NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Frazier is repült
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Washington Redskins fire Mike Shanahan.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem lesz gyenge ez a PO se.... 😛
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a broncos féle rekordhajhászás valami kikurt unszimpatikus. remélem a POban kizugnak rögtön.braxa88
Na, csak láttam egy ilyet is, igaz, a 17. hét végéig kellett rá várni 😊

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Steelers fanok reakciója a KC-SD meccsre:



😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Megvan az első hivatalos playoff matchup: Colts vs. Chiefs.vassadi
Az espn playoff machine szerint a Pats vagy 2. vagy 4. kiemelt. Akkor most ki téved?Robilluma
Igaz, ha a Patriots veszít, akkor negyedikek lesznek, ergo ők játszanak a KC-vel. Bár mintha pont az ESPN Twitterén olvastam volna, hogy már biztos a Colts-Chiefs párharc. 😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a broncos féle rekordhajhászás valami kikurt unszimpatikus. remélem a POban kizugnak rögtön.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Megvan az első hivatalos playoff matchup: Colts vs. Chiefs.vassadi
Az espn playoff machine szerint a Pats vagy 2. vagy 4. kiemelt. Akkor most ki téved?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Az elmúlt négy évben az a csapat nyerte a Super Bowlt, aki ellen az Eagles az első hazai meccsét játszotta az alapszakaszban. Szóval a következő bajnok:

| San Diego Chargers | baggio
még sehol nem láttam hogy valaki a Pittsburgh Steelers minden betűjét el írta volna 😊 ez az eagleses história idén megszakad
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Az elmúlt négy évben az a csapat nyerte a Super Bowlt, aki ellen az Eagles az első hazai meccsét játszotta az alapszakaszban. Szóval a következő bajnok:

| San Diego Chargers |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Megvan az első hivatalos playoff matchup: Colts vs. Chiefs.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A guardok valóban viccesek. Warford 0 engedett sackel (futásoknál is brutális) még a "cserék" közé sem került.Bazzani
Bocsi, de Vasqueznek se volt engedett sackje, és ő is brutál jó volt a futásokhoz is, néhány elemzéssel foglalkozó oldal szerint meg a legjobb OG volt idény, de ha ez vigasztal, ő úgy se játszhat majd a Pro Bowlon úgyh előtérbe kerülhet Warford 😉

Black_Adder
Percek óta keresem, hogy hol írtam az ellenkezőjét.Bazzani
Ja bocsi, azt hittem azért írod, h "vicces" mert nem értesz egyet a veváalsztott névsorral ezen a poszton, melynek tagja Vasquez is. Gondoltam, h Warfordnál ezek a statisztikák nálad PB érnek, akkor hátha Vasquezre is állnak, De akkor félreértettem, bocsi...Black_Adder
Vasquez tök jogosan van ott. Nem figyelem igazán a guardokat, csak gondoltam Warford teljesítménye megérne legalább egy "csere" jelölést.
Mondjuk Levy mint LB vezeti az INT listát és szintén nincs sehol.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A guardok valóban viccesek. Warford 0 engedett sackel (futásoknál is brutális) még a "cserék" közé sem került.Bazzani
Bocsi, de Vasqueznek se volt engedett sackje, és ő is brutál jó volt a futásokhoz is, néhány elemzéssel foglalkozó oldal szerint meg a legjobb OG volt idény, de ha ez vigasztal, ő úgy se játszhat majd a Pro Bowlon úgyh előtérbe kerülhet Warford 😉

Black_Adder
Percek óta keresem, hogy hol írtam az ellenkezőjét.Bazzani
Ja bocsi, azt hittem azért írod, h "vicces" mert nem értesz egyet a veváalsztott névsorral ezen a poszton, melynek tagja Vasquez is. Gondoltam, h Warfordnál ezek a statisztikák nálad PB érnek, akkor hátha Vasquezre is állnak, De akkor félreértettem, bocsi...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A guardok valóban viccesek. Warford 0 engedett sackel (futásoknál is brutális) még a "cserék" közé sem került.Bazzani
Bocsi, de Vasqueznek se volt engedett sackje, és ő is brutál jó volt a futásokhoz is, néhány elemzéssel foglalkozó oldal szerint meg a legjobb OG volt idény, de ha ez vigasztal, ő úgy se játszhat majd a Pro Bowlon úgyh előtérbe kerülhet Warford 😉

Black_Adder
Percek óta keresem, hogy hol írtam az ellenkezőjét.

több mint 10 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
...
Vajon mennyire fog küzdeni egy DE a sackért, ha most a saját irányítója ellen kell majd játszania?
...atapapa
Végre sackelheti, az edzésen úgyse lehet! 😀
több mint 10 éve
montini 5
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy nfl. comon hol lehet megnézni, hogy az 5 szakértő ki-mire tippelt? Köszimontini
weekly pickem ---> experts ott az összes szakértő tippje fenn vanWester
Köszi szépen
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 998 — Jó ötletnek tűnt!
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy nfl. comon hol lehet megnézni, hogy az 5 szakértő ki-mire tippelt? Köszimontini
weekly pickem ---> experts ott az összes szakértő tippje fenn van

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
montini 5
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy nfl. comon hol lehet megnézni, hogy az 5 szakértő ki-mire tippelt? Köszi
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ha a Disney tervezte volna az NFl logóit (nem minden csapatét)
 dailysnark.com/disney-nfl-logos/iktriad

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
Ha a Disney tervezte volna az NFl logóit (nem minden csapatét)
 dailysnark.com/disney-nfl-logos/iktriad
ariel FTW

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a Disney tervezte volna az NFl logóit (nem minden csapatét)
 dailysnark.com/disney-nfl-logos/
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Nem tudom mennyire közismert ez az oldal itt vagy hogy mennyire felelnek meg a számok a valóságnak, de elég jól el lehet játszani a csapatok fizetési sapkájával.
 overthecap.com/calculator/?Team=atapapa
elég pontosak általában...persze csak a nyilvánosságra hozott számokat ismerik ők is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brown>Jeffrey?Sebii
Brown: 1412 yard, 8 TD
Jeffrey: 1341 yard, 7 TD

kérdés?BigBen7
Csak Jeffreyvel egy csapatban játszik egy bizonyos Brandon Marshall. Ez azért elég felértékeli a teljesítményét szerintem, de tény, hogy Brown sem alaptalanul van ott, csak szerintem Jeffrey jobban megérdemelné.Sebii
Brown nem kérdés, hogy PB. Inkább D'Thomas vagy akár maga Marshall helyett lehetne a Jefferyt, de idén azért volt annyi kiemelkedő WR teljesítmény, hogy legyen nagy nevű kimaradó. Az meg elég érdekes indoklás, hogy Marshall ottléte felértékeli Jeffery-t. Pont, hogy Marshall miatt megoszlik a figyelem, és van valamivel több lehetősége Jeffery-nek. Brown ezzel szemben jóval inkább egymaga kell, hogy működjön.szaba
Demaryius helyett?
Jeffrey: 86 elkapás, 1341 yard, 7TD
Thoams: 86 elkapás, 1317 yard 12TD

Mégis mi alapján jobb Jeffrey mint Thomas?Black_Adder
PM>bármelyik Bears-irányító, gondolom ez lehetett a logika 😊
De tényleg csak a saját játékosok miatt szomorú az ember, Thomas nyugodtan mehet PB-re, nem kell neki majd egy héttel később is játszania 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nem tudom mennyire közismert ez az oldal itt vagy hogy mennyire felelnek meg a számok a valóságnak, de elég jól el lehet játszani a csapatok fizetési sapkájával.
 overthecap.com/calculator/?Team=

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ugye az az egyik legfőbb kifogás a pro bowl ellen, hogy nem küzdenek úgy a játékosok a sérülések veszélye miatt, mint éles meccsen.
Vajon mennyire fog küzdeni egy DE a sackért, ha most a saját irányítója ellen kell majd játszania?

Kicsit kezdem úgy érezni, hogy az NFL saját maga szándékosan akarja kinyírni a pro bowlt.
Voltak még korábban dobó- és futószámok, kivették, majd most arról csicseregnek, hogy ezek mennyire feldobnák az eseményt.
Előrehozták az SB elé, hogy az SB lehessen a szezon csúcspontja, de soha nem gondolta azt senki, hogy nem az SB a szezon csúcspontja. Ezzel a cserévek viszont elérték, hogy a szezon két legjobb csapatának egy játékosa se vegyen részt a PB-n, tovább inflálva annak értékét.
Miközben most is nézik annyian, hogy jövedelmező legyen az esemény, plusz a játékosok is szeretik, Manning is rendesen beszólt, amikor a megszüntetéséről pletykáltak.