NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Remek kezdeményezés ez a közvetítés, egy észrevételem lenne:

Höri (vagy a play by play kommentátor) hosszabb mondatok után tarthatna pár(5-6) másodperces szünetet, így a netes késleltetés ellenére is lenne alkalma a másik kommentátornak szóhoz jutni. Nem volt ez rendszeresen így, de néha azt éreztem, hogy baggio kevés szót kapott, illetve benne maradt egy-két gondolat.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Igen ismerős 😀 😀 ! Ez a legnagyobb amúgy?

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Tavaly egész jó volt a heti összefoglaló, kis videó bejátszással !! Addig is esetleg valaki nem tud olyan oldalt ahol angol nyelven le van írva egyfajta heti összefoglaló? Szívesen megnézném, hogy pl ki kapta el a legtöbb yardot stb. Idén szeretnék jobban belelátni az egyetemi meccsekbe !!
Béczkó
 www.sbnation.com/college-football


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Tavaly egész jó volt a heti összefoglaló, kis videó bejátszással !! Addig is esetleg valaki nem tud olyan oldalt ahol angol nyelven le van írva egyfajta heti összefoglaló? Szívesen megnézném, hogy pl ki kapta el a legtöbb yardot stb. Idén szeretnék jobban belelátni az egyetemi meccsekbe !!
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Egy kérdés: esetleg, ilyen heti rendszerességgel nem terveztek college foci podcastet?
balentin
volt korábban, elég kis érdeklődés mellett, de minden héten megpróbálok majd valami ncaa-vel kapcsolatosat írni/felmondani
baggio
igen, ha jól emlékszem vassadival volt valami gameday preview kezdeményezés, szerintem elég jó kis produktum volt.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Egy kérdés: esetleg, ilyen heti rendszerességgel nem terveztek college foci podcastet?
balentin
volt korábban, elég kis érdeklődés mellett, de minden héten megpróbálok majd valami ncaa-vel kapcsolatosat írni/felmondani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Egy kérdés: esetleg, ilyen heti rendszerességgel nem terveztek college foci podcastet?
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem tudom figyeltétek e ezt a csatornát, tesznek fel teljes meccseket:  www.youtube.com/channel/UC3BsZY2yik_qeKHd12ONqow
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
közvetítésért köszönet, nagyon jó!
remélem lesz folytatás, ha lesz akkor sztem célszerű lenne előre közölni h melyik meccset kommentáljátok. és azt akkor nem nézzem/nézzük meg élőben (aki akarja persze nézze) hanem majd veletek magyarul.
braxa88
közöltük, az előzetesben jelezve
baggio
ja igen, de ezt akkor még nem tudtuk.
lényeg akkor következőkben tudni fogjuk. oké 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
közvetítésért köszönet, nagyon jó!
remélem lesz folytatás, ha lesz akkor sztem célszerű lenne előre közölni h melyik meccset kommentáljátok. és azt akkor nem nézzem/nézzük meg élőben (aki akarja persze nézze) hanem majd veletek magyarul.
braxa88
közöltük, az előzetesben jelezve (persze amíg nem volt biztos a megvalósítás, addig nem akartuk nagy dobra verni, 12 órányi feltöltés után így is majdnem keresztbe tett a youtube)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
közvetítésért köszönet, nagyon jó!
remélem lesz folytatás, ha lesz akkor sztem célszerű lenne előre közölni h melyik meccset kommentáljátok. és azt akkor nem nézzem/nézzük meg élőben (aki akarja persze nézze) hanem majd veletek magyarul.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
nem tudom meddig lesz fenn, úgyhogy nézzétek meg mielőbb
Gus Johnson és Joe Klatt magyar hangja Höri és én

 www.youtube.com/watch?v=E6f5cGsDdMg

(minden visszajelzést örömmel fogadunk, azzal tisztában vagyok, hogy a hangon még van mit csiszolni)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
csak itt az első éve, a Penn State-nél Joe Paterno alatt 33 idényt húzott le (15-öt DC-ként)

a 4-3-as védelemben hisz töretlenül, főleg az LB-sor a specialitása, nagy innovációk nem köthetőek a nevéhez, de egysége szinte mindig a top10 közelében szokott végezni

annyiban érdekes a UCLA-hez való kinevezése, hogy a Bruins Mora alatt eddig inkább 3-4-et futtatott, viszont Bradley tavaly a West Virginiánál is jól alkalmazkodott a 3-3-5-höz is, ráadásul itt pont az LB-sor a kiemelkedő
baggio
Na akkor kíváncsian várom milyen lesz a védelem! 😊 Köszi a válaszokat! 😉
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Mivel már van live247.tv előfizetésem, így holnap este megnézem ezt a meccset: 21:30 Virginia Cavaliers @ UCLA Bruins (FOX)
Igazából nem nagyon szoktam nézni az NCAA meccseket, de hátha most kedvet kapok hozzá, hogy jobban kövessem a UCLA szezonját.
Kb lövésem sincs, kikre kell odafigyelni, de majd ha nézem a meccset, akkor majd látom, hogy ki az akire érdemes figyelni.
Bruce
 bowl.hu/college-football-elozetes-2015-elso-jatekhet

Virginia: Canaan Severin (WR), Mike Moore (DE), Quin Blanding (S)
UCLA: Paul Perkins (RB), Myles Jack (RB/ILB), Kenny Young (LB), Fabian Moreau (CB)
baggio
Myles Jack védő is és támadó is? Akkor ő tényleg érdekes.
Egyébként elolvastam minden NCAA cikket, de annyira nem mozgok otthon benne, már mondjuk a Raiders-t sem annyira vágom mint korábban.

Tom Bradley egyébként miért számít különleges vagy nagy stratégának a DC-k között? Mit tud, amit más nem? Meg ugye ez az első éve, mennyiben tudja ilyen rövid idő alatt a maga képére formálni a védelmet?
Bruce
csak itt az első éve, a Penn State-nél Joe Paterno alatt 33 idényt húzott le (15-öt DC-ként)

a 4-3-as védelemben hisz töretlenül, főleg az LB-sor a specialitása, nagy innovációk nem köthetőek a nevéhez, de egysége szinte mindig a top10 közelében szokott végezni

annyiban érdekes a UCLA-hez való kinevezése, hogy a Bruins Mora alatt eddig inkább 3-4-et futtatott, viszont Bradley tavaly a West Virginiánál is jól alkalmazkodott a 3-3-5-höz is, ráadásul itt pont az LB-sor a kiemelkedő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Mivel már van live247.tv előfizetésem, így holnap este megnézem ezt a meccset: 21:30 Virginia Cavaliers @ UCLA Bruins (FOX)
Igazából nem nagyon szoktam nézni az NCAA meccseket, de hátha most kedvet kapok hozzá, hogy jobban kövessem a UCLA szezonját.
Kb lövésem sincs, kikre kell odafigyelni, de majd ha nézem a meccset, akkor majd látom, hogy ki az akire érdemes figyelni.
Bruce
 bowl.hu/college-football-elozetes-2015-elso-jatekhet

Virginia: Canaan Severin (WR), Mike Moore (DE), Quin Blanding (S)
UCLA: Paul Perkins (RB), Myles Jack (RB/ILB), Kenny Young (LB), Fabian Moreau (CB)
baggio
Myles Jack védő is és támadó is? Akkor ő tényleg érdekes.
Egyébként elolvastam minden NCAA cikket, de annyira nem mozgok otthon benne, már mondjuk a Raiders-t sem annyira vágom mint korábban.

Tom Bradley egyébként miért számít különleges vagy nagy stratégának a DC-k között? Mit tud, amit más nem? Meg ugye ez az első éve, mennyiben tudja ilyen rövid idő alatt a maga képére formálni a védelmet?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Mivel már van live247.tv előfizetésem, így holnap este megnézem ezt a meccset: 21:30 Virginia Cavaliers @ UCLA Bruins (FOX)
Igazából nem nagyon szoktam nézni az NCAA meccseket, de hátha most kedvet kapok hozzá, hogy jobban kövessem a UCLA szezonját.
Kb lövésem sincs, kikre kell odafigyelni, de majd ha nézem a meccset, akkor majd látom, hogy ki az akire érdemes figyelni.
Bruce
https://bowl.hu/images/cache/uploads/849a336232256e7a82740a3c6ca1a221.jpg
College football előzetes – 2015, első játékhét | Bowl.hu
Nehéz kiigazodni a mérkőzések rengetegében? Mi segítünk! Programajánló a nyitófordulóra.


Virginia: Canaan Severin (WR), Mike Moore (DE), Quin Blanding (S)
UCLA: Paul Perkins (RB), Myles Jack (RB/ILB), Kenny Young (LB), Fabian Moreau (CB)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Mivel már van live247.tv előfizetésem, így holnap este megnézem ezt a meccset: 21:30 Virginia Cavaliers @ UCLA Bruins (FOX)
Igazából nem nagyon szoktam nézni az NCAA meccseket, de hátha most kedvet kapok hozzá, hogy jobban kövessem a UCLA szezonját.
Kb lövésem sincs, kikre kell odafigyelni, de majd ha nézem a meccset, akkor majd látom, hogy ki az akire érdemes figyelni.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
COLLEGE GAMEDAY!

Teendők az éjféli kezdés előtt
- jelentkezés a college tippeldébe:  football.fantasysports.yahoo.com/college/register/joingroup (ID: 6205, jelszó: bowlhu)
- válaszadás a 14+1 kérdésre az NCAA tppjátékban:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA tippjáték 2015 | Bowl.hu
Egy héttel az NFL startot megelőzően kezdődik a college football új idénye, így 7 nappal az NFL-es nyereményjátékunk előtt idén egy NCAA-set is elindítunk!

- a nagybeharangozó elolvasása:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/4cf951c447ccc6794a21282bddc33618.jpg
College football beharangozó 2015 | Bowl.hu
A múlt szombati felvezetést követően csütörtökön az egyetemi futball első osztálya is elindul végre. 128 csapatból csak 1 kerülhet ki győztesen, lesz-e vajon címvédés?

- az első heti előzetes elolvasása:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/849a336232256e7a82740a3c6ca1a221.jpg
College football előzetes – 2015, első játékhét | Bowl.hu
Nehéz kiigazodni a mérkőzések rengetegében? Mi segítünk! Programajánló a nyitófordulóra.

- a beharangozó podcast meghallgatása.  soundcloud.com/robert-horvath-1/war-room-47-adas-ncaa-beharangozo-2015

... majd bőszen kommentelni az eredménykövetőbe:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Week 1 - NCAA eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Végre újra elérhetőek az NCAA-s adatlapok, ennek örömére elkészítettem az utolsó ismertető nélküli Big Ten-es csapatét (összességében a 101. a 128-ból):

 bowl.hu/michigan-wolverines
baggio
most meg ez
 bowl.hu/college-football-beharangozo-2015
baggio
és még a start előtt ezt
https://bowl.hu/images/cache/uploads/849a336232256e7a82740a3c6ca1a221.jpg
College football előzetes – 2015, első játékhét | Bowl.hu
Nehéz kiigazodni a mérkőzések rengetegében? Mi segítünk! Programajánló a nyitófordulóra.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Végre újra elérhetőek az NCAA-s adatlapok, ennek örömére elkészítettem az utolsó ismertető nélküli Big Ten-es csapatét (összességében a 101. a 128-ból):

 bowl.hu/michigan-wolverines
baggio
most meg ez
 bowl.hu/college-football-beharangozo-2015
baggio
Óriási köszönet ennek a megírásáért Baggio!
iktriad
csatlakozom, szuper iras volt!

Szerkesztette: zavi27
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre újra elérhetőek az NCAA-s adatlapok, ennek örömére elkészítettem az utolsó ismertető nélküli Big Ten-es csapatét (összességében a 101. a 128-ból):

 bowl.hu/michigan-wolverines
baggio
most meg ez
 bowl.hu/college-football-beharangozo-2015
baggio
Óriási köszönet ennek a megírásáért Baggio!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Végre újra elérhetőek az NCAA-s adatlapok, ennek örömére elkészítettem az utolsó ismertető nélküli Big Ten-es csapatét (összességében a 101. a 128-ból):

 bowl.hu/michigan-wolverines
baggio
most meg ez
https://bowl.hu/images/cache/uploads/4cf951c447ccc6794a21282bddc33618.jpg
College football beharangozó 2015 | Bowl.hu
A múlt szombati felvezetést követően csütörtökön az egyetemi futball első osztálya is elindul végre. 128 csapatból csak 1 kerülhet ki győztesen, lesz-e vajon címvédés?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 www.sportsonearth.com/article/139306430/college-football-top-100-player-rankings-2015
top100 játékos +posztonkéni top25. elég jóféle listák. meg lehet ismerni gyorsba a legjobbakat
braxa88
Az h Hackenberg rajta van kizár bármilyen pozitív minősítést :p


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.sportsonearth.com/article/139306430/college-football-top-100-player-rankings-2015
top100 játékos +posztonkéni top25. elég jóféle listák. meg lehet ismerni gyorsba a legjobbakat
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Végre újra elérhetőek az NCAA-s adatlapok, ennek örömére elkészítettem az utolsó ismertető nélküli Big Ten-es csapatét (összességében a 101. a 128-ból):

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Michigan Wolverines | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal