NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Holnap indul az AAF legelső szezonja! Nyitómeccs a CBS-en:

 twitter.com/TheAAF/status/1092515915474788352

 awfulannouncing.com/cbs/alliance-of-american-football-everything-you-need-to-know-cbs-sports.html
r.baggio
NFL szabályokkal vagy vmi eltérés?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
Holnap indul az AAF legelső szezonja! Nyitómeccs a CBS-en:

 twitter.com/TheAAF/status/1092515915474788352

 awfulannouncing.com/cbs/alliance-of-american-football-everything-you-need-to-know-cbs-sports.html
r.baggio
Bele fogok nezni az tutti.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
San Diego Fleet bandwagon van már? 🙂

Szerkesztette: Hanni
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
Holnap indul az AAF legelső szezonja! Nyitómeccs a CBS-en:

 twitter.com/TheAAF/status/1092515915474788352

 awfulannouncing.com/cbs/alliance-of-american-football-everything-you-need-to-know-cbs-sports.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Tudom, vége az SB-nek meg minden, de ezt muszáj ide is betennem (persze a kommenttel 😛)...mert végre tudni akarom, hogy ez most egy jó meccs volt vagy unalmas...
Solymi

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2237988056264565/?type=3&theater
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 421
Tudom, vége az SB-nek meg minden, de ezt muszáj ide is betennem (persze a kommenttel 😛)...mert végre tudni akarom, hogy ez most egy jó meccs volt vagy unalmas...

én, mint a védekező foci nagy barátja, örülök, ha kevés a pont, mert a qrvajó támadókat leveszik a qrvajó védők. itt a rosszul kivitelezett fut-fut-dob-ot kellett megállítani, ami csak nektek sikerült maradéktalanul. gyenge volt a meccs.
gedam
Ha te mondod... akkor Ray Lewis biztos másik meccset nézett. 33:00-tól...
 vimeo.com/315647726
Solymi
ez aljas volt most tőled
gedam

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Egy elemzéssel lezárjuk a Super Bowlt
 fuzovelkifele.com/2019/02/playbook-igy-rakta-uresbe-bill-belichick-sean-mcvayt-2/

Egy (fél) mockkal pedig megnyitjuk a holtszezont
 fuzovelkifele.com/2019/02/triple-coverage-132-mock-draft-1-0/
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
 twitter.com/NFL/status/1093316050471378945
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 m.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262/10157086629141263/?type=3&fs=1&focus_composer=0
steelwolf
Kicsit azért furcsa, hogy kiemelik Brady-t a 6 gyűrűjével, miközben pl. a négyszeres bajnok Montana és Bradshaw egy szinten van ábrázolva az egyszeres győztesekkel.
Kampman
Értem, hogy miért fura, de az nem fura, hogy Moss, TO, Marvin Harrison, Tim Brown, Michael Irvin a létező vagy nem létező gyűrűikkel nincs hasonló képre összerakva? Csak a QB-k?

Ez a kép arról a narratíváról szól, hogy az NFL-ben a QB az aki számít, és a végén 1 győztes és 31 vesztes van. A győzelmet nem kell megmagyarázni, és nincs jelentősége, hogy ki mennyire vesztes. Ha elkezdenéd a "tömeget" halmazokba rakni, óhatatlanul valamilyen alapon tennéd, és ha a gyűrűk száma alapján akkor Eli Manning megelőzné Brett Favre-t, Troy Aikman John Elway-t, ami nyilván problémás. Ha meg nem gyűrűk alapján, akkor újra meg kellene magyarázni azt is, hogy mit keres Brady a kép közepén. És akkor lehet, hogy valakinek elkezdene esetleg hiányozni Jerry Rice, Lawrence Taylor vagy Jim Brown, poszt ide vagy oda.

Ez a kép így jó ahogy van, annyit állít amit mutat. Az irányítók között Bradynek van a legtöbb bajnoki címe. Illetve pontosítva, superbowl győzelme.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
 m.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262/10157086629141263/?type=3&fs=1&focus_composer=0
steelwolf
Kicsit azért furcsa, hogy kiemelik Brady-t a 6 gyűrűjével, miközben pl. a négyszeres bajnok Montana és Bradshaw egy szinten van ábrázolva az egyszeres győztesekkel.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262/10157086629141263/?type=3&fs=1&focus_composer=0
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megérte év közben feltölteni a bandwagont 😀

 twitter.com/galuskahulud/status/1092457547146162182
ZERO_L
Ez mindent elmond a közizlésről 😛 (enyémről is 😊)
több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nem tudja valaki, a halftime show utáni szezon összeállítás videó visszanézhető valahol a neten?
Snagal
 twitter.com/NFLFilms/status/1085940380120473600



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Megérte év közben feltölteni a bandwagont 😀

 twitter.com/galuskahulud/status/1092457547146162182



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Nem igazán hozott lázba ez a párosítás, főleg a Saints kifolyózása után nem is tudnék senkivel se szimpatizápni, de nem láttam a meccset, a spoilereket is sikerült elkerülnöm. Kérdezem, h az 5-ös skálán 1,4-es értékelése a meccsnek az valós? Érdemes nekifutni? Mert a maradék lelkesedést is elvette a spoilerfreescores.com értékelése.
dawyd728
ha szereted az igényes puntokat, akkor ez a meccs neked szól.

ha nem, akkor a 4. negyed utolsó 7 percét érdemes.
shawnka
vagy ha érdekel ahogy két elit offenset kikapcsolnak Wade Phillips és Bill&Flores által elképesztően felkészített védelmek
nem volt jó meccs, de engem már kicsit felkúr hogy ha nincs 50pont akkor egy meccs szar. ez azért nagyon nem a tavalyi bills-jax féle bénázás volt.
braxa88
Értem és akár igazad is lehetne, de itt (bár jók voltak a védelmek), inkább gyeprefosás volt a támadóktól mindkét oldalon. Ami Gofftól nem annyira meglepő, Bradytől inkább. Bár idén már láttam tőle is többször, hogy be van szarva, ha 3 méternél közelebb jött egy védő, mégis furcsa volt.
csi77
Brady az én korosztályom.
Én se szeretem már, ha bárki is agresszíven 3 méternél közelebb jön.
Pláne nem szeretném miközben épp a munkámra koncentrálok.
Sobri Jóska
Akárcsak az enyém. én sem szeretem az ilyen közeledést
Nem tudom, te hogy vagy vele, de nem is keresek annyit, mint ő.....😊
csi77
De én nem is beszélek olyan jól angolul.
És JaMarcusnál még így is többet keresek. Pedig ő 1/1volt.
Sobri Jóska
Jelenlegi fizuban v career earningsben? 😀
Borbinho
Titok. 😋

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem igazán hozott lázba ez a párosítás, főleg a Saints kifolyózása után nem is tudnék senkivel se szimpatizápni, de nem láttam a meccset, a spoilereket is sikerült elkerülnöm. Kérdezem, h az 5-ös skálán 1,4-es értékelése a meccsnek az valós? Érdemes nekifutni? Mert a maradék lelkesedést is elvette a spoilerfreescores.com értékelése.
dawyd728
ha szereted az igényes puntokat, akkor ez a meccs neked szól.

ha nem, akkor a 4. negyed utolsó 7 percét érdemes.
shawnka
vagy ha érdekel ahogy két elit offenset kikapcsolnak Wade Phillips és Bill&Flores által elképesztően felkészített védelmek
nem volt jó meccs, de engem már kicsit felkúr hogy ha nincs 50pont akkor egy meccs szar. ez azért nagyon nem a tavalyi bills-jax féle bénázás volt.
braxa88
Értem és akár igazad is lehetne, de itt (bár jók voltak a védelmek), inkább gyeprefosás volt a támadóktól mindkét oldalon. Ami Gofftól nem annyira meglepő, Bradytől inkább. Bár idén már láttam tőle is többször, hogy be van szarva, ha 3 méternél közelebb jött egy védő, mégis furcsa volt.
csi77
Brady az én korosztályom.
Én se szeretem már, ha bárki is agresszíven 3 méternél közelebb jön.
Pláne nem szeretném miközben épp a munkámra koncentrálok.
Sobri Jóska
Akárcsak az enyém. én sem szeretem az ilyen közeledést
Nem tudom, te hogy vagy vele, de nem is keresek annyit, mint ő.....😊
csi77
De én nem is beszélek olyan jól angolul.
És JaMarcusnál még így is többet keresek. Pedig ő 1/1volt.
Sobri Jóska
Jelenlegi fizuban v career earningsben? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Jöhet az FA piac ?
Vagy meg tart az sb kitargyalása?
Janek
Varjunk meg egy picit, hatha lesz vmilyen gate...
Solymi
Vszínűbb h visszavonul, mint h FA lesz:  www.pro-football-reference.com/players/G/GateAn00.htm


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 421
Jöhet az FA piac ?
Vagy meg tart az sb kitargyalása?
Janek
Varjunk meg egy picit, hatha lesz vmilyen gate...

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Jöhet az FA piac ?
Vagy meg tart az sb kitargyalása?

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bocs, de az utóbbi időben én már nem értem mit akarsz mondani.
vpi
Azt akarta mondani, hogy nincs igazam abban, amit nem is mondtam. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Nem igazán hozott lázba ez a párosítás, főleg a Saints kifolyózása után nem is tudnék senkivel se szimpatizápni, de nem láttam a meccset, a spoilereket is sikerült elkerülnöm. Kérdezem, h az 5-ös skálán 1,4-es értékelése a meccsnek az valós? Érdemes nekifutni? Mert a maradék lelkesedést is elvette a spoilerfreescores.com értékelése.
dawyd728
ha szereted az igényes puntokat, akkor ez a meccs neked szól.

ha nem, akkor a 4. negyed utolsó 7 percét érdemes.
shawnka
vagy ha érdekel ahogy két elit offenset kikapcsolnak Wade Phillips és Bill&Flores által elképesztően felkészített védelmek
nem volt jó meccs, de engem már kicsit felkúr hogy ha nincs 50pont akkor egy meccs szar. ez azért nagyon nem a tavalyi bills-jax féle bénázás volt.
braxa88
Értem és akár igazad is lehetne, de itt (bár jók voltak a védelmek), inkább gyeprefosás volt a támadóktól mindkét oldalon. Ami Gofftól nem annyira meglepő, Bradytől inkább. Bár idén már láttam tőle is többször, hogy be van szarva, ha 3 méternél közelebb jött egy védő, mégis furcsa volt.
csi77
Brady az én korosztályom.
Én se szeretem már, ha bárki is agresszíven 3 méternél közelebb jön.
Pláne nem szeretném miközben épp a munkámra koncentrálok.
Sobri Jóska
Akárcsak az enyém. én sem szeretem az ilyen közeledést
Nem tudom, te hogy vagy vele, de nem is keresek annyit, mint ő.....😊
csi77
De én nem is beszélek olyan jól angolul.
És JaMarcusnál még így is többet keresek. Pedig ő 1/1volt.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Gyulolom a New Englandet, kicsit sem erdekel a Rams, meg sem akartam nezni a dontot, ugy voltam vele, alszom egy jot inkabb, ram fer. Vegul megneztem es baromira banom igazabol, de szamomra egyebkent abszolut nem volt nezhetetlen a donto. Vagyis egyik reszrol, mert Goff benazasat azert szenvedve neztem, de ez szamomra inkabb azert volt nagy csalodas, mert vegigneztem, hogy Brady kb. elete legrosszabb meccset hozza, es nem volt, aki megbuntesse ezert.Stez
Én megoldottam egyszerűen. Számomra mindig eseménydús a SB környéke, mert feb 3.-án születtem. Hát ezúttal délután úgy megünnepeltem, hogy éjfélkor leültem a meccs elé és két perc alatt elaludtam. Kb. Sanyi stúdiós bevezetőjéig jutottam. 😀 Utólag daráltam csak le a 40 perces verziót. Hát nem sokat hagytam ki.

Viszont en nem a keves pontot lattam, hanem azert csodalattal neztem, ahogy a nagyoreg Belichick konkretan szarra matcheli a fiatal tamadozseni McVayt. Utobbinak drukkoltam, de azert ami szep, az szep. Ahogy Sobri mondja, ez kurva okos volt. Stez
Ugyan már, nem kellett itt lemeccselni semmit. A Pats is gyengébben játszott, mint amire képes, csak McVay még annál is sokkal jobban lement kutyába a téttől. Ez a playcalling amit előadott, kb. annyira volt kreatív, mint DeFilippo utolsó pár meccses produktuma a Vikingeknél. Ha így hívott volna az elmúlt két évben, ma Goffról úgy beszélnénk, mint ordas bustról. Ilyen bénán még sosem hívott meccset szerintem, ez kb. Bills/Jags komplexitású támadójáték volt vasárnap. (Elnézést a Bills/Jags fanoktól)

A másik irányba pedig szembejött egy valóban jó erőkből álló, és jól felkészített Rams védelem és megfogta a Pats offense-t. Ez a fussunk, aztán passzoljunk ezerszer Edelmannek meg negyedenként egyet Gronknak ennyire elég ha az ellen védelem jó erőkből áll és a koordinátor is felkészül. Philips hozta magát, Limitálta arra a 16-22 pontra őket (annyi benne volt a Patsnek, csak ők is elbaltáztak pár lehetőséget ezért lett kevesebb), amivel elvileg a Rams nyerhetett is volna. Ha McVay is dolgozik. De nem tette.

Így aztán kaptunk egy alacsony színvonalú, szenvedős, uncsi meccset. Van ilyen, volt már ennél rosszabb meccs is, lesz majd jobb is. Nem hiszem, hogy emiatt besz*rna a liga, hogy a támadó foci támogatása még mindig nem elég. Elég az, ha jól játszanak a csapatok. Inkább hosszabb távon szerintem olyan hatása lehet ennek a meccsnek, hogy McVay kikerül a megváltói státusból. Lehet, hogy felnyitja majd a szemét a liga GM-jeinek, és a jövőben nem lesz elég egy HC álláshoz, ha valaki követi twitteren.
peterk2005
Szegény Pecc védelem meg jobb ha szégyenli magát, teljes nyilvánvaló hogy semmi közük nem lehetett McVaj fogainak kihúzásában. Goofy szar volt de így egy szar védelem is könnyen fogta. Nyilván szemkáprázat hogy a belső OLt szétkapták, mint floki a lábtörlőt, s az egyébként scifi regényekben sem létező Pecc passrush úgy lófrált a LoS mögött yardokkal mintha ott lenne a fészkük, Guy meg Shelton browniekkal kínálták a bekkfildet. De tényleg a beszari Mekkvéjnek mi dolga volt, egy sérült futóval, nemlétező tájtendekkel, csekdánmentes anderzonnal s közben ledarálták szó szerint az iOLját, gondolkodott - aszonták neki mindent mekkaphat de a kicsi Gufi marad, erősen hajlott arra, hogy a kicsi Gufi fejét egy bivaj seggében kéne tárolni, dehát mindennek ára van. Eddig tartott, szépvót jóvót emút. Várjuk a következőt Maho go to Hell!
sutianap
Bocs, de az utóbbi időben én már nem értem mit akarsz mondani.
vpi
Azt, hogy pina.
Oszt mégse ez jön ki.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyulolom a New Englandet, kicsit sem erdekel a Rams, meg sem akartam nezni a dontot, ugy voltam vele, alszom egy jot inkabb, ram fer. Vegul megneztem es baromira banom igazabol, de szamomra egyebkent abszolut nem volt nezhetetlen a donto. Vagyis egyik reszrol, mert Goff benazasat azert szenvedve neztem, de ez szamomra inkabb azert volt nagy csalodas, mert vegigneztem, hogy Brady kb. elete legrosszabb meccset hozza, es nem volt, aki megbuntesse ezert.Stez
Én megoldottam egyszerűen. Számomra mindig eseménydús a SB környéke, mert feb 3.-án születtem. Hát ezúttal délután úgy megünnepeltem, hogy éjfélkor leültem a meccs elé és két perc alatt elaludtam. Kb. Sanyi stúdiós bevezetőjéig jutottam. 😀 Utólag daráltam csak le a 40 perces verziót. Hát nem sokat hagytam ki.

Viszont en nem a keves pontot lattam, hanem azert csodalattal neztem, ahogy a nagyoreg Belichick konkretan szarra matcheli a fiatal tamadozseni McVayt. Utobbinak drukkoltam, de azert ami szep, az szep. Ahogy Sobri mondja, ez kurva okos volt. Stez
Ugyan már, nem kellett itt lemeccselni semmit. A Pats is gyengébben játszott, mint amire képes, csak McVay még annál is sokkal jobban lement kutyába a téttől. Ez a playcalling amit előadott, kb. annyira volt kreatív, mint DeFilippo utolsó pár meccses produktuma a Vikingeknél. Ha így hívott volna az elmúlt két évben, ma Goffról úgy beszélnénk, mint ordas bustról. Ilyen bénán még sosem hívott meccset szerintem, ez kb. Bills/Jags komplexitású támadójáték volt vasárnap. (Elnézést a Bills/Jags fanoktól)

A másik irányba pedig szembejött egy valóban jó erőkből álló, és jól felkészített Rams védelem és megfogta a Pats offense-t. Ez a fussunk, aztán passzoljunk ezerszer Edelmannek meg negyedenként egyet Gronknak ennyire elég ha az ellen védelem jó erőkből áll és a koordinátor is felkészül. Philips hozta magát, Limitálta arra a 16-22 pontra őket (annyi benne volt a Patsnek, csak ők is elbaltáztak pár lehetőséget ezért lett kevesebb), amivel elvileg a Rams nyerhetett is volna. Ha McVay is dolgozik. De nem tette.

Így aztán kaptunk egy alacsony színvonalú, szenvedős, uncsi meccset. Van ilyen, volt már ennél rosszabb meccs is, lesz majd jobb is. Nem hiszem, hogy emiatt besz*rna a liga, hogy a támadó foci támogatása még mindig nem elég. Elég az, ha jól játszanak a csapatok. Inkább hosszabb távon szerintem olyan hatása lehet ennek a meccsnek, hogy McVay kikerül a megváltói státusból. Lehet, hogy felnyitja majd a szemét a liga GM-jeinek, és a jövőben nem lesz elég egy HC álláshoz, ha valaki követi twitteren.
peterk2005
Szegény Pecc védelem meg jobb ha szégyenli magát, teljes nyilvánvaló hogy semmi közük nem lehetett McVaj fogainak kihúzásában. Goofy szar volt de így egy szar védelem is könnyen fogta. Nyilván szemkáprázat hogy a belső OLt szétkapták, mint floki a lábtörlőt, s az egyébként scifi regényekben sem létező Pecc passrush úgy lófrált a LoS mögött yardokkal mintha ott lenne a fészkük, Guy meg Shelton browniekkal kínálták a bekkfildet. De tényleg a beszari Mekkvéjnek mi dolga volt, egy sérült futóval, nemlétező tájtendekkel, csekdánmentes anderzonnal s közben ledarálták szó szerint az iOLját, gondolkodott - aszonták neki mindent mekkaphat de a kicsi Gufi marad, erősen hajlott arra, hogy a kicsi Gufi fejét egy bivaj seggében kéne tárolni, dehát mindennek ára van. Eddig tartott, szépvót jóvót emút. Várjuk a következőt Maho go to Hell!
sutianap
Bocs, de az utóbbi időben én már nem értem mit akarsz mondani.
vpi
Azt mondja, hogy talán nem csak McVay felelősségét kellene firtatni, hanem egy picit elismerni, amit a Patriots védelme csinált. Tényleg nem volt álom a pass rush az idényben, de pl pont a rájátszásban eléggé jól ment, még Mahomes ellen is tudott csillogni időnként, a vasárnapit pedig bármikor elfogadnám. Trey Flowerst meg kell tartani, zseniális volt az egész idényben

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 596 — Patriot
Gyulolom a New Englandet, kicsit sem erdekel a Rams, meg sem akartam nezni a dontot, ugy voltam vele, alszom egy jot inkabb, ram fer. Vegul megneztem es baromira banom igazabol, de szamomra egyebkent abszolut nem volt nezhetetlen a donto. Vagyis egyik reszrol, mert Goff benazasat azert szenvedve neztem, de ez szamomra inkabb azert volt nagy csalodas, mert vegigneztem, hogy Brady kb. elete legrosszabb meccset hozza, es nem volt, aki megbuntesse ezert.Stez
Én megoldottam egyszerűen. Számomra mindig eseménydús a SB környéke, mert feb 3.-án születtem. Hát ezúttal délután úgy megünnepeltem, hogy éjfélkor leültem a meccs elé és két perc alatt elaludtam. Kb. Sanyi stúdiós bevezetőjéig jutottam. 😀 Utólag daráltam csak le a 40 perces verziót. Hát nem sokat hagytam ki.

Viszont en nem a keves pontot lattam, hanem azert csodalattal neztem, ahogy a nagyoreg Belichick konkretan szarra matcheli a fiatal tamadozseni McVayt. Utobbinak drukkoltam, de azert ami szep, az szep. Ahogy Sobri mondja, ez kurva okos volt. Stez
Ugyan már, nem kellett itt lemeccselni semmit. A Pats is gyengébben játszott, mint amire képes, csak McVay még annál is sokkal jobban lement kutyába a téttől. Ez a playcalling amit előadott, kb. annyira volt kreatív, mint DeFilippo utolsó pár meccses produktuma a Vikingeknél. Ha így hívott volna az elmúlt két évben, ma Goffról úgy beszélnénk, mint ordas bustról. Ilyen bénán még sosem hívott meccset szerintem, ez kb. Bills/Jags komplexitású támadójáték volt vasárnap. (Elnézést a Bills/Jags fanoktól)

A másik irányba pedig szembejött egy valóban jó erőkből álló, és jól felkészített Rams védelem és megfogta a Pats offense-t. Ez a fussunk, aztán passzoljunk ezerszer Edelmannek meg negyedenként egyet Gronknak ennyire elég ha az ellen védelem jó erőkből áll és a koordinátor is felkészül. Philips hozta magát, Limitálta arra a 16-22 pontra őket (annyi benne volt a Patsnek, csak ők is elbaltáztak pár lehetőséget ezért lett kevesebb), amivel elvileg a Rams nyerhetett is volna. Ha McVay is dolgozik. De nem tette.

Így aztán kaptunk egy alacsony színvonalú, szenvedős, uncsi meccset. Van ilyen, volt már ennél rosszabb meccs is, lesz majd jobb is. Nem hiszem, hogy emiatt besz*rna a liga, hogy a támadó foci támogatása még mindig nem elég. Elég az, ha jól játszanak a csapatok. Inkább hosszabb távon szerintem olyan hatása lehet ennek a meccsnek, hogy McVay kikerül a megváltói státusból. Lehet, hogy felnyitja majd a szemét a liga GM-jeinek, és a jövőben nem lesz elég egy HC álláshoz, ha valaki követi twitteren.
peterk2005
Szegény Pecc védelem meg jobb ha szégyenli magát, teljes nyilvánvaló hogy semmi közük nem lehetett McVaj fogainak kihúzásában. Goofy szar volt de így egy szar védelem is könnyen fogta. Nyilván szemkáprázat hogy a belső OLt szétkapták, mint floki a lábtörlőt, s az egyébként scifi regényekben sem létező Pecc passrush úgy lófrált a LoS mögött yardokkal mintha ott lenne a fészkük, Guy meg Shelton browniekkal kínálták a bekkfildet. De tényleg a beszari Mekkvéjnek mi dolga volt, egy sérült futóval, nemlétező tájtendekkel, csekdánmentes anderzonnal s közben ledarálták szó szerint az iOLját, gondolkodott - aszonták neki mindent mekkaphat de a kicsi Gufi marad, erősen hajlott arra, hogy a kicsi Gufi fejét egy bivaj seggében kéne tárolni, dehát mindennek ára van. Eddig tartott, szépvót jóvót emút. Várjuk a következőt Maho go to Hell!
sutianap
Bocs, de az utóbbi időben én már nem értem mit akarsz mondani.