2015 NFL Draft

2 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
mindig szakadok azon, ahogy Goodellt kifütyülik, az meg beleröhög az emberek képébe 😀

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Strong lesz ebből sztem

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na DGB gyere 😛

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
jól megszopja Gregory, hogy még a pro dayére sem tudott felszedni annyit, hogy legyen valami kilátása az edzőknek arról, milyen poszton játszathatnákStez
elhozzuk 2/29en strong safetynek 😀Borbinho
én amúgy örülnék, ha elvinnénk 😀Stez
én is, de első 3körben ugye elv nem jön karakterproblémás....de 2/29en már téll steal lenneBorbinho
simán lehet kamu az a szöveg, és azért második kör végén ha lecsúszik egy ilyen tehetség, elég nagy hiba lenne bent hagyni, főleg egy Pagano féle HC-nál, aki egy valamit tud nagyon, motiválni a játékosait és beszélni velük

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
jól megszopja Gregory, hogy még a pro dayére sem tudott felszedni annyit, hogy legyen valami kilátása az edzőknek arról, milyen poszton játszathatnákStez
elhozzuk 2/29en strong safetynek 😀Borbinho
én amúgy örülnék, ha elvinnénk 😀Stez
én is, de első 3körben ugye elv nem jön karakterproblémás....de 2/29en már téll steal lenne

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 339 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Előbb ki volt írva, mint bemondták! De szar!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
az aranyemberThundersNFL
iktriad ?

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 042
Eddie Goldman...
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 057 — WHO DAT!!!!
azt hittem azt mondja, hogy kendricks


több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
az aranyember

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
jól megszopja Gregory, hogy még a pro dayére sem tudott felszedni annyit, hogy legyen valami kilátása az edzőknek arról, milyen poszton játszathatnákStez
elhozzuk 2/29en strong safetynek 😀Borbinho
én amúgy örülnék, ha elvinnénk 😀

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 032 — Undertaker of the Cleveland graveyard
jól megszopja Gregory, hogy még a pro dayére sem tudott felszedni annyit, hogy legyen valami kilátása az edzőknek arról, milyen poszton játszathatnákStez
beszarok ha ledraftoljuk

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
jól megszopja Gregory, hogy még a pro dayére sem tudott felszedni annyit, hogy legyen valami kilátása az edzőknek arról, milyen poszton játszathatnákStez
elhozzuk 2/29en strong safetynek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
jól megszopja Gregory, hogy még a pro dayére sem tudott felszedni annyit, hogy legyen valami kilátása az edzőknek arról, milyen poszton játszathatnák

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
Gregory legyenBorbinho
majdnem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gregory legyenBorbinho
a poszt stimmel...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 762
Gregory legyenBorbinho
Preston

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gregory legyen

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 042
bírom én Devin Smitht, de Chan Gaileynek pont speedsterek nem kellenek.. Na mindegy, megyek venni vmi piát, 10-15 pick múlva retoam
28,2 yard/elkapás átlaga volt tavaly...uhhKlaci79
persze, egy valamit tud, lefutni mindenkit 😀Stez
egy WR-től az nem rossz...bár valaki nem ártana, aki oda is tudja dobni...mondjuk az OSU-t se a QB-k repítették tavaly
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
az nfl.com szerint a Cards térdelt fel Landon Collinsért :dd
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bírom én Devin Smitht, de Chan Gaileynek pont speedsterek nem kellenek.. Na mindegy, megyek venni vmi piát, 10-15 pick múlva retoam
28,2 yard/elkapás átlaga volt tavaly...uhhKlaci79
na, annyit meccsenként megszokott dobni Geno/Fitz, szóval jó fit 😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
bírom én Devin Smitht, de Chan Gaileynek pont speedsterek nem kellenek.. Na mindegy, megyek venni vmi piát, 10-15 pick múlva retoam
28,2 yard/elkapás átlaga volt tavaly...uhhKlaci79
persze, egy valamit tud, lefutni mindenkit 😀

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hol vagy dégébéStez
Én nagyon örülök annak, hogy ha valaki már egy ekkora seggfej, akkor meg is szopja.Schleck
én is örülnék, de ő lesz a következő Jeffery, akivel valaki jól jár majd a második körbenStez
erről Jimmyt kéne megkérdezned 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 042
bírom én Devin Smitht, de Chan Gaileynek pont speedsterek nem kellenek.. Na mindegy, megyek venni vmi piát, 10-15 pick múlva retoam
28,2 yard/elkapás átlaga volt tavaly...uhh
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
hol vagy dégébéStez
Én nagyon örülök annak, hogy ha valaki már egy ekkora seggfej, akkor meg is szopja.Schleck
én is örülnék, de ő lesz a következő Jeffery, akivel valaki jól jár majd a második körben