NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
A Seattle topicból loptam:

I'm In.. and you?😊 imin.seahawks.com/Ginola
Jelenleg:
United States 32263, Canada 1329, United Kingdom 466, Germany 377, Australia 265, Mexico 230, Brazil 171, Denmark 129, Japan 126, Hungary 78, France 75, Netherlands 73, Sweden 61, Italy 60, South Korea 57, Singapore 54, New Zealand 54, Ireland 44, Norway 40, Austria 40, Switzerland 38, Czech Republic 38, Russia 34, Belgium 31, Philippines 30, Spain 26, Qatar 25, Finland 24, Croatia 22, Thailand 18, Poland 18, Indonesia 16, United Arab Emirates 13, Turkey 13, Taiwan 13, Argentina 13, Puerto Rico 12, Guam 12, Kuwait 8, Iceland 8,Hong Kong SAR 8, Colombia 8, Slovenia 6, Malaysia 6, China 11, Israel 10, Greece 10, India 9, Portugal 8, Afghanistan 6, Estonia 5, El Salvador 5, Chile 5, Venezuela 4, Ukraine 4, Lithuania 4, Guatemala 4, Djibouti 4, South Africa 3, Slovakia 3, Nepal 3, Luxembourg 3, Hong Kong-China 3, Costa Rica 3, Cayman Islands 3, Bahrain 3, Vietnam 2, Uruguay 2, Uganda 2, stbendorphyn
Nem nagy mintavétel, de valamelyest mutatja az arányokat és hogy hol helyezhető el kb. a magyar nfl tábor nagysága világviszonylatban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
A Chargers kiejti a Broncost és Super Bowlt nyer a PatriotsBigBen7
Rendben 😀Wyatt
mentsd el az eredeti kommentemet, és feburár 3-án várom a rekesz sört 😊
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Chargers kiejti a Broncost és Super Bowlt nyerBigBen7
Jó ötlet.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Chargers kiejti a Broncost és Super Bowlt nyer a PatriotsBigBen7
Rendben 😀

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
A Chargers kiejti a Broncost és Super Bowlt nyer
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Úgy néz ki mindkét "mai" meccsen eső és komoly szél lesz. A hétvégén valószínűleg nem látunk havas meccset. 😥gaben
majd az SB-n

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Úgy néz ki mindkét "mai" meccsen eső és komoly szél lesz. A hétvégén valószínűleg nem látunk havas meccset. 😥

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 espn.go.com/nfl/picks

Ditkával majdnem egyetértek, csak én a Carolina-t mondom győztesnek. A többi jó nálam is. 😊danyly
Mondjuk szerintem egy nagy upset mindenképp lesz, Broncos vagy Seahawks kiesik a hétvégén.Asbee
Jó ez a Chargers

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
 espn.go.com/nfl/picks

Ditkával majdnem egyetértek, csak én a Carolina-t mondom győztesnek. A többi jó nálam is. 😊danyly
Mondjuk szerintem egy nagy upset mindenképp lesz, Broncos vagy Seahawks kiesik a hétvégén.Asbee
No way!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 espn.go.com/nfl/picks

Ditkával majdnem egyetértek, csak én a Carolina-t mondom győztesnek. A többi jó nálam is. 😊danyly
Mondjuk szerintem egy nagy upset mindenképp lesz, Broncos vagy Seahawks kiesik a hétvégén.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
CNN - Unguarded with Rachel Nichols
Nem tudom valaki szokta-e nézni, de NFL irányítókról van szó.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Szerintem ez az 5 fog HoF-ba menni:
Derrick Brooks
Charles Haley
Walter Jones
John Lynch
Michael StrahanSobri Jóska
és a 6. helyet idén nem használják föl? 😀Höri
De, minden bizonnyal, de nekem ez az 5 tippem van.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 espn.go.com/nfl/picks

Ditkával majdnem egyetértek, csak én a Carolina-t mondom győztesnek. A többi jó nálam is. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem ez az 5 fog HoF-ba menni:
Derrick Brooks
Charles Haley
Walter Jones
John Lynch
Michael StrahanSobri Jóska
és a 6. helyet idén nem használják föl? 😀

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vérezne a szívem ha a Dungy/Harrison közül nem kerül be senki.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Szerintem ez az 5 fog HoF-ba menni:
Derrick Brooks
Charles Haley
Walter Jones
John Lynch
Michael Strahan

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Egy semleges véleményt kérnék. Van 2 RB

Egyik egy csomó évet volt a ligában, folyamatosan játszva egy csomó yardot összehozva gyűrűvel, melynek részese volt ugyan, de nem motorja, és cool becenévvel, de sosem volt top 3. Legfőbb érdeme igazából az h mondjuk 13 évig játszott, és abból majdnem végig jó volt, olykor meghatározó is, de sosem kitűnő.
A másik egy szerencsétlen térdsérülés miatt (ami után sosem volt a régi) rövid pályafutással gyakorlatilag mondjuk 4 év, ameddig tényleg nagyon jó volt, de 3 éven keresztül top 3 RB, 2000+os szezonnal, (20+ TD-vel abban az évben), valaha volt legtöbb postseason yarddal, MVP, Super Bowl MVP, 2× Super Bowl győztes egy olyan csapatban ami mondjuk korábban 4 SB-t is elvesztett és még nyeretlen volt s ő jelentette a különbséget a végén győzelem és verség között, csapatának sikerkorszakának talán legjobb játékosa. Aki rövid pályafutása ellenére többet játszott, mint a Hall Of Famer Gale Sayers (több yarddal és TD-vel, de mondjuk érvelésem szerint egyiknél se ez számít, csak azért hozom, hogy ennyi erővel a mondjuk hasamra ütök 78 meccses karrier nem kizáró ok), és mondjuk h ellenfelével ellentétben All-Decade játékos, ami összefügghet azzal, h minden lényeges, meccsre vetített statisztikában messze felülmúlja riválisát karrier szinten. Csak olyan csapatban van ahonnan egy 8× Pro Bowler 3×All Pro All-decade klasszikus hard hitter safetynek sincs semmi esélye bejutni 10+ felejthetetlen évnyi játék után.
Tegyük fel, h az előbbi RB volt csapattársa és jó barátja is azon a véleményen van, h utóbbi RB-nek előbb kéne bejutnia...

Melyik érdemel inkább HOF-et, ha csak 1et választhatsz? Ha csak egy juthat be a HOF döntőbe, az melyik?
Tudom magas labda most beoltani emiatt engem dierekt a másikat mondva, mint akire gondolok, de komoly semleges vélemények érdekelnek, mert én elfogult vagyok az egyik mellett, de nem írtam olyat amit statisztikával nem tudnék alátámasztani | , és azt nem árulom el, h melyik mellett, és aligha jön rá bárki is h melyik mellett 😊. |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Hát azért én a szgép monitorát nem szívesen cserélem lenne az ennél jóval nagyobb tv-mére!
NB2
HDMI kábelről hallottál már? 😛Jakehomer
ja úgy könnyű😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát azért én a szgép monitorát nem szívesen cserélem lenne az ennél jóval nagyobb tv-mére!
NB2
HDMI kábelről hallottál már? 😛

Perception is reality.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Hát azért én a szgép monitorát nem szívesen cserélem lenne az ennél jóval nagyobb tv-mére!
Sanyi és Ricsi párosának laza közvetítései nekem nagyon bejönnek, 100x inkább ők, mint a reklámokkal szétszabdalt amerikai közvetítés. De én azért hálás vagyok nekik igenis a közvetítésért, mert a kezdőlökést megadták, hogy még jobban megismerjem és megszeressem a sportot. Mostmár, hogy van stream, GP meglennék nélkülük, de azért hiányozna a magyar kommentár.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Én (a tv-vel ellentétben) fullHD-ban nézem :p

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Aki ezért képes streamet vadászni a full hd közvetítés helyett annak részvétem az alacsony ingerküszöbe miatt.JayB
Ez jogos és egyben válasz is a "válts át akkor másra" kommentekre 😊 Bár ha a sport2-n megy a meccs, akkor full HD-ről biztosan nem beszélhetünk, de tényleg ez legyen a legkisebb baj


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Meggyőződésem hogy egy hardcore itteni fórumozó kenterbe verné a kinti szurkolók 95%-át bármilyen NFL kvízben. Ennek a rétegnek nem hogy a sporttv-s de még a kinti közvetítés sem nyújt túl nagy újdonságokat. Egyébként ott sem szoktak hatalmas elemzésekbe kezdeni, néha rajzolgatnak érdekes dolgokat (amiket itthon is elmagyaráznak) de ennyi. Annyira fel van ez a dolog fújva, nem mondom hogy nincs benne igazság de hogy én ezért nem mennék át streamre az ziher, marhára nem ez a lényeg egyik meccsen sem. Megszületett a legújabb packers fan? Kurvára nem érdekel engem se de ezen nem fogom felhúzni magam, nem Rodgers game winning dobása közben van róla szó akkor meg nekem mindegy. (és ez nem a komcsi jó ha van hozzáállás 😀) Aki ezért képes streamet vadászni a full hd közvetítés helyett annak részvétem az alacsony ingerküszöbe miatt.