NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 827 — Keep pounding
Nem láttam, hallottam a történteket, de hogy is fogalmazzak, hogy ne legyen bántó.
Sanyiról simán el tudom képzelni, hogy három játékost nem tud megnevezni a vitában felmerült csapatokból, így pedig nehéz érdemben vitatkozni. Empirikus benyomások alapján tények alátámasztása nélkül pedig bárkiről bármit mondhatok, hiszen nincsenek érveim, csak így gondolom.

Pedig aztán én sem vagyok a 49ers offense bandwagonján, mert sztem JG erős középszer, és a kis Shanny a zseni (illetve a labda túloldalán ott a fingatós D), de ez csak egy ideig fog ülni, előbb utóbb a PO-ban a QB-nak is elő kell állni és akkor ott lesz vége a dalnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Viszont az tény, hogy Kovács Sanyi egyáltalán nem volt gáz a hajnalban előadott performanszával, ahogy Sixo sugallta, és ebben tartottam fontosnak árnyalni a véleménye alapján kialakulható képet.
Sobri Jóska
Úgy, hogy helyette engem dobsz be a busz alá és hosszú bekezdéseken át kínosnak, cikinek, kattantnak, kocsmai jellegűnek nevezed a szakmai beszélgetésem vele?

Pedig tényleg mindig megfogadom, hogy már nem jövök fel erre a fórumra.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Lehet, hogy számodra kínos volt, de nem azért ülök ott, hogy bólogassak mindenre, amit a szakértő mond, Maka
Ez így igaz.
Ezt hívják egészséges oppozíciónak. Egy szakértő vs. műsorvezető egyetnemértés, ellenpont jót is tud tenni egy közvetítésnek.

Egyébként így is elegendő visszajelzést kaptam az ügyben, hogy tudjam, hogy nem volt kínos, de tudod, ez ugyanolyan “benyomás” a részedről, amit nem feltétlen lehet a másik oldalról megdönteni.
Maka
Így igaz.
Nekem ez a benyomásom, számomra kínos volt, ahogy egy kocsmában nem lett volna az, adásban az volt. Felesleges valakit a benyomásairól győzködni.

Viszont az tény, hogy Kovács Sanyi egyáltalán nem volt gáz a hajnalban előadott performanszával, ahogy Sixo sugallta, és ebben tartottam fontosnak árnyalni a véleménye alapján kialakulható képet.
Nem téged kritizálandó írtam, hanem reagáltam egy valótlan megközelítésre. Tényszerűen nem igaz, hogy Sanyi kovácssanyis volt, sőt, inkább magához képest meglepően határozottan foglalt állást. Végülis ezt kihoztad belőle, ez mindenképp pozitívum, -hiszen az utóbbi időben több nemtudomott nyomott, mint bármi mást-, még ha az azt követő 2 percben egyszer se szólalt meg, én azt hittem haza is ment. 😊

több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Aki nem látta volna, az mindenképp hallgassa meg a ma hajnali Packers vs 49ers meccset. Maga a meccs szar volt, azért is elég hallgatni. Kovács Sanyi hatalmasat tolt. A legkovácssanyibb performance volt amire emlékezni tudok. Személyes kedvencem, a legvégén amikor 10-15 percig Maka próbálja számokkal alátámasztva meggyőzni, hogy annyira talán mégsem rossz ez a 49ers O. Kötél idegzet azért nem árt ha van.
Sixo
Nekem pont akkor tetszett meg Sanyi.
Merthogy nem az általad leírtak történtek.
Az egész onnan indult, hogy Sanyi azt mondta, hogy őt, személy szerint nem győzte meg a 49ers O.
Maka nem számokkal támasztotta alá a mondandóját, hanem irreleváns pontszerzésekkel, amire Sanyi érvelt a D pontszerzéseivel, illetve azzal, hogy ha a D az 1 yardoson adja át a field pozit, az nem igazolja az O-t. (Igaz, nem is cáfolja.)
Maka -számomra érthetetlen, eddig tőle sosem látott módon- nem fogadta el Sanyi véleményét, hanem érvek nélkül kérdezgette, ugyanazt többször, (10-1 véletlen?, 23-0 szünetben nem elég?? Stb.) mire Sanyi -indokolatlan türelemmel- mindig elmondta, hogy ő benyomásokról, érzésekről, és ezek rá gyakorolt hatásáról beszél mindösszesen, és van e lehetősége saját véleménnyel rendelkezni a témában, akár a 10-1, akár a 23-0 dacára.
Nem volt.
Maka ezt nem fogadta el, mint aki bekattant szajkózott két alapvetően irreleváns számot és furcsa mód más olyan statot nem hozott elő, ami kizökkentette volna erről a vágányról a sajnos miatta kínos disputát.
Fura volt, de örültem, hogy Kovács “nemtudom” Sanyi végre markánsan állást foglalt.
Sobri Jóska
Biztos, hogy nem fogom a kollégámat egy fórumon kibeszélni, de lehetne, hogy nem úgy adod elő a dolgokat, hogy aki nem látta mi történt, az ne tartson engem a kommented alapján egy kreténnek? Mert eléggé távol állnak az itt leírt dolgaid a tényleges beszélgetéstől. Nagyon köszi.
Maka
Bocsi, de ez történt.
Sanyi elmondta a véleményét (irreleváns, hogy igaza volt, vagy sem, hisz vélemenyt mondott szakkommentátorként, és szerintem se volt, szerintem is jó a 49ers O), te meg nem eresztetted, mindenképp a saját megközelítésedet, igazadat akartad vele kimondatni.
Hallgasd vissza, rettentő kínos volt.
Te kérdezel, oké.
Ő elmondja amit gondol, oké.
Te lezárod a témát, megemlítve, hogy nem így van, nem így gondolod, oké.
De rákattanni, és még legaláb négyszer erőltetni, miközben nyilvánvaló volt, hogy Sanyi nem fog tágítani (hiszen nem tényeken, hanem benyomásokon alapult a véleménye), nem oké.
Nem halálos, de kínos.
És nem Sanyinak, ahogy Sixo írta.
És meg kell védjem ebben az egy szegmensben őt, még ha amúgy sokszor kritikát is mondok rá.

Mivel én kedvelem a munkádat, és ha olyan a teljesítmény meg is írom izibe, maximális elismeréssel, úgy vélem ha valami balul sikerül, azt is leírhatom anélkül, hogy félreértsd.
Nem hiszem, hogy az én kommentem alapján bárki kreténnek tartana, én se tartalak, de az a pár perc eléggé kínosra vagy mondhatni kreténre sikerült. Van, hogy a riporter, műsorvezető belülről máshogy éli meg, lehet itt is ez történt.
Egyszer hallgasd vissza, és ha utána azt mondod nem volt hiba az erőltetés, akkor (bár egyet nem értve, de téged respektálva) zárom a témát.
Ha meg úgy gondolod, hogy hiba volt így erőltetni az igazadat, akkor szintén zárhatjuk, hiszen lett tanulság.
Sobri Jóska
Az a baj, hogy ebben a témában nem lehet benyomásokra alapozni, mert vannak sziklaszilárd tények. Én is kijelenthetem benyomásra alapozva, hogy a Bengals egy jó csapat, attól még a mellettem ülő ugyanúgy megkérdezné, hogy ezt így mégis mire fel.

Sanyi azt kérdezte, tudok e olyan meccset mondani a Niners szezonjában, ahol az offense és a defense is nagyon jól játszott, erre felhoztam az 51-10-es győzelmüket a Panthers ellen. Erre mondta, hogy a Panthers védelme szerinte átlagos, meg arra is megkért, hogy engedjem el a Rams kezét is, mikor az a győzelmük szóbakerült. Innentől estünk bele egy spirálba, amiben aztán elhangzott részéről, hogy azt a 130 futott yardot a garbage time-ban hozta össze ma is a Niners, meg hogy ha Kittle nagy játéka nincs, akkor ez nagyon kevéske - ezeknél védtem meg a Ninerst, hogy akkor mégis mi a túrót kéne még tenniük, hogy elismerjük őket, hozzátéve, hogy heteken keresztül én sem pattantam fel a bandwagonra. Abban egyetértettem, hogy a harmadik kísérletek problémásak voltak, de egy olyan meccsen még ez sem volt probléma, ahol 23-0-ra vezettek a félidőben.

Lehet, hogy számodra kínos volt, de nem azért ülök ott, hogy bólogassak mindenre, amit a szakértő mond, és ezt mind az öten megerősíthetik. Egyébként így is elegendő visszajelzést kaptam az ügyben, hogy tudjam, hogy nem volt kínos, de tudod, ez ugyanolyan “benyomás” a részedről, amit nem feltétlen lehet a másik oldalról megdönteni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Fura volt, de örültem, hogy Kovács “nemtudom” Sanyi végre markánsan állást foglalt.
Sobri Jóska
Bár én csak az első félidőt láttam, de ez nekem is szembeötlő volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Aki nem látta volna, az mindenképp hallgassa meg a ma hajnali Packers vs 49ers meccset. Maga a meccs szar volt, azért is elég hallgatni. Kovács Sanyi hatalmasat tolt. A legkovácssanyibb performance volt amire emlékezni tudok. Személyes kedvencem, a legvégén amikor 10-15 percig Maka próbálja számokkal alátámasztva meggyőzni, hogy annyira talán mégsem rossz ez a 49ers O. Kötél idegzet azért nem árt ha van.
Sixo
Nekem pont akkor tetszett meg Sanyi.
Merthogy nem az általad leírtak történtek.
Az egész onnan indult, hogy Sanyi azt mondta, hogy őt, személy szerint nem győzte meg a 49ers O.
Maka nem számokkal támasztotta alá a mondandóját, hanem irreleváns pontszerzésekkel, amire Sanyi érvelt a D pontszerzéseivel, illetve azzal, hogy ha a D az 1 yardoson adja át a field pozit, az nem igazolja az O-t. (Igaz, nem is cáfolja.)
Maka -számomra érthetetlen, eddig tőle sosem látott módon- nem fogadta el Sanyi véleményét, hanem érvek nélkül kérdezgette, ugyanazt többször, (10-1 véletlen?, 23-0 szünetben nem elég?? Stb.) mire Sanyi -indokolatlan türelemmel- mindig elmondta, hogy ő benyomásokról, érzésekről, és ezek rá gyakorolt hatásáról beszél mindösszesen, és van e lehetősége saját véleménnyel rendelkezni a témában, akár a 10-1, akár a 23-0 dacára.
Nem volt.
Maka ezt nem fogadta el, mint aki bekattant szajkózott két alapvetően irreleváns számot és furcsa mód más olyan statot nem hozott elő, ami kizökkentette volna erről a vágányról a sajnos miatta kínos disputát.
Fura volt, de örültem, hogy Kovács “nemtudom” Sanyi végre markánsan állást foglalt.
Sobri Jóska
Biztos, hogy nem fogom a kollégámat egy fórumon kibeszélni, de lehetne, hogy nem úgy adod elő a dolgokat, hogy aki nem látta mi történt, az ne tartson engem a kommented alapján egy kreténnek? Mert eléggé távol állnak az itt leírt dolgaid a tényleges beszélgetéstől. Nagyon köszi.
Maka
Bocsi, de ez történt.
Sanyi elmondta a véleményét (irreleváns, hogy igaza volt, vagy sem, hisz vélemenyt mondott szakkommentátorként, és szerintem se volt, szerintem is jó a 49ers O), te meg nem eresztetted, mindenképp a saját megközelítésedet, igazadat akartad vele kimondatni.
Hallgasd vissza, rettentő kínos volt.
Te kérdezel, oké.
Ő elmondja amit gondol, oké.
Te lezárod a témát, megemlítve, hogy nem így van, nem így gondolod, oké.
De rákattanni, és még legaláb négyszer erőltetni, miközben nyilvánvaló volt, hogy Sanyi nem fog tágítani (hiszen nem tényeken, hanem benyomásokon alapult a véleménye), nem oké.
Nem halálos, de kínos.
És nem Sanyinak, ahogy Sixo írta.
És meg kell védjem ebben az egy szegmensben őt, még ha amúgy sokszor kritikát is mondok rá.

Mivel én kedvelem a munkádat, és ha olyan a teljesítmény meg is írom izibe, maximális elismeréssel, úgy vélem ha valami balul sikerül, azt is leírhatom anélkül, hogy félreértsd.
Nem hiszem, hogy az én kommentem alapján bárki kreténnek tartana, én se tartalak, de az a pár perc eléggé kínosra vagy mondhatni kreténre sikerült. Van, hogy a riporter, műsorvezető belülről máshogy éli meg, lehet itt is ez történt.
Egyszer hallgasd vissza, és ha utána azt mondod nem volt hiba az erőltetés, akkor (bár egyet nem értve, de téged respektálva) zárom a témát.
Ha meg úgy gondolod, hogy hiba volt így erőltetni az igazadat, akkor szintén zárhatjuk, hiszen lett tanulság.

több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Aki nem látta volna, az mindenképp hallgassa meg a ma hajnali Packers vs 49ers meccset. Maga a meccs szar volt, azért is elég hallgatni. Kovács Sanyi hatalmasat tolt. A legkovácssanyibb performance volt amire emlékezni tudok. Személyes kedvencem, a legvégén amikor 10-15 percig Maka próbálja számokkal alátámasztva meggyőzni, hogy annyira talán mégsem rossz ez a 49ers O. Kötél idegzet azért nem árt ha van.
Sixo
Nekem pont akkor tetszett meg Sanyi.
Merthogy nem az általad leírtak történtek.
Az egész onnan indult, hogy Sanyi azt mondta, hogy őt, személy szerint nem győzte meg a 49ers O.
Maka nem számokkal támasztotta alá a mondandóját, hanem irreleváns pontszerzésekkel, amire Sanyi érvelt a D pontszerzéseivel, illetve azzal, hogy ha a D az 1 yardoson adja át a field pozit, az nem igazolja az O-t. (Igaz, nem is cáfolja.)
Maka -számomra érthetetlen, eddig tőle sosem látott módon- nem fogadta el Sanyi véleményét, hanem érvek nélkül kérdezgette, ugyanazt többször, (10-1 véletlen?, 23-0 szünetben nem elég?? Stb.) mire Sanyi -indokolatlan türelemmel- mindig elmondta, hogy ő benyomásokról, érzésekről, és ezek rá gyakorolt hatásáról beszél mindösszesen, és van e lehetősége saját véleménnyel rendelkezni a témában, akár a 10-1, akár a 23-0 dacára.
Nem volt.
Maka ezt nem fogadta el, mint aki bekattant szajkózott két alapvetően irreleváns számot és furcsa mód más olyan statot nem hozott elő, ami kizökkentette volna erről a vágányról a sajnos miatta kínos disputát.
Fura volt, de örültem, hogy Kovács “nemtudom” Sanyi végre markánsan állást foglalt.
Sobri Jóska
Biztos, hogy nem fogom a kollégámat egy fórumon kibeszélni, de lehetne, hogy nem úgy adod elő a dolgokat, hogy aki nem látta mi történt, az ne tartson engem a kommented alapján egy kreténnek? Mert eléggé távol állnak az itt leírt dolgaid a tényleges beszélgetéstől. Nagyon köszi.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Aki nem látta volna, az mindenképp hallgassa meg a ma hajnali Packers vs 49ers meccset. Maga a meccs szar volt, azért is elég hallgatni. Kovács Sanyi hatalmasat tolt. A legkovácssanyibb performance volt amire emlékezni tudok. Személyes kedvencem, a legvégén amikor 10-15 percig Maka próbálja számokkal alátámasztva meggyőzni, hogy annyira talán mégsem rossz ez a 49ers O. Kötél idegzet azért nem árt ha van.
Sixo
Nekem pont akkor tetszett meg Sanyi.
Merthogy nem az általad leírtak történtek.
Az egész onnan indult, hogy Sanyi azt mondta, hogy őt, személy szerint nem győzte meg a 49ers O.
Maka nem számokkal támasztotta alá a mondandóját, hanem irreleváns pontszerzésekkel, amire Sanyi érvelt a D pontszerzéseivel, illetve azzal, hogy ha a D az 1 yardoson adja át a field pozit, az nem igazolja az O-t. (Igaz, nem is cáfolja.)
Maka -számomra érthetetlen, eddig tőle sosem látott módon- nem fogadta el Sanyi véleményét, hanem érvek nélkül kérdezgette, ugyanazt többször, (10-1 véletlen?, 23-0 szünetben nem elég?? Stb.) mire Sanyi -indokolatlan türelemmel- mindig elmondta, hogy ő benyomásokról, érzésekről, és ezek rá gyakorolt hatásáról beszél mindösszesen, és van e lehetősége saját véleménnyel rendelkezni a témában, akár a 10-1, akár a 23-0 dacára.
Nem volt.
Maka ezt nem fogadta el, mint aki bekattant szajkózott két alapvetően irreleváns számot és furcsa mód más olyan statot nem hozott elő, ami kizökkentette volna erről a vágányról a sajnos miatta kínos disputát.
Fura volt, de örültem, hogy Kovács “nemtudom” Sanyi végre markánsan állást foglalt.

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Aki nem látta volna, az mindenképp hallgassa meg a ma hajnali Packers vs 49ers meccset. Maga a meccs szar volt, azért is elég hallgatni. Kovács Sanyi hatalmasat tolt.
Sixo
Hát nem egy shawnka volt na, de ezt eddig is tudtuk.

Viszont Ricsi a héten mindenkit felülmúlt, direkt úgy csűrte-csavarta a mondandóját, hogy meg tudja említeni Herremanst. Respektálom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Valaki írta a saints meccs eredményközvetítőjében, hogy lassan ott tartunk, hogy ha nem lennének játékvezetők a pályán, jobban járnánk és tényleg

 twitter.com/BadSportsRefs/status/1198758923215478784

Szénné vannak zászlózva a mérkőzések és egyszerűen nem értem miért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 485 — LIGHTS OUT!
Aki nem látta volna, az mindenképp hallgassa meg a ma hajnali Packers vs 49ers meccset. Maga a meccs szar volt, azért is elég hallgatni. Kovács Sanyi hatalmasat tolt. A legkovácssanyibb performance volt amire emlékezni tudok. Személyes kedvencem, a legvégén amikor 10-15 percig Maka próbálja számokkal alátámasztva meggyőzni, hogy annyira talán mégsem rossz ez a 49ers O. Kötél idegzet azért nem árt ha van.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem normálisak ezek
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/og8zynnebsqlsddiuuph
NFC West, NFC North, AFC East among top NFL divisions in '19
Gil Brandt ranks all eight NFL divisions from best to worst. Can anyone top Jimmy Garoppolo and the NFC West? What about Aaron Rodgers' NFC North or Lamar Jackson's AFC North?

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Érdekes lett a legjobb alltime team RB rész. Se LT, AP, Faulk
braxa88
Nálam pl. Shaun Alexander top5.
Befért?
Sobri Jóska
Nem. Ő sem.
peterk2005
Bo???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes lett a legjobb alltime team RB rész. Se LT, AP, Faulk
braxa88
Nálam pl. Shaun Alexander top5.
Befért?
Sobri Jóska
Nem. Ő sem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Érdekes lett a legjobb alltime team RB rész. Se LT, AP, Faulk
braxa88
Nálam pl. Shaun Alexander top5.
Befért?

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Na ez egy ügyes punter 😀
 twitter.com/freak1ngawesome/status/1198055062012071937?s=20
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes lett a legjobb alltime team RB rész. Se LT, AP, Faulk
braxa88
LT nekem is azonnal beugrott. De csak olyan játékos helyére tudtam volna berakni, akit nem ismertem / nem láttam játszani. Az pedig azt jelenti, hogy alighanem nem lenne igazam. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lett a legjobb alltime team RB rész. Se LT, AP, Faulk
braxa88
Minden ilyen lista erdekes.
Nekem pl hogy a 24be se kerult be J Charles.
Neki mondjuk ott a bibi hogy semmit se nyert meg a PO se nagyon volt meg...

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Érdekes lett a legjobb alltime team RB rész. Se LT, AP, Faulk

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Super Bowl

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk, mindjárt jön és elmagyarázza neked, hogy ez csak azért lehet mert szerencsés volt a west és a sorsolás ciklikussága miatt, pont azokban a periódusokban kapta az ellenfeleket, amikor azok éppen a gyengébb éveiket nyomták, azok a mocskos mázlisták...
várd ki, tényleg mindjárt itt van, már hallom is a lépteit...
ZERO_L
Peterk jön, de nem magyaráz el semmit, mert a csoport ellenfelek nem változnak, a sorsolásnak nincs jelentősége. 😊

Szóval teljesen igazad van. Csak annyi hiányzik, hogy abban az időszakban amikor a Pats sz*rrá veri a divíziót, a Jets, Dolphins vagy Bills nyerjen egy Superbowlt, a másik kettő produkáljon egy-egy 12-4-es szezont, és a négy évből 3-ban három csapat is pozitív mérleggel zárjon. Piece of cake, a Jets / Dolphins / Bills hármas hajszál híján megcsinálta. Nem is értem min problámáznak a többiek. Oh, wait... 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ZERO_L
Azért érzed, h ezzel milyen sokat teszel azért h a haterek megkedveljék a csapatod
Black_Adder
Nem az a célom, hogy haterek megkedveljék a csapatom, aszem vagyunk elegen így is.

Inkább a nevetséges és szánalmas érveiken jó mulatni. 😊


És 2015 óta az afc west csapatok a chiefs nélkül kilenccel több győzelmet értek el a pats nélküli afc easteseknél
r.baggio
peterk, mindjárt jön és elmagyarázza neked, hogy ez csak azért lehet mert szerencsés volt a west és a sorsolás ciklikussága miatt, pont azokban a periódusokban kapta az ellenfeleket, amikor azok éppen a gyengébb éveiket nyomták, azok a mocskos mázlisták...

várd ki, tényleg mindjárt itt van, már hallom is a lépteit...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hat mit monnyak? Ha par hater az ara, hogy legyenek Chiefs gyuruk (igy tobbesszamban), egye fene, megbirkozom a haterekkel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azon gondolkodom vajon x év múlva lesznek egyesektől olyan hangok, ahol majd Mahomes MVP címeit/Andy Reid legacy-jét csillagozzák a "nevetségesen gyenge" AFC West miatt?

 twitter.com/KCChiefs_Matt/status/1196651024204873729

Illetve fel tehetném úgy is a kérdést, hány gyűrűt kell szereznie a Chiefsnek, hogy előmásszanak a haterek a repedésekből... #sixeasywins


ZERO_L
Tényleg nem látod a különbséget aközött, hogy a csoportellenfelek mindenki ellen szarok és konstans top10 draftolók, vagy csak van egy kiemelkedő csapat a csoportban?
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
És 2015 óta az afc west csapatok a chiefs nélkül kilenccel több győzelmet értek el a pats nélküli afc easteseknél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal