NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Budapesten tudtok par jo helyet mondani, ahol a Superbowlt meg lehetne nezni es jo hely? Akar kisebb tarsasagok is be tudnanak ulni elkulonulve, Tehat nem egy 100 fos asztaltarsasagra gondolnek.zavi27
Bárhol meg lehet nézni ahol
a, van TV,
b, nyitva vannak hajnalig.
Kb. 2000 ilyen hely lehet Bp-en, sőt, sok egyébként vasárnap 1-2 felé bezáró hely a SB miatt nyitva van végig, mostanra elég népszerű lett a nyilvános helyen történő SB nézés.
Vagyis ha bemész bárhova, hogy asztalt foglalnál a SB-ra, elég jó eséllyel fog sikerülni.Sobri Jóska
Jo, csak gondoltam akik mar voltak ilyen helyeken, esetleg javasolnak jobbakat, szemelyes kedvenceket😊 Meg a legutolso kiskocsmakat azert en nem vennem bele, hanem esetleg valami olyan specifikusabb hely ahol ez a profil is nagyjabol pl. Champs pub mondjuk.zavi27
A Grund? Két éve kegyetlen jó hangulat volt (persze, mert azt csináltunk😛), de úgy tudom tavaly is volt ott meccsnézés és lesz most is. Nekem nagyon bejött az a hely.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Nem tudja valaki, honnan tudnám megszerezni az első SportTV által közvetitett SuperBowl felvételét? Az egész adás érdekelne, akkor még szakértő hiján Spiller István és Török Péter volt bent a stúdióban.ReCatalunya
ezek szerint még mindig szakértő híján vannak, mert a legutóbbi SB-n Dávid Kornél és Lévai Balázs is stúdióba került xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Budapesten tudtok par jo helyet mondani, ahol a Superbowlt meg lehetne nezni es jo hely? Akar kisebb tarsasagok is be tudnanak ulni elkulonulve, Tehat nem egy 100 fos asztaltarsasagra gondolnek.zavi27
Bárhol meg lehet nézni ahol
a, van TV,
b, nyitva vannak hajnalig.
Kb. 2000 ilyen hely lehet Bp-en, sőt, sok egyébként vasárnap 1-2 felé bezáró hely a SB miatt nyitva van végig, mostanra elég népszerű lett a nyilvános helyen történő SB nézés.
Vagyis ha bemész bárhova, hogy asztalt foglalnál a SB-ra, elég jó eséllyel fog sikerülni.Sobri Jóska
Jo, csak gondoltam akik mar voltak ilyen helyeken, esetleg javasolnak jobbakat, szemelyes kedvenceket😊 Meg a legutolso kiskocsmakat azert en nem vennem bele, hanem esetleg valami olyan specifikusabb hely ahol ez a profil is nagyjabol pl. Champs pub mondjuk.zavi27
pedig a király utcai cézárban biztos meglenne a sajátságos bája a hajnali sb nézésnek😊
több mint 10 éve
ReCatalunya 7
Nem tudja valaki, honnan tudnám megszerezni az első SportTV által közvetitett SuperBowl felvételét? Az egész adás érdekelne, akkor még szakértő hiján Spiller István és Török Péter volt bent a stúdióban.

Hajrá Barça!
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Budapesten tudtok par jo helyet mondani, ahol a Superbowlt meg lehetne nezni es jo hely? Akar kisebb tarsasagok is be tudnanak ulni elkulonulve, Tehat nem egy 100 fos asztaltarsasagra gondolnek.zavi27
Bárhol meg lehet nézni ahol
a, van TV,
b, nyitva vannak hajnalig.
Kb. 2000 ilyen hely lehet Bp-en, sőt, sok egyébként vasárnap 1-2 felé bezáró hely a SB miatt nyitva van végig, mostanra elég népszerű lett a nyilvános helyen történő SB nézés.
Vagyis ha bemész bárhova, hogy asztalt foglalnál a SB-ra, elég jó eséllyel fog sikerülni.Sobri Jóska
Jo, csak gondoltam akik mar voltak ilyen helyeken, esetleg javasolnak jobbakat, szemelyes kedvenceket😊 Meg a legutolso kiskocsmakat azert en nem vennem bele, hanem esetleg valami olyan specifikusabb hely ahol ez a profil is nagyjabol pl. Champs pub mondjuk.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Budapesten tudtok par jo helyet mondani, ahol a Superbowlt meg lehetne nezni es jo hely? Akar kisebb tarsasagok is be tudnanak ulni elkulonulve, Tehat nem egy 100 fos asztaltarsasagra gondolnek.zavi27
Bárhol meg lehet nézni ahol
a, van TV,
b, nyitva vannak hajnalig.
Kb. 2000 ilyen hely lehet Bp-en, sőt, sok egyébként vasárnap 1-2 felé bezáró hely a SB miatt nyitva van végig, mostanra elég népszerű lett a nyilvános helyen történő SB nézés.
Vagyis ha bemész bárhova, hogy asztalt foglalnál a SB-ra, elég jó eséllyel fog sikerülni.

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Budapesten tudtok par jo helyet mondani, ahol a Superbowlt meg lehetne nezni es jo hely? Akar kisebb tarsasagok is be tudnanak ulni elkulonulve, Tehat nem egy 100 fos asztaltarsasagra gondolnek.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Goodell inbox 😀😀

 grantland.com/features/grantland-fauxsclusive-roger-goodells-inbox/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
hipster nfl logók  kissingsuzykolber.uproxx.com/2014/01/nfl-logos-hipsters.html 😀😀Dexxter Tailor
Mi a szar az hipster? Hobo?gaben
 trendi.postr.hu/kik-azok-a-hipszterek/dugo1993
off

Elolvastam, de továbbra sem értem kik ezek, miről ismerhetők fel igazán. Számomra üres lufifej, de biztos bennem a hiba.
onkishaszi
Eccerű: azok a sznobok aki a vúdsztoki turkáló után a ződközi-hengertől egy duran-duran klippben ébredtek fel. Vágod?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hipster nfl logók  kissingsuzykolber.uproxx.com/2014/01/nfl-logos-hipsters.html 😀😀Dexxter Tailor
Mi a szar az hipster? Hobo?gaben
 trendi.postr.hu/kik-azok-a-hipszterek/dugo1993
off

Elolvastam, de továbbra sem értem kik ezek, miről ismerhetők fel igazán. Számomra üres lufifej, de biztos bennem a hiba.
on

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahogy néztem az eddigi playoff beharangozókat, minden esetben továbbjutott az a csapat, amelyiknek az irányítója a bal alsó sarokban volt.

 bowl.hu/top

Szóval ha lehet akkor a hétvégén Manning kerüljön a bal alsó sarokba!PM_the_sheriff
Vagy ne 😀Wyatt
Ki fizet többet? 😀Rataxes
Aki megmondja, hogyan lehet meglesni Zolika cikkét fácséról? 😀

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Ahogy néztem az eddigi playoff beharangozókat, minden esetben továbbjutott az a csapat, amelyiknek az irányítója a bal alsó sarokban volt.

 bowl.hu/top

Szóval ha lehet akkor a hétvégén Manning kerüljön a bal alsó sarokba!PM_the_sheriff
Vagy ne 😀Wyatt
Ki fizet többet? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahogy néztem az eddigi playoff beharangozókat, minden esetben továbbjutott az a csapat, amelyiknek az irányítója a bal alsó sarokban volt.

 bowl.hu/top

Szóval ha lehet akkor a hétvégén Manning kerüljön a bal alsó sarokba!PM_the_sheriff
Vagy ne 😀

több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Ahogy néztem az eddigi playoff beharangozókat, minden esetben továbbjutott az a csapat, amelyiknek az irányítója a bal alsó sarokban volt.

 bowl.hu/top

Szóval ha lehet akkor a hétvégén Manning kerüljön a bal alsó sarokba!

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
hipster nfl logók  kissingsuzykolber.uproxx.com/2014/01/nfl-logos-hipsters.html 😀😀Dexxter Tailor
Mi a szar az hipster? Hobo?gaben
 trendi.postr.hu/kik-azok-a-hipszterek/dugo1993
Hát rendesen megsértettem a hobókat!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
hipster nfl logók  kissingsuzykolber.uproxx.com/2014/01/nfl-logos-hipsters.html 😀😀Dexxter Tailor
Mi a szar az hipster? Hobo?gaben
 trendi.postr.hu/kik-azok-a-hipszterek/

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Újabb pitiáner ügy "javítja" a játékosok megítélését!
 msn.foxsports.com/nfl/story/arian-foster-sued-woman-pregnant-with-child-brittany-norwood-houston-texans-harassment-brother-abdul-011414
Gratula.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
hipster nfl logók  kissingsuzykolber.uproxx.com/2014/01/nfl-logos-hipsters.html 😀😀Dexxter Tailor
Mi a szar az hipster? Hobo?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hipster nfl logók  kissingsuzykolber.uproxx.com/2014/01/nfl-logos-hipsters.html 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


😊😊😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
San Diegoban elég szarul kezelték a vereséget:
Greengo
Inkább felültek a hülyeségre, persze nem védem őket. Nyilván az is hülye, aki elkezd verni egy másik csapatnak szurkoló embert, de minek ment oda?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
Szerintem most pont jó az a kieső és bejutó csapatok aránya. Nagyon ritkán van, h nem jut be olyan csapat, aki nagyonmegérdemelné, de az is vicc, ami NBA-ben van. Pár hónapja ezt felvetettem, akkor már a következő hf-ben úgy lett rá referálva, h "ne is legyen rájátszás" úgyh hagytam a témát...

Nyilván nem jó, ha egy csapat 11-5-tel nem jut be (pl Broncos '85, vagy Pats '08 más ilyen kirívó példa szvsz nem is volt), de most ha már bővített lett volna, akkor 8-8 is elég lehetett volna PO-ra. Szerintem az adott csapat szurkolóinak persze jobb lesz, de egyébként nem lesz jó hatással, csökken az egyes meccsek súlya. De ha már Goodell mindenképp több meccset akar, h több pénz jöjjön, inkább +2 PO csapat, mint a 18 meccses alapszakasz...Black_Adder
Én ezzel nem értek egyet. Attól hogy játszik WC körben a csapat, még nem fog elértéktelenedni a 2.hely, hiszen nem mindegy, hogy főcsoport elődöntőt kinek az otthonába játszák. És azért a saját pálya nagy előny. Emiatt ugyanúgy fognak harcolni a 2.helyért.
Az hogy 8-8-cal jutott volna be csapat arra azt tudom mondani, hogy na és? 7-9-el is nyertek már csoportot. GB is 8-7-1 el jutott be. Ha a 2. csapat tényleg annyira jó akkor úgyis kiejti őket.
Sőt pl. a Panthersnek lehet jól is jött volna, ha van egy playoff meccsünk mielőtt SF-el találkoznak.
Amúgy ennek ellenére én sem örülök, így hogy 6 csapat fér be nagyobb a rangja ha valaki bent van. De ahogy Black_Adder említette több meccset akar Goodel, ez talán még a legokosabb módja neki. De hogy ez színvonal hanyatlást eredményezne, nem hiszem.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
San Diegoban elég szarul kezelték a vereséget:
Greengo
Kétmillió!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
San Diegoban elég szarul kezelték a vereséget:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Szerintem most pont jó az a kieső és bejutó csapatok aránya. Nagyon ritkán van, h nem jut be olyan csapat, aki nagyonmegérdemelné, de az is vicc, ami NBA-ben van. Pár hónapja ezt felvetettem, akkor már a következő hf-ben úgy lett rá referálva, h "ne is legyen rájátszás" úgyh hagytam a témát...

Nyilván nem jó, ha egy csapat 11-5-tel nem jut be (pl Broncos '85, vagy Pats '08 más ilyen kirívó példa szvsz nem is volt), de most ha már bővített lett volna, akkor 8-8 is elég lehetett volna PO-ra. Szerintem az adott csapat szurkolóinak persze jobb lesz, de egyébként nem lesz jó hatással, csökken az egyes meccsek súlya. De ha már Goodell mindenképp több meccset akar, h több pénz jöjjön, inkább +2 PO csapat, mint a 18 meccses alapszakasz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear