pedig még a kerethirdetési határidő előtt adta be a claimet Bullough-ra.
több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
most lehet én maradtam le valamiről, de hogy lehet az, hogy most még vannak waiver claimek?
elméletileg akinek nincs elég játékosa már csak az UDFA játékosok maradtak