NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 591 — Jedi Master
Nekem rivers hiányzik a listáról, de nagyon.
peach
Abszolút nem elfogultságból, de nem vágom, hogy nincs 50ben. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Nekem rivers hiányzik a listáról, de nagyon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Nem Brady zárt az első négy helyen? Hát az meg hogy lehet?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mint homer kérdem: az év támadóújoncát ismeritek?
 www.nfl.com/videos/nfl-top100-2018/0ap3000000937693/Top-100-Players-of-2018-Alvin-Kamara-No-20
atapapa
Két listán fent volt, ami az 58. helyre volt elég (ha teljes szummát nézünk, 54.)
Nekem a shortlistemen rajta volt, szóval 51-60 között lett volna nálam valahol, de csak 50 fért fel ugyebár.
Szeretem a játékát egyébként, kíváncsi vagyok idén nagyobb workloaddal is hasonló hatékonysággal bírkózik-e meg.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
katonadani
Azért nincsenek reakciók, mert:
A) Mindenki egyetért
B) Mindenki VB-lázban ég
C) Mindenki átment az igazi NFL fórumra
katonadani
D) nem kérted, hogy reagáljunk
E) nem volt benne nagy hülyeség/ nem kötöttél bele egyik csapatba se annyira, hogy fikázni lehessen

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
katonadani
Azért nincsenek reakciók, mert:
A) Mindenki egyetért
B) Mindenki VB-lázban ég
C) Mindenki átment az igazi NFL fórumra
katonadani
Mint homer kérdem: az év támadóújoncát ismeritek?
 www.nfl.com/videos/nfl-top100-2018/0ap3000000937693/Top-100-Players-of-2018-Alvin-Kamara-No-20

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem olvastam egyiket sem, de ha nem Brady nyert, úgyis felesleges minden

több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Sick Boy már vagy húsz éve megmondta, az Oscar díj nem több egy szimpátiaszavazásnál.

Szerkesztette: batyu

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 359 — situational football
a szavazatok alapján egy kivétellel mindenki kvázi "egyenlően jónak" látja a két irányítót. Hét ember között nem lehet négy (vagy öt közt három), aki Rodgerst látja jobbnak? A szavazatot leadó olvasóknál is 54% Rodgersre voksolt, bármilyen jelentőséget is tulajdonítunk ennek.
katonadani
ha a többség (mind1, 7-ből vagy 5-ből) jobbnak tartja Rodgerst az elmúlt egy év(LOL) alapján esetleg elmúlt kettő alapján, akkor itt komoly gondok vannak... mert ügye másból nem nagyon lehet kiindulni és azt firtatni, hogy de ha egészséges, de ha jó az OC/playcall stb vagy bezzeg x éve mikor MVP volt mekkora császár volt
(az olvasók véleményét egy online szavazáson meg szerintem magasról le lehet szarni, említést sem érdemel, lsd Melo Magyarország legkedveltebb NBA játékosa)

"egyenlő jónak" max a 2014-es PO előtt lehetett mondani őket, abban az időkben tényleg nüanszok választották el egymástól őket és tényleg szubjektív volt kinek melyik játékstílus tetszik, a játék melyik elemét tartja fontosabbnak egy irányítónál, azóta viszont nem lehet kérdés ki a jobb, nem csak Brady kezdett igen komolyan fejlődni a többikhez képest, hanem Rodgersnek voltak bizony sérülései és önmagához képest vállalhatatlan hónapjai...
de lehet akkor én nézem a cseh2-n a meccseket

Nem gondolom, hogy az öregség szerepet játszott volna a listák felállításában, nálam legalábbis nem, és egyébként is ki volt mondva, hogy jelen pillanatra rakjuk össze a listát, szóval elvileg nem is volt szabad figyelni, hogy Brady hány évet játszik még.
katonadani
ha ezt mások is figyelembe vették akkor annál szomorúbb a helyzet...

Kuechly-vel amúgy nem (csak) a 7. hely a probléma, hanem a nr1 LB, ami ha egy meccsre szólna én is aláírnám, viszont ha köv szezont nézném én Wagnert biztosan elé tenném és lehet mást is

mert ügye volt egy ilyen kitétel is: egy hajszállal jobban projektálva a következő évre, mint reflektálva az előzőre.


és amíg ilyenekkel van tele egy ranking (pl ami már túlmennek a szubjektivitáson), addig a magam részéről nem igazán tudom komolyan venni azon vitázva, hogy Aaron Donald tesz hozzá-e többet a csapat sikeréhez vagy AB, vagy úgy általában az egyik jobban kiemelkedik-e a saját posztjáról mint a másik, esetleg önmagában vizsgálva egy DT-nek vagy WR-nek van-e nagyobb ráhatása a végső győzelemre ergo már posztból adódóan meg lehet mondani bizonyos sorrendet

elfogadom mint offseason-t kitöltő érdekesség/móka és olvasok tovább
ZERO_L
ez már csak komolytalanul, mert megcsapta a virtuális fülemet: mi található a szubjektivitáson túl? 😊
katonadani
a hülyeség vagy a haterség, rád bízom ebben az esetben melyik a jobb 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Kedvenc toplistám
 www.ranker.com/list/hottest-nfl-wives/the-round-mound
Toca
Valahogy itt senki nem tud hibázni közülük😉
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Kedvenc toplistám
 www.ranker.com/list/hottest-nfl-wives/the-round-mound
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Akkor lehetne vitázni, ha meg lennének indokolva a helyezések, így csak számok vannak egymás mellé téve, amik önmagában nem mondanak semmit
pl Löfli Kelce-Gronk ranking eszmefuttatására mondjuk kapásból befizetnék és vennék egy helyet magam mellé Wyatt-nek is 😊
ZERO_L
Nyilván teljesen lehetetlen h mindenki mind az 50 választását és mindenki máshoz viszonyított helyezését indokolja, így utólag van lehetőség kérdezni a véleményes dolgokra 😊

azt meg már tényleg felesleges megemlíteni, hogy aki Brady-t két zsinórban hozott MVP kaliber szezon után is Rodgers mögé teszi, azt tulajdonképpen mi a tökömet nézett az elmúlt pár évben, mert nem NFL-t az is biztos

ja, persze nincs benne már annyi mint AR-ban (csak ha jól tudom ez nem dynasty draft), de az elmúlt tulajdonképpen 4 éve miatt (ahol még egy szinttel emelni tudta a játékát) no brainer választás minden egyéb QB előtt, akár 1 sorsdöntő meccsről akár egy teljes szezonról legyen szó, amint Brady mutatja az öregedés jelét azonal újra lehet tárgyalni kettőjük rangsorát, de addig totálisan felesleges
side note: Kuechly megítélésében valamiért nem játszott akkora faktort, hogy egy komolyabb ütésre van attól, hogy szegény "megzombuljon"
ZERO_L
a szavazatok alapján egy kivétellel mindenki kvázi "egyenlően jónak" látja a két irányítót. Hét ember között nem lehet négy (vagy öt közt három), aki Rodgerst látja jobbnak? A szavazatot leadó olvasóknál is 54% Rodgersre voksolt, bármilyen jelentőséget is tulajdonítunk ennek.

Nem gondolom, hogy az öregség szerepet játszott volna a listák felállításában, nálam legalábbis nem, és egyébként is ki volt mondva, hogy jelen pillanatra rakjuk össze a listát, szóval elvileg nem is volt szabad figyelni, hogy Brady hány évet játszik még.

Kuechly 7. helyében egyébkért miért "annyival" kisebb a negatív faktor, mint Brady 2. helyében? Vagy miért olyan nagy a faktor Bradynél, hogy felháborító a második helye?

szóval el kéne dönteni, maga a játék tudás számít, a pályán nyújtott teljesítmény vagy figyelembe vesszük a körülményeket és jövőbeni esetleges(=több mint valószínű) kimeneteleket is
ZERO_L
bármi is lenne a szempont, ugyanúgy lehetne vitázni bármilyen eredményen. A játéktudás pont ugyanannyira szubjektív, mint a körülményekkel kiigazított teljesítmény, vagy a "ki a jobb" megközelítés.

egyébként én bátorítanék mindenkit, hogy rakjon össze egy ilyen 50-es listát bármelyik általa választott nézőpont szerint, érdekelnének az eredmények 😊


és amíg ilyenekkel van tele egy ranking (pl ami már túlmennek a szubjektivitáson), addig a magam részéről nem igazán tudom komolyan venni azon vitázva, hogy Aaron Donald tesz hozzá-e többet a csapat sikeréhez vagy AB, vagy úgy általában az egyik jobban kiemelkedik-e a saját posztjáról mint a másik, esetleg önmagában vizsgálva egy DT-nek vagy WR-nek van-e nagyobb ráhatása a végső győzelemre ergo már posztból adódóan meg lehet mondani bizonyos sorrendet

elfogadom mint offseason-t kitöltő érdekesség/móka és olvasok tovább
ZERO_L
ez már csak komolytalanul, mert megcsapta a virtuális fülemet: mi található a szubjektivitáson túl? 😊
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 359 — situational football
D) mert egy ilyen lista borzasztóan szubjektív és nehéz róla érdemben vitatkozni, maximum szavazni lehetne..
gordon
szerintem pont a szubjektivitása miatt lehet róla vitázni, hiszen egy objektív listán miről vitázol?
katonadani
Akkor lehetne vitázni, ha meg lennének indokolva a helyezések, így csak számok vannak egymás mellé téve, amik önmagában nem mondanak semmit
pl Löfli Kelce-Gronk ranking eszmefuttatására mondjuk kapásból befizetnék és vennék egy helyet magam mellé Wyatt-nek is 😊

azt meg már tényleg felesleges megemlíteni, hogy aki Brady-t két zsinórban hozott MVP kaliber szezon után is Rodgers mögé teszi, azt tulajdonképpen mi a tökömet nézett az elmúlt pár évben, mert nem NFL-t az is biztos

ja, persze nincs benne már annyi mint AR-ban (csak ha jól tudom ez nem dynasty draft), de az elmúlt tulajdonképpen 4 éve miatt (ahol még egy szinttel emelni tudta a játékát) no brainer választás minden egyéb QB előtt, akár 1 sorsdöntő meccsről akár egy teljes szezonról legyen szó, amint Brady mutatja az öregedés jelét azonal újra lehet tárgyalni kettőjük rangsorát, de addig totálisan felesleges
side note: Kuechly megítélésében valamiért nem játszott akkora faktort, hogy egy komolyabb ütésre van attól, hogy szegény "megzombuljon"
szóval el kéne dönteni, maga a játék tudás számít, a pályán nyújtott teljesítmény vagy figyelembe vesszük a körülményeket és jövőbeni esetleges(=több mint valószínű) kimeneteleket is


és amíg ilyenekkel van tele egy ranking (pl ami már túlmennek a szubjektivitáson), addig a magam részéről nem igazán tudom komolyan venni azon vitázva, hogy Aaron Donald tesz hozzá-e többet a csapat sikeréhez vagy AB, vagy úgy általában az egyik jobban kiemelkedik-e a saját posztjáról mint a másik, esetleg önmagában vizsgálva egy DT-nek vagy WR-nek van-e nagyobb ráhatása a végső győzelemre ergo már posztból adódóan meg lehet mondani bizonyos sorrendet

elfogadom mint offseason-t kitöltő érdekesség/móka és olvasok tovább



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
katonadani
Azért nincsenek reakciók, mert:
A) Mindenki egyetért
B) Mindenki VB-lázban ég
C) Mindenki átment az igazi NFL fórumra
katonadani
Végig olvastam, szép munka, de... Én nem csípem annyira ezt a formátumot. Sokszor 2 QB-t nehéz összehasonlítani, mert teljesen más offense-t játszanak és másak az erősségeik. Ezek alapján egy falembert egy corner-rel? Mint almát a körtével. Számomra annyira szubjektív, h tényleg nagyon nehéz a helyezésekkel vitázni.
Én sokkal jobban kedvelem a posztonként Top10-es listákat vagy ha nagyon vita indító cikkeket akartok a posztonkénti legjobb illetve legrosszabb kezdő 5öst, azt nagyon adnám 😀
Tito05
ugyan nem ez lett, de pl én úgy állítottam össze a saját 50-em, hogy előtte posztonként sorbaraktam a top X játékost, azok ugye a posztjukon adtak egy egymás alá rendeltséget. Majd mindig a legfölsőket vetettem össze. Tehát ugyan valóban almát kellett a körtével összevetnem, de szerintem az elérhető legjobb almát a legjobb körtével, legjobb szilvával stb stb.
De ez csak az én rendszerem volt, lehet más másként tette egymás alá/fölé a neveket.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
katonadani
Azért nincsenek reakciók, mert:
A) Mindenki egyetért
B) Mindenki VB-lázban ég
C) Mindenki átment az igazi NFL fórumra
katonadani
Végig olvastam, szép munka, de... Én nem csípem annyira ezt a formátumot. Sokszor 2 QB-t nehéz összehasonlítani, mert teljesen más offense-t játszanak és másak az erősségeik. Ezek alapján egy falembert egy corner-rel? Mint almát a körtével. Számomra annyira szubjektív, h tényleg nagyon nehéz a helyezésekkel vitázni.
Én sokkal jobban kedvelem a posztonként Top10-es listákat vagy ha nagyon vita indító cikkeket akartok a posztonkénti legjobb illetve legrosszabb kezdő 5öst, azt nagyon adnám 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
D) mert egy ilyen lista borzasztóan szubjektív és nehéz róla érdemben vitatkozni, maximum szavazni lehetne..
gordon
szerintem pont a szubjektivitása miatt lehet róla vitázni, hiszen egy objektív listán miről vitázol?
katonadani
Brady a második, pedig kiégett.

Ez mindent megmagyaráz.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
D) mert egy ilyen lista borzasztóan szubjektív és nehéz róla érdemben vitatkozni, maximum szavazni lehetne..
gordon
szerintem pont a szubjektivitása miatt lehet róla vitázni, hiszen egy objektív listán miről vitázol?
katonadani
úgy értsd pls ahogy írtam.
Nem a szubjektivitással van a gond, az egyértelmű. Egy vitához kellene egy érvrendszer, itt kb a "szerintem" van.
De, hogy a témánál maradjunk érdekelne, hogy szerintetek miért Wilson a liga 3. legjobb irányítója?
Itt a hawks topikban is nagy vitákat szült egy ehhez hasonló kérdés.
Többek szerint nem képes felprogramozott offense-t futtatni mert túlságosan ösztönből játszik
gordon
hát, ilyen szempontból Rodgers sem olyan jó, hiszen ő is ösztönből játszik sokszor. Én kifejezetten szeretem az ösztönös zseniket, akik akkor is képesek jól játszani és különleges dolgokat összehozni, amikor nem tökéletes a rendszer körülöttük és nem megy minden a tervek szerint. Nálam fontos egy irányítónál, hogy "out of sctructure" is jól játsszon és kvázi egymaga is meg tudjon oldani dolgokat. Pl ez is közrejátszott abban, hogy nem voltam oda Rosenért igazán az idei drafton.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
D) mert egy ilyen lista borzasztóan szubjektív és nehéz róla érdemben vitatkozni, maximum szavazni lehetne..
gordon
szerintem pont a szubjektivitása miatt lehet róla vitázni, hiszen egy objektív listán miről vitázol?
katonadani
úgy értsd pls ahogy írtam.
Nem a szubjektivitással van a gond, az egyértelmű. Egy vitához kellene egy érvrendszer, itt kb a "szerintem" van.
De, hogy a témánál maradjunk érdekelne, hogy szerintetek miért Wilson a liga 3. legjobb irányítója?
Itt a hawks topikban is nagy vitákat szült egy ehhez hasonló kérdés.
Többek szerint nem képes felprogramozott offense-t futtatni mert túlságosan ösztönből játszik .
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
D) mert egy ilyen lista borzasztóan szubjektív és nehéz róla érdemben vitatkozni, maximum szavazni lehetne..
gordon
szerintem pont a szubjektivitása miatt lehet róla vitázni, hiszen egy objektív listán miről vitázol?
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
katonadani
Azért nincsenek reakciók, mert:
A) Mindenki egyetért
B) Mindenki VB-lázban ég
C) Mindenki átment az igazi NFL fórumra
katonadani
Én olvastam mindet. 😁 Szerintem jó olvasmâny.
Vitàzni még nem fogok. Mert Brees a legjobb.😉
És C. Jordan, pedig tényleg alulértékelt.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
katonadani
Azért nincsenek reakciók, mert:
A) Mindenki egyetért
B) Mindenki VB-lázban ég
C) Mindenki átment az igazi NFL fórumra
katonadani
D) mert egy ilyen lista borzasztóan szubjektív és nehéz róla érdemben vitatkozni, maximum szavazni lehetne..
E) leszarom mert nem Brady nyert.. 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
katonadani
Azért nincsenek reakciók, mert:
A) Mindenki egyetért
B) Mindenki VB-lázban ég
C) Mindenki átment az igazi NFL fórumra
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/