NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Akinek elvonási tünetei lennének augusztusig, annak ajánlom az "NFL Full Games 2018 / 2019" jutub csatornát

fent van a tavalyi idény összes meccse condensed módban, de sok vágatlanul is felkerült, még a HOF Game és előszezon meccsek is, valamiért nem törlik őket

(persze, mikor máskor találna erre rá az ember mint február közepén...)
ZERO_L
Ennek a Patts topicban lenne igazából csak helye úgy érzem..😉
yooker
miért is? sok jó meccs volt az idén amit az emberek újra akarnának nézni
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Akinek elvonási tünetei lennének augusztusig, annak ajánlom az "NFL Full Games 2018 / 2019" jutub csatornát

fent van a tavalyi idény összes meccse condensed módban, de sok vágatlanul is felkerült, még a HOF Game és előszezon meccsek is, valamiért nem törlik őket

(persze, mikor máskor találna erre rá az ember mint február közepén...)
ZERO_L
Ennek a Patts topicban lenne igazából csak helye úgy érzem..😉
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Akinek elvonási tünetei lennének augusztusig, annak ajánlom az "NFL Full Games 2018 / 2019" jutub csatornát

fent van a tavalyi idény összes meccse condensed módban, de sok vágatlanul is felkerült, még a HOF Game és előszezon meccsek is, valamiért nem törlik őket

(persze, mikor máskor találna erre rá az ember mint február közepén...)
ZERO_L
Szuper, köszi. Azért meglepődtem, hogy az SB vágott verziója nem fért bele 7 percbe.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Akinek elvonási tünetei lennének augusztusig, annak ajánlom az "NFL Full Games 2018 / 2019" jutub csatornát

fent van a tavalyi idény összes meccse condensed módban, de sok vágatlanul is felkerült, még a HOF Game és előszezon meccsek is, valamiért nem törlik őket

(persze, mikor máskor találna erre rá az ember mint február közepén...)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Antonio Brown Instagrammon köszönt el a Steelers-től
jamaicababa
Egervári e-mailben történő lemondása tényleg egy új trendet indított el
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Antonio Brown Instagrammon köszönt el a Steelers-től

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Közben a Browns leigazolta Huntot

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
hol az AAF eredménykövető?
shawnka
Előbb egy kis szagértést várnék azoktól, akik nézték a meccseket, milyen a színvonal? Életképes lehet?
r.baggio
Amit eddig láttam belőle az tetszett. Ami szépséget kiöltek az NFL-ből azt itt visszacsempészték...Ez pl legális..

 mobile.twitter.com/sportscenter/status/1094417322155102209

Idővel akár igazi riválisa lehet az NFL-nek. Tetszenek a szabályok. Pl hogy hosszabításban mind a 2 csapat megkapja az esélyt. Tetszik az onside conversion az onside kick helyett. Sokkal izgalmasabbá teszi a játékot. Várjuk meg a szezon végét, de én úgy álltam ennek neki hogy ilyen gagyi NFL és aréna foci hybrid valami lessz a dolog, de eddig kellemesen csalódtam...
Tomcsik
Már nem azért de szerintem ez akkora hülyeség, hogy jajj az NFL-ből kiölték ezt meg azt. Az, hogy a játékosok testi épsége a #1 szempont, abszolút oké. Még mindig láthatunk nagy szereléseket. Oké, nincs mondjuk Brian Dawkins féle big hit, meg jobban figyelnek a sisak a sisakra dologra, stb. De anélkül is lehet nagyot sackelni, meg nagyot ütni hogy lerepülne a QB sisakja. Nem véletlem van az rajtuk..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Inkább az a furcsa, hogy eddig nem volt tavaszi liga, pedig annyira adta magát mindig is a dolog.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sosem akartak es akarnak versenyezni a mennyei NFL-el, alapbol ezt Poliannal karoltve olyan muksok csinaljak, akik azert ott vannak az NFL vilagaban is. Ez a liga egy nyari moka, mert tudjak jol, hogy annyira imadja a focit mindenki, hogy sokan ezt is le fognak ulni megnezni. Es ez a liga valoban a mar leirt egyeneknek van, akik azert kuzdhetnek, hogy egy NFL-GM meglatja bennuk a lehetoseget es talan kapnak egy szerzodest, aztan a TC-ben bizonyíthassanak.

A kovetkezo ev lesz erdekes, mert en szerintem tobb draftra jelentkezo, de UDFA-kaliberu egyetemi tehetseg is elesben akar majd bizonyitani, igy elmegy jatszani ide, hogy noveljek a draftertekuket. En siman kinezem ebbol a ligabol, hogy ugrodeszka lehet az egyetem es az NFL kozott. A fiatalok pedig kiegeszulve a veteranokkal, akik vagy bustok lettek, vagy kiestek a pixisbol az NFL-ben, de azert anno jatszogattak, azert osszehozhatnak nehany szinvonalas meccset.

Es szerintem nem egy NFL-GM nezi majd meg ezeket, kivancsiak lesznek. Jo otlet volt ez a liga es legalabb tenyleg nem maradunk abszolut foci nelkul.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
hol az AAF eredménykövető?
shawnka
Előbb egy kis szagértést várnék azoktól, akik nézték a meccseket, milyen a színvonal? Életképes lehet?
r.baggio
Amit eddig láttam belőle az tetszett. Ami szépséget kiöltek az NFL-ből azt itt visszacsempészték...Ez pl legális..

 mobile.twitter.com/sportscenter/status/1094417322155102209

Idővel akár igazi riválisa lehet az NFL-nek. Tetszenek a szabályok. Pl hogy hosszabításban mind a 2 csapat megkapja az esélyt. Tetszik az onside conversion az onside kick helyett. Sokkal izgalmasabbá teszi a játékot. Várjuk meg a szezon végét, de én úgy álltam ennek neki hogy ilyen gagyi NFL és aréna foci hybrid valami lessz a dolog, de eddig kellemesen csalódtam...
Tomcsik
Tény hogy nem volt rossz, de az NFL el sosem fog versenyezni szerintem. Ez kb olyan hasonlat mintha egy gettóliga ahol vannak szép megmozdulások leválthatná az nba t, esélytelen, vagy ha a gurulósban többen néznék a másodosztályt mint az elsőt.
Meg amíg az ottani játékosok azért hajtanak hogy esetleg ismét esélyt kapjanak az nfl ben...


több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Idővel akár igazi riválisa lehet az NFL-nek.
Tomcsik
ezt ügye nem gondolod komolyan...

a 32 tulajnak már van elég befolyása ahhoz, hogy egy tollvonással megszüntessék ezt az egész cirkuszt, ha csak egy kicsit is féltik a zsebükből kivett 5 centet, ask Trump


a nézettségre meg térjünk vissza később, mikor elmúlik az újdonság varázsa
ZERO_L
Azt mondtam idővel. Ha fennt marad ez az érdeklődés később még lehet ebből rivalizákás akár... Bár valszeg majd szépen megférnek egymás melett...
Tomcsik
Az AAF nem fog versenyezni az NFL-lel, inkább development league-ként működik, a játékosok például kiléphetnek a szerződésükből, ha egy NFL csapat szerződtetné őket. A konkurencia az XFL lesz, hozzájuk igazítják a fizetéseket is.
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2014%2F1230%2Fchi_i_polian_d1_1296x729.jpg
AAF players to get 3-year, $250K contracts
Alliance of American Football players will earn $250,000 over three years and be dispersed to teams close to where they played in college.


Szerkesztette: bmg
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Idővel akár igazi riválisa lehet az NFL-nek.
Tomcsik
ezt ügye nem gondolod komolyan...

a 32 tulajnak már van elég befolyása ahhoz, hogy egy tollvonással megszüntessék ezt az egész cirkuszt, ha csak egy kicsit is féltik a zsebükből kivett 5 centet, ask Trump


a nézettségre meg térjünk vissza később, mikor elmúlik az újdonság varázsa
ZERO_L
Azt mondtam idővel. Ha fennt marad ez az érdeklődés később még lehet ebből rivalizákás akár... Bár valszeg majd szépen megférnek egymás melett...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Idővel akár igazi riválisa lehet az NFL-nek.
Tomcsik
ezt ügye nem gondolod komolyan...

a 32 tulajnak már van elég befolyása ahhoz, hogy egy tollvonással megszüntessék ezt az egész cirkuszt, ha csak egy kicsit is féltik a zsebükből kivett 5 centet, ask Trump


a nézettségre meg térjünk vissza később, mikor elmúlik az újdonság varázsa
ZERO_L
Plusz ugye jövőre az XFL is beszállna a buliba... Először egymás között kell majd lemeccselni, h egyáltalán melyik maradhat meg 1-2 szezonnál tovább (esélyt nem látok h mindkettő egymás mellett tovább húzná)

AAF abból előnyösebb helyzetben van, h már idén kezdtek. Továbbá több helyen olvastam, h nem akarnak az NFL riválisai lenni, szivesen betagozódnának alájuk, kvázi mint egyfajta tavaszi minor liga a tehetségeknek, akik nem férnek be a ligába (míg az XFL-nek merészebb tervei vannak), csak az NFL részéről még nincs érdeklődés ilyen irányba...
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Idővel akár igazi riválisa lehet az NFL-nek.
Tomcsik
ezt ügye nem gondolod komolyan...

a 32 tulajnak már van elég befolyása ahhoz, hogy egy tollvonással megszüntessék ezt az egész cirkuszt, ha csak egy kicsit is féltik a zsebükből kivett 5 centet, ask Trump


a nézettségre meg térjünk vissza később, mikor elmúlik az újdonság varázsa



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És ami a nézettséget illeti adott sávban verte az NBA-t...

 mobile.twitter.com/mysportsupdate/status/1094628492048826368

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kérhetünk egy eredménykövetőt ?
Előre is köszi
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
hol az AAF eredménykövető?
shawnka
Előbb egy kis szagértést várnék azoktól, akik nézték a meccseket, milyen a színvonal? Életképes lehet?
r.baggio
Amit eddig láttam belőle az tetszett. Ami szépséget kiöltek az NFL-ből azt itt visszacsempészték...Ez pl legális..

 mobile.twitter.com/sportscenter/status/1094417322155102209

Idővel akár igazi riválisa lehet az NFL-nek. Tetszenek a szabályok. Pl hogy hosszabításban mind a 2 csapat megkapja az esélyt. Tetszik az onside conversion az onside kick helyett. Sokkal izgalmasabbá teszi a játékot. Várjuk meg a szezon végét, de én úgy álltam ennek neki hogy ilyen gagyi NFL és aréna foci hybrid valami lessz a dolog, de eddig kellemesen csalódtam...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
hol az AAF eredménykövető?
shawnka
Előbb egy kis szagértést várnék azoktól, akik nézték a meccseket, milyen a színvonal? Életképes lehet?
r.baggio
szerintem erre majd a szezon után lesz értelme visszatérni 😀

de pl. most kezdődik 22-kor egy meccs, arra tök fasza lenne
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
hol az AAF eredménykövető?
shawnka
Előbb egy kis szagértést várnék azoktól, akik nézték a meccseket, milyen a színvonal? Életképes lehet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/darrenrovell/status/1094630335437066246
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
hol az AAF eredménykövető?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A mi kutyánk kölyke! 😊

 steelerswire.usatoday.com/2019/02/10/former-steelers-lb-terence-garvin-gets-first-nterception-in-aaf-history/?fbclid=IwAR1X3rL8ZgaaZKCQqeM89QqSqbTd3AGtz7CXOkox65bo3VJVpn5s96kJZD0
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
San Diego Fleet bandwagon van már? 🙂
Hanni
Ha van is, Jon Kitna már leszállt róla, talált jobbat. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Holnap indul az AAF legelső szezonja! Nyitómeccs a CBS-en:

 twitter.com/TheAAF/status/1092515915474788352

 awfulannouncing.com/cbs/alliance-of-american-football-everything-you-need-to-know-cbs-sports.html
r.baggio
NFL szabályokkal vagy vmi eltérés?
braxa88
Számos eltéréssel, érdemes rákeresni, van közte pár hülyeség is szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal