NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Itt nem system fitt dolog a kérdés nálam. Maradjunk a Romo példánál, tavaly liga alja futó játékkal es szar OL-el egyedul tartott minket életben. Foles jo számokat hoz, de mi lesz ha nem megy majd a futás, mi lesz ha nem a liga 30. Bears D lesz vagy a 32. Dallas (aki ellen nem volt túl jo)?
Ez választja el a game managert a frencsájz kubétól. Persze lehet meg Foles is az utóbbi de jelenleg az idei ev alapján min 3 jobb NFC-s irányítot mondanék nála (csak h a PB-ami baromsag- miatt) ennek semmi köze a számokhoz, ez arról szól hogy ha GW driveot kell nyomni 1 percel a vége előtt kinek a kezébe adnád a pálcát.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles az Isten és ennyiJanek
Léci ne kezdjünk el Tebow style-zni annak nem lesz jó vége 😀 és kéretik komolyabb komment témához ha képesek vagytok erre 😉 😛
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Foles az Isten és ennyi

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Folyt köv a Dallas topicból ha valaki akar beszélgessünk róla:

Egyébként, nagyon ferdítésnek látom, hogy egy QB azért gyengébb vagy kevésbé becsülendő mert csak egy neki megfelelő rendszerben játszik. Romo játszott valaha máshol, hogy bebizonyítsa mi a valóság, mégis becsülik, én legalábbis, vagy Rodgers, Brady? Brees is igazán NO-ban talált magára. Néhány kivétel mint PM van, de alapvetően attól fr QB valaki hogy egy helyen játssza le a pályafutása javát. S ha ott jól teljesít miért ne lehetne megsüvegelni. Ott is jól kell teljesíteni abban a helyzetben vagy mi a csuda. Látjuk hány embernek nem sikerül, írhatnak rá akár milyen rendszert. Úgyhogy érdemes így látni sztem ezt a dolgot. Persze vannak Folesnak is hibái, de nem tudom mennyire figyeltétek honnan indult, és hová jutott iszonyú alázatos és nagy munkával maximális tisztelettel mindenki iránt. Itt kicsit Romoval hasonlítanak mégha talán Romoban esetleg nagyobb tehetség is van. Ha másért nem én ezért tisztelni becsülni fogom bármi lesz jövő héten vagy később.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
ET
Ha nem akkor kikli
minden más hazugság

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
KikliRataxes
A tegnapi után azt mondom lehet, hogy megkapja (elég korrekt kampány volt 😀 ) de én továbbra is Wilkersonnak adnám. Mondjuk biztos vagyok benne, hogy nem ő lesz a díjazott.gabokocka
és shermannek is van esélye hála palmernek 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
Dansby?szaba
És most?szaba
a "pickje" miatt mondod?
cardsbol sokkal inkább már campbell...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
KikliRataxes
A tegnapi után azt mondom lehet, hogy megkapja (elég korrekt kampány volt 😀 ) de én továbbra is Wilkersonnak adnám. Mondjuk biztos vagyok benne, hogy nem ő lesz a díjazott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a 19 órás meccsek közül a Ravens-Bengals tűnik a legnagyobb téttel bírónak

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
CHI-GB, ARI-SF meccsek közül valamelyiket még átpakolhatják? Tök állat lenne 3 ki-ki meccset nézni egymás után.NB2
Utolsó héten mindig pakolgatnak úgy, hogy az SNF az olyan legyen, hogy aki ott nyer az PO-csapat, szóval igen, simán elképzelhető.empty taxi
A jövő heti SNF már tuti, atombiztos Eagles @ Cowboys lesz.
Ez a 2 meccs 22:25-ös, szerintem nagyon kicsi a valószínűsége, hogy az egyik 19:00-re kerüljön, ha igen, akkor talán a Packers @ Bears az esélyesebb (NFC North-ban a 19:00-s kezdés a megszokott) , mivel az egy időzónával keletebre van, mint az Arizona.xrace77
A Packers meccsét most rakták át 19:00-ról 22:25-re. Vissza már biztos nem fogják rakni.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
CHI-GB, ARI-SF meccsek közül valamelyiket még átpakolhatják? Tök állat lenne 3 ki-ki meccset nézni egymás után.NB2
Utolsó héten mindig pakolgatnak úgy, hogy az SNF az olyan legyen, hogy aki ott nyer az PO-csapat, szóval igen, simán elképzelhető.empty taxi
A jövő heti SNF már tuti, atombiztos Eagles @ Cowboys lesz.
Ez a 2 meccs 22:25-ös, szerintem nagyon kicsi a valószínűsége, hogy az egyik 19:00-re kerüljön, ha igen, akkor talán a Packers @ Bears az esélyesebb (NFC North-ban a 19:00-s kezdés a megszokott) , mivel az egy időzónával keletebre van, mint az Arizona.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
CHI-GB, ARI-SF meccsek közül valamelyiket még átpakolhatják? Tök állat lenne 3 ki-ki meccset nézni egymás után.NB2
Utolsó héten mindig pakolgatnak úgy, hogy az SNF az olyan legyen, hogy aki ott nyer az PO-csapat, szóval igen, simán elképzelhető.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
CHI-GB, ARI-SF meccsek közül valamelyiket még átpakolhatják? Tök állat lenne 3 ki-ki meccset nézni egymás után.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Week 17 SNF: Eagles @ Cowboys  t.co/miBab5R9p6


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nehéz lesz dönteni az év újonca versenyben Richardson és Ryan között, de bánkódni egyiknél sem fogok

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Kikli

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs playoff, nincs díj.

RoY vagy visszatérő nyerhet úgy, de MVP, OPoY, DPoY, HC, executive nem.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Watt

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Quinn is szerzett újabb 3 sacket, én neki szurkolok 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
Dansby?szaba
És most?szaba
volt Mathis FF. tartja az előnyt.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
szerintetek ki esélyesebb Robert Mathisnél az év védője díjra?

remélem senkiHöri
Dansby?szaba
És most?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
The Best And Worst NFL Announcers

Azt hittem a Nantz/Simms duó alacsonyabban végez. Collinsworth tuti befutó volt nálam. Érdekes grafikoknok vicces idézetekkel.gyeek
Nekem az abszolút kedvencem Gus Johnson, sajnos idén NFL-t már nem nyom 😕

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor ez is tetszeni fog

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 lockerdome.com/sprtshumor/6185625523073089/6196293785635092

Behaltam😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
The Best And Worst NFL Announcers

Azt hittem a Nantz/Simms duó alacsonyabban végez. Collinsworth tuti befutó volt nálam. Érdekes grafikoknok vicces idézetekkel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.