NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez most a mennyorszag?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Wilson + Mahomes is csoki, szoval mar QB poszton is van tobb elit playa.
Sztem akinek (legalabb) egyik felmenoje afroamerikai, az annak is vallja magat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Peszinter Ferenc 715 — 中国加油
Nem egy fal fehér játékos van a ligában aki feketének vallja magát, velük mi a helyzet?
Sixo
Túl sok agyrázkódás.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Van még ilyen, hogy fehér meg fekete? Azt hittem már mindenki félvér. Vagy aki 100%fehér csak az számít fehérnek és aki 5%fekete és 95% fehér az fekete? Vagy hogy megy ez? Nem egy fal fehér játékos van a ligában aki feketének vallja magát, velük mi a helyzet?

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, nem tudom, hogy volt-e már róla szó korábban, de véleményetek szerint, ha bőrszín alapján állítanánk össze csapatokat, akkor melyik bőrszínű csapat lenne jobb.

Korábban én azt gondoltam, hogy a fehér játékosok a skill posztokon nem tudnak labdába rúgni, de offense oldalon szerintem már simán lehetne egy olyan csapatot összeállítani, aki bárkivel felvenné a harcot. Az irányító poszton meg főleg.

A védelem nagyobb kérdés nekem, ott azt gondolom, hogy egy fekete bőrű csapatrész lenne az erősebb, de igazából a ti véleményetekre vagyok kíváncsi

Az egyszerűség kedvéért legyen fehér és fekete bőrű csapat.
Bruce
érdekes kérdés.
Nagy hátrány az egyik oldalon, hogy cornerback ugye nincs fehér jó ideje a ligában. Így nagyobb átgondolás nélkül én feketékre tippelnék, mondjuk Wilsonnal a kezdőben irányítóként, de ez több gondolkodást igényel, meg "All-Star" csapatösszeállítást 😀
katonadani
Safety-kkel lenne feltöltve a CB poszt is 😀
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Nekem egy olyan kérdésem lenne, nem tudom, hogy volt-e már róla szó korábban, de véleményetek szerint, ha bőrszín alapján állítanánk össze csapatokat, akkor melyik bőrszínű csapat lenne jobb.

Korábban én azt gondoltam, hogy a fehér játékosok a skill posztokon nem tudnak labdába rúgni, de offense oldalon szerintem már simán lehetne egy olyan csapatot összeállítani, aki bárkivel felvenné a harcot. Az irányító poszton meg főleg.

A védelem nagyobb kérdés nekem, ott azt gondolom, hogy egy fekete bőrű csapatrész lenne az erősebb, de igazából a ti véleményetekre vagyok kíváncsi

Az egyszerűség kedvéért legyen fehér és fekete bőrű csapat.
Bruce
érdekes kérdés.
Nagy hátrány az egyik oldalon, hogy cornerback ugye nincs fehér jó ideje a ligában. Így nagyobb átgondolás nélkül én feketékre tippelnék, mondjuk Wilsonnal a kezdőben irányítóként, de ez több gondolkodást igényel, meg "All-Star" csapatösszeállítást 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nekem egy olyan kérdésem lenne, nem tudom, hogy volt-e már róla szó korábban, de véleményetek szerint, ha bőrszín alapján állítanánk össze csapatokat, akkor melyik bőrszínű csapat lenne jobb.

Korábban én azt gondoltam, hogy a fehér játékosok a skill posztokon nem tudnak labdába rúgni, de offense oldalon szerintem már simán lehetne egy olyan csapatot összeállítani, aki bárkivel felvenné a harcot. Az irányító poszton meg főleg.

A védelem nagyobb kérdés nekem, ott azt gondolom, hogy egy fekete bőrű csapatrész lenne az erősebb, de igazából a ti véleményetekre vagyok kíváncsi

Az egyszerűség kedvéért legyen fehér és fekete bőrű csapat.
Bruce
2012-ben szimulálták ezt le utoljára Maddenben, akkor 28-24-re a fehérek győztek:  deadspin.com/we-simulated-the-nfl-white-vs-black-race-bowl-on-madde-5873045


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 453
Az alapszakaszt a fehérek, a rájátszást a boxik nyernék
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, nem tudom, hogy volt-e már róla szó korábban, de véleményetek szerint, ha bőrszín alapján állítanánk össze csapatokat, akkor melyik bőrszínű csapat lenne jobb.

Korábban én azt gondoltam, hogy a fehér játékosok a skill posztokon nem tudnak labdába rúgni, de offense oldalon szerintem már simán lehetne egy olyan csapatot összeállítani, aki bárkivel felvenné a harcot. Az irányító poszton meg főleg.

A védelem nagyobb kérdés nekem, ott azt gondolom, hogy egy fekete bőrű csapatrész lenne az erősebb, de igazából a ti véleményetekre vagyok kíváncsi

Az egyszerűség kedvéért legyen fehér és fekete bőrű csapat.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Szerintetek Kaepernick valaha fog még az NFL-ben játszani, vagy neki teljesen lefőtt?
Hendrix
Személy szerint én nehezen tudom elképzelni. Mondjuk én sosem kedveltem és sosem láttam benne azt a nagy tehetséget, amit sokan igen.
dugo93
Sok szükségét én sem látom. Szánalmas a pasas.
♉gaben♉
Tehetség alapján beférne a legjobb 32x2 NFL QB-k közé, de a mentalitása miatt, hogy úgy mondjam... szarházi.
Így nem fog, teljesen lefőzte ő saját magát.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
AB-t hova tippelitek most?
Cruyffista
Jets
Janek
AAF: Orlando Apollos vagy Milwaukee Bucks, ha szupermaxot akar.

A valóságban böri?

Komolyabban Jets vagy a Sivatag
Fast Willie
Miskolc Steelers!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
AB-t hova tippelitek most?
Cruyffista
Jets
Janek
AAF: Orlando Apollos vagy Milwaukee Bucks, ha szupermaxot akar.

A valóságban böri?

Komolyabban Jets vagy a Sivatag
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
AB-t hova tippelitek most?
Cruyffista
Jets

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 868 — Deion Sanders for president!
Szerintetek Kaepernick valaha fog még az NFL-ben játszani, vagy neki teljesen lefőtt?
Hendrix
Személy szerint én nehezen tudom elképzelni. Mondjuk én sosem kedveltem és sosem láttam benne azt a nagy tehetséget, amit sokan igen.
dugo93
Sok szükségét én sem látom. Szánalmas a pasas.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 453
Giantsba megy OBJ helyére aki első körért plussz apró megy a 49be 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cardinalsnál lenne jó, de a 49ers is sanszos lehet. Ha elég nagyot szopik, akkor Raiders

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
AB-t hova tippelitek most?
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Szerintetek Kaepernick valaha fog még az NFL-ben játszani, vagy neki teljesen lefőtt?
Hendrix
Személy szerint én nehezen tudom elképzelni. Mondjuk én sosem kedveltem és sosem láttam benne azt a nagy tehetséget, amit sokan igen.

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Szerintetek Kaepernick valaha fog még az NFL-ben játszani, vagy neki teljesen lefőtt?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20190219-megoltek-a-korabbi-nfljatekost-anthony-tj-cunningham-seattle-seahawks.html
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Csináltunk egy király kis FA trackert

 fuzovelkifele.com/2019/02/free-agency-tracker-2019/
katonadani
Jó lett!
Minden egy helyen!
Köszi.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Csináltunk egy király kis FA trackert

 fuzovelkifele.com/2019/02/free-agency-tracker-2019/
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
GM játékban Amerika csapata keresi új Jerry Jonesát / Farky-ját / general managerét, korrekt játékos- és pick állománnyal, illetve cap helyzettel, de elegendő tennivalóval, hogy unatkoznia se kelljen az új főnöknek. Várom a jelentkezőket. https://bowl.hu/forum/manager-jatek

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kérhetünk eredménykövetőt ?😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/mikefreemanNFL/status/1096490513795108866

kb

szerk:
megse
 twitter.com/mikefreemanNFL/status/1096495453548564480

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."