NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Régóta lehet tudni? Ennyire lemaradtam volna 😀?Béczkó
http://hungarianquarterback.blogspot.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Régóta lehet tudni? Ennyire lemaradtam volna 😀?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt olvasom, hogy Bencsics Márk lesz Faragó Richárd mellett a kommentátor a Super Bowl-on :cool:Béczkó
jól olvastad 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Azt olvasom, hogy Bencsics Márk lesz Faragó Richárd mellett a kommentátor a Super Bowl-on :cool:
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
http://www.sg.hu/cikkek/87433/az_ea_lemodellezte_az_idei_super_bowl_dontot


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
"Players are allowed to choose their own shoe but it must be of the color chosen by the team at the start of the season"JJ
ezt pont akartam mondani, de nem voltam benne biztos, hogy a nike szerződésével ez felbomlik e, nagyon szigorúan veszi az nfl ezt a fehér-fekete cipős dolgot, pl volt pár packers játékos akit azért megbüntettek szezon közben, mert sárga cipőben játszottak a throwback mezes meccsen. ergó nem ezek a cipők lesznek
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Áhhá.
Így már érthető, bár akkor meg furcsa,hogy eddig nem volt látható sehol.Bazzani
ez komoly?
bár kétségtelenül viccesebb lett volna, ha egy esetlegesen utólag behívott Lions játékosnak Hawaii-on mondják meg, hogy "bocs haver, cipő nélkül kell játszanod", mert a Nike spórolni akart a dizájnerek órabérénJJ
A lényeg amit ki akarok hozni az egészből az az,hogy sztem nemcsak a PBra lesz használva.Bazzani
a beszálíltói szerződések a cipőkre nem vonatkoznak, a játékosok olyan márkájú lábbelit viselnek, amilyet akarnak

"Players are allowed to choose their own shoe but it must be of the color chosen by the team at the start of the season"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mert a gyártás hamarabb megindult mint a keret kialakult volna?Höri
Áhhá.
Így már érthető, bár akkor meg furcsa,hogy eddig nem volt látható sehol.Bazzani
ez komoly?
bár kétségtelenül viccesebb lett volna, ha egy esetlegesen utólag behívott Lions játékosnak Hawaii-on mondják meg, hogy "bocs haver, cipő nélkül kell játszanod", mert a Nike spórolni akart a dizájnerek órabérénJJ
A lényeg amit ki akarok hozni az egészből az az,hogy sztem nemcsak a PBra lesz használva.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Most ezen el lehet viccelődni,meg lehet engem szidni,de minek csinálnak csak a PBra szóló cipőt olyan csapat(ok)nak akinek egyetlen játékosa sincs ott?Bazzani
mert a gyártás hamarabb megindult mint a keret kialakult volna?Höri
Áhhá.
Így már érthető, bár akkor meg furcsa,hogy eddig nem volt látható sehol.Bazzani
ez komoly?
bár kétségtelenül viccesebb lett volna, ha egy esetlegesen utólag behívott Lions játékosnak Hawaii-on mondják meg, hogy "bocs haver, cipő nélkül kell játszanod", mert a Nike spórolni akart a dizájnerek órabérén


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem most esett ki a Lions az NFL-ből?JJ
Most ezen el lehet viccelődni,meg lehet engem szidni,de minek csinálnak csak a PBra szóló cipőt olyan csapat(ok)nak akinek egyetlen játékosa sincs ott?Bazzani
mert a gyártás hamarabb megindult mint a keret kialakult volna?Höri
Áhhá.
Így már érthető, bár akkor meg furcsa,hogy eddig nem volt látható sehol.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert ha nem lenne, akkor az lenne a baj

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a lionst mindenki utálja és nem hívták őket a probowlra, meg allpro csapatbabraxa88
nem most esett ki a Lions az NFL-ből?JJ
Most ezen el lehet viccelődni,meg lehet engem szidni,de minek csinálnak csak a PBra szóló cipőt olyan csapat(ok)nak akinek egyetlen játékosa sincs ott?Bazzani
mert a gyártás hamarabb megindult mint a keret kialakult volna?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt nem. :/
Minek csináltak akkor ilyet Lions-osban?Bazzani
a lionst mindenki utálja és nem hívták őket a probowlra, meg allpro csapatbabraxa88
nem most esett ki a Lions az NFL-ből?JJ
Most ezen el lehet viccelődni,meg lehet engem szidni,de minek csinálnak csak a PBra szóló cipőt olyan csapat(ok)nak akinek egyetlen játékosa sincs ott?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Aha, bár most nincs nálam. De például itt Debrecenben, a megyei könyvtárban is van egy példány belőle. 😊Vrijbloed
és milyen? 😊JJ
Este írok bővebben pm-ben. 😉 Röviden annyi, hogy aki még nem találkozott ezzel a sporttal, annak tökéletes. A pozíciók magyarra fordítása kissé komikus, de amúgy rendben van. 😊Vrijbloed
lehet megérné átdolgozni... na majd hétvégén megnézem az OSZK-ban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
komoly? mert ahogy látom az OSZK-ban van olvasható példány, és tényleg érdekel
elgondolkoztam a könyvíráson, innen lehetne kezdeni...JJ
Aha, bár most nincs nálam. De például itt Debrecenben, a megyei könyvtárban is van egy példány belőle. 😊Vrijbloed
és milyen? 😊JJ
Este írok bővebben pm-ben. 😉 Röviden annyi, hogy aki még nem találkozott ezzel a sporttal, annak tökéletes. A pozíciók magyarra fordítása kissé komikus, de amúgy rendben van. 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
komoly? mert ahogy látom az OSZK-ban van olvasható példány, és tényleg érdekel
elgondolkoztam a könyvíráson, innen lehetne kezdeni...JJ
Aha, bár most nincs nálam. De például itt Debrecenben, a megyei könyvtárban is van egy példány belőle. 😊Vrijbloed
és milyen? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
komoly? mert ahogy látom az OSZK-ban van olvasható példány, és tényleg érdekel
elgondolkoztam a könyvíráson, innen lehetne kezdeni...JJ
Aha, bár most nincs nálam. De például itt Debrecenben, a megyei könyvtárban is van egy példány belőle. 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
komoly? mert ahogy látom az OSZK-ban van olvasható példány, és tényleg érdekel
elgondolkoztam a könyvíráson, innen lehetne kezdeni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
na ez a könyv kinek van meg? 😮



http://www.antikvarium.hu/ant/fulszoveg.php?konyv-fulszoveg=amerikai-futball&ID=389402JJ
Nekem. :rolleyes: 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rivers? Azt hittem az Ace Ventura....
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
na ez a könyv kinek van meg? 😮



http://www.antikvarium.hu/ant/fulszoveg.php?konyv-fulszoveg=amerikai-futball&ID=389402


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Riversék és a gyerekek. 😂


szerk: http://www.chargers.com/media-vault/videos/Philip-Rivers/a698eed6-6ca7-4de0-ad0f-69e018ce3eed

12 percnél eléggé csillog a szeme, kicsit elérzékenyült.szaba
Jó látni ilyen képeket/videókat. Nemigazán csípem Riverst, de most nagyott nőtt a szememben.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rövid összesítő tábla arról, hogy ki mennyi bónuszt kapart össze a szezon alatt
http://www.macsfootballblog.com/2012/02/2012-nfl-base-salary-increases.html

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Riversék és a gyerekek. 😂



szerk: http://www.chargers.com/media-vault/videos/Philip-Rivers/a698eed6-6ca7-4de0-ad0f-69e018ce3eed

12 percnél eléggé csillog a szeme, kicsit elérzékenyült.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
én a desingról szoltam nem a technológiarol.gabtsi
szerintem a nikenak elég nagy beleszólása lesz a designba, biztos, hogy mindenhol lesznek észrevehető változásokSzobi22
mindenhol biztos nem:
https://twitter.com/#!/Bengals/status/162938701532495873gabtsi
Én azért a Nike-ot ismerve nem merném ezt biztosra állítani, de örülnék neki, ha nem változna semmi.