NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
hahh, úgy látszik Harbaugh sincs megelégedve a michigani QB helyzettel, mert jelen pillanatban is épp Mississippiben van, hogy meggyőzze az Ole Miss-tól már biztosan távozó, Manzielhez hasonlított Shea Pattersont, hogy a Michigant válassza

SEC csapathoz nem mehet, de a Wolverines elviheti, nem lenne kis fogás

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Hat szomorú vagyok, én is jobban örültem volna az OsUnak, mint a Bamának. A menetrend miatt főleg. Na majd érdekes lesz az OKL - CLE döntő
Chargers LT
A grúzok azért lesz ehhez néhány szava 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Hat szomorú vagyok, én is jobban örültem volna az OsUnak, mint a Bamának. A menetrend miatt főleg. Na majd érdekes lesz az OKL - CLE döntő

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
teljes a lista mind a 39 bowllal, hogy beharangozók is lesznek-e, azt még nem tudom megígérni
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fncaa_football.png
College Football Schedule - Week 1 Postseason, 2023 - ESPN
All scheduled NCAAF games played in week 1 Postseason, Dec 11 - Jan 10, 2023 on ESPN. Includes game times, TV listings and ticket information.


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
elég valószínű, hogy Auburn vs UCF a Peach, Washington vs Penn State a Fiesta és Ohio State vs USC a Cotton Bowl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Egyebkent az Alabama mivel jobb, mint a Wisconsin?
Godfather
ha Hurts irányít tegnap az OSU ellen, akkor a Badgers a Big Ten-bajnok, ennyivel minimum
baggio
gondolom azért jobbak mert a Badgers nem nullázta idén sem a kiválóan teljesítő Vanderbiltet, sem a világhírű Mercert 😕
Cuchulain82
ezt el lehetne játszani a Wisconsin menetrendjével is, nagyon nem akartam én sem a Bamát látni idén a PO-ban, mert nem érdemlik meg, csak sajnos a négy helyet akkor is fel kell tölteni ha csupán három arra érdemes csapat van

Végül Citrus bowl lett belőle. A tavalyi 3-9 után nagyon örülök ennek is. Go Spartans 😊
Gergőke
LSU vs Notre Dame lesz a Citrus Bowl, bocs, javítottam

a Washington pedig bekerült a top12-be a TCU kárára, ezzel eldőlt, hogy a Miami-Wisconsin mellett a további három access bowlon a Penn State, UCF, Washington, Ohio State, Auburn, USC hatos játszik, a párosításokra még várni kell
baggio
oké igazad, van nem is állítom, hogy a Wisconsin komolyabb meccseket játszott, de azt továbbra is röhejesnek tartom, hogy amikor nincs 4 egyértelmű csapat a PO-ban akkor nyomjunk be valakit a SEC-ből mert az a legerősebb konferencia, az hogy idén volt 3 komolyan vehető csapat ebből a "legerősebb" konferenciából az nem számít
engem az zavar hogy fel sem merül hogy egy kisebb konf.-ból juttassanak be valakit hanem mindig a SEC a vészmegoldás, kár hogy az Auburnt nem sikerült valahogy beügyeskedni pedig az még nagy királyság lett volna 😕
eljutottam oda hogy a Bama helyett még a USC is szívesebben látnám bent pedig a Trojanst utálom mint a ....t
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Egyebkent az Alabama mivel jobb, mint a Wisconsin?
Godfather
ha Hurts irányít tegnap az OSU ellen, akkor a Badgers a Big Ten-bajnok, ennyivel minimum
baggio
gondolom azért jobbak mert a Badgers nem nullázta idén sem a kiválóan teljesítő Vanderbiltet, sem a világhírű Mercert 😕
Cuchulain82
ezt el lehetne játszani a Wisconsin menetrendjével is, nagyon nem akartam én sem a Bamát látni idén a PO-ban, mert nem érdemlik meg, csak sajnos a négy helyet akkor is fel kell tölteni ha csupán három arra érdemes csapat van

Végül Citrus bowl lett belőle. A tavalyi 3-9 után nagyon örülök ennek is. Go Spartans 😊
Gergőke
LSU vs Notre Dame lesz a Citrus Bowl, bocs, javítottam

a Washington pedig bekerült a top12-be a TCU kárára, ezzel eldőlt, hogy a Miami-Wisconsin mellett a további három access bowlon a Penn State, UCF, Washington, Ohio State, Auburn, USC hatos játszik, a párosításokra még várni kell


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Egyebkent az Alabama mivel jobb, mint a Wisconsin?
Godfather
ha Hurts irányít tegnap az OSU ellen, akkor a Badgers a Big Ten-bajnok, ennyivel minimum
baggio
gondolom azért jobbak mert a Badgers nem nullázta idén sem a kiválóan teljesítő Vanderbiltet, sem a világhírű Mercert 😕
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Egyebkent az Alabama mivel jobb, mint a Wisconsin?
Godfather
ha Hurts irányít tegnap az OSU ellen, akkor a Badgers a Big Ten-bajnok, ennyivel minimum


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
Egyebkent az Alabama mivel jobb, mint a Wisconsin?

O-H-I-O
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
szánalmas ez az egész, simán csak rá kellett volna bökni 4 SEC csapatra és azt mondani hogy ők a négy legjobb, bár hozzáteszem az OSU sem érdemelte volna meg
de az tuti hogy egy kis egyetemet mint pl. a UCF soha nem fognak odaengedni 😕
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
no comment
remelem ezentul mi is FCS csapatokkal jatszunk az Oklahoma helyett...
Godfather
 gph.is/2fDftov
tenorx
Ki a legjobb csapat, akit az Alabama megvert?
Godfather
OSU-t a rankingban 😀
több mint 6 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
no comment
remelem ezentul mi is FCS csapatokkal jatszunk az Oklahoma helyett...
Godfather
 gph.is/2fDftov
tenorx
Ki a legjobb csapat, akit az Alabama megvert?

O-H-I-O
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
no comment
remelem ezentul mi is FCS csapatokkal jatszunk az Oklahoma helyett...
Godfather
több mint 6 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
Iden 3 ertelmes csapat volt az SEC-ben, abbol 2 PO, a B1G a legerosebb konfenrencia, 0 PO team...

O-H-I-O
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
pac12 győztes előtt 2 nem konfgyőztes is. az is szép azért
több mint 6 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
no comment
remelem ezentul mi is FCS csapatokkal jatszunk az Oklahoma helyett...

O-H-I-O
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
SEC döntőt!
aztán jöhet a 8csapatos PO.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Wisconsin vs Miami az Orange Bowl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
#5 OSU, #6 Wisconsin

Hát ezért megérte élőben nézni 😀
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 676 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
1. Clemson Tigers (ACC)
2. Oklahoma Sooners (Big 12)
3. Georgia Bulldogs (SEC)
4. Alabama Crimson Tide (SEC)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
EZAZ #4 Alabama!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Georgia #3, na jöhet a lényeg.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Oklahoma #2, still nincs meglepi 😀
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Na Clemson #1, nincs meglepetés 😀