NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Mora éra vége az UCLA-nál, felkészül Chip Kelly?! 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ohio Statet veri a Michigan és a PSU nyer, akkor a PSU megy a döntőbe. Tudom, esély nulla, de hátha 😛
dande
valamit nagyon elnéztél, mert a Big Ten döntő már kőbe vésett dolog, itt meg is bizonyosodhatsz róla
 www.espn.com/college-football/schedule/_/week/14
baggio
Jó csak akkor a franc se érti ezt. A mérleg nem számít? Az Ohio áll 9-3-l a PSU meg 10-2-vel, hogy van ez?????? Ha egyenlően állnának érteném mert a Buyks nyert de így??? Akkor kár is bámiben reménykedni
dande
Tavaly volt ugyanez, ha visszaemlékszel, akkor mi álltunk egy vereséggel ti kettővel, és mégis ti jutottatok a döntőbe a konferencián belüli eredmény miatt. Most ugyanez, csak fordítva, nekünk jobb a konferencián belüli mérlegünk, ezért mi játszuk a döntőt a badgerssel.
kapitnono
Látod erre már nem emlékeztem 😊 de akkor a játszhatnánk cserébe mi a POba 😛
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ohio Statet veri a Michigan és a PSU nyer, akkor a PSU megy a döntőbe. Tudom, esély nulla, de hátha 😛
dande
valamit nagyon elnéztél, mert a Big Ten döntő már kőbe vésett dolog, itt meg is bizonyosodhatsz róla
 www.espn.com/college-football/schedule/_/week/14
baggio
Jó csak akkor a franc se érti ezt. A mérleg nem számít? Az Ohio áll 9-3-l a PSU meg 10-2-vel, hogy van ez?????? Ha egyenlően állnának érteném mert a Buyks nyert de így??? Akkor kár is bámiben reménykedni
dande
Tavaly volt ugyanez, ha visszaemlékszel, akkor mi álltunk egy vereséggel ti kettővel, és mégis ti jutottatok a döntőbe a konferencián belüli eredmény miatt. Most ugyanez, csak fordítva, nekünk jobb a konferencián belüli mérlegünk, ezért mi játszuk a döntőt a badgerssel.


több mint 6 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
A Utah edzőjét remélem "agyondicsérik" az utolsó perces időkérése miatt... 😀
Nem akart hosszabbítást, így legalább mindenki hazamehetett időben.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ohio Statet veri a Michigan és a PSU nyer, akkor a PSU megy a döntőbe. Tudom, esély nulla, de hátha 😛
dande
valamit nagyon elnéztél, mert a Big Ten döntő már kőbe vésett dolog, itt meg is bizonyosodhatsz róla
 www.espn.com/college-football/schedule/_/week/14
baggio
Jó csak akkor a franc se érti ezt. A mérleg nem számít? Az Ohio STATE áll 9-3-l a PSU meg 10-2-vel, hogy van ez?????? Ha egyenlően állnának érteném mert a Buyks nyert de így??? Akkor kár is bármiben reménykedni
dande
a konferencián belüli mérleg számít, a non-konf meccsek nem
baggio
Ohio Statet veri a Michigan és a PSU nyer, akkor a PSU megy a döntőbe. Tudom, esély nulla, de hátha 😛
dande
valamit nagyon elnéztél, mert a Big Ten döntő már kőbe vésett dolog, itt meg is bizonyosodhatsz róla
 www.espn.com/college-football/schedule/_/week/14
baggio
Jó csak akkor a franc se érti ezt. A mérleg nem számít? Az Ohio STATE áll 9-3-l a PSU meg 10-2-vel, hogy van ez?????? Ha egyenlően állnának érteném mert a Buyks nyert de így??? Akkor kár is bármiben reménykedni
dande
a konferencián belüli mérleg számít, a non-konf meccsek nem
baggio
Ja, bocs, akkor kár a gőzért, akkor már két fordulóval ezelőtt eldőlt.......gratulálok, sikerült ezt is elszórakozni, pedig minden adott volt a POhoz
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Ohio Statet veri a Michigan és a PSU nyer, akkor a PSU megy a döntőbe. Tudom, esély nulla, de hátha 😛
dande
valamit nagyon elnéztél, mert a Big Ten döntő már kőbe vésett dolog, itt meg is bizonyosodhatsz róla
 www.espn.com/college-football/schedule/_/week/14
baggio
Jó csak akkor a franc se érti ezt. A mérleg nem számít? Az Ohio STATE áll 9-3-l a PSU meg 10-2-vel, hogy van ez?????? Ha egyenlően állnának érteném mert a Buyks nyert de így??? Akkor kár is bármiben reménykedni
dande
a konferencián belüli mérleg számít, a non-konf meccsek nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ohio Statet veri a Michigan és a PSU nyer, akkor a PSU megy a döntőbe. Tudom, esély nulla, de hátha 😛
dande
valamit nagyon elnéztél, mert a Big Ten döntő már kőbe vésett dolog, itt meg is bizonyosodhatsz róla
 www.espn.com/college-football/schedule/_/week/14
baggio
Jó csak akkor a franc se érti ezt. A mérleg nem számít? Az Ohio áll 9-3-l a PSU meg 10-2-vel, hogy van ez?????? Ha egyenlően állnának érteném mert a Buyks nyert de így??? Akkor kár is bámiben reménykedni
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Ohio Statet veri a Michigan és a PSU nyer, akkor a PSU megy a döntőbe. Tudom, esély nulla, de hátha 😛
dande
valamit nagyon elnéztél, mert a Big Ten döntő már kőbe vésett dolog, itt meg is bizonyosodhatsz róla
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fncaa_football.png
College Football Schedule - Week 14 (May 4 - May 4), 2023 - ESPN
All scheduled NCAAF games played in week 14, May 4 - May 4, 2023 on ESPN. Includes game times, TV listings and ticket information.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ohio Statet veri a Michigan és a PSU nyer, akkor a PSU megy a döntőbe. Tudom, esély nulla, de hátha 😛
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
a legdurvább hét jön az FBS-ben számos rangadóval és a PO mezőnye is ködös még, de a konfdöntők párosításai már szinte mindenhol kialakultak

ACC: Clemson vs Miami
Big Ten: Wisconsin vs Ohio State
Big XII: Oklahoma vs TCU/Iowa State (a TCU-nak a Baylort kell megvernie)
Pac-12: USC vs Washington State/Stanford (a WSU-nak a Washingtont kell megvernie)
SEC: Georgia vs Alabama/Auburn (egymás elleni meccs)

AAC: Memphis vs UCF/USF (egymás elleni meccs)
C-USA: North Texas @ FAU
MAC: Akron/Ohio vs Toledo/Northern Illinois (az Akron és a Toledo kontrollálja a maga sorsát)
MWC: Fresno State vs Boise State
Sun Belt: itt jövőre rendeznek majd először külön finálét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
mia fasz, mi a gici, oattyaisten.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
utóbb még az ACC-ből kerül be két csapat, a Bama első helye vicc
 bowl.hu/ncaa-rangsor
baggio
acc döntő vesztese bekerülne szerinted?
Löfli
jelen pillanatban nagy esély van rá, bár én a Miamitól várok még egy flopot, az ilyen Virginia (vagy a Pittsburgh) elleni meccs a tipikus trap game


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
utóbb még az ACC-ből kerül be két csapat, a Bama első helye vicc
 bowl.hu/ncaa-rangsor
baggio
acc döntő vesztese bekerülne szerinted?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
utóbb még az ACC-ből kerül be két csapat, a Bama első helye vicc
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Hú, halljátok a boise meccsen mi volt 😀 Kurvanagy volt a végjáték, megéri belenézni.
Giowa
kivéve ha Atlanta Falcons fan vagy 😊

+



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hú, halljátok a boise meccsen mi volt 😀 Kurvanagy volt a végjáték, megéri belenézni.

több mint 6 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
* ezért haragszom borzasztóan a sport tv-re, mert míg a diginél voltak a jogok, még valamennyire elfogadtam, hogy így állnak hozzá, de mióta senki nem közvetít, semmit nem változtattak a hozzáállásukon, mert nem illene az nfl-ről létrehozott imidzsükbe
baggio
Most komolyan, ez miért olyan fontos? Mindjárt 2018-at írunk. Mindenkinek adott a lehetőség, hogy azt nézzen amit akar. TV-n, laptopon, tablet/telefonon, olyan mindőségben ahogyan szeretné (SD, HD, 720, 1080). Aki megelégszik azzal, hogy azt néz amit elé raknak annak nem tök mindegy?
IRISHMAN
azért ez nem ilyen egyszerű... ki az, aki Magyarországon nem a sport tv-s NFL közvetítéseken keresztül ismerkedett meg a sporttal?
baggio
én 😀
de valahogy én ezt úgy képzelem, hogy az ember fejlődik, megnyílnak dolgok, gondolkozik és keress, olvass, kutat. Érdekli, hogy honnan, miért, hogyan.
Persze, tudom ez utópisztikus gondolkozás. Meg ha így lenne egy idő után senki nem nézne sport tv-s NFL közvetítést 😀😀

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
* ezért haragszom borzasztóan a sport tv-re, mert míg a diginél voltak a jogok, még valamennyire elfogadtam, hogy így állnak hozzá, de mióta senki nem közvetít, semmit nem változtattak a hozzáállásukon, mert nem illene az nfl-ről létrehozott imidzsükbe
baggio
Most komolyan, ez miért olyan fontos? Mindjárt 2018-at írunk. Mindenkinek adott a lehetőség, hogy azt nézzen amit akar. TV-n, laptopon, tablet/telefonon, olyan mindőségben ahogyan szeretné (SD, HD, 720, 1080). Aki megelégszik azzal, hogy azt néz amit elé raknak annak nem tök mindegy?
IRISHMAN
azért ez nem ilyen egyszerű... ki az, aki Magyarországon nem a sport tv-s NFL közvetítéseken keresztül ismerkedett meg a sporttal?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
* ezért haragszom borzasztóan a sport tv-re, mert míg a diginél voltak a jogok, még valamennyire elfogadtam, hogy így állnak hozzá, de mióta senki nem közvetít, semmit nem változtattak a hozzáállásukon, mert nem illene az nfl-ről létrehozott imidzsükbe
baggio
Most komolyan, ez miért olyan fontos? Mindjárt 2018-at írunk. Mindenkinek adott a lehetőség, hogy azt nézzen amit akar. TV-n, laptopon, tablet/telefonon, olyan mindőségben ahogyan szeretné (SD, HD, 720, 1080). Aki megelégszik azzal, hogy azt néz amit elé raknak annak nem tök mindegy?

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
és a (papíron) két legizgalmasabb persze pont egy időben van...

TV társaságok nem szólhatnak bele a kezdési időpontokba?
ZERO_L
de, pont ezért van így (a korábbi fordulókban még rosszabb volt a helyzet), mert minden tv-csatorna maga dönt, nincs egyeztetés egymás között


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
és a (papíron) két legizgalmasabb persze pont egy időben van...

TV társaságok nem szólhatnak bele a kezdési időpontokba?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
új rangsor
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


ezzel eldőlt, 2002 óta az első hétvége jön, mikor három top10-es ütközetet rendeznek egy napon (+ további négy top25-ös derbi is lesz):

#1 Georgia @ #10 Auburn
#3 Notre Dame @ #7 Miami
#6 TCU @ #5 Oklahoma


#12 Michigan State @ #13 Ohio State
#2 Alabama @ #16 Mississippi State
#20 Iowa @ #8 Wisconsin
#15 Oklahoma State @ #21 Iowa State


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
a Digi letette a voksát a HFL mellett több évre előre, bővül is a bajnokság, több meccs, több közvetítés. És a magyar bajnoksággal talán sikerül is nekik új réteget megfogni, aki NFL-t nem nagyon néz, a HFL viszont a rokonok, barátok miatt érdekli. Míg a college focinál sokkal inkább az NFL-nézők töredéke lehetett a tudatos közönség annó, ami nyilván nem sok.
Höri
Ég és föld a kettő sajnos. Mind árban, mind színvonalban.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Digi letette a voksát a HFL mellett több évre előre, bővül is a bajnokság, több meccs, több közvetítés. És a magyar bajnoksággal talán sikerül is nekik új réteget megfogni, aki NFL-t nem nagyon néz, a HFL viszont a rokonok, barátok miatt érdekli. Míg a college focinál sokkal inkább az NFL-nézők töredéke lehetett a tudatos közönség annó, ami nyilván nem sok.

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Hátha a Spíler rárepül valamikor!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "