NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Szeressük egymást gyerekek! 😍
Viccet félretéve minden közszereplő viselje el a kritikát, ha már vállalja a bagólesője kinyitását. (Megjegyzem aki ide írogat az is.) Valahol ennek a fórumnak is ez lenne a célja nemde? Abban az esetben amikor dicséret hangzik el egy meccs, cikk vagy podcast után senki sem háborog ilyen hévvel. Csupán a trágárkodást és személyeskedést kellene nélkülözni, arra senki sem kíváncsi. (Dehogynem!) 😛
Amennyiben bárkit is érdekel indítványozok egy szavazást kedvenc / utált kommentátorok témakörben, aztán lezárhatjuk a témát.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Toca!
Csak hirtelen felkurt agyilag,hogy mar ITT(NFL nepe) is mindig sírnak...akkpr nem kell nezni ha szar! " El lehet menni... " YD
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet jelentkezni.apeszos
Nem lehet. 😊
A SportTv egy üzleti vállalkozás, nem hiszem, hogy jelentkezéses alapon menne, hogy ki ülhet be és ki nem szakinak.
De erről Höri biztos bővebben tud mesélni, hogy lesz valaki szakkommentátor, és más meg miként nem.
De nem a jelentkezés lesz a kulcsszó, abban biztos vagyok. 😉Sobri Jóska
Ez pedig költői volt. Bár kis hazánkban annyi a "mindentjobbantuggyaokosa" hogy talán kivételt tennének. Az őstehetségekkel biztos. 😕)apeszos
Az mondjuk elég kemény, hogy míg az egyik témánál épp egy közszereplőt kritizálsz érvek nélkül, csak úgy, kívülállóként, itt meg másokat oktatsz ki ugyanerről. De itt ez már annyira off, hogy ihaj.

Név és cím a szerkesztőségben.baggio
Én is szeretlek.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Lehet jelentkezni.apeszos
Nem lehet. 😊
A SportTv egy üzleti vállalkozás, nem hiszem, hogy jelentkezéses alapon menne, hogy ki ülhet be és ki nem szakinak.
De erről Höri biztos bővebben tud mesélni, hogy lesz valaki szakkommentátor, és más meg miként nem.
De nem a jelentkezés lesz a kulcsszó, abban biztos vagyok. 😉Sobri Jóska
Ez pedig költői volt. Bár kis hazánkban annyi a "mindentjobbantuggyaokosa" hogy talán kivételt tennének. Az őstehetségekkel biztos. 😕)apeszos
Az mondjuk elég kemény, hogy míg az egyik témánál épp egy közszereplőt kritizálsz érvek nélkül, csak úgy, kívülállóként, itt meg másokat oktatsz ki ugyanerről. De itt ez már annyira off, hogy ihaj.

Név és cím a szerkesztőségben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
öhm, öhm... khm, khm
Mondjuk úgy finoman, hogy a toleranciájáról azért nem.
Évekig kellett "trollkodnom", hogy ne legyen annyi cigányozás, zsidózás, buzizás, stb., legalább szerkesztői, üzemeltetői szinten.Sobri Jóska
Ja, ez megint olyan dolog, hogy az álliberális mindent tolerál csak az ellenvéleményt nem. 😉 De mi már ezt oda-vissza túltárgyaltuk. A cigány részét.
apeszos
Az álliberális lehet. Én nem. 😉

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
öhm, öhm... khm, khm
Mondjuk úgy finoman, hogy a toleranciájáról azért nem.
Évekig kellett "trollkodnom", hogy ne legyen annyi cigányozás, zsidózás, buzizás, stb., legalább szerkesztői, üzemeltetői szinten.Sobri Jóska
Ja, ez megint olyan dolog, hogy az álliberális mindent tolerál csak az ellenvéleményt nem. 😉 De mi már ezt oda-vissza túltárgyaltuk. A cigány részét.

Lehet jelentkezni.apeszos
Nem lehet. 😊
A SportTv egy üzleti vállalkozás, nem hiszem, hogy jelentkezéses alapon menne, hogy ki ülhet be és ki nem szakinak.
De erről Höri biztos bővebben tud mesélni, hogy lesz valaki szakkommentátor, és más meg miként nem.
De nem a jelentkezés lesz a kulcsszó, abban biztos vagyok. 😉Sobri Jóska
Ez pedig költői volt. Bár kis hazánkban annyi a "mindentjobbantuggyaokosa" hogy talán kivételt tennének. Az őstehetségekkel biztos. 😕)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
(....)Toca
ez a fórum régen a toleranciájáról, és a segítőkészségéről volt híres,apeszos
öhm, öhm... khm, khm
Mondjuk úgy finoman, hogy a toleranciájáról azért nem.
Évekig kellett "trollkodnom", hogy ne legyen annyi cigányozás, zsidózás, buzizás, stb., legalább szerkesztői, üzemeltetői szinten.



Lehet jelentkezni.apeszos
Nem lehet. 😊
A SportTv egy üzleti vállalkozás, nem hiszem, hogy jelentkezéses alapon menne, hogy ki ülhet be és ki nem szakinak.
De erről Höri biztos bővebben tud mesélni, hogy lesz valaki szakkommentátor, és más meg miként nem.
De nem a jelentkezés lesz a kulcsszó, abban biztos vagyok. 😉

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(....)Toca
1. Senkit nem gyökereztem le, és még csak azt sem mondtam, hogy kussoljon. Azt észreveszed ha én mondom hogy "gyomorforgató, hányok tőle", azt nem amikor ő mondja. Vagy igen, de figyelmen kívül hagyod. Pont ezzel a stílussal van gondom.
2. Nem a kritikával van bajom, hanem annak milyenségével. Sokkal régebb óta folyik ez már, mint hogy én beleszóltam volna. Telítődött a hátizsák. Mint ahogy neked a soccer topicban. Érzed az analógiát?
3. Értettem mire céloz, de a komcsizást nem nagyon tudom elfogadni, érvként pláne.
4. Örülök, hogy jókat derülsz, de tudod ez a fórum régen a toleranciájáról, és a segítőkészségéről volt híres, itt segítették a "tudatlanokat", mert akkoriban nem volt ilyen széles az amcsi focit nézők tábora. Ha valaki többet szeretett volna tudni erről a sportról az ide jött, tanulhatott. Nem volt jellemző, és annyira még ma sem az, a soccer fórumokon tapasztalható konfrontáció. De ezt bizonyára te is tudod.

Szóval kritizálni szabad, kell is, de annak is meg van a kultúrált módja, annál is inkább, mert ezek a bátor emberek egy fórumon arc és név nélkül beszélnek úgy ahogy olyan emberekről, akikhez lehet arcot és nevet kötni, nagy nyilvánosság előtt teszik jól/rosszul a dolgukat. És egyelőre nem látok olyat, aki konkurenciát jelentene nekik. Lehet jelentkezni.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 666 — Vikings fan
(...)Le kellene vetkőzni már ezt a kommunizmusból megmaradt attitűdöt, a "jó ha van" hozzáállást, (...)baggio
Szép volt, gratulálok. És ezzel nem arra célzol, hogy mit mondjak és mit nem, ugye?apeszos
Egyébként itt ezzel nem arra céloz, itt arra célzott, hogy ha az ember előre akar lépni és szeretné ha valami jobb legyen akkor igen is mondja ki a véleményét még ha negatív is, ne kussoljon, mert ha kimondod nem lesz, mint amit asszem te írtál másik topicba(ha más volt akkor bocs). Mindenki vagy 1 emberen kívül mindenki valamilyen szinten olvassa a fórumot, legrosszabb esetben Höri szól nekik hogy olvassák el 😀, elolvassák ha úgy érzik, hogy valami olyat mondtunk amiből tanulhatnak megfogadják, ha nem akkor meg legalább hallottak magukról egy véleményt.
Kritika lesz, mondjuk kritika ellenpólusa is lesz, ami szintén nem baj ha értelmes érvelést tartalmaz.
Persze felőlem tökre leírhatja mindenki, hogy aki beszólt mind 14 éves gyökér (bocs Zoli ez volt a legutolsó amit olvastam 😀), de ha pl. csak annyit írt volna be ami a 2. része a HSZ-nek akkor kapunk egy ellenérvet, Ricsiék meg egy plussz érvet, hogy jó amit csinálnak, viszont azzal, hogy az a kezdés, hogy legyökerezed vagy leszólod a másik véleményét, teljesen megborítja az egész értelmét és átmegy vagdalkozásba amit itt kb 2 topicban toltok baggioval aminek totál nincs értelme (azon kívül hogy én kurvára élvezem és röhögök rajta 😀).

Félre ne érts nem azt akarom, hogy ne mond ki a véleményed, de ha valamit megszeretnél védeni, ne azzal kezd, hogy ti gyökerek ne sírjatok mert ez van ezt kell szeretni és örülj neki, hogy van mert azért már nem ez a világ.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Tévében nehéz olyat csinálni/alkotni ami mindenkinek megfelel.
Én egy pici közösségi tévét csinálok, pár tízezer nézővel, 90%-ban közösségi, kulturális, közéleti, művészeti, helytörténeti témákkal, közösségi eseményekkel foglalkozva, és még így is kapunk telefonban, levélben, emailben hideget-meleget visszajelzés gyanánt. (Pedig se politika, se sport, se semmi általában megosztó téma nincs.)
Egyazon műsorra, vagy műsorvezetőre is érkezik végletes vélemény becsmérlő és dícsérő egyaránt.
Nem tudok elképzelni olyan műsort, ami mindenki tetszését elnyeri, semmilyen témakörben.
Ha lenne egy műsor, amit ha valaki néz, és felhívja a képernyőn látható telefonszámot, már utalnának is neki tízezer forintot, az is lenne akinek nem tetszene, és már írná is a kritikát, hogy ez mennyire degradáló, lealacsonyító, mesterkélt, vagy hasonlók, és ha lenne egy olyan műsor, ahol 20 percen keresztül egy tál langymeleg taknyosfost mutatnánk, az is tetszene valakinek, és várná a második részt, a hányásostaknyosfosról.
Ilyen dolog a műsorkészítés.
Szerintem teljesen normális, ha egy nyilvános produktumot nyilvános kritika ér - ha alpári módon, az végtére is a kritika megfogalmazójának eszköztárába enged bepillantást.
Aztán az is normális, ha a kritizálót éri kritika, majd a kritizálót kiritizálót, és így tovább a végtelenségig.
Ezt a metodikáról.

A közvetítésekről meg ismételten annyit, hogy objektíven tényleg lehetnének jobbak, szakmaibbak, tökéletesebbek, de ettől még nem rosszak, nem élvezhetetlenek, nem rontják a látvány általi szórakozást, vagyis egy olyan területen vannak, ahol sosem lesz konszenzus, hiszen se nem teljesen tökéletes, se nem teljesen nézhetetlen. Tehát a fenti metodika eltart a végtelenségig.

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És a kritizálót ugyan minek kritizálni? Nem mellesleg mindössze egyetlen ember írt be ide is negatív véleményt a hétvégi közvetítésekről, na most ez két dolgot jelenthet: 1) a közvélemény elégedett a kommentálással, nincs itt semmi látnivaló, ergo semmi értelme nincs lehurrogni bárkit is, 2) egyesek már gondolatrendőrségeset játszanak, az esetleges kritika csíráját is elfojtva (véletlenül se írjál be semmit te sznob senkiházi, minden jó, ahogy van, ha én mondom!)baggio
Mert egyet kell értsek vele? És ha nem akkor is kussoljak? Értem. Tehát kritizálni lehet, ellentmondani nem, mert akkor gondolatrendőrség, és fújj mocskos komcsi elnyomás. Na jó, én itt fejeztem be.

Nem mellesleg ha jól tudom, a komcsi beszólás is az eredménykövetőben lett elkövetve.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
(...)Le kellene vetkőzni már ezt a kommunizmusból megmaradt attitűdöt, a "jó ha van" hozzáállást, (...)baggio
Szép volt, gratulálok. És ezzel nem arra célzol, hogy mit mondjak és mit nem, ugye?apeszos
Ebben az országban két csoportot lehet minden körülmény nélkül, bármilyen helyzetben és módon kritizálni: a politikusokat és a labdarúgókat (na jó, előbbit az egész világon). Itt még stabil érvrendszer se kell, nincs szükség "nem értek egyet Orbán Viktor politikájával, mert...", vagy "szerintem Pintér Attila nem alkalmas a válogatott vezetésére, mivel..." körmondatokkal foglalkozni, egy OV/pintér takarodj! komment is rögtön konszenzusra talál. Minden másnál írhat be az ember akármit, lehet bármennyire (politikailag) korrekt, biztos lesz egy réteg, aki összezár, a sznob jelző, a kritikus ledegradálása ebben az esetben elkerülhetetlen, mert nyilván csak egy tökéletes kommunikációs szakember véleményezheti a kommentátor munkáját, miközben ugyanúgy a monitor mögül pl. peach vagy Bazzani nyilván nyugodtan sértegetheti azokat, akik semmi mást nem csináltak, csak a gondolataikat írták le egy adott témában, legyen az jogos vagy jogtalan indok...baggio
És ugye ez nyilván igaz a másik oldalra is. Nyilván nincs olyan, hogy mindenkinek egyformán bejöjjön mindenki. Nézd JJ, ezzel leginkább az a bajom, hogy ha a kritizáló kritizálóját kritizálják, arra is ugrik egy bizonyos réteg, és ott sincs sokkal jobb érvrendszer. Egyébiránt ezt kár a politikával és a gurulós focival összehasonlítani, sokkal szűkebb és fiatalabb rétegről lévén szó.apeszos
És a kritizálót ugyan minek kritizálni? Nem mellesleg mindössze egyetlen ember írt be ide is negatív véleményt a hétvégi közvetítésekről, na most ez két dolgot jelenthet: 1) a közvélemény elégedett a kommentálással, nincs itt semmi látnivaló, ergo semmi értelme nincs lehurrogni bárkit is, 2) egyesek már gondolatrendőrségeset játszanak, az esetleges kritika csíráját is elfojtva (véletlenül se írjál be semmit te sznob senkiházi, minden jó, ahogy van, ha én mondom!)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(...)Le kellene vetkőzni már ezt a kommunizmusból megmaradt attitűdöt, a "jó ha van" hozzáállást, (...)baggio
Szép volt, gratulálok. És ezzel nem arra célzol, hogy mit mondjak és mit nem, ugye?apeszos
Ebben az országban két csoportot lehet minden körülmény nélkül, bármilyen helyzetben és módon kritizálni: a politikusokat és a labdarúgókat (na jó, előbbit az egész világon). Itt még stabil érvrendszer se kell, nincs szükség "nem értek egyet Orbán Viktor politikájával, mert...", vagy "szerintem Pintér Attila nem alkalmas a válogatott vezetésére, mivel..." körmondatokkal foglalkozni, egy OV/pintér takarodj! komment is rögtön konszenzusra talál. Minden másnál írhat be az ember akármit, lehet bármennyire (politikailag) korrekt, biztos lesz egy réteg, aki összezár, a sznob jelző, a kritikus ledegradálása ebben az esetben elkerülhetetlen, mert nyilván csak egy tökéletes kommunikációs szakember véleményezheti a kommentátor munkáját, miközben ugyanúgy a monitor mögül pl. peach vagy Bazzani nyilván nyugodtan sértegetheti azokat, akik semmi mást nem csináltak, csak a gondolataikat írták le egy adott témában, legyen az jogos vagy jogtalan indok...baggio
És ugye ez nyilván igaz a másik oldalra is. Nyilván nincs olyan, hogy mindenkinek egyformán bejöjjön mindenki. Nézd JJ, ezzel leginkább az a bajom, hogy ha a kritizáló kritizálóját kritizálják, arra is ugrik egy bizonyos réteg, és ott sincs sokkal jobb érvrendszer. Egyébiránt ezt kár a politikával és a gurulós focival összehasonlítani, sokkal szűkebb és fiatalabb rétegről lévén szó.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
(...)Le kellene vetkőzni már ezt a kommunizmusból megmaradt attitűdöt, a "jó ha van" hozzáállást, (...)baggio
Szép volt, gratulálok. És ezzel nem arra célzol, hogy mit mondjak és mit nem, ugye?apeszos
Ebben az országban két csoportot lehet minden körülmény nélkül, bármilyen helyzetben és módon kritizálni: a politikusokat és a labdarúgókat (na jó, előbbit az egész világon). Itt még stabil érvrendszer se kell, nincs szükség "nem értek egyet Orbán Viktor politikájával, mert...", vagy "szerintem Pintér Attila nem alkalmas a válogatott vezetésére, mivel..." körmondatokkal foglalkozni, egy OV/pintér takarodj! komment is rögtön konszenzusra talál. Minden másnál írhat be az ember akármit, lehet bármennyire (politikailag) korrekt, biztos lesz egy réteg, aki összezár, a sznob jelző, a kritikus ledegradálása ebben az esetben elkerülhetetlen, mert nyilván csak egy tökéletes kommunikációs szakember véleményezheti a kommentátor munkáját, miközben ugyanúgy a monitor mögül pl. peach vagy Bazzani nyilván nyugodtan sértegetheti azokat, akik semmi mást nem csináltak, csak a gondolataikat írták le egy adott témában, legyen az jogos vagy jogtalan indok...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(...)Le kellene vetkőzni már ezt a kommunizmusból megmaradt attitűdöt, a "jó ha van" hozzáállást, (...)baggio
Szép volt, gratulálok. És ezzel nem arra célzol, hogy mit mondjak és mit nem, ugye?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Lehet ezt ragozni de summa summárum höri egy szögödi paraszt... 😀
mellesleg szvsz az itt több éve fórumozóknak nagy része akkora futball sznob lett, hogy csak kritizálni tud mindent és mindenkit a témában aki közszereplő, mert ő maga a monitor mögül már akkora szakértő, hogy hűha...peach
Azért ez elég szánalmas hozzáállás, nem gondolod? Egyrészről nem mondhatjuk azt, hogy rosszindulatú, negatív kritikák özönével zaklatnák az emberek a sport tv-s kommentátorokat (mint mondtam, az eredménykövetőzést véletlenül se vegyük ide, de amúgy ott se annyira vészes a helyzet), másrészről pedig a kritika - a mocskolódást leszámítva, ami aztán abszolút nem jellemző - általában pont annak a jele, hogy a fórumozók törődnek a témával, szeretnék ha a lehető legjobb lenne a közvetítés, még ha nyilvánvalóan különböző is az egyesek ízlése. Nézd meg, az ncaa-s közvetítésről ír valaki valamit? Nem, mert ebből is leszűrhető, hogy tizedannyian nem nézik, mint a sport tv-t.

Le kellene vetkőzni már ezt a kommunizmusból megmaradt attitűdöt, a "jó ha van" hozzáállást, a(z élvhajhász) fogyasztói társadalmakban mindig a közönség legtökéletesebb kiszolgálása lehet szerintem csak az egyetlen cél. Ha valaki véleményezni akar, akkor igenis tegye meg, lehetőleg persze kulturált hangnemben, aztán a kritizált alany majd úgy is eldönti, hogy mit fogad meg az adott tanácsból (ha egyáltalán eljut hozzá). Ráadásul külön védelemre sem szorulnak szerintem a vita tárgyai, és legalább olyan visszatetsző dolog, mikor valaki azt akarja megmondani a másiknak, hogy miről beszélhet és miről nem.

Te most kapásból egy egész réteget szóltál le, miközben még büszke is vagy tudatlanságodra, de ne zavarjon, sznobizmussal vádolni másokat mindig nyerő érv.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
legutóbb a Bengals meccsen a 42yard futás 44 yard passzra úgy vette, hogy a drive 44 yard volt és abból 42 futás, és hogy nem köll passzolni, ha megy a futás - de ez ritka.kishaszi
húú azt benéztem.pont a végét kaptam el a táblának és utána éreztem is,hogy valszeg hülyeséget mondtam. inkább a biztosra kellett volna menni 😊 egyébként külföldi szakértőkkel kapcsolatban is megállapítható, hogy a tv nézőknél kinek X, másnak Y tetszik inkább. szép is lenne,ha mindenki ugyanolyan lenne. amíg a véleményeket kulturáltan formálják meg az emberek, soha nem lesz ezzel probléma.
pont ezzel kapcsolatban láttam a minap:  www.youtube.com/watch?v=erR1R7DMGDYmaximilien
Csak egy picit, mert alapigazság😊, csak ebben a kontextusban volt picit hibázva citálva😊
Egyébként meg érdekes ez a Mayockos felvetés, bár ezzel is egyet tudok érteni, sokszor a kevesebb több: Szepesi Györgyöt hallgatva manapság, finoman szólva is megmosolyogtató, de nem túl jó értelemben : igaz, tegyük hozzá, hogy az inkább a rádió hallgatóknak szólt, hogy folyamatos real time kommentálásban a meccs történései, de szóval sok fölös szöveg. Persze Vitray 2 percenként mondok valamit, azt is 25dB jelszinttel véglet se jó😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet ezt ragozni de summa summárum höri egy szögödi paraszt... 😀
mellesleg szvsz az itt több éve fórumozóknak nagy része akkora futball sznob lett, hogy csak kritizálni tud mindent és mindenkit a témában aki közszereplő, mert ő maga a monitor mögül már akkora szakértő, hogy hűha...peach
És nem utolsó sorban tökéletes kommunikációs szakember mind. Egytől egyig.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Lehet ezt ragozni de summa summárum höri egy szögödi paraszt... 😀
mellesleg szvsz az itt több éve fórumozóknak nagy része akkora futball sznob lett, hogy csak kritizálni tud mindent és mindenkit a témában aki közszereplő, mert ő maga a monitor mögül már akkora szakértő, hogy hűha...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
legutóbb a Bengals meccsen a 42yard futás 44 yard passzra úgy vette, hogy a drive 44 yard volt és abból 42 futás, és hogy nem köll passzolni, ha megy a futás - de ez ritka.kishaszi
húú azt benéztem.pont a végét kaptam el a táblának és utána éreztem is,hogy valszeg hülyeséget mondtam. inkább a biztosra kellett volna menni 😊 egyébként külföldi szakértőkkel kapcsolatban is megállapítható, hogy a tv nézőknél kinek X, másnak Y tetszik inkább. szép is lenne,ha mindenki ugyanolyan lenne. amíg a véleményeket kulturáltan formálják meg az emberek, soha nem lesz ezzel probléma.
pont ezzel kapcsolatban láttam a minap:  www.youtube.com/watch?v=erR1R7DMGDYmaximilien
Így van az építő kritikára figyelni kell, a többire nem érdemes 😊
Sztem rajtad látszik a fejlődés a kezdetekhez képest, nyilván mindig lesz miben előrelépni, de mivel nem azért egyikőtök sem ezzel foglalkozik napi 24 órában, nehéz elvárni hogy olyan színvonalú legyen a produkció, mintha ebből élnétek.
Pl. úgy gondolom kifejezetten jól reagáltátok le az alapszakasz utolsó fordulójában a Chargers meccs bevágását, pedig gondolom elég váratlan volt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
maximilien 214 — #5
legutóbb a Bengals meccsen a 42yard futás 44 yard passzra úgy vette, hogy a drive 44 yard volt és abból 42 futás, és hogy nem köll passzolni, ha megy a futás - de ez ritka.kishaszi
húú azt benéztem.pont a végét kaptam el a táblának és utána éreztem is,hogy valszeg hülyeséget mondtam. inkább a biztosra kellett volna menni 😊 egyébként külföldi szakértőkkel kapcsolatban is megállapítható, hogy a tv nézőknél kinek X, másnak Y tetszik inkább. szép is lenne,ha mindenki ugyanolyan lenne. amíg a véleményeket kulturáltan formálják meg az emberek, soha nem lesz ezzel probléma.
pont ezzel kapcsolatban láttam a minap:  www.youtube.com/watch?v=erR1R7DMGDY

http://twitter.com/bencsics05
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
De most komolyan ennek a sok fasznak allandoan van vmi.baja...nem tetszik a meccs....nem jo kommentator...nem jo a hangja...hany evesek vagytok 14???
Akkor nezzetek neten....de erdekes ,hogy ennyire tudjatok ezeket a dolgokat...akkor csak oket nezitek!!!

Ricsi meg a legjobb kommentator itthon!!!
10 eve ugyan olyan nyugodtan....de meg is ludborzik tole az ember hata ha TDnel kiabal!"! 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a hangjával sincs baj meg orgánumával.kishaszi
Na erre viszont van ellenvélemény, álmosító, unalmas az asszony szerint, bár, szerinte Höri tájszólásos, meg amúgy sem rajong a sportért feltétlenül 😀Wyatt
én civilben tényleg durva őőzéssel szólok, de a kamera előtt igyekszök nem elengenni magam.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a hangjával sincs baj meg orgánumával.kishaszi
Na erre viszont van ellenvélemény, álmosító, unalmas az asszony szerint, bár, szerinte Höri tájszólásos, meg amúgy sem rajong a sportért feltétlenül 😀Wyatt
Hörinél nekem nem a tűjszólás jut eszembe, hanem az, hogy jégkorongos, aki belenézett már pár korongba és azért furi a kiejtése olykor😊
Álmosító, érdekes felvetés, nem egy Rick Jeanneret az tény, szóval ebbe bele lehet kötni, részemről nincs gondom vele.kishaszi
opcsön 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a hangjával sincs baj meg orgánumával.kishaszi
Na erre viszont van ellenvélemény, álmosító, unalmas az asszony szerint, bár, szerinte Höri tájszólásos, meg amúgy sem rajong a sportért feltétlenül 😀Wyatt
Hörinél nekem nem a tűjszólás jut eszembe, hanem az, hogy jégkorongos, aki belenézett már pár korongba és azért furi a kiejtése olykor😊
Álmosító, érdekes felvetés, nem egy Rick Jeanneret az tény, szóval ebbe bele lehet kötni, részemről nincs gondom vele.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."