NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Ray Edwards boxolgat míg csapat nélkül van, legutóbbi ellenfele feladta a meccset 10 mp után annyira beszart tőle  t.co/ZR17xlcDHöri
ez miez? el se találta 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ray Edwards boxolgat míg csapat nélkül van, legutóbbi ellenfele feladta a meccset 10 mp után annyira beszart tőle  t.co/ZR17xlcD

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Fizetések megoszlása csapatrészenként az egyes csapatoknál:
 href.hu/x/jbn2
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
soccer dizájnba oltott nfl mezek
 jimmynutinidesign.blogspot.hu/2011/02/nfl-soccer-concepts.htmlDiamondsHead44
A Bills és a Cowboys eléggé adja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Egyébként....
Hova dzsal Percy Harvin? Szerintem Pats vagy Dolphins, az egyik QB megérdemli a jó célpontokat, a másiknak meg szüksége van rá 😀
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
soccer dizájnba oltott nfl mezek
 jimmynutinidesign.blogspot.hu/2011/02/nfl-soccer-concepts.htmlDiamondsHead44
A Packersé, meg a Rams első kettő meze kajak jobb lett mint a legtöbb európai élcsapat idei meze 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
soccer dizájnba oltott nfl mezek
 jimmynutinidesign.blogspot.hu/2011/02/nfl-soccer-concepts.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már az vicces, hogy egyáltalán komolyabb szinten előkerült: a pálya középső harmadában történt kemény ütközések visszaszorítása miatt CFL mintára szélesíteni kellene az NFL-ben is a pályákat... hamarosan tényleg jöhetnének a zászlók, vagy minden hét pro bowl weekend lenne. "Látványos" támadójátékkal a többi meg kit érdekel? 😛

The NFL has looked to a lot of places to make its game safer. It even has looked to Canada. And it may continue to look north.
 www.nationalfootballpost.com/NFP-Sunday-Blitz-1048.htmlDoM
Szerintem alakítsák meg a National Volleyball League-t, ott nem kell félni hogy szétütközik egymást és 2 play között ugyancsak van annyi szünet, hogy korlátlan reklámot el lehet adni.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Már az vicces, hogy egyáltalán komolyabb szinten előkerült: a pálya középső harmadában történt kemény ütközések visszaszorítása miatt CFL mintára szélesíteni kellene az NFL-ben is a pályákat... hamarosan tényleg jöhetnének a zászlók, vagy minden hét pro bowl weekend lenne. "Látványos" támadójátékkal a többi meg kit érdekel? 😛

The NFL has looked to a lot of places to make its game safer. It even has looked to Canada. And it may continue to look north.
 www.nationalfootballpost.com/NFP-Sunday-Blitz-1048.html
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Győztes (pozitív) szezonok sorozata az NFLben:
 www.reddit.com/r/nfl/comments/188yfy/glory_days_longest_streak_of_consecutive_winning/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Besenyõ Pista(Sobri Jòska) csevegõ...!? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Asszem szülinapja van, vagy valami kozmikus együttállás teszi ezt. De istenlássalelkem imádom az igazság keresőit, de óvjon meg azoktól, akik megtalálták. Ám fogjuk fel ezt sóskekszel méntatéával szószaporító délutáni nyekenyókaként. Letslaught!sutianap
Én egy tökéleteshez erősen közelítő emberről hallottam eddig, de őt is keresztre feszítették kétezer egynéhány éve. Bár erre sincs egzakt bizonyíték, és én is csak úgy hallottam. De azért ez némi óvatosságra inthetné Sobrit. Vagy bízik a 21. században? Hogy mostanában nem nagyon feszítgetnek? 😀apeszos
feszítgetnek-feszítgetnek, csak ő tudja, hogy úgyis megmagyarázza nekik, hogy igazából neki kéne feszíteni őket 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asszem szülinapja van, vagy valami kozmikus együttállás teszi ezt. De istenlássalelkem imádom az igazság keresőit, de óvjon meg azoktól, akik megtalálták. Ám fogjuk fel ezt sóskekszel méntatéával szószaporító délutáni nyekenyókaként. Letslaught!sutianap
Én egy tökéleteshez erősen közelítő emberről hallottam eddig, de őt is keresztre feszítették kétezer egynéhány éve. Bár erre sincs egzakt bizonyíték, és én is csak úgy hallottam. De azért ez némi óvatosságra inthetné Sobrit. Vagy bízik a 21. században? Hogy mostanában nem nagyon feszítgetnek? 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Jah tehát ha csapat playoffba jut akkor is 0-16 matt kell sírni mint tavaly ti értem én bocs, akkor én is szomorű vagyok tavaly 3. lettünk hátulról szar a csapat tuti 6 loss a div-ben jövőre. Bár ellenetek nehéz lesz 😛
Nah tényleg hagyjuk 😀Toca
Értem. Innetől kezdve az örökkévalóságig boldognak kell lennünk mert egyszer POba jutottunk.
Na akkor megyek is reklamálni az összes csapattopikba ahol sírnak.Bazzani
Te direkt nem olvasod el a hszeket amit írok vagy csak direkt kihagyod azt a részt amitől nem írnál hülyeséget? 😀Toca
Azért Sobri ügyesebb...apeszos
Nekem könnyebb, mivel igazam van.
És annyiszor ahányszor csak akarom.
Miközben ezt írom kétszer volt igazam.
Ami ezzel együtt így már három...Sobri Jóska
Jó, de néha a saját fejedből is kinézel nem? Tudom, hogy csak egyszer nem volt igazad. Amikor azt hitted, hogy nincs. 😛apeszos
Ilyen nem volt. Ezzel megint igazam van. 4.
De nem is kell leírnom, hogy igazam van, nézd:
....
5!
Megy ez, nem? De!
6.Sobri Jóska
Én is pont ezt mondom.apeszos
Asszem szülinapja van, vagy valami kozmikus együttállás teszi ezt. De istenlássalelkem imádom az igazság keresőit, de óvjon meg azoktól, akik megtalálták. Ám fogjuk fel ezt sóskekszel méntatéával szószaporító délutáni nyekenyókaként. Letslaught!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jah tehát ha csapat playoffba jut akkor is 0-16 matt kell sírni mint tavaly ti értem én bocs, akkor én is szomorű vagyok tavaly 3. lettünk hátulról szar a csapat tuti 6 loss a div-ben jövőre. Bár ellenetek nehéz lesz 😛
Nah tényleg hagyjuk 😀Toca
Értem. Innetől kezdve az örökkévalóságig boldognak kell lennünk mert egyszer POba jutottunk.
Na akkor megyek is reklamálni az összes csapattopikba ahol sírnak.Bazzani
Te direkt nem olvasod el a hszeket amit írok vagy csak direkt kihagyod azt a részt amitől nem írnál hülyeséget? 😀Toca
Azért Sobri ügyesebb...apeszos
Nekem könnyebb, mivel igazam van.
És annyiszor ahányszor csak akarom.
Miközben ezt írom kétszer volt igazam.
Ami ezzel együtt így már három...Sobri Jóska
Jó, de néha a saját fejedből is kinézel nem? Tudom, hogy csak egyszer nem volt igazad. Amikor azt hitted, hogy nincs. 😛apeszos
Ilyen nem volt. Ezzel megint igazam van. 4.
De nem is kell leírnom, hogy igazam van, nézd:
....
5!
Megy ez, nem? De!
6.Sobri Jóska
Én is pont ezt mondom.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Jah tehát ha csapat playoffba jut akkor is 0-16 matt kell sírni mint tavaly ti értem én bocs, akkor én is szomorű vagyok tavaly 3. lettünk hátulról szar a csapat tuti 6 loss a div-ben jövőre. Bár ellenetek nehéz lesz 😛
Nah tényleg hagyjuk 😀Toca
Értem. Innetől kezdve az örökkévalóságig boldognak kell lennünk mert egyszer POba jutottunk.
Na akkor megyek is reklamálni az összes csapattopikba ahol sírnak.Bazzani
Te direkt nem olvasod el a hszeket amit írok vagy csak direkt kihagyod azt a részt amitől nem írnál hülyeséget? 😀Toca
Azért Sobri ügyesebb...apeszos
Nekem könnyebb, mivel igazam van.
És annyiszor ahányszor csak akarom.
Miközben ezt írom kétszer volt igazam.
Ami ezzel együtt így már három...Sobri Jóska
Jó, de néha a saját fejedből is kinézel nem? Tudom, hogy csak egyszer nem volt igazad. Amikor azt hitted, hogy nincs. 😛apeszos
Ilyen nem volt. Ezzel megint igazam van. 4.
De nem is kell leírnom, hogy igazam van, nézd:
....
5!
Megy ez, nem? De!
6.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jah tehát ha csapat playoffba jut akkor is 0-16 matt kell sírni mint tavaly ti értem én bocs, akkor én is szomorű vagyok tavaly 3. lettünk hátulról szar a csapat tuti 6 loss a div-ben jövőre. Bár ellenetek nehéz lesz 😛
Nah tényleg hagyjuk 😀Toca
Értem. Innetől kezdve az örökkévalóságig boldognak kell lennünk mert egyszer POba jutottunk.
Na akkor megyek is reklamálni az összes csapattopikba ahol sírnak.Bazzani
Te direkt nem olvasod el a hszeket amit írok vagy csak direkt kihagyod azt a részt amitől nem írnál hülyeséget? 😀Toca
Azért Sobri ügyesebb...apeszos
Nekem könnyebb, mivel igazam van.
És annyiszor ahányszor csak akarom.
Miközben ezt írom kétszer volt igazam.
Ami ezzel együtt így már három...Sobri Jóska
Jó, de néha a saját fejedből is kinézel nem? Tudom, hogy csak egyszer nem volt igazad. Amikor azt hitted, hogy nincs. 😛
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Jah tehát ha csapat playoffba jut akkor is 0-16 matt kell sírni mint tavaly ti értem én bocs, akkor én is szomorű vagyok tavaly 3. lettünk hátulról szar a csapat tuti 6 loss a div-ben jövőre. Bár ellenetek nehéz lesz 😛
Nah tényleg hagyjuk 😀Toca
Értem. Innetől kezdve az örökkévalóságig boldognak kell lennünk mert egyszer POba jutottunk.
Na akkor megyek is reklamálni az összes csapattopikba ahol sírnak.Bazzani
Te direkt nem olvasod el a hszeket amit írok vagy csak direkt kihagyod azt a részt amitől nem írnál hülyeséget? 😀Toca
Azért Sobri ügyesebb...apeszos
Nekem könnyebb, mivel igazam van.
És annyiszor ahányszor csak akarom.
Miközben ezt írom kétszer volt igazam.
Ami ezzel együtt így már három...

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jah tehát ha csapat playoffba jut akkor is 0-16 matt kell sírni mint tavaly ti értem én bocs, akkor én is szomorű vagyok tavaly 3. lettünk hátulról szar a csapat tuti 6 loss a div-ben jövőre. Bár ellenetek nehéz lesz 😛
Nah tényleg hagyjuk 😀Toca
Értem. Innetől kezdve az örökkévalóságig boldognak kell lennünk mert egyszer POba jutottunk.
Na akkor megyek is reklamálni az összes csapattopikba ahol sírnak.Bazzani
Te direkt nem olvasod el a hszeket amit írok vagy csak direkt kihagyod azt a részt amitől nem írnál hülyeséget? 😀Toca
Azért Sobri ügyesebb...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Bazzani
Toca
Katica csoport??? 😂Medvepapa
Nem, de most én játszom a lapáttal akkor is 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Bazzani
Toca
Katica csoport??? 😂

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Jah tehát ha csapat playoffba jut akkor is 0-16 matt kell sírni mint tavaly ti értem én bocs, akkor én is szomorű vagyok tavaly 3. lettünk hátulról szar a csapat tuti 6 loss a div-ben jövőre. Bár ellenetek nehéz lesz 😛
Nah tényleg hagyjuk 😀Toca
Értem. Innetől kezdve az örökkévalóságig boldognak kell lennünk mert egyszer POba jutottunk.
Na akkor megyek is reklamálni az összes csapattopikba ahol sírnak.Bazzani
Te direkt nem olvasod el a hszeket amit írok vagy csak direkt kihagyod azt a részt amitől nem írnál hülyeséget? 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jah tehát ha csapat playoffba jut akkor is 0-16 matt kell sírni mint tavaly ti értem én bocs, akkor én is szomorű vagyok tavaly 3. lettünk hátulról szar a csapat tuti 6 loss a div-ben jövőre. Bár ellenetek nehéz lesz 😛
Nah tényleg hagyjuk 😀Toca
Értem. Innetől kezdve az örökkévalóságig boldognak kell lennünk mert egyszer POba jutottunk.
Na akkor megyek is reklamálni az összes csapattopikba ahol sírnak.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Jó hát nyilván Ti/Te mint Vikings szurkoló(k) sokkal nagyobb tartással rendelkeztek mint a csoportriválisok 😛
Egyébként nálunk ez volt a második play-off mentes szezon sorozatban, az utóbbi 10 évben 7-szer bent voltunk, annyira azért nem is reménytelen a helyzet, mégis idén több sírást olvastam a topicunkban mint a Jaguarsnál 5 év alatt 😊 Ez egy ilyen dolog, van aki azért sír mert régóta szar, van aki azért mert úgy tűnt eljött a kilábalás ideje aztán mégsem, és van aki azért mert nem a szarhoz van hozzászokva (meg van aki sose, lásd a Vikings fanok Toca szerint 😊 )Rataxes
Nem sose 😀 . Csak van különbság ha valaki kiakad néha, vagy valaki meg 4 éve sír mág úgyis mikor playoffba voltak 😀
Pats fanok is sírnak sokat, Eagles fanok is, sőt még mi is, de hogy konstans annyit halljak egy csapattól hogy szarok vagyunk úgyis kikapunk 7 ajándék win-t adunk jövőre szerintem gáz, de egyéni vélemény 😀Toca
Végül tényleg ne az utóbbi évek legszarabb csapatának a szurkolói sírjanak a legtöbbet. Spanyol fociban is a Barca drukkerek keseregnek a legtöbbet valószinűleg. Nem tudom jobban leírni mint ahogy fetomy tette, nyílván a 0-16nál is tapsolnunk kellett volna végig.
De lépjünk is túl a témán ennek a sorsolás erősségnek sok jelentősége nincs, majd ha lesz legalább 10 kezdőjátékosunk a 22ből akkor jósolok is.Bazzani
Jah tehát ha csapat playoffba jut akkor is 0-16 matt kell sírni mint tavaly ti értem én bocs, akkor én is szomorű vagyok tavaly 3. lettünk hátulról szar a csapat tuti 6 loss a div-ben jövőre. Bár ellenetek nehéz lesz 😛
Nah tényleg hagyjuk 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó hát nyilván Ti/Te mint Vikings szurkoló(k) sokkal nagyobb tartással rendelkeztek mint a csoportriválisok 😛
Egyébként nálunk ez volt a második play-off mentes szezon sorozatban, az utóbbi 10 évben 7-szer bent voltunk, annyira azért nem is reménytelen a helyzet, mégis idén több sírást olvastam a topicunkban mint a Jaguarsnál 5 év alatt 😊 Ez egy ilyen dolog, van aki azért sír mert régóta szar, van aki azért mert úgy tűnt eljött a kilábalás ideje aztán mégsem, és van aki azért mert nem a szarhoz van hozzászokva (meg van aki sose, lásd a Vikings fanok Toca szerint 😊 )Rataxes
Nem sose 😀 . Csak van különbság ha valaki kiakad néha, vagy valaki meg 4 éve sír mág úgyis mikor playoffba voltak 😀
Pats fanok is sírnak sokat, Eagles fanok is, sőt még mi is, de hogy konstans annyit halljak egy csapattól hogy szarok vagyunk úgyis kikapunk 7 ajándék win-t adunk jövőre szerintem gáz, de egyéni vélemény 😀Toca
Végül tényleg ne az utóbbi évek legszarabb csapatának a szurkolói sírjanak a legtöbbet. Spanyol fociban is a Barca drukkerek keseregnek a legtöbbet valószinűleg. Nem tudom jobban leírni mint ahogy fetomy tette, nyílván a 0-16nál is tapsolnunk kellett volna végig.
De lépjünk is túl a témán ennek a sorsolás erősségnek sok jelentősége nincs, majd ha lesz legalább 10 kezdőjátékosunk a 22ből akkor jósolok is.

  Felkapott fórum témák