NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 6 éve
Dávid Szabó 5
van vmi olyan oldal ami a hetvegi meccsek utan -akar spoilerrel vagy spoiler nelkul -ajanl meccseket h utolag mindenkepp nezd meg? olyan must-see kategoria
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
oké, Lane Kiffin most már tényleg must follow twitteren, valami elképesztő szinten kommunikál a "néppel" 😀

 twitter.com/Lane_Kiffin/status/922902224098988037

és ez csak egy példa a sok közül, többször trollkodik korábbi csapataival (Alabama, Tennessee, stb.), nyilván nem ő a legszimpatikusabb főedző, de valami hihetetlen figura


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
empty taxi
Lesz most NCAA félidőnél MOCK -od? 😊
Chargers LT
Holnap lehet lesz időm... 😊
empty taxi
Megírtam, de nem sokkal a mentés előtt elszállt a faszba a sok videó, kép...
empty taxi
No most már kész:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/5be161c2e513a18a2457db626e410c40.jpg
2018 NFL Mock Draft 1.0 | Bowl.hu
Kikből lehetnek a jövő sztárjai?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
empty taxi
Lesz most NCAA félidőnél MOCK -od? 😊
Chargers LT
Holnap lehet lesz időm... 😊
empty taxi
Megírtam, de nem sokkal a mentés előtt elszállt a faszba a sok videó, kép...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
DaeSean Hamilton-ról mi a vélemény?

nem hozott eddig űr számokat, szezonokat, fizikálisan sem egy szörnyeteg, viszont nekem azon a pár meccsen amit láttam tőle elég meggyőző volt

akik többet látták, lehet komoly jövője az NFL-ben? Mi lehet vele a probléma, hogy ilyen kevés labdaelkapást kap meccsenként?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Sziasztok!
Elkezdtem olvasgatni a jövő évi mock draftokat és nagyon furcsának találtam hogy Baker Mayfield-et egy mockba se találtam az első körben. Miért van ez ?
Taz
190 cm-nél alacsonyabb, volt pár pályán kívüli balhéja, karerőssége nem Favre-ot idézi és szeret kitáncolni a zsebből, ha még fekete is lenne, akkor nem is irányítóként tekintenének rá, első körben csak magas fehér pocket QB-kat szeretnek magabiztosan draftolni a hozzáértő nfl csapatok

de viccen kívül nálam sem első körös prospect, Manzielhez hasonlóan a nagy játékainak többsége improvizáció és nem abból adódik, hogy olyan jól olvasná a pályát, bár nála pontosabb passzoló
baggio
Szerintem, ha tartja ezt az idei formát, akkor fog felfelé csúszni a mockokban...ugyanis utána néztem kicsit részletesebben a fickónak, mert nagyon meggyőzően nyomja:
Mayfield (magabiztosan) vezeti az NCAA-t:
Passzpontosságban: 73.8 %-al, (egészen kiemelkedő)
Passing Yards Per Attempt-ben: 11,6 y-al
Adjusted Passing Yards Per Attempt-ben: 13,1 y-al
és QB ratingben: 200.4-el... McKenzie Miltonon (• Central Florida) kívül magasan mindenki más felett!
Eddig 19 TD mellett 2 INT (tegnap az egyik, ami amúgy TD passz volt, csak egy zseniális védekezés miatt INT letta vége, mivel a védő kikaparta a WR kezéből a lasztit...) Szóval ez a mutató sem rossz éppen.
Ezeken kívül passzolt TD-ben és passzolt yardokban is TOP 8.

És van pár megbújó stat is, amire szerintem egy NFL scout azért figyel:
Az már kiderült, hogy nagyon vigyáz a labdára, és elképesztően pontos. Az sem elhanyagolható, hogy a 4 egyetemi éve alatt Mayfield szinte minden korábban említett mutatóban évről évre javult, és idén eddig a legjobb. Tehát töretlenül fejlődik, nem volt visszaesése, de még stagnálása sem 4 év alatt.
És még arra figyeltem fel, 1.,2.,és 3&11+ kísérleteknél (hosszúknál) mennyire jó: 16/18, 358y 3TD /0 INT
Ez azért elég fontos NFL szinten. Mert akkor is kiemelkedő és magabiztos tud lenni, ha "baj" van.

Meglehet, néha improvizál, mert ki kell mozognia...de Russel Wilson is erre kényszerül, és hoz elit szintet.
Magasabb Wilsonnál és Breesnél is, bár nem sokkal az igaz...amúgy a játéka pont rájuk hasonlít jegyekben. Lehet, hogy nem lesz 1. körös végül a valóságban (nem a mockokban feltétlenül), de nem szabad szerintem alul értékelni ezeket a fent említett dolgait. (Alacsonysága miatt pl. pont a pontosságának kéne rossznak lennie...) Tegnap a 4. negyedben 3-szor kellett GW drive-ot vezetnie...3-szor megtette.
Nagyon kíváncsi leszek, mi lesz vele, és, ha nem 1.körös kezdőnek draftolják, akkor különösen fontos, ki viszi el...pl. egy Saintsnél el tudnám képzelni Brees mögé/után, Payton tudná, hogy kell bánni egy ilyen magasságú, de amúgy tehetséges irányítóval. Pláne pont Breestől tanulhatna, ami emberileg is jó irányba terelné.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
empty taxi
Lesz most NCAA félidőnél MOCK -od? 😊
Chargers LT
Holnap lehet lesz időm... 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
empty taxi
Lesz most NCAA félidőnél MOCK -od? 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nekem Josh Rosen a nagy kedvencem, már az első egyetemi meccse után kijelentettem, hogy ő Luck óta a legjobb pro prospect. Azóta főleg a nyilatkozataival nem segített a helyzetén, több csapat a megosztó személyisége miatt biztosan nem draftolná, de én kérdés nélkül elvinném 1/1-re. Kicsit reménykedek is benne, hogy a két LA-i irányító (ő és ugye Darnold) pont két NY-i gárdához kerüljön, nagy sztori lenne 😊
baggio


2015-ben asszem a Cal ellen volt egy 400 yardos meccse, nekem az volt az első tőle, azóta nekem is nagy favorit

Viszont Jake Browningot is nagyon kedvelem (Josh Allen meg guilty pleasure kategória 😀 )

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nekem Josh Rosen a nagy kedvencem, már az első egyetemi meccse után kijelentettem, hogy ő Luck óta a legjobb pro prospect. Azóta főleg a nyilatkozataival nem segített a helyzetén, több csapat a megosztó személyisége miatt biztosan nem draftolná, de én kérdés nélkül elvinném 1/1-re. Kicsit reménykedek is benne, hogy a két LA-i irányító (ő és ugye Darnold) pont két NY-i gárdához kerüljön, nagy sztori lenne 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Sziasztok!
Elkezdtem olvasgatni a jövő évi mock draftokat és nagyon furcsának találtam hogy Baker Mayfield-et egy mockba se találtam az első körben. Miért van ez ?
Taz
190 cm-nél alacsonyabb, volt pár pályán kívüli balhéja, karerőssége nem Favre-ot idézi és szeret kitáncolni a zsebből, ha még fekete is lenne, akkor nem is irányítóként tekintenének rá, első körben csak magas fehér pocket QB-kat szeretnek magabiztosan draftolni a hozzáértő nfl csapatok

de viccen kívül nálam sem első körös prospect, Manzielhez hasonlóan a nagy játékainak többsége improvizáció és nem abból adódik, hogy olyan jól olvasná a pályát, bár nála pontosabb passzoló
baggio
Értem. Köszi a választ, és szted ki az aki az első körben kimehet és nagy valószínűséggel nem lesz bust ???
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Sziasztok!
Elkezdtem olvasgatni a jövő évi mock draftokat és nagyon furcsának találtam hogy Baker Mayfield-et egy mockba se találtam az első körben. Miért van ez ?
Taz
190 cm-nél alacsonyabb, volt pár pályán kívüli balhéja, karerőssége nem Favre-ot idézi és szeret kitáncolni a zsebből, ha még fekete is lenne, akkor nem is irányítóként tekintenének rá, első körben csak magas fehér pocket QB-kat szeretnek magabiztosan draftolni a hozzáértő nfl csapatok

de viccen kívül nálam sem első körös prospect, Manzielhez hasonlóan a nagy játékainak többsége improvizáció és nem abból adódik, hogy olyan jól olvasná a pályát, bár nála pontosabb passzoló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Sziasztok!
Elkezdtem olvasgatni a jövő évi mock draftokat és nagyon furcsának találtam hogy Baker Mayfield-et egy mockba se találtam az első körben. Miért van ez ?
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
8 unbeatens left: Alabama, Georgia, Miami, PennSt, TCU, UCF, USF, Wisconsin; 5 winless left: Baylor, Charlotte, GaSouthern, UMass, UTEP
baggio
Remélem kicsit sajnálkoznak a Big12 táján!
gaben
miért is?
baggio
Amiért nem vették be a UCF - USF párost.
gaben
Lehet azt az ufc usf rangadót meg is tudom nezni a helyszinen.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
 twitter.com/slmandel/status/920859947792920576


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Orlando és Tampa közelebb van Austinhoz, mint Morgantown...
baggio
A Big12 Austin körül forog! 😊
gaben
ez nem is volt kérdés, sajnos épp a Longhorn Network miatt lépett le anno több egyetem is... és bár a Colorado és a Texas A&M jól elvan az új konferenciájukban, a Nebraska-Missouri duót maximum a több tv-s pénz vigasztalhatja, a Huskers a texasi bázis feladásával nagyjából taccsra is vágta a futballprogramját


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Orlando és Tampa közelebb van Austinhoz, mint Morgantown...
baggio
A Big12 Austin körül forog! 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Orlando és Tampa közelebb van Austinhoz, mint Morgantown...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
8 unbeatens left: Alabama, Georgia, Miami, PennSt, TCU, UCF, USF, Wisconsin; 5 winless left: Baylor, Charlotte, GaSouthern, UMass, UTEP
baggio
Remélem kicsit sajnálkoznak a Big12 táján!
gaben
miért is?
baggio
Amiért nem vették be a UCF - USF párost.
gaben
Floridai csapatok a Big12-ben, bizarr vóna 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
8 unbeatens left: Alabama, Georgia, Miami, PennSt, TCU, UCF, USF, Wisconsin; 5 winless left: Baylor, Charlotte, GaSouthern, UMass, UTEP
baggio
Remélem kicsit sajnálkoznak a Big12 táján!
gaben
miért is?
baggio
Amiért nem vették be a UCF - USF párost.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
8 unbeatens left: Alabama, Georgia, Miami, PennSt, TCU, UCF, USF, Wisconsin; 5 winless left: Baylor, Charlotte, GaSouthern, UMass, UTEP
baggio
Remélem kicsit sajnálkoznak a Big12 táján!
gaben
miért is?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
8 unbeatens left: Alabama, Georgia, Miami, PennSt, TCU, UCF, USF, Wisconsin; 5 winless left: Baylor, Charlotte, GaSouthern, UMass, UTEP
baggio
Remélem kicsit sajnálkoznak a Big12 táján!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ezen a héten a PennSt nyert nagyot igazán, pedig nem is játszottak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
8 unbeatens left: Alabama, Georgia, Miami, PennSt, TCU, UCF, USF, Wisconsin; 5 winless left: Baylor, Charlotte, GaSouthern, UMass, UTEP


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Éés a Washington is elverzett hajnalban.
Maradt 6 veretlen csapat. (+USF,UCF)
Fogyogatunk, fogyogatunk