NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
baggio
Igen koszi idokozben megtalaltam meg is neztem kb 20at 😀
Csak amikor kerestem akkor meg nem voltak feltoltve a mai hajnali meccsek
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy osszefoglalokat hol tudnek nezni? Mert kerestem de nem igazan talaltam
Elore is koszi
Adirotor
 noonkick.com/
Shawn84
nem teljes meccsek után kutat, hanem összefoglalók után 😊
espn-en vannak amúgy a recap-eknél általában, de youtube-on majdnem minden csapatnak van hivatalos csatornája, ott kell rákeresni azokra, melyek érdekelnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy osszefoglalokat hol tudnek nezni? Mert kerestem de nem igazan talaltam
Elore is koszi
Adirotor
 noonkick.com/
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy osszefoglalokat hol tudnek nezni? Mert kerestem de nem igazan talaltam
Elore is koszi
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
college football
 espn.go.com/video/clip?id=espn:13696561


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
@vassadi és @baggio koprodukció
https://bowl.hu/images/cache/uploads/13c5e04497d370cc1de25ae557433b14.jpg
College football előzetes – harmadik hét | Bowl.hu
Egyre jobb a felhozatal, aktuális ajánlónkban ezúttal két nap tizenkét mérkőzését emeltük ki.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
10 yardon fent van a SEC Storied The Bo You Don't Know ! Akit érdekel mindenképpen nézze meg.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
 bowl.hu/college-football-osszefoglalo-2015-masodik-het
baggio
bár ebben még mást írtam, sajnos nem lesz közvetítés a Tennessee-Oklahomáról
becsületünkre szóljon, másfél óra anyag már megvolt, de technikai okokból nem tudtuk sajnos semmiképp se befejezni, remélhetően a következő fordulóban nagyobb sikerrel járunk majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Yahoo-s tippeldét nem nagyon értem. Eltalált meccseket nem pontozta, rossz tippre vette.
danyly
Türelem tornaterem, előfordul h kell a rendszernek némi idő mire összeáll.
empty
Francokat, én vagyok figyelmetlen. A 2. fordulóban már leesett, hogy a különbséget is nézni kell (pl.: -3.5 stb.).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
https://bowl.hu/images/cache/uploads/e09d4ed12678cb91b3c97e4ed0cc8d5b.jpg
College Football összefoglaló – második hét | Bowl.hu
Nagy meglepetések, izgalmak szerte az országban, ez már tényleg egy tipikus NCAA-s forduló volt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Az mennyire megszokott , hogy egy csapat 12 meccséből 8at otthon játszik?
Sixo
A nagycsapatoknál egyre inkább, sajnos
baggio
Azt mondtad a South Carolinara, hogy nagy csapat O_O, gyorsan leprintscreenelem, mielőtt még letagadod.

És az, hogy szezon előtti előzetes ranglista szerint a 12ből 6 top 25ös?
Sixo
A fél ranglista SEC-s csapatokból áll (a legfrissebben ugye mind a hét nyugati divíziós benne van), így megint nem nehéz ezt összehozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Az mennyire megszokott , hogy egy csapat 12 meccséből 8at otthon játszik?
Sixo
A nagycsapatoknál egyre inkább, sajnos
baggio
Azt mondtad a South Carolinara, hogy nagy csapat O_O, gyorsan leprintscreenelem, mielőtt még letagadod.

És az, hogy szezon előtti előzetes ranglista szerint a 12ből 6 top 25ös?

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Az mennyire megszokott , hogy egy csapat 12 meccséből 8at otthon játszik?
Sixo
A nagycsapatoknál egyre inkább, sajnos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Az mennyire megszokott , hogy egy csapat 12 meccséből 8at otthon játszik?

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
rosszul van kiírva az Oregon State vs Michigan State meccs, csak nehogy mást is megkavarjon

már javítva is 😊

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez még a hajnali meccs margójára:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Cseles play (FAU). 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Ha lesz közvetítés a második hétről, akkor kedd magasságában lesz, és a Tennessee-Oklahoma meccs kerül terítékre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
https://bowl.hu/images/cache/uploads/b2406a453ab988de35aec1fc60466fc1.jpg
College football előzetes – 2015, második játékhét | Bowl.hu
Az aktuális fordulóban többek között a szezon egyik legnagyobb non-konf rangadóját láthatják az egyetemi futball hívei.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Értem, én azt hittem, hogy az is jóslás, lejátszástól függetlenül. Szerintetek hány % lett volna? 80-90 között?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
az OSU Virginia Tech elleni meccsét már lejátszották, azért 100%...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/college-football/2015/9/9/9287989/ohio-state-football-schedule-strength-2015 Szerintetek is így van? Érdekes hogy a Michigan State-nél van a legtávolabb a 100-tól, a többi majdnem 100, sőt a Virginia Tech 100. Mondjuk szerintem a Virginia Tech elleni meccs nem ennyire egyértelmű.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Cato jó játékos volt, de alkatilag nem NFL-kompatibilis és spread offense-t játszott a Marshall.

Szerk. Jelenleg a CFL-es Montreal Alouettesben kezdő QB, miután két korábbi híres college játékos Jonathan Crompton és Dan LeFevour megsérült.
empty
Crompi inkàbb hirhedt volt 😛
Höri
Jó hát JC monogrammal azért nehéz lásd Jason Campbell, Jay Cutler, Jimmy Clausen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cato jó játékos volt, de alkatilag nem NFL-kompatibilis és spread offense-t játszott a Marshall.

Szerk. Jelenleg a CFL-es Montreal Alouettesben kezdő QB, miután két korábbi híres college játékos Jonathan Crompton és Dan LeFevour megsérült.
empty
Crompi inkàbb hirhedt volt 😛

több mint 8 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Az nekem is feltűnt, hogy főleg súlyban és némileg magasságban is kisebb volt a többieknél. A Montrealt olvastam, nem is kezdett rosszul amennyire tudom.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Cato jó játékos volt, de alkatilag nem NFL-kompatibilis és spread offense-t játszott a Marshall.

Szerk. Jelenleg a CFL-es Montreal Alouettesben kezdő QB, miután két korábbi híres college játékos Jonathan Crompton és Dan LeFevour megsérült.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...