NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a 19 órás meccsek közül a Ravens-Bengals tűnik a legnagyobb téttel bírónak

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
CHI-GB, ARI-SF meccsek közül valamelyiket még átpakolhatják? Tök állat lenne 3 ki-ki meccset nézni egymás után.NB2
Utolsó héten mindig pakolgatnak úgy, hogy az SNF az olyan legyen, hogy aki ott nyer az PO-csapat, szóval igen, simán elképzelhető.empty taxi
A jövő heti SNF már tuti, atombiztos Eagles @ Cowboys lesz.
Ez a 2 meccs 22:25-ös, szerintem nagyon kicsi a valószínűsége, hogy az egyik 19:00-re kerüljön, ha igen, akkor talán a Packers @ Bears az esélyesebb (NFC North-ban a 19:00-s kezdés a megszokott) , mivel az egy időzónával keletebre van, mint az Arizona.xrace77
A Packers meccsét most rakták át 19:00-ról 22:25-re. Vissza már biztos nem fogják rakni.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
CHI-GB, ARI-SF meccsek közül valamelyiket még átpakolhatják? Tök állat lenne 3 ki-ki meccset nézni egymás után.NB2
Utolsó héten mindig pakolgatnak úgy, hogy az SNF az olyan legyen, hogy aki ott nyer az PO-csapat, szóval igen, simán elképzelhető.empty taxi
A jövő heti SNF már tuti, atombiztos Eagles @ Cowboys lesz.
Ez a 2 meccs 22:25-ös, szerintem nagyon kicsi a valószínűsége, hogy az egyik 19:00-re kerüljön, ha igen, akkor talán a Packers @ Bears az esélyesebb (NFC North-ban a 19:00-s kezdés a megszokott) , mivel az egy időzónával keletebre van, mint az Arizona.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
CHI-GB, ARI-SF meccsek közül valamelyiket még átpakolhatják? Tök állat lenne 3 ki-ki meccset nézni egymás után.NB2
Utolsó héten mindig pakolgatnak úgy, hogy az SNF az olyan legyen, hogy aki ott nyer az PO-csapat, szóval igen, simán elképzelhető.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
CHI-GB, ARI-SF meccsek közül valamelyiket még átpakolhatják? Tök állat lenne 3 ki-ki meccset nézni egymás után.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Week 17 SNF: Eagles @ Cowboys  t.co/miBab5R9p6


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nehéz lesz dönteni az év újonca versenyben Richardson és Ryan között, de bánkódni egyiknél sem fogok

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Kikli

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs playoff, nincs díj.

RoY vagy visszatérő nyerhet úgy, de MVP, OPoY, DPoY, HC, executive nem.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Watt

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Quinn is szerzett újabb 3 sacket, én neki szurkolok 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
Dansby?szaba
És most?szaba
volt Mathis FF. tartja az előnyt.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
Dansby?szaba
És most?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
The Best And Worst NFL Announcers

Azt hittem a Nantz/Simms duó alacsonyabban végez. Collinsworth tuti befutó volt nálam. Érdekes grafikoknok vicces idézetekkel.gyeek
Nekem az abszolút kedvencem Gus Johnson, sajnos idén NFL-t már nem nyom 😕

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor ez is tetszeni fog

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 lockerdome.com/sprtshumor/6185625523073089/6196293785635092

Behaltam😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
The Best And Worst NFL Announcers

Azt hittem a Nantz/Simms duó alacsonyabban végez. Collinsworth tuti befutó volt nálam. Érdekes grafikoknok vicces idézetekkel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
The Farmers' Almanac is using words like "piercing cold," "bitterly cold" and "biting cold" to describe the upcoming winter. And if its predictions are right, the first outdoor Super Bowl in years will be a messy "Storm Bowl."
Remélem lesz vagy 30 centi hó. 😊gaben
De gyönyörű is lenne a jó kis havas környezetben megverni a hótól megijedő 49erst 😊

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
The Farmers' Almanac is using words like "piercing cold," "bitterly cold" and "biting cold" to describe the upcoming winter. And if its predictions are right, the first outdoor Super Bowl in years will be a messy "Storm Bowl."
Remélem lesz vagy 30 centi hó. 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Igen, én is olvastam, nagy kedvencem volt, rettentő mód szurkolok neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Dwight Jones visszatért a futballpályára, sőt már a Jets PS-ében van! Többen talán emlékeznek rá, az ex-North Carolina WR még egyetemistaként szilveszteri buliját mint "jövendőbeli 1. körös" rendezte meg, mikor pedig UDFA lett és aláírt a Texans-hoz, akkor a következő Andre Johnsonnak hívta magát, aztán hirtelen abbahagyta a játékot... Mint kiderült, a kisfia súlyos beteg volt (sajnos meg is halt aztán), és ezért nem tudott a játékra koncentrálni

 espn.go.com/blog/new-york/jets/post/_/id/33339/wr-jones-returns-to-football-after-tragedy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
hh nincs a héten csütörtöki meccs? sőt, ilyenkor szombaton is szokott lenni. 😕braxa88
szombaton? Nem csak az utolsó fordulóban?

Szerk: Megnéztem, utolsó fordulóban se lesz szombatonBigBen7
uccsó előttiben szokott lenni szombaton, vagyis az utóbbi években így volt.braxa88
az elmúlt években a bowl-szezon kezdete a 15. nfl fordulóra esett, idén viszont az év utolsó előtti szombatján startol az ncaa-s utóidény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hh nincs a héten csütörtöki meccs? sőt, ilyenkor szombaton is szokott lenni. 😕braxa88
szombaton? Nem csak az utolsó fordulóban?

Szerk: Megnéztem, utolsó fordulóban se lesz szombatonBigBen7
uccsó előttiben szokott lenni szombaton, vagyis az utóbbi években így volt.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
hh nincs a héten csütörtöki meccs? sőt, ilyenkor szombaton is szokott lenni. 😕braxa88
szombaton? Nem csak az utolsó fordulóban?

Szerk: Megnéztem, utolsó fordulóban se lesz szombaton
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hh nincs a héten csütörtöki meccs? sőt, ilyenkor szombaton is szokott lenni. 😕