NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Őt ki fogja kiválasztani 😊
 www.dailymail.co.uk/news/article-2286432/Lauren-Silberman-Former-soccer-player-set-make-history-woman-NFL.html

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
vajh mit keresett Tyrod Taylor és Dennis Dixon a Ravens keretében? a scout teambe kellenek olyan játékosok, akikkel lehet szimulálni az ellenfél játékát, ha a Patriots pl. a Washington ellen játszik, akkor Brady vagy Mallett nehezen játssza el RG3 szerepét... jjncaa
Miért kéne nekik eljátszani?! A Pats már 2009 óta felkészült erre a lehetőségre. Behúzták a svájci bicskát a 7. körben (Kent State QB), kinek neve:

(Na, Wyatt?!)

JUUUULIIIIAAAAAN! 😀tomi-tomi
ALAP, Juliaaaan mindent megold

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
jogos, javítva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A rövid híreknél félrevezető a Roethlisberger-cikk címe, a tartalom pedig nem felel meg a valóságnak.

The two sides have reduced Roethlisberger's $19.595 million cap number without extending the length of his deal. Per NFL.com, $9M of his $11.6M base salary was converted into a bonus, which can be prorated over the next three years. The eight-year, $102 million deal Big Ben signed in March of 2008 still expires after the 2015 season.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Sources: The @NFL salary cap has been sent to clubs. It is set at $123 million. Up from $120.6M
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Pár hete beszélgettem itt Tomival arról, hogy mekkora lesz /lehet a cap néhány év múlva, ehhez képest még most se tudni, hogy a pár hét múlva kezdődő új szezonban a csapatoknak 123 vagy 121 millió alatt kell majd lenniük.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
JMR 2.0
Gil Brandt ‏@Gil_Brandt
2009 2nd-round pick Pat White, waived after 1 year w/ @MiamiDolphins, will work out at WVU pro day on 3/14. Wants back in @NFL as QBempty taxi
a hírnek örülök,de sztem White sehogy se JMR 2.0
Ok, nem egy Brady, de kb esélye se volt bemutatkozni, ha jól emlékszem Ike Taylornak hála (bár eléggé peches kontakt volt,szó szó). A read option féle offense-ekben sztem akár még fantázia is lehet benne, mást nem backupnak. én szurkolok nekiBorbinho
vajh mit keresett Tyrod Taylor és Dennis Dixon a Ravens keretében? a scout teambe kellenek olyan játékosok, akikkel lehet szimulálni az ellenfél játékát, ha a Patriots pl. a Washington ellen játszik, akkor Brady vagy Mallett nehezen játssza el RG3 szerepét... White is tudja jól ezt, szóval helye mindenképp lesz valaholjjncaa
| Hát ha Flakont elengedik :kell a minőségi backup 😂 |
Na erre nem is gondoltam ,pedig nyílvánvaló

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
vajh mit keresett Tyrod Taylor és Dennis Dixon a Ravens keretében? a scout teambe kellenek olyan játékosok, akikkel lehet szimulálni az ellenfél játékát, ha a Patriots pl. a Washington ellen játszik, akkor Brady vagy Mallett nehezen játssza el RG3 szerepét... jjncaa
Miért kéne nekik eljátszani?! A Pats már 2009 óta felkészült erre a lehetőségre. Behúzták a svájci bicskát a 7. körben (Kent State QB), kinek neve:

(Na, Wyatt?!)

JUUUULIIIIAAAAAN! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
JMR 2.0
Gil Brandt ‏@Gil_Brandt
2009 2nd-round pick Pat White, waived after 1 year w/ @MiamiDolphins, will work out at WVU pro day on 3/14. Wants back in @NFL as QBempty taxi
a hírnek örülök,de sztem White sehogy se JMR 2.0
Ok, nem egy Brady, de kb esélye se volt bemutatkozni, ha jól emlékszem Ike Taylornak hála (bár eléggé peches kontakt volt,szó szó). A read option féle offense-ekben sztem akár még fantázia is lehet benne, mást nem backupnak. én szurkolok nekiBorbinho
vajh mit keresett Tyrod Taylor és Dennis Dixon a Ravens keretében? a scout teambe kellenek olyan játékosok, akikkel lehet szimulálni az ellenfél játékát, ha a Patriots pl. a Washington ellen játszik, akkor Brady vagy Mallett nehezen játssza el RG3 szerepét... White is tudja jól ezt, szóval helye mindenképp lesz valahol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
JMR 2.0
Gil Brandt ‏@Gil_Brandt
2009 2nd-round pick Pat White, waived after 1 year w/ @MiamiDolphins, will work out at WVU pro day on 3/14. Wants back in @NFL as QBempty taxi
a hírnek örülök,de sztem White sehogy se JMR 2.0
Ok, nem egy Brady, de kb esélye se volt bemutatkozni, ha jól emlékszem Ike Taylornak hála (bár eléggé peches kontakt volt,szó szó). A read option féle offense-ekben sztem akár még fantázia is lehet benne, mást nem backupnak. én szurkolok neki

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
JMR 2.0
Gil Brandt ‏@Gil_Brandt
2009 2nd-round pick Pat White, waived after 1 year w/ @MiamiDolphins, will work out at WVU pro day on 3/14. Wants back in @NFL as QB


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
@AlbertBreer: Word circulating through some teams that the cap could wind up being set around $123M, higher than expected. Some are skeptical. We'll see.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
A CBS Top 100 FA listája
 www.cbssports.com/nfl/transactions/free-agentsiktriad
Aki avrilt a 3.helyre rakta az nem látta az előző szezonban játszani.Bazzani
vagy egyébként sem, mert futás ellen pl. sosem volt jó, épp ezért nehezen érthető, hogy lehet Bennett előtt.

choose life
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A CBS Top 100 FA listája
 www.cbssports.com/nfl/transactions/free-agentsiktriad
Aki avrilt a 3.helyre rakta az nem látta az előző szezonban játszani.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A CBS Top 100 FA listája
 www.cbssports.com/nfl/transactions/free-agents
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Felmerült bennem egy kérdés:
Még szerződésben álló játékossal lehet-e úgy új szerződést kötni, hogy jelentősen csökkentik a fizetését, vagy csak átstrukturálni lehet?
Tudom, hogy nem életszerű, mert a játékos természetesen szeretné a pénzét megkapni, de csak elméletben érdekelne 😉Egon
Nem tudom, hogy a paycut-ra gondolsz-e(sztem igen). Mert akkor az létezik. Persze a játékosok nem szeretik. 😊 Épp Asomugha jutott eszembe, jelenleg úgy néz ki, ha nem megy bele a fizucsökkentésbe, akkor kivágják. 😊Medvepapa
Ez persze senkit nem lep meg. Ennyi lóvét messze nem ér jelenleg. De máshol sem hiszem hogy megkapna hasonlót. Bele fog menni. Majdnem ugyan az lesz mint Vick esetében. szvszShawn84
így kell azért helyén kezelni a holdoutokat isjjncaa
Már korábban jelezte, hogy számít hasonlóra és bele fog menni egy ésszerű újratervezésbe. Okos ember.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Felmerült bennem egy kérdés:
Még szerződésben álló játékossal lehet-e úgy új szerződést kötni, hogy jelentősen csökkentik a fizetését, vagy csak átstrukturálni lehet?
Tudom, hogy nem életszerű, mert a játékos természetesen szeretné a pénzét megkapni, de csak elméletben érdekelne 😉Egon
Nem tudom, hogy a paycut-ra gondolsz-e(sztem igen). Mert akkor az létezik. Persze a játékosok nem szeretik. 😊 Épp Asomugha jutott eszembe, jelenleg úgy néz ki, ha nem megy bele a fizucsökkentésbe, akkor kivágják. 😊Medvepapa
Ez persze senkit nem lep meg. Ennyi lóvét messze nem ér jelenleg. De máshol sem hiszem hogy megkapna hasonlót. Bele fog menni. Majdnem ugyan az lesz mint Vick esetében. szvszShawn84
így kell azért helyén kezelni a holdoutokat is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Felmerült bennem egy kérdés:
Még szerződésben álló játékossal lehet-e úgy új szerződést kötni, hogy jelentősen csökkentik a fizetését, vagy csak átstrukturálni lehet?
Tudom, hogy nem életszerű, mert a játékos természetesen szeretné a pénzét megkapni, de csak elméletben érdekelne 😉Egon
Nem tudom, hogy a paycut-ra gondolsz-e(sztem igen). Mert akkor az létezik. Persze a játékosok nem szeretik. 😊 Épp Asomugha jutott eszembe, jelenleg úgy néz ki, ha nem megy bele a fizucsökkentésbe, akkor kivágják. 😊Medvepapa
Ez persze senkit nem lep meg. Ennyi lóvét messze nem ér jelenleg. De máshol sem hiszem hogy megkapna hasonlót. Bele fog menni. Majdnem ugyan az lesz mint Vick esetében. szvsz
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Felmerült bennem egy kérdés:
Még szerződésben álló játékossal lehet-e úgy új szerződést kötni, hogy jelentősen csökkentik a fizetését, vagy csak átstrukturálni lehet?
Tudom, hogy nem életszerű, mert a játékos természetesen szeretné a pénzét megkapni, de csak elméletben érdekelne 😉Egon
Nem tudom, hogy a paycut-ra gondolsz-e(sztem igen). Mert akkor az létezik. Persze a játékosok nem szeretik. 😊 Épp Asomugha jutott eszembe, jelenleg úgy néz ki, ha nem megy bele a fizucsökkentésbe, akkor kivágják. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Felmerült bennem egy kérdés:
Még szerződésben álló játékossal lehet-e úgy új szerződést kötni, hogy jelentősen csökkentik a fizetését, vagy csak átstrukturálni lehet?
Tudom, hogy nem életszerű, mert a játékos természetesen szeretné a pénzét megkapni, de csak elméletben érdekelne 😉Egon
Lehet.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
Felmerült bennem egy kérdés:
Még szerződésben álló játékossal lehet-e úgy új szerződést kötni, hogy jelentősen csökkentik a fizetését, vagy csak átstrukturálni lehet?
Tudom, hogy nem életszerű, mert a játékos természetesen szeretné a pénzét megkapni, de csak elméletben érdekelne 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ez a sztori mindent visz 😀
 larrybrownsports.com/football/terrance-ganaway-job-sandwich-maker/176054jjncaa
Hát ez óriási! Új kedvencem lett. 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
ez a sztori mindent visz 😀
 larrybrownsports.com/football/terrance-ganaway-job-sandwich-maker/176054


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ha valamit villant ( a rugótechnikára gondolok. 😛 ) el tudom képzelni, hogy próbajátékra meginvitálják valamelyik csapathoz. GRAFI
Ennyire hajtanának valahol a Hard Knocks-ra? 😀

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
"britizált" NFL logók 😀



 www.thedrawplay.com/?page_id=477