NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy észrevettem, hogy van egy Braxa vs Baggio trashtalk egy ideje..... Ez miez? 😊csi77
Csak a szokásos NFL vs. NCAA 😛
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Amúgy észrevettem, hogy van egy Braxa vs Baggio trashtalk egy ideje..... Ez miez? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
nem is az a lényeg, hanem az hogy ez a Bama uralom, egy nem NCAA fannak igen csak unalmas tud lenni, szerintem Braxa88 is így értetteBigBen7
én meg erre reagáltam, hogy köszönöm, hogy elszólta magát
(az megint más kérdés, hogy mondjuk mekkora "nfl fan" az, akinek pl. már "unalmas" a Patriots sikersorozata... számomra mondjuk a Browns, a Raiders és Jax folyamatos sikertelensége az 😊)baggio
Patriots sikersorozatról szvsz mostanában nem igen beszélhetünk annak fényében hogy 9 éve lettek bajnokok, de aki ezt akkor, 2002-05 környékén unalmasnak találta azt is meg lehet érteni, egy Jets vagy Dolphins szurkolónak biztos unalmas lehetett hogy állandóan a csoportrivális Patriots nyeri meg nem csak a csoportot hanem a Super Bowlt is...példáulBigBen7
Hát, azért a szinte folyamatos PO szereplést, pár kivétellel csoportgyőzelmet én azért ebbe a kategóriába sorolnám...... Vagy csak a bajnoki címek sorozata számít annak?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem is az a lényeg, hanem az hogy ez a Bama uralom, egy nem NCAA fannak igen csak unalmas tud lenni, szerintem Braxa88 is így értetteBigBen7
én meg erre reagáltam, hogy köszönöm, hogy elszólta magát
(az megint más kérdés, hogy mondjuk mekkora "nfl fan" az, akinek pl. már "unalmas" a Patriots sikersorozata... számomra mondjuk a Browns, a Raiders és Jax folyamatos sikertelensége az 😊)baggio
nem szóltam el magam, attól még h most kikaptak egy tök érdekes cukorkupán még nem lesz izgalmas a dolog.
főleg h világrszóló szenzáció mindkét veresége a bamának, és nem azét kaptak ki mert nem lennének még mindig rohadtnagy elit csapat.

de remélem h minden bama vereségnél majd felemlegedet majd ezt a hszt h mennyire nem volt igazam, holott látható a lájkokból is h azért nem biztos h így van
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
Nem tudom nekem az NFL sem volt unalmas mikor a Pats nyert, csak már rohadtul utáltam őket emiatt 😀 Ettől még izgi volt, sőt sokszor izgibb, hogy vajon kiveri el őket végre 😀
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
nem is az a lényeg, hanem az hogy ez a Bama uralom, egy nem NCAA fannak igen csak unalmas tud lenni, szerintem Braxa88 is így értetteBigBen7
én meg erre reagáltam, hogy köszönöm, hogy elszólta magát
(az megint más kérdés, hogy mondjuk mekkora "nfl fan" az, akinek pl. már "unalmas" a Patriots sikersorozata... számomra mondjuk a Browns, a Raiders és Jax folyamatos sikertelensége az 😊)baggio
Patriots sikersorozatról szvsz mostanában nem igen beszélhetünk annak fényében hogy 9 éve lettek bajnokok, de aki ezt akkor, 2002-05 környékén unalmasnak találta azt is meg lehet érteni, egy Jets vagy Dolphins szurkolónak biztos unalmas lehetett hogy állandóan a csoportrivális Patriots nyeri meg nem csak a csoportot hanem a Super Bowlt is...például
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
 espn.go.com/espn/fp/flashPollResultsState?sportIndex=sportsnation&pollId=4123131

A Föld 2/3-a a Broncosra szavazott 😀gabokocka
Elég meglepő, azt hittem a Seahawks-ra fognak 😀Toca
Jobb lett volna a színválasztás úgy, az biztos 😀
Amúgy nagyon komoly, mi eltérés van az amcsik, és a magyarok között ilyen téren
Nálunk az elmúlt években bármilyen gyenge volt a Pats, mindig vezetett, bár ebben a szezonban a Broncos és a Pats gyakorlatilag fej-fej mellett halad. Aztán egy szakadék, és jön a Packers, és kb ugyanott a Seahawks. Tehát Brady, PM, Rodgers a lényeg az átlag magyarnak (szerintem még csak túlozni sem sikerült nagyot), aztán jön csak a Seahawks (viszont Breesék meglepően hátul vannak ehhez képest)Wyatt
szvsz ez azért van, mert ricsi még akkor is a csillagos égig szo*ja fel őket, ha egy tök más meccset közvetít. kb ő ő hiteti el az átlag koca nézővel, h az elit qb-k az alfái meg az omegái az nfl-nek....breest meg nem szeresse. evvan 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
nem is az a lényeg, hanem az hogy ez a Bama uralom, egy nem NCAA fannak igen csak unalmas tud lenni, szerintem Braxa88 is így értetteBigBen7
én meg erre reagáltam, hogy köszönöm, hogy elszólta magát
(az megint más kérdés, hogy mondjuk mekkora "nfl fan" az, akinek pl. már "unalmas" a Patriots sikersorozata... számomra mondjuk a Browns, a Raiders és Jax folyamatos sikertelensége az 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
sztem meg az a röhejes h egy csapat (bama) 3év alatt összeszed 1db vereséget. kurva izgalmasbraxa88
na ezt nem kicsit sikerült aztán eljinxelni, kösz érte 😊baggio
a 4 évente összeszed 2-őt se sokkal jobb 😀BigBen7
Ezt nem itt és nem így fogom megvitatni, de szerinted 13 meccsből hányat kellene egy elit gárdának elbuknia egy 126 csapatos bajnokságban, hogy "jobb" legyen? (a kérdés költői)baggio
nem is az a lényeg, hanem az hogy ez a Bama uralom, egy nem NCAA fannak igen csak unalmas tud lenni, szerintem Braxa88 is így értette
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
sztem meg az a röhejes h egy csapat (bama) 3év alatt összeszed 1db vereséget. kurva izgalmasbraxa88
na ezt nem kicsit sikerült aztán eljinxelni, kösz érte 😊baggio
a 4 évente összeszed 2-őt se sokkal jobb 😀BigBen7
Ezt nem itt és nem így fogom megvitatni, de szerinted 13 meccsből hányat kellene egy elit gárdának elbuknia egy 126 csapatos bajnokságban, hogy "jobb" legyen? (a kérdés költői)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
sztem meg az a röhejes h egy csapat (bama) 3év alatt összeszed 1db vereséget. kurva izgalmasbraxa88
na ezt nem kicsit sikerült aztán eljinxelni, kösz érte 😊baggio
a 4 évente összeszed 2-őt se sokkal jobb 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
sztem meg az a röhejes h egy csapat (bama) 3év alatt összeszed 1db vereséget. kurva izgalmasbraxa88
na ezt nem kicsit sikerült aztán eljinxelni, kösz érte 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
OK KIKAPcsolom😀 .Szerintem is ha a meccsekre van igény és van akkor az összefoglalóra is van.pl skot bajnokság 2 hetente adna egy meccset és mégis megvan az egy órás összefoglaló,és stb.Régen az NHL ben is volt összefoglaló még a sport tv kezdetén,de azt is elfelejtették.az is egy jó koncepció lenne ha egy csapatot max 6 szor adnának sokkal több csapatot ismerhetnénk, meg igy mert egy új nézö mit lát denver new england san fransisco green bay, ezeket látják, akkor nincs is esélyük más csapattal szimpatizálni,Miami
Én nem tudom milyen értelmes stúdióbeszélgetést lehetne most kihozni az NFL-ből, főleg ezzel a gárdával. Mert ha egy-két Robi, Ulpi féle elemző vagy Höri mondja a dolgokat az oké. Viszont (nem bántásból mondom) Gyula vagy Sanyi ehhez túl sokat nem tud hozzátenni(Thrash Talk szinten mozoghatna úgy, de hát saját konkurens műsort nem fog csinálni a Sport1). Csak összefoglalóért meg nem fog a Sport1 + millákat beleölni, csak hogy kedvére szerkeszthessen egyet, amit kb bárki ha akar ingyen megnéz NFL.com -on és olyan extra bázisa sincs.
Soccer-t meg ne hasonlítsuk már össze, azzal bármit el lehet adni, mert egy átlag magyar bekapcsolja, hm foci megnézzük. Vagy egy összefoglalóban várja a szép gólokat vagy akármi, ahhoz képest az NFL nagyon le van még maradva akár elismered akár nem.
Itt most egy dolgot lehet tenni, népszerűsíteni a sportot tovább, azért ha megnézed évek szintjén egyre több meccs van, van már Thrash Talk, ha populáris lesz lehet majd lőnek ki még műsort, de ez még szerintem messze van.
NBA-nek vagy NHL-nek sincs külön műsora pedig régebb óta megy a SportTV-n és azokat a sportokat mégis jobban érti egy átlag ember is.
több mint 10 éve
Miami Miami Dolphins 964
OK KIKAPcsolom😀 .Szerintem is ha a meccsekre van igény és van akkor az összefoglalóra is van.pl skot bajnokság 2 hetente adna egy meccset és mégis megvan az egy órás összefoglaló,és stb.Régen az NHL ben is volt összefoglaló még a sport tv kezdetén,de azt is elfelejtették.az is egy jó koncepció lenne ha egy csapatot max 6 szor adnának sokkal több csapatot ismerhetnénk, meg igy mert egy új nézö mit lát denver new england san fransisco green bay, ezeket látják, akkor nincs is esélyük más csapattal szimpatizálni,
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kíváncsiságból utánanéztem,melyik csapatot hányszor közvetítette a Sport tv. Meglepő, de nem a Denver nyert......Ebben benne vannak a vasárnapi mellett a TNF és MNF meccsek is.
csi77
usában korlátozva van, h egy csapat hány esti (főműsoridős) meccset játszhat. 6 a maximum. Ha ott meglehet csinálni, itt is megérne egy próbát azt modnani, h alapszakaszban egy csapattól max 6 meccset közvetítünk. Az még mindig nem kevés, összesen 2 SF és egy Broncos meccsel lennének szegényebbek, helyettük viszont olyan PO csapatok csapatok meccseit adhatták volna, mint a Panthers, Colts, Chiefs és Botls melyek négyen együtt összesen 7× voltak képernyőn... Kizárt h úgy kevesebben nézték volna, PO csapatokról beszéltem nem olyanokról akikről esetleg valaki még nem is hallott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mondjuk én nem hinném h nem lenne lehetőség vagy igény normális összefoglalóra. Ha nincs rá igény, akkor a meccsekre sincs igény, ne is adják. Ha meg mégis van rá igény, soccerből valahogy tudtak csinálni minden bajnoskág minden fordulójáról egy 1 órás összefoglalót. Nem tudom, h vették-e vagy maguk csinálták, de lényegtelen, kizárt h ne lehetne venni a gameday helyett normális highlightsot, vagy ne lehetne olyan szerződést kötni, mint a soccermeccsek közvetítésére.

Az viszont érdekes h élő adásban nincsenek reklámok náluk, vagy legalábbis amikor utoljára néztem tvben meccset, akkor még nem voltak. Nem tudom h ennek mi lehet az oka, ennyire nincs reklám ereje vagy puszta jófejségből közvetíti a sportTV?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
legalábbis semmi haszna nem volna.Sobri Jóska
szerintem a mi műsorunk se volt "haszontalan", az persze tény, hogy botrányos nézettséget produkáltbaggio
Igaz, de nem is került milliókba.
Egy SportTv-n egy műsoróra azért saját stúdiódíszlettel, technikával más nagyságrend.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
legalábbis semmi haszna nem volna.Sobri Jóska
szerintem a mi műsorunk se volt "haszontalan", az persze tény, hogy botrányos nézettséget produkált


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Kíváncsiságból utánanéztem,melyik csapatot hányszor közvetítette a Sport tv. Meglepő, de nem a Denver nyert......Ebben benne vannak a vasárnapi mellett a TNF és MNF meccsek is.

8: SF
7: Den
6: NE, Dal, GB, NO
5: Atl, Bal, Chi
4: Phi, NYG, Mia, Sea
3: NYJ, Pit, Cin
2: Was, Ind, Oak, STL, Ari, KC, Car, Det
1: SD, Hou, Min, TB, Cle
0: Ten, Jax, Buf

Ha tévedtem, bocs, én ennyit számoltam...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Meg hát összefoglalókra, elemzésekre, kommentátorokra is lehetne pénzt keríteni ha már a színvonalas magyar focinál olyan stúdió van ahol többen lézengenek mint egy meccsen.gaben
1-2 éve lovagolok ezen a témán, hogy akár hétköznap délután, akár szombat délelőtt egy órát elbírna csak az NFL. Plusz Ricsi mellett kéne egy másik kommentátor is...NB2
1. Van Trash Talk - a nézőket ilyen mélységig érdekli egy háttérműsor, a szakik ezt a szintet tudják biztosítani.
2. Nincs lehetőség random felhasználni az NFL filmanyagát, vagyis egy Harmadik félidő-szerű műsort nem lehetne létrehozni.
3. Nem érné meg ez a műsor. Egy valódi NFL elemzős műsor senkit se érdekelne, TT már van, bejátszók, összefoglalók nélkül (ami mint írtam nem biztosított) 3-4 beszélő fej a kutyát nem érdekelne, legalábbis semmi haszna nem volna.
4. A tematikus csatornáknál nem a nézettség a fontos (hiszen megállapíthatatlan, mérési hibahatáron belüli adatokról van szó), hanem a reklámidőértékesítés/szponzorált műsorok. Egy ilyen műsor eladhatatlan lenne.
Röviden ennyi.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 027 — nabege2@yahoo.com
Meg hát összefoglalókra, elemzésekre, kommentátorokra is lehetne pénzt keríteni ha már a színvonalas magyar focinál olyan stúdió van ahol többen lézengenek mint egy meccsen.gaben
1-2 éve lovagolok ezen a témán, hogy akár hétköznap délután, akár szombat délelőtt egy órát elbírna csak az NFL. Plusz Ricsi mellett kéne egy másik kommentátor is...
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
erről egy régi poénom jut eszembe a viccek topikból
"húú köszi, most már nem kell tartanom a shiftet"Amadeus91
De ezt is nagybetűvel kell írni, az a csattanó 😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 015
MONDJUK LEHETNE SZINVONALASABB A GAMEDAY MERT ALIG MUTATNAK VALAMIT MUTASSÁK MEG A PONTOKAT LEGALÁBB MINDEN MECCSRÖLMiami
Szerintem ezt írd meg direktben az NFL-nek angolul, csak nehogy kikapcsold a CAPS LOCK-ot, úgy jobban értik majd. 😊somoskovig
erről egy régi poénom jut eszembe a viccek topikból
"húú köszi, most már nem kell tartanom a shiftet"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
MONDJUK LEHETNE SZINVONALASABB A GAMEDAY MERT ALIG MUTATNAK VALAMIT MUTASSÁK MEG A PONTOKAT LEGALÁBB MINDEN MECCSRÖLMiami
Szerintem ezt írd meg direktben az NFL-nek angolul, csak nehogy kikapcsold a CAPS LOCK-ot, úgy jobban értik majd. 😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
MONDJUK LEHETNE SZINVONALASABB A GAMEDAY MERT ALIG MUTATNAK VALAMIT MUTASSÁK MEG A PONTOKAT LEGALÁBB MINDEN MECCSRÖLMiami
AZ EGY MEGVETT MŰSOR