NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Felmerült bennem egy kérdés:
Még szerződésben álló játékossal lehet-e úgy új szerződést kötni, hogy jelentősen csökkentik a fizetését, vagy csak átstrukturálni lehet?
Tudom, hogy nem életszerű, mert a játékos természetesen szeretné a pénzét megkapni, de csak elméletben érdekelne 😉Egon
Nem tudom, hogy a paycut-ra gondolsz-e(sztem igen). Mert akkor az létezik. Persze a játékosok nem szeretik. 😊 Épp Asomugha jutott eszembe, jelenleg úgy néz ki, ha nem megy bele a fizucsökkentésbe, akkor kivágják. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Felmerült bennem egy kérdés:
Még szerződésben álló játékossal lehet-e úgy új szerződést kötni, hogy jelentősen csökkentik a fizetését, vagy csak átstrukturálni lehet?
Tudom, hogy nem életszerű, mert a játékos természetesen szeretné a pénzét megkapni, de csak elméletben érdekelne 😉Egon
Lehet.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Felmerült bennem egy kérdés:
Még szerződésben álló játékossal lehet-e úgy új szerződést kötni, hogy jelentősen csökkentik a fizetését, vagy csak átstrukturálni lehet?
Tudom, hogy nem életszerű, mert a játékos természetesen szeretné a pénzét megkapni, de csak elméletben érdekelne 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ez a sztori mindent visz 😀
 larrybrownsports.com/football/terrance-ganaway-job-sandwich-maker/176054jjncaa
Hát ez óriási! Új kedvencem lett. 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
ez a sztori mindent visz 😀
 larrybrownsports.com/football/terrance-ganaway-job-sandwich-maker/176054


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ha valamit villant ( a rugótechnikára gondolok. 😛 ) el tudom képzelni, hogy próbajátékra meginvitálják valamelyik csapathoz. GRAFI
Ennyire hajtanának valahol a Hard Knocks-ra? 😀

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
"britizált" NFL logók 😀



 www.thedrawplay.com/?page_id=477

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha valamit villant ( a rugótechnikára gondolok. 😛 ) el tudom képzelni, hogy próbajátékra meginvitálják valamelyik csapathoz.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000140423/article/female-will-compete-at-regional-combine-for-first-time?campaign=Facebook_atl_rosenthal

Vélemények?Geeri
250 dollár a nevezési díj egy ilyen combine-ra... korábban azért nem volt még rá példa, mert az NFL tavaly oldotta fel a női tilalmat a hasonló eseményeken


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000140423/article/female-will-compete-at-regional-combine-for-first-time?campaign=Facebook_atl_rosenthal

Vélemények?

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.overthecap.com
Most találtam ezt az oldalt, itt minden csapat figyelemmel követheti csapata cap állását elég részletesen. 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sokmillió embernek okoznak felhőtlen szórakozási élményt GRAFI
meg kétszer annyinak bosszúságot 😀

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Alapvetően egy jótékonysági intézmény. Sokmillió embernek okoznak felhőtlen szórakozási élményt, szinte ingyen. 😀
több mint 11 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
az NFL, mint non-profit szervezet, az a kemény...
 deadspin.com/5984731/the-only-reason-we-know-roger-goodells-absurd-salary-is-that-the-nfl-is-structured-as-a-non+profit-to-avoid-corporate-taxesjjncaa
Alapvetően azok...😊
Az hogy egy-két helyről csurran-cseppen, az meg segíti a működési költségek fedezését.... 😊 😊 😊
Az a 10MM USD nem olyan sok végül is.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
az NFL, mint non-profit szervezet, az a kemény...
 deadspin.com/5984731/the-only-reason-we-know-roger-goodells-absurd-salary-is-that-the-nfl-is-structured-as-a-non+profit-to-avoid-corporate-taxes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Egyébként....
Hova dzsal Percy Harvin? Szerintem Pats vagy Dolphins, az egyik QB megérdemli a jó célpontokat, a másiknak meg szüksége van rá 😀BigBen7
Sehova nem dzsal Percy. Ha esetleg megy akkor is traddel megy. Pats képtelenség náluk még mi is több pénzt adunk neki. De emglepődnék ha nem Vikes mezben futna ki jövőre.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Baszki, annyira berögződött a 2012-es keltezés hogy mindenhova 2012-őt írok, tavaly is így volt. Mire 2014 lesz talán átszokok a 2013-ra 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Attól még lehetne régi, ha teszem azt feltöltöm a Terminátor 1-et a youtube-ra most attól még nem lesz 2012-es film 😊Rataxes
De 2013-as még simán4!!

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Attól még lehetne régi, ha teszem azt feltöltöm a Terminátor 1-et a youtube-ra most attól még nem lesz 2012-es film 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha megnézed a feltöltési időt, láthatod hogy 2013.01.03.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995


lehet régi, én most találtam meg csak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
All Joe team
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2013/02/13/all-joe-team-alex-smith-joe-flacco-colin-kaepernick/1915075/

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Igen jó videó 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Agymoso 1
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy hol találok statisztikát az elmúlt 10-15 év sérüléseiről?