NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
A lenti témához inkább nem írok semmit, mert lázadás törne ki. Viszont ezt a képet érdemes megnézni. CNN egész nap ezt nyomatja, készen vannak az időtől. Szép kis Super Bowl lesz itt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a hangjával sincs baj meg orgánumával.kishaszi
Na erre viszont van ellenvélemény, álmosító, unalmas az asszony szerint, bár, szerinte Höri tájszólásos, meg amúgy sem rajong a sportért feltétlenül 😀

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A híres Bóltimór 😊 aki azért van cikizve mert úgy ejti (ahogy amerika nagy részén egyébként...)
Ő is lehetne többet.
Ricsivel nincs sok gond,sokat köszönhetünk neki,nagyon is, de túl sokat van képernyőn, tényleg 1-2 friss arc,hang,fazon jól jönne jövőre....
Vagy ha ilyen van pl akkor sztem az se lenne rossz h Indi-KC, h Höri-Ricsi és akkor menjen élőben a trash talk, vagy Dallas-Kc, Dallas-Bears stb...Kroos
Csak a Bolti mór origiba nem hangzik hülyén, míg fos akcentussal rettenet bántó a fülnek. Ilyen esetben nem kéne erőltetni, hanem akkor maradni eccerűen baltimórnak. Pl. mondja valaki azt, hogy gzioráksz? Mert a Xeroxot, meg így kell ejteni, és mégse mondja senki....

Amúgy TTT "kezdte" a boltimórozást.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Off:

Bazz Pam Oliver már 53 éves lesz??? Hát 32-nél többnek nem néztem volna 😀.tüsi91
Majd, ha elfogy a sminkkészlet, nézd meg újra😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát nem tudom ki hogy van vele, de ha a sportTV nem kezdi adni az NFL-t én nem ismerném az amerikai focit (persze hallani halottam már róla korábban is, de nézni eszembe se jutott volna), úgyhogy ezért nagyon hálás vagyok h elhozták kicsiny hazánkba.

Más kérdés, hogy maga a "műsor" a beolvasott sms-ekkel stb-vel nem nekem szól, ezért nem is ott nézem már egy jó ideje, de nem is várom el, h egy ember igényeit a tömeg elé helyezzék. Szép lenne ha nem csak a hypeolt csapatok meccseit adnák, de a realitás sajnos az, h többen lennének felháborodva ha nem ezeket sugároznák...

Az h Gyula, Márk és Olivér nálam különböző okokból nem hozzáad, hanem elvesz a meccs értékéből, az ahogy a beolvasott smsekkel esetén is egyéni szociális problémám. Én emiatt más módját választom a meccsnézésnek, akkor is, ha történetesen Broncos meccset adnak, de emiatt igyekszem nem hibáztatni a sportTV-t.

A Ricsi utálotról viszont én is azt hiszem, h "divat lett". Persze lehet h tévedek, de ez van. Kevés az oylan magyar kommentátor, aki szerint a focit nem csak gömbölyű labdával lehet játszani, ha az az 1 pont nem tetszik, akkor ott van a számtalan egyéb alternatíva!Black_Adder
Márkkal mi a gondod?
Én csak azt nem bírom, hogy nála is egy oldalra viszi a közvetítését a "passzbuziszerelem", de amúgy szerintem okés. Felkészült - néha mond marhaságot, pl. legutóbb a Bengals meccsen a 42yard futás 44 yard passzra úgy vette, hogy a drive 44 yard volt és abból 42 futás, és hogy nem köll passzolni, ha megy a futás - de ez ritka. Eléggé vágja a témát is, annyira, hogy mezei szurkoló bőven nem is érti, amikor szakmázik szerintem😊, a hangjával sincs baj meg orgánumával.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Good news for the two No. 6 seeds, New Orleans and San Diego: Since 2005, No. 6 seeds are 6-2 against No. 1 seeds, per @jasonvida.

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Mikor volt olyan utoljára, hogy 2 csoport adta a 4 konferencia elődöntőst?Sebii
2010-11-es szezon: Steelers - Ravens 31-24 és Jets - Pats 28-21.Shilkor
Valóban, azt hittem ennél azért régebben történt.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mikor volt olyan utoljára, hogy 2 csoport adta a 4 konferencia elődöntőst?Sebii
2010-11-es szezon: Steelers - Ravens 31-24 és Jets - Pats 28-21.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Mikor volt olyan utoljára, hogy 2 csoport adta a 4 konferencia elődöntőst?
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Off:

Bazz Pam Oliver már 53 éves lesz??? Hát 32-nél többnek nem néztem volna 😀.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hát nem tudom ki hogy van vele, de ha a sportTV nem kezdi adni az NFL-t én nem ismerném az amerikai focit (persze hallani halottam már róla korábban is, de nézni eszembe se jutott volna), úgyhogy ezért nagyon hálás vagyok h elhozták kicsiny hazánkba.

Más kérdés, hogy maga a "műsor" a beolvasott sms-ekkel stb-vel nem nekem szól, ezért nem is ott nézem már egy jó ideje, de nem is várom el, h egy ember igényeit a tömeg elé helyezzék. Szép lenne ha nem csak a hypeolt csapatok meccseit adnák, de a realitás sajnos az, h többen lennének felháborodva ha nem ezeket sugároznák...

Az h Gyula, Márk és Olivér nálam különböző okokból nem hozzáad, hanem elvesz a meccs értékéből, az ahogy a beolvasott smsekkel esetén is egyéni szociális problémám. Én emiatt más módját választom a meccsnézésnek, akkor is, ha történetesen Broncos meccset adnak, de emiatt igyekszem nem hibáztatni a sportTV-t.

A Ricsi utálotról viszont én is azt hiszem, h "divat lett". Persze lehet h tévedek, de ez van. Kevés az oylan magyar kommentátor, aki szerint a focit nem csak gömbölyű labdával lehet játszani, ha az az 1 pont nem tetszik, akkor ott van a számtalan egyéb alternatíva!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Jó csak Ricsi van 100ból 99szer,Olivér se nagyon volt idén.Kroos
Olivér idén egyszer volt hálaadáskor Ricsi helyett.Shilkor
Nem hálaadáskor de egyszer valóban volt.Bazzani
de akkor volt, a Cowboys-Raiders meccsen, meg a Ravens-Packersnél is ott volt Sanyival
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó csak Ricsi van 100ból 99szer,Olivér se nagyon volt idén.Kroos
Olivér idén egyszer volt hálaadáskor Ricsi helyett.Shilkor
Nem hálaadáskor de egyszer valóban volt.

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jó csak Ricsi van 100ból 99szer,Olivér se nagyon volt idén.Kroos
Olivér idén egyszer volt hálaadáskor Ricsi helyett.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Jó csak Ricsi van 100ból 99szer,Olivér se nagyon volt idén.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
A híres Bóltimór 😊 aki azért van cikizve mert úgy ejti (ahogy amerika nagy részén egyébként...)
Ő is lehetne többet.
Ricsivel nincs sok gond,sokat köszönhetünk neki,nagyon is, de túl sokat van képernyőn, tényleg 1-2 friss arc,hang,fazon jól jönne jövőre....
Vagy ha ilyen van pl akkor sztem az se lenne rossz h Indi-KC, h Höri-Ricsi és akkor menjen élőben a trash talk, vagy Dallas-Kc, Dallas-Bears stb...Kroos
Kommentátorok közül ott van Ricsi, Csabi szakik közül pedig Höri, Sanyi, Viziló, Márk, Olivér. Mennyiséggel nincs gond.Asbee
Bolti mór volt már kommentátor is, szóval ő 2 in 1.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A híres Bóltimór 😊 aki azért van cikizve mert úgy ejti (ahogy amerika nagy részén egyébként...)
Ő is lehetne többet.
Ricsivel nincs sok gond,sokat köszönhetünk neki,nagyon is, de túl sokat van képernyőn, tényleg 1-2 friss arc,hang,fazon jól jönne jövőre....
Vagy ha ilyen van pl akkor sztem az se lenne rossz h Indi-KC, h Höri-Ricsi és akkor menjen élőben a trash talk, vagy Dallas-Kc, Dallas-Bears stb...Kroos
Kommentátorok közül ott van Ricsi, Csabi szakik közül pedig Höri, Sanyi, Viziló, Márk, Olivér. Mennyiséggel nincs gond.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Tudom, de az túl baráti, udvarias volt, és egyszeri..

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 290 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A híres Bóltimór 😊 aki azért van cikizve mert úgy ejti (ahogy amerika nagy részén egyébként...)
Ő is lehetne többet.
Ricsivel nincs sok gond,sokat köszönhetünk neki,nagyon is, de túl sokat van képernyőn, tényleg 1-2 friss arc,hang,fazon jól jönne jövőre....
Vagy ha ilyen van pl akkor sztem az se lenne rossz h Indi-KC, h Höri-Ricsi és akkor menjen élőben a trash talk, vagy Dallas-Kc, Dallas-Bears stb...Kroos
pár éve volt Dallas - Bears és akkor a Ricsi, Sanyi, Gyula trió közvetített


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
A híres Bóltimór 😊 aki azért van cikizve mert úgy ejti (ahogy amerika nagy részén egyébként...)
Ő is lehetne többet.
Ricsivel nincs sok gond,sokat köszönhetünk neki,nagyon is, de túl sokat van képernyőn, tényleg 1-2 friss arc,hang,fazon jól jönne jövőre....
Vagy ha ilyen van pl akkor sztem az se lenne rossz h Indi-KC, h Höri-Ricsi és akkor menjen élőben a trash talk, vagy Dallas-Kc, Dallas-Bears stb...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mint én szoktam a Giants drukker gyereknél. :cool:gaben
Az ki?szaba
hollai olivér
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mint én szoktam a Giants drukker gyereknél. :cool:gaben
Az ki?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sutianap
Ha szurkált uram, hát viselje a következményeket.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Na ugye, megy ez nélkülem is. 😀apeszos
mán hogy menne? csak döcög..........sutianap
Á, ezt egyszer már lejátszottuk, lekiabálták a hajamat. Mer' itt mindenkinek igaza van, és mindenki mester.apeszos
A piszok alfréd mindig csak kavarja... a málnaszőrt, ,,, vagy nem kavarja? Lehet maj kénytelen leszö ety kékszakállú illetővel társulni... pedig nemistudom mit...sutianap
Óóóó, lehet. hogy az én hátamban is a csontnyelű kést keresik állandóan?apeszos
igazán szépdarab,egy húszcents kágylóritkaság 😛sutianap
Ívelt pengéjű! És jobb ha benne marad, mert kivéreztetnek. A kocsmáros ért ehhez, mert itt már öltek orvost is. Régi fórum ez.... 😛apeszos


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
Ha az én csapatom olvad így le, én nem tudtam volna ilyen nyugodtan leközvetíteni. Gondolom az alattam lévő iromány poén😊NB2
Szerintem Ricsi teljesen korrekten lehozta a meccset.
Persze csalódott volt, de ki ne lenne az.
Nagy divat mostanság őt szidni, sokan ettől marhára nagy embernek hiszik magukat.Bazzani
Úgy is van. Évek óta elég jól viseli az ilyen helyzeteket, lehet más Gyulára hagyta volna az utolsó percet. Ennél szarabbul kikapni, miközben páran azt figyelik mikor buksz ki. Az tuti egyikük se tökéletes, de akinek nem tetszik vegye le a hangot mint én szoktam a Giants drukker gyereknél. :cool:

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "