NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 8 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Sziasztok!
El kezdtem nemrég a streak survivort én is. Sajnos még egyetemi fociban nagyon nem vagyok otthon, következő NFL fordulóig pedig nem akarok várni a legközelebbi pickemmel. A következő egyetemi fordulót illetően tudnátok mondjuk 3-5 olyan tippet mondani, ami azért viszonylag borítékolható? Azt sem tudom hogy a profikhoz képest a papírformák milyen arányban szoktak felborulni, úgyhogy minden megjegyzést szívesen olvasok.
Közben persze én is próbálom minél több helyről begyűjteni az előrejelzéseket.
Iceman88
Ez attól függ, hogy a teljes menetrendből lehet-e választani, a top25-ös csapatok meccseiből vagy a kiemelt rangadókból. Utóbbinál értelemszerűen egy fokkal se könnyebb rábökni a "biztos" tippre, a top25-ös kínálatból pedig csak három egyértelmű győzelem adja magát, a New Mexico State @ Ole Miss, a Maryland @ Ohio State és a Baylor @ Kansas. De nagy esélyes az Oklahoma, az LSU, a Notre Dame, az Alabama, a Florida State és a Michigan State is.
baggio
Először is köszi, sajnos az egyik legfontosabb dolgot azonban nem tettem hozzá még pedig h against the spread típusú tippnek kell lenni.
Baylor -44,5, Ole Miss -42,5, Ohio -33,5.

Nagyjából 70 meccset számoltam most össze amire fogadni lehet. Tehát ATS ill Over/Under típusú tippeket lehet leadni a meghatározott spredeak és o/u alapján.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Sziasztok!
El kezdtem nemrég a streak survivort én is. Sajnos még egyetemi fociban nagyon nem vagyok otthon, következő NFL fordulóig pedig nem akarok várni a legközelebbi pickemmel. A következő egyetemi fordulót illetően tudnátok mondjuk 3-5 olyan tippet mondani, ami azért viszonylag borítékolható? Azt sem tudom hogy a profikhoz képest a papírformák milyen arányban szoktak felborulni, úgyhogy minden megjegyzést szívesen olvasok.
Közben persze én is próbálom minél több helyről begyűjteni az előrejelzéseket.
Iceman88
Ez attól függ, hogy a teljes menetrendből lehet-e választani, a top25-ös csapatok meccseiből vagy a kiemelt rangadókból. Utóbbinál értelemszerűen egy fokkal se könnyebb rábökni a "biztos" tippre, a top25-ös kínálatból pedig csak három egyértelmű győzelem adja magát, a New Mexico State @ Ole Miss, a Maryland @ Ohio State és a Baylor @ Kansas. De nagy esélyes az Oklahoma, az LSU, a Notre Dame, az Alabama, a Florida State és a Michigan State is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Sziasztok!
El kezdtem nemrég a streak survivort én is. Sajnos még egyetemi fociban nagyon nem vagyok otthon, következő NFL fordulóig pedig nem akarok várni a legközelebbi pickemmel. A következő egyetemi fordulót illetően tudnátok mondjuk 3-5 olyan tippet mondani, ami azért viszonylag borítékolható? Azt sem tudom hogy a profikhoz képest a papírformák milyen arányban szoktak felborulni, úgyhogy minden megjegyzést szívesen olvasok.
Közben persze én is próbálom minél több helyről begyűjteni az előrejelzéseket.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
https://bowl.hu/images/cache/uploads/da1f896fb56140e2db841d34e246dd25.jpg
College football előzetes – ötödik hét | Bowl.hu
Nincs több idő a bemelegítésre, októbertől tényleg komolyra fordulnak a dolgok.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
https://bowl.hu/images/cache/uploads/327da2f399cb904bd91c60f4284bebbb.jpg
College Football összefoglaló – negyedik hét | Bowl.hu
Szeptember végére se lettünk sokkal okosabbak, élményekkel viszont gazdagodtunk bőven.


a bowl.hu-nak sikerült a tökéletes szeptember, eddig 100%-osak vagyunk elkészített szezonbeharangozók, heti előzetesek és összefoglalók terén, és még a "style points"-ra is figyeltünk a két lekommentált meccsel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Történelmi forduló volt a mostani az NCAA-ben, tegnap Thomas Jefferson (Delaware) és Edgar Allen Poe (Army) is szerzett touchdownt.
vassadi
írtó hülyén hangzik kimondani 😀

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Történelmi forduló volt a mostani az NCAA-ben, tegnap Thomas Jefferson (Delaware) és Edgar Allen Poe (Army) is szerzett touchdownt.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Én örülnék neki, ha több nem kiemeltek összecsapásáról lenne közvetítés, mert enélkül tuti nem venném rá magam, hogy megnézzem

szerencsére ebbe most nagyon beletaláltatok, kár lett volna kihagyni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=lTqIcXhosBE


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
újra @baggio és @vassadi jelentkezik
https://bowl.hu/images/cache/uploads/7f277296e179688211f756537893a645.jpg
College football előzetes – negyedik hét | Bowl.hu
Szélsebesen több csapat már szezonja egyharmadát le is tudja a hétvégével.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
davekid 349 — Go Big Red
nagyon nem találok szavakat az idei Rocky Mountain Showdown-ra, talán annyit hogy óriási
davekid
sose szabad kihagyni az állami derbiket 😊 az iowai is jó volt
baggio
ha a Cyclones ellenit mondod, azt láttam, reakcióm twitteren visszaolvashatók. De az eheti meccsükre a Pittsburgh ellen már szerintem nem jut időm. Pedig ugy tudom az is parádés volt

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
nagyon nem találok szavakat az idei Rocky Mountain Showdown-ra, talán annyit hogy óriási
davekid
sose szabad kihagyni az állami derbiket 😊 az iowai is jó volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
davekid 349 — Go Big Red
nagyon nem találok szavakat az idei Rocky Mountain Showdon-ra, talán annyit hogy óriási

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Térdsérülés miatt véget ért Myles Jack idénye. 😕
vassadi
Azt tudjuk, hogy "significant knee injury" alatt mit kell érteni, pontosan melyik része és hogyan sérült?
Kicsit Ajayi-érzésem van.
balentin
anterior meniscus-szakadás, 4-6 hónap kihagyás, talán a Pro Day-re össze tudja kapni magát, ha úgy dönt, hogy végzős évére nem tér vissza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Térdsérülés miatt véget ért Myles Jack idénye. 😕
vassadi
Azt tudjuk, hogy "significant knee injury" alatt mit kell érteni, pontosan melyik része és hogyan sérült?
Kicsit Ajayi-érzésem van.
balentin
Mora nem volt hajlandó még részletezni
durva edzés lehetett a tegnapi, mert a szintén elit prospect, Fabian Moreau (CB) is kidőlt egész évre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Térdsérülés miatt véget ért Myles Jack idénye. 😕
vassadi
Azt tudjuk, hogy "significant knee injury" alatt mit kell érteni, pontosan melyik része és hogyan sérült?
Kicsit Ajayi-érzésem van.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Térdsérülés miatt véget ért Myles Jack idénye. 😕
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
https://bowl.hu/images/cache/uploads/79f0605e6e17f856af473a094dcae26c.jpg
College Football összefoglaló – harmadik hét | Bowl.hu
Remek fordulón vagyunk túl, szombat éjszaka csak kapkodhattuk a fejünket.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy osszefoglalokat hol tudnek nezni? Mert kerestem de nem igazan talaltam
Elore is koszi
Adirotor
 noonkick.com/
Shawn84
nem teljes meccsek után kutat, hanem összefoglalók után 😊
espn-en vannak amúgy a recap-eknél általában, de youtube-on majdnem minden csapatnak van hivatalos csatornája, ott kell rákeresni azokra, melyek érdekelnek
baggio
Ha megnézed jobban a 3. hétről 2 condensed meccset is felraktak már.
Shawn84
az oké, de még a condensed meccs sem takarja le az összefoglaló fogalmát 😊
baggio
jópár helyre fel szokott kerülni a college football final, annál jobb 45 perces forduló összefoglaló, körkép szerintem nincsen
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
jó hát ezt megosztani is felesleges, viccnek rossz, mértékadónak meg senki nem tekinti már


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
WEEK 4 Coaches Poll is in:
1 Ohio St (61)
2 TCU
3 Mich St (3)
4 Baylor
5 Ole Miss
6 UGA
7 FSU
8 Notre Dame
9 LSU
10 Clemson
11 UCLA
12 Bama
13 Oregon
14 OU
15 A&M
16 Arizona
17 Utah
18 USC
19 NW
20 GT
21 Wisconsin
22 OKST
23 Missouri
24 Stanford
25 Auburn


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Írtam twitteren Clayton Fejedelemnek az Illiniből és válaszolt is 😊
Höri
Ezek szerint már mondták neki mások is, hogy különleges eredetű neve van. 😀 Rendes arc, hogy visszaírt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy osszefoglalokat hol tudnek nezni? Mert kerestem de nem igazan talaltam
Elore is koszi
Adirotor
 noonkick.com/
Shawn84
nem teljes meccsek után kutat, hanem összefoglalók után 😊
espn-en vannak amúgy a recap-eknél általában, de youtube-on majdnem minden csapatnak van hivatalos csatornája, ott kell rákeresni azokra, melyek érdekelnek
baggio
Ha megnézed jobban a 3. hétről 2 condensed meccset is felraktak már.
Shawn84
az oké, de még a condensed meccs sem takarja le az összefoglaló fogalmát 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy osszefoglalokat hol tudnek nezni? Mert kerestem de nem igazan talaltam
Elore is koszi
Adirotor
 noonkick.com/
Shawn84
nem teljes meccsek után kutat, hanem összefoglalók után 😊
espn-en vannak amúgy a recap-eknél általában, de youtube-on majdnem minden csapatnak van hivatalos csatornája, ott kell rákeresni azokra, melyek érdekelnek
baggio
Ha megnézed jobban a 3. hétről 2 condensed meccset is felraktak már.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Írtam twitteren Clayton Fejedelemnek az Illiniből és válaszolt is 😊