NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ha jól emlékszem talán Bébé írta hogy D-Jax és Kelce is a beugrós csapatban van idén az Eaglesből, szóval szerintem kell lennie ilyen listának. Csak nem tudom hogy Ő honnan szedte 😀 Höri kulcsszavával rá lehet találni egy-két oldalra ahol egyes csapatokból írják a cseréket, de komplett nl-es listát még nem találtam.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Eddig az utanuk vegzok kerultek be.lemondas,serules eseten...(en ugy tudom)ZoliZoltán
És akkor végre meg is tudja valaki mondani, hogy kik ők? Vagy ennyire nem egyértelmű amit szeretnék megtudni?! 😀 😒
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Eddig az utanuk vegzok kerultek be.lemondas,serules eseten...(en ugy tudom)
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
 www.nfl.com/probowl/story/0ap2000000304771/article/2014-pro-bowl-complete-rosters
idén már változott a Pro-Bowl szabálya, Deion és Jerry Rice draftolnak játékosokat. Gondolom az All-Pro csapattal kevered.MarioAna
A Pro Bowl-on eddig úgy volt, hogy azok helyett a játékosok helyett, akik SB-re mentek, betették a helyükre azokat akik mögöttük végeztek. Az NFL-es cikkben csak a kezdő keret van leírva, de nem minden játékos fog részt venni rajta. Na az ő helyükre ki fog lépni? Erre vagyok kíváncsi 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
De jo lett volna ha a holnapi 19.00-as meccs lett volna Saints-Eagles.... 😕 ( igy ma ejjel nem tudom megnezni.😕)
A GB-9ers is csak letoltosbe marad hetfore... 😕
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A Pro Bowl-on az SB résztvevők helyett beugró játékosok listáját csak a PO végén teszik közzé, nem? Vagy róluk tudni már valamit?dcsicsak
lehet tudni ki ugrik be.
arra kell rákeresni, hogy "pro bowl alternates"Höri
Lehet én vagyok a pancser, de én egyetlen bleacherreport-os cikket találtam ahol fel vannak sorolva, de ott meg Forte nincs benne a "kezdő" keretben, szóval megfelelő távolságtartással kezelném 😀 Nincs valami hivatalosabb?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2006 óta a Patriots minden szezonban játszott az NFC-győztesével az alapszakaszban (Bears, Giants, Cardinals, Saints, Packers, Giants, 49ers)
2009 óta az a csapat nyerte a Super Bowl, amelyik az Eagles első hazai meccsén az ellenfél volt (Saints, Packers, Giants, Ravens)
Aki ez alapján nem látta előre, hogy Chargers–Saints/Panthers (/Falcons/Buccaneers) Super Bowl lesz, az meg is érdemli 😀😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Pro Bowl-on az SB résztvevők helyett beugró játékosok listáját csak a PO végén teszik közzé, nem? Vagy róluk tudni már valamit?dcsicsak
lehet tudni ki ugrik be.
arra kell rákeresni, hogy "pro bowl alternates"

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SS: Jonathan Cyprien (JAX)
Shilkor
Cyprien igazi fantasy safety volt idén, sok ponttal, de az egyik legrosszabb "valódi" teljesítménnyelatapapa
Szóval te is Vaccarót tennéd ide...Tocy
Tessék :p



Egyébként meg:

Cyprien: 104 TAK 87 SOLO 17 ASSIST 1 SACK 7 PDEF 1 INT 2 FF
Vaccaro: 79 TAK 62 SOLO 17 ASSIST 1 SACK 7 PDEF 1 INT 1 FF

Tudom nem minden a statisztika, de azért ez alapján nehéz lenne Vaccarót választani...Shilkor
Ennyi a lényeg, Ha láttad játszani őket, nehéz lenne nem Vaccarót választani.Tocy
Ne fossz meg már bennünket egy ici-pici sikerélménytől. 😀😀
Egyébként főleg a szezon második felében hétről hétre jobban játszott. Az első felében megösszehozta a 2 FFet (bár én 3ra emlékszem, de lehet a 3. utólag elvették tőle).
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A Pro Bowl-on az SB résztvevők helyett beugró játékosok listáját csak a PO végén teszik közzé, nem? Vagy róluk tudni már valamit?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
SS: Jonathan Cyprien (JAX)
Shilkor
Cyprien igazi fantasy safety volt idén, sok ponttal, de az egyik legrosszabb "valódi" teljesítménnyelatapapa
Szóval te is Vaccarót tennéd ide...Tocy
Tessék :p



Egyébként meg:

Cyprien: 104 TAK 87 SOLO 17 ASSIST 1 SACK 7 PDEF 1 INT 2 FF
Vaccaro: 79 TAK 62 SOLO 17 ASSIST 1 SACK 7 PDEF 1 INT 1 FF

Tudom nem minden a statisztika, de azért ez alapján nehéz lenne Vaccarót választani...Shilkor
Ennyi a lényeg, Ha láttad játszani őket, nehéz lenne nem Vaccarót választani.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
SS: Jonathan Cyprien (JAX)
Shilkor
Cyprien igazi fantasy safety volt idén, sok ponttal, de az egyik legrosszabb "valódi" teljesítménnyelatapapa
Szóval te is Vaccarót tennéd ide...Tocy
Tessék :p



Egyébként meg:

Cyprien: 104 TAK 87 SOLO 17 ASSIST 1 SACK 7 PDEF 1 INT 2 FF
Vaccaro: 79 TAK 62 SOLO 17 ASSIST 1 SACK 7 PDEF 1 INT 1 FF

Tudom nem minden a statisztika, de azért ez alapján nehéz lenne Vaccarót választani...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
SS: Jonathan Cyprien (JAX)
Shilkor
Cyprien igazi fantasy safety volt idén, sok ponttal, de az egyik legrosszabb "valódi" teljesítménnyelatapapa
Szóval te is Vaccarót tennéd ide...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
All-Pro csapatnál ez nagyon kiverte nálam a biztosítékot:

2. számú csapat:
QB: nincs (minden szavazat Manningre ment)


undorító, bennfentes ocsmány szar az egész. Rivers, Foles, Brees egy szavazatot nem érdemelt volna meg????
meg Packers szurkolóként: Lacy helyett Forte.MarioAna
Ez a szavazás mikéntjéből adódik. Mindenki csak egy névre szavazhat, és Manning jobb volt Riversnél is Folesnél is és Breesnél is mindenki szerint. Márpedig ezzel nehéz szembeszállni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát figyelj, ha nekem kéne szavaznom, én is rá szavaztam volna. Gondolom így volt vele az 50 másik szavazó is.gabokocka
Emiatt egyébként nevetséges a módszertan is, hogy a második legtöbb első helyet kapók vannak a second team-ben. Legalább első három helyezettet kellett volna kérni a szavazóktól szerintem.Schleck
Így van, vacak az egész, de legalább DMC valahová felkerült 😊
Ha lehetne többre is, akkor nyilván nem csak Csikóból Musztánggá váló kapott volna szavazatot, hanem még legalább 4-5 irányító

több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
All-Pro csapatnál ez nagyon kiverte nálam a biztosítékot:

2. számú csapat:
QB: nincs (minden szavazat Manningre ment)


undorító, bennfentes ocsmány szar az egész. Rivers, Foles, Brees egy szavazatot nem érdemelt volna meg????
meg Packers szurkolóként: Lacy helyett Forte.MarioAna
ez bántotta az én szememet is csöppet.

Forte 1339 futott y + 594 elkapott y = 1933y 12 TD
Lacy 1178y + 257y = 1435y 11TD

no komment...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát figyelj, ha nekem kéne szavaznom, én is rá szavaztam volna. Gondolom így volt vele az 50 másik szavazó is.gabokocka
Emiatt egyébként nevetséges a módszertan is, hogy a második legtöbb első helyet kapók vannak a second team-ben. Legalább első három helyezettet kellett volna kérni a szavazóktól szerintem.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Hát figyelj, ha nekem kéne szavaznom, én is rá szavaztam volna. Gondolom így volt vele az 50 másik szavazó is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
SS: Jonathan Cyprien (JAX)
Shilkor
Cyprien igazi fantasy safety volt idén, sok ponttal, de az egyik legrosszabb "valódi" teljesítménnyel

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Csináltam egy all-rookie teamet, így a szezon felénél:

QB: Geno Smith (NYJ)
RB: Eddie Lacy (GB), Giovani Bernard (CIN)
WR: Terrance Williams (DAL), Keenan Allen (SD)
TE: Jorden Reed (WAS)
LT: David Bakhtiari (GB)
LG: Chance Warmack (TEN)
C: Travis Frederick (DAL)
RG: Larry Warford (DET)
RT: DJ Fluker (SD)


DE: Sheldon Richardson (NYJ), Ezekiel Ansah (DET)
DT: Chris Jones (NE), Star Lotulelei (CAR)
MLB: Kiko Alonso (BUF)
OLB: Alec Ogletree (STL) , Joplo Bartu (ATL)
CB: Marcus Copper (KC), Robert Alford (ATL)
FS: Tyrann Mathieu (ARI)
SS: Jonathan Cyprien (JAX)

K: Caleb Sturgis (MIA), de csak azért, mert nincs más 😊
P: Sam Martin (DET)

RS: Cordarelle Patterson (MIN)Shilkor
Itt az év végi:

QB: Mike Glennon (TB)
RB: Eddie Lacy (GB), Zac Stacy (STL)
WR: Keenan Allen (SD), Terrance Williams (DAL)
TE: Timothy Wright (TB)
OT: David Bakhtiari (GB), DJ Fluker (SD)
OG: Larry Warford (DET), Kyle Long (CHI)
C: Travis Frederick (DAL)

DE: Sheldon Richardson (NYJ), Ezekiel Ansah (DET)
DT: Chris Jones (NE), Star Lotulelei (CAR)
ILB: Kiko Alonso (BUF)
OLB: Alec Ogletree (STL), Paul Worrilow (ATL)
CB: Logan Ryan (NE), Marcus Cooper (KC)
SS: Jonathan Cyprien (JAX)
FS: Eric Reid (SF)

K: Caleb Sturgis (MIA)
P: Sam Martin (DET)
RS: Cordarelle Patterson (MIN)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
ne értsetek félre, én szeretem az NCAA-t, nézem is. csak azt nem szeretem h JJ egyfolytában nyomja arcba a collegot h az mennyire jobb mint az NFL

JJvel sincs semmi bajom, szeretem a cikkeit podcastjeit, meg az ncaa munkásságát. csak a promózást visszafogottabban 😊braxa88
azt nem mondhatod hogy nem hiánypótló a munkásságom :p pláne hogy már csak ide írok, az ncaa csevegést meghagyom a szakértőknek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ne értsetek félre, én szeretem az NCAA-t, nézem is. csak azt nem szeretem h JJ egyfolytában nyomja arcba a collegot h az mennyire jobb mint az NFL

JJvel sincs semmi bajom, szeretem a cikkeit podcastjeit, meg az ncaa munkásságát. csak a promózást visszafogottabban 😊
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
a 4 évente összeszed 2-őt se sokkal jobb 😀BigBen7
Ezt nem itt és nem így fogom megvitatni, de szerinted 13 meccsből hányat kellene egy elit gárdának elbuknia egy 126 csapatos bajnokságban, hogy "jobb" legyen? (a kérdés költői)baggio
nem is az a lényeg, hanem az hogy ez a Bama uralom, egy nem NCAA fannak igen csak unalmas tud lenni, szerintem Braxa88 is így értetteBigBen7
igazából az elmúlt 2 nap eléggé baggiónak dolgozott. 3 BCS Bowl, 3 upset, abból kettőnél 17 pontos favorit kapott ki. Ez még akkor is jó reklám ha "az alapszakasz a lényeg."

Az az érdekes, hogy valamiért ha X kijelenti, hogy az egyik liga izgalmas, akkor autmatikusan hozzátársítják, hogy bezzeg a másik. Meglepő módon az emberiség többségének nem okoz gondot szombaton és vasárnap is leülni a tévé elé.Höri
legyen igazad, cserébe említs meg a wild card meccsek alatt 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
a 4 évente összeszed 2-őt se sokkal jobb 😀BigBen7
Ezt nem itt és nem így fogom megvitatni, de szerinted 13 meccsből hányat kellene egy elit gárdának elbuknia egy 126 csapatos bajnokságban, hogy "jobb" legyen? (a kérdés költői)baggio
nem is az a lényeg, hanem az hogy ez a Bama uralom, egy nem NCAA fannak igen csak unalmas tud lenni, szerintem Braxa88 is így értetteBigBen7
igazából az elmúlt 2 nap eléggé baggiónak dolgozott. 3 BCS Bowl, 3 upset, abból kettőnél 17 pontos favorit kapott ki. Ez még akkor is jó reklám ha "az alapszakasz a lényeg."

Az az érdekes, hogy valamiért ha X kijelenti, hogy az egyik liga izgalmas, akkor autmatikusan hozzátársítják, hogy bezzeg a másik. Meglepő módon az emberiség többségének nem okoz gondot szombaton és vasárnap is leülni a tévé elé.Höri
Ez nem igaz, te is tudod jól, vagy ha e hét szombatjára gondoltál, akkor nem szóltam.

Én nem nfl VS ncaa vitákat akarok kezdeményezni, maximum egy kis korrektséget csempészni braxa egy mondatos aranyköpéseibe, melyeket jól láthatóan sokan lájkolnak, ergo biztos igaz xD A 17. heti nfl forduló WC-vadászatát pl. a Beef 'O' Brady Bowllal párhuzamba állítani rendkívül elegáns húzás volt, joggal került be a e heti best of postba Black Adder denveri elemzése, Bazzani Lions-magazinja, és tenorx kutyája mellé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a 4 évente összeszed 2-őt se sokkal jobb 😀BigBen7
Ezt nem itt és nem így fogom megvitatni, de szerinted 13 meccsből hányat kellene egy elit gárdának elbuknia egy 126 csapatos bajnokságban, hogy "jobb" legyen? (a kérdés költői)baggio
nem is az a lényeg, hanem az hogy ez a Bama uralom, egy nem NCAA fannak igen csak unalmas tud lenni, szerintem Braxa88 is így értetteBigBen7
igazából az elmúlt 2 nap eléggé baggiónak dolgozott. 3 BCS Bowl, 3 upset, abból kettőnél 17 pontos favorit kapott ki. Ez még akkor is jó reklám ha "az alapszakasz a lényeg."

Az az érdekes, hogy valamiért ha X kijelenti, hogy az egyik liga izgalmas, akkor autmatikusan hozzátársítják, hogy bezzeg a másik. Meglepő módon az emberiség többségének nem okoz gondot szombaton és vasárnap is leülni a tévé elé.