NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én örülök hogy Flacco ennyit kapott. Ezzel gyakorlatilag meg is oldották, hogy a D-ben megüresedett helyeket, (Lewis, Reed például) ne tudják elit emberekkel feltölteni. A drafton sok csodára nem számíthatnak 1/32-re, szvsz jó lesz ez így. A vasgyárból nézve kár hogy nem adtak neki többet. 😀

Az AFC N amúgy sem a sztár irányítókról szól, ezt a csoportot vérszívó D nélkül nem lehet megnyerni, akárki is a qb.
Jan
igazad van
2-3-4-5.körben amugysem nem lehet kezdőket találni, elit védőket meg pláne nem (ha csak seahawks: sherman(5.), chancellor(5), wright(4), browner(udfa, cfl))braxa88
Harrison is udfa volt, és dpoy lett. Polamalu meg 1. kör volt, és ő is dpoy lett. Ebből egyenesen adódik, hogy potenciális dpoy játékosnál tisztára fölösleges 1. kört ellőni, mikor el lehet hozni undrafted-ként is, nem? QB-t meg aztán pláne fölösleges az elején húzni, mikor Brees meg Brady sem volt 1. körös. Tulajdonképpen az egész draft egy hülyeség, hisz bárhol lehet elit játékost húzni. Jól mondom? 😀Jan
persze 😀
"A drafton sok csodára nem számíthatnak 1/32-re" - erre reagáltam
köze nincs ahhoz h a draft hülyeség,
a lényeg h nem csak top20ban lehet elit játékosokat húzni. braxa88
nálatok azért van egy PC. Most érted, az, hogy Wilson nálatok kezdő, még nem jelenti azt, hogy a standard NFL QB mérete 5'11.Amadeus91
értem én
annyit akarok kihozni h attól még 1/32.es pickje van a ravensnek még nem kell temetni a draftjukat.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Én örülök hogy Flacco ennyit kapott. Ezzel gyakorlatilag meg is oldották, hogy a D-ben megüresedett helyeket, (Lewis, Reed például) ne tudják elit emberekkel feltölteni. A drafton sok csodára nem számíthatnak 1/32-re, szvsz jó lesz ez így. A vasgyárból nézve kár hogy nem adtak neki többet. 😀

Az AFC N amúgy sem a sztár irányítókról szól, ezt a csoportot vérszívó D nélkül nem lehet megnyerni, akárki is a qb.
Jan
igazad van
2-3-4-5.körben amugysem nem lehet kezdőket találni, elit védőket meg pláne nem (ha csak seahawks: sherman(5.), chancellor(5), wright(4), browner(udfa, cfl))braxa88
Harrison is udfa volt, és dpoy lett. Polamalu meg 1. kör volt, és ő is dpoy lett. Ebből egyenesen adódik, hogy potenciális dpoy játékosnál tisztára fölösleges 1. kört ellőni, mikor el lehet hozni undrafted-ként is, nem? QB-t meg aztán pláne fölösleges az elején húzni, mikor Brees meg Brady sem volt 1. körös. Tulajdonképpen az egész draft egy hülyeség, hisz bárhol lehet elit játékost húzni. Jól mondom? 😀Jan
persze 😀
"A drafton sok csodára nem számíthatnak 1/32-re" - erre reagáltam
köze nincs ahhoz h a draft hülyeség,
a lényeg h nem csak top20ban lehet elit játékosokat húzni. braxa88
nálatok azért van egy PC. Most érted, az, hogy Wilson nálatok kezdő, még nem jelenti azt, hogy a standard NFL QB mérete 5'11.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én örülök hogy Flacco ennyit kapott. Ezzel gyakorlatilag meg is oldották, hogy a D-ben megüresedett helyeket, (Lewis, Reed például) ne tudják elit emberekkel feltölteni. A drafton sok csodára nem számíthatnak 1/32-re, szvsz jó lesz ez így. A vasgyárból nézve kár hogy nem adtak neki többet. 😀

Az AFC N amúgy sem a sztár irányítókról szól, ezt a csoportot vérszívó D nélkül nem lehet megnyerni, akárki is a qb.
Jan
igazad van
2-3-4-5.körben amugysem nem lehet kezdőket találni, elit védőket meg pláne nem (ha csak seahawks: sherman(5.), chancellor(5), wright(4), browner(udfa, cfl))braxa88
Harrison is udfa volt, és dpoy lett. Polamalu meg 1. kör volt, és ő is dpoy lett. Ebből egyenesen adódik, hogy potenciális dpoy játékosnál tisztára fölösleges 1. kört ellőni, mikor el lehet hozni undrafted-ként is, nem? QB-t meg aztán pláne fölösleges az elején húzni, mikor Brees meg Brady sem volt 1. körös. Tulajdonképpen az egész draft egy hülyeség, hisz bárhol lehet elit játékost húzni. Jól mondom? 😀Jan
persze 😀
"A drafton sok csodára nem számíthatnak 1/32-re" - erre reagáltam
köze nincs ahhoz h a draft hülyeség,
a lényeg h nem csak top20ban lehet elit játékosokat húzni.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Mondj olyan játékost, aki ma jobban megérdemel egy nagyobb szerződést?Sobri Jóska
Én egy szóval nem mondtam hogy nem érdemli meg, inkább azt mondom hogy rohadt nagy mákja van hogy pont most jár le neki, vagy inkább nagyon jól időzítette a formáját 😊 Ilyen playoff és SB győzelem után nem csodálkozom ezen a contracton.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Én örülök hogy Flacco ennyit kapott. Ezzel gyakorlatilag meg is oldották, hogy a D-ben megüresedett helyeket, (Lewis, Reed például) ne tudják elit emberekkel feltölteni. A drafton sok csodára nem számíthatnak 1/32-re, szvsz jó lesz ez így. A vasgyárból nézve kár hogy nem adtak neki többet. 😀

Az AFC N amúgy sem a sztár irányítókról szól, ezt a csoportot vérszívó D nélkül nem lehet megnyerni, akárki is a qb.
Jan
igazad van
2-3-4-5.körben amugysem nem lehet kezdőket találni, elit védőket meg pláne nem (ha csak seahawks: sherman(5.), chancellor(5), wright(4), browner(udfa, cfl))braxa88
Harrison is udfa volt, és dpoy lett. Polamalu meg 1. kör volt, és ő is dpoy lett. Ebből egyenesen adódik, hogy potenciális dpoy játékosnál tisztára fölösleges 1. kört ellőni, mikor el lehet hozni undrafted-ként is, nem? QB-t meg aztán pláne fölösleges az elején húzni, mikor Brees meg Brady sem volt 1. körös. Tulajdonképpen az egész draft egy hülyeség, hisz bárhol lehet elit játékost húzni. Jól mondom? 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Azért ez nem teljesen igaz... Valamennyire csak számít, hogy a múltban mit tett le az asztalra. Ennyi erővel Grossmannak is adhatnék 100+milliós szerződést, mert igaz eddig vegyes a kép de jövőre biztos jobb lesz..apeszos
Sajnálom hogy nem érted amit mondok. Az a lényeg, hogy senki nem tudja a jövőt. A múltból próbálnak levonni következtetéseket. De nem arra fizetnek. Hanem a várható teljesítményre.
Arra céloztam, mindegy miből vonnak le következtetéseket, nincs olyan, hogy SB MVP ennyi vagy amannyi millió. Akinek van NFL szezonja, annak abból vonnak le következtetést, akinek nincs, annak egyetemi szezonból, vagy amiből akarnak igazából. Az eddigi teljesítmény nyilván a legfontosabb. Ezt azt hittem nem kell leírni.
Rexynek ugyanúgy arra fizetnek, amit a neki szerződést adó szerint nyújtani képes ezentúl. És az kevesebb mint amit Flaccotól a Ravens vár. Kevesebbet is kap. De nem arra fizetik őt sem, hogy a Bears SBba jutott vele, hanem a várható teljesítményére.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én örülök hogy Flacco ennyit kapott. Ezzel gyakorlatilag meg is oldották, hogy a D-ben megüresedett helyeket, (Lewis, Reed például) ne tudják elit emberekkel feltölteni. A drafton sok csodára nem számíthatnak 1/32-re, szvsz jó lesz ez így. A vasgyárból nézve kár hogy nem adtak neki többet. 😀

Az AFC N amúgy sem a sztár irányítókról szól, ezt a csoportot vérszívó D nélkül nem lehet megnyerni, akárki is a qb.
Jan
igazad van
2-3-4-5.körben amugysem nem lehet kezdőket találni, elit védőket meg pláne nem (ha csak seahawks: sherman(5.), chancellor(5), wright(4), browner(udfa, cfl))
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sztem egy ilyen szerződés nem múltra szól. Hanem a jövőre. A 2013-as 2014es stb. szezonra. Azért adják, mert szerintük megéri ennyit fizetni, csak az adott játékos náluk játsszon az adott szezonokban.
Ilyen szempontból elvben mindegy, hogy ezt egyetemi vagy NFL karrierből vonják le. Vagy megérzésből, szakmai tapasztalatból, vagy kávézaccból. Megatron nem nyert SBt, de attól a Lions úgy gondolta, hogy megér ennyi pénzt a jövőre nézve.
Én is örültem mikor csökkentették a rookie szerződéseket, mert irreális most is, de főleg az volt előtte. Ettől még sztem a Denver Peyton nem ara fizette meg, hogy mit tett Indianapolisban. Hanem arra, hogy sztük ez azt jelenti, megéri gigapénzt fizetni neki a Denveri szezonokra. Ez a kérdés most is.

Meglátjuk valóban egy szinten fogják-e emlegetni a nem Ravens szurkolók utólag Flaccot azokkal, akikkel egy szintre került most fizetésben. Vagy épp mit szól a többi Ravens playa? Mert ők is SBt nyertek, lehet fizetni, ha így megy.ulpianus
Azért ez nem teljesen igaz... Valamennyire csak számít, hogy a múltban mit tett le az asztalra. Ennyi erővel Grossmannak is adhatnék 100+milliós szerződést, mert igaz eddig vegyes a kép de jövőre biztos jobb lesz..
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sztem egy ilyen szerződés nem múltra szól. Hanem a jövőre. A 2013-as 2014es stb. szezonra. Azért adják, mert szerintük megéri ennyit fizetni, csak az adott játékos náluk játsszon az adott szezonokban.
Ilyen szempontból elvben mindegy, hogy ezt egyetemi vagy NFL karrierből vonják le. Vagy megérzésből, szakmai tapasztalatból, vagy kávézaccból. Megatron nem nyert SBt, de attól a Lions úgy gondolta, hogy megér ennyi pénzt a jövőre nézve.
Én is örültem mikor csökkentették a rookie szerződéseket, mert irreális most is, de főleg az volt előtte. Ettől még sztem a Denver Peyton nem ara fizette meg, hogy mit tett Indianapolisban. Hanem arra, hogy sztük ez azt jelenti, megéri gigapénzt fizetni neki a Denveri szezonokra. Ez a kérdés most is.

Meglátjuk valóban egy szinten fogják-e emlegetni a nem Ravens szurkolók utólag Flaccot azokkal, akikkel egy szintre került most fizetésben. Vagy épp mit szól a többi Ravens playa? Mert ők is SBt nyertek, lehet fizetni, ha így megy.ulpianus
Teljesen igazad van szerintem.
Én megvárom a szerződés részleteit a véleményalkotással. Most még az is feltételezhető, hogy a 120 millió jelentős része a 4., 5. és 6. évre van téve; akár lehet ez egy 3+3 éves szerződés is, a 3. év végén könnyű kilépési lehetőséggel a Ravens számára.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Én örülök hogy Flacco ennyit kapott. Ezzel gyakorlatilag meg is oldották, hogy a D-ben megüresedett helyeket, (Lewis, Reed például) ne tudják elit emberekkel feltölteni. A drafton sok csodára nem számíthatnak 1/32-re, szvsz jó lesz ez így. A vasgyárból nézve kár hogy nem adtak neki többet. 😀

Az AFC N amúgy sem a sztár irányítókról szól, ezt a csoportot vérszívó D nélkül nem lehet megnyerni, akárki is a qb.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
A semmi alatt a SB győzelmet, vagy sikeres PO szereplést értem. Mi mást érthetnék, ha ez ennek a játéknak a célja?!

Rengeteg kiváló játékos vonult vissza Super Bowl győzelem nélkül. De akkor pl egy Dan Marino sem érdemelte meg az akkoriban hatalmasnak számító szerződését, csak azért mert nem nyert Super Bowlt?

Szvsz Még egy ilyen PO-ja nem lesz neki, és szerintem az alapszakaszban nyújtott teljesítménye sem fog javulni. Stabil 85-90-es QB rating, game manager, el játszogat.

Amúgy tudom, szerinted az elkapók a "legfeleslegesebbek" a posztok tekintetében.
De 1. aki 1600-1800 yardokat kap el egy szezonban, az valamit tud.
2. a Lionsnak amikor végre volt egy végig egészséges QB-ja, aki oda tudja dobni a labdát Calvinnek egyből PO-ba jutottak. Valami futójáték féleség kéne Detroitba, és nem kéne kb 750 passzkisérlettel próbálkoznia Staffordnak.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Sztem egy ilyen szerződés nem múltra szól. Hanem a jövőre. A 2013-as 2014es stb. szezonra. Azért adják, mert szerintük megéri ennyit fizetni, csak az adott játékos náluk játsszon az adott szezonokban.
Ilyen szempontból elvben mindegy, hogy ezt egyetemi vagy NFL karrierből vonják le. Vagy megérzésből, szakmai tapasztalatból, vagy kávézaccból. Megatron nem nyert SBt, de attól a Lions úgy gondolta, hogy megér ennyi pénzt a jövőre nézve.
Én is örültem mikor csökkentették a rookie szerződéseket, mert irreális most is, de főleg az volt előtte. Ettől még sztem a Denver Peyton nem ara fizette meg, hogy mit tett Indianapolisban. Hanem arra, hogy sztük ez azt jelenti, megéri gigapénzt fizetni neki a Denveri szezonokra. Ez a kérdés most is.

Meglátjuk valóban egy szinten fogják-e emlegetni a nem Ravens szurkolók utólag Flaccot azokkal, akikkel egy szintre került most fizetésben. Vagy épp mit szól a többi Ravens playa? Mert ők is SBt nyertek, lehet fizetni, ha így megy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Én Rodgersnek sem adnék ekkora fizut legyen akármekkora isten. Egy fecske nem csinál nyarat hiába QB. Valahol már meg kéne állni ezekben a pénzekben de folyamatosan csak nyomják fel, remélem majd Rodgers-el példát statuálunk 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Teljesen logikus egy ilyesmi szerződés, amit most lebegtetnek.
(Egy JMR vagy Vick, vagy C.Johnson szerződés valójában az irreális, akiket előre fizettek meg a kb. semmiért, nem Flaccoé, aki évek óta bizonyít, átlépte árnyékát, ő a SB MVP, és a körülmények is egyértelműen neki kedveznek.)
Sobri Jóska
C. Johnson az most Calvin Johnson vagy Chris Johnson? Mert egyiket sem a semmiért fizették ki, az egyik 2. évében 2000 yardot futott, a másik meg a legtöbb yardot kapta el 1 szezonban 😀
BigBen7
Calvin.
A semmi alatt a SB győzelmet, vagy sikeres PO szereplést értem. Mi mást érthetnék, ha ez ennek a játéknak a célja?!

(Egy JMR vagy Vick, vagy C.Johnson szerződés valójában az irreális, akiket előre fizettek meg a kb. semmiért, nem Flaccoé, aki évek óta bizonyít, átlépte árnyékát, ő a SB MVP, és a körülmények is egyértelműen neki kedveznek.)
Sobri Jóska
Mielőtt Vick megkapta a szerződését top 5-ös qb-ratinggel zárta az alapszakaszt, 21 TD-t és 6 int-et dobott, mellette futott még 9 TD-t és 700 yardot, és 16 meccsre felszorozva 4000 yard fölött dobált volna.
Flacco meg a playoffban valóban tündökölt és zseniális volt, de előtte azért eléggé felemásan teljesített, hogy évek óta megbízható az túlzás.Rataxes
Természetesen Vick Atlantás 100 mila feletti szerződésére gondoltam.
Valamint Flacco a regnáló SB MVP.
Mondj olyan játékost, aki ma jobban megérdemel egy nagyobb szerződést?

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Teljesen logikus egy ilyesmi szerződés, amit most lebegtetnek.
(Egy JMR vagy Vick, vagy C.Johnson szerződés valójában az irreális, akiket előre fizettek meg a kb. semmiért, nem Flaccoé, aki évek óta bizonyít, átlépte árnyékát, ő a SB MVP, és a körülmények is egyértelműen neki kedveznek.)
Sobri Jóska
C. Johnson az most Calvin Johnson vagy Chris Johnson? Mert egyiket sem a semmiért fizették ki, az egyik 2. évében 2000 yardot futott, a másik meg a legtöbb yardot kapta el 1 szezonban 😀

Flacco egy 3500 yardos átlagot dobál évente 20 TD-vel meg 10 INT-tel. Ez semmivel sem jobb mint átlagos. Például Brees stabilan dobálja évek óta a 4500-5000 yardokat, és 35-40 TD-t és ugyanúgy nyert Super Bowlt mint Flacco. Na, ő abszólut megérdemelte azt a 100+ milliós szerződést.
Flacco maximum Ryannel, Schaubbal, Riversel van egy súlycsoportba, akkor miért is reális a valaha volt legnagyobb szerződés számára?
BigBen7
mert SBt nyert. semmi más érv nincs. ls ugy nézki ez elég.
amugy meg mégis csak azért a SB győzelemért hajt az összes csapat.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Teljesen logikus egy ilyesmi szerződés, amit most lebegtetnek.
(Egy JMR vagy Vick, vagy C.Johnson szerződés valójában az irreális, akiket előre fizettek meg a kb. semmiért, nem Flaccoé, aki évek óta bizonyít, átlépte árnyékát, ő a SB MVP, és a körülmények is egyértelműen neki kedveznek.)
Sobri Jóska
C. Johnson az most Calvin Johnson vagy Chris Johnson? Mert egyiket sem a semmiért fizették ki, az egyik 2. évében 2000 yardot futott, a másik meg a legtöbb yardot kapta el 1 szezonban 😀

Flacco egy 3500 yardos átlagot dobál évente 20 TD-vel meg 10 INT-tel. Ez semmivel sem jobb mint átlagos. Például Brees stabilan dobálja évek óta a 4500-5000 yardokat, és 35-40 TD-t és ugyanúgy nyert Super Bowlt mint Flacco. Na, ő abszólut megérdemelte azt a 100+ milliós szerződést.
Flacco maximum Ryannel, Schaubbal, Riversel van egy súlycsoportba, akkor miért is reális a valaha volt legnagyobb szerződés számára?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Lehet hogy rossz az értékítéleted, de Baltimore-ban meg úgy gondolták hogy minden idők legjobb playoffbeli QB statja megéri ezt a szerződést 😊 Az is lehet hogy az ő értékítéletük rossz, ezt majd a jövő eldönti 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Nem tudom mi köze ahhoz Ray Lewisnak hogy Joe 11 TD-vel, 0 INT-tel, 117-es passer ratinggel zárta a rájátszást.Rataxes
csak levette róla a terhet és Flacco körül felszívta magát a csapat. Nem Flacco volt a vezére ennek a csapatnak. Egyébként lehet az én értékítéletem rossz, de 1 jó PO szereplés és egy Super Bowl még nem jelent automatikusan egy 6 évre szóló 120 milliós dealt.

(és akkor nem kezdek el támbrédizni)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem tudom mi köze ahhoz Ray Lewisnak hogy Joe 11 TD-vel, 0 INT-tel, 117-es passer ratinggel zárta a rájátszást.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
(Egy JMR vagy Vick, vagy C.Johnson szerződés valójában az irreális, akiket előre fizettek meg a kb. semmiért, nem Flaccoé, aki évek óta bizonyít, átlépte árnyékát, ő a SB MVP, és a körülmények is egyértelműen neki kedveznek.)
Sobri Jóska
Mielőtt Vick megkapta a szerződését top 5-ös qb-ratinggel zárta az alapszakaszt, 21 TD-t és 6 int-et dobott, mellette futott még 9 TD-t és 700 yardot, és 16 meccsre felszorozva 4000 yard fölött dobált volna.
Flacco meg a playoffban valóban tündökölt és zseniális volt, de előtte azért eléggé felemásan teljesített, hogy évek óta megbízható az túlzás.Rataxes
azért az idei mór PO-ban erősen benne volt a Ray Lewis hatás. Ekkora pénzt olyan embernek szokás kifizetni, aki a hátára tudja venni a franchiset, szerintem Flacco nem ilyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
(Egy JMR vagy Vick, vagy C.Johnson szerződés valójában az irreális, akiket előre fizettek meg a kb. semmiért, nem Flaccoé, aki évek óta bizonyít, átlépte árnyékát, ő a SB MVP, és a körülmények is egyértelműen neki kedveznek.)
Sobri Jóska
Mielőtt Vick megkapta a szerződését top 5-ös qb-ratinggel zárta az alapszakaszt, 21 TD-t és 6 int-et dobott, mellette futott még 9 TD-t és 700 yardot, és 16 meccsre felszorozva 4000 yard fölött dobált volna.
Flacco meg a playoffban valóban tündökölt és zseniális volt, de előtte azért eléggé felemásan teljesített, hogy évek óta megbízható az túlzás.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor sem jó ez, most velünk is ki...aszott a Ravens. Továbbra is 52 játékos játssza ezt a játékot és továbbra is van egy cap. Ezek tudatában ekkora szerződések nem ésszerűek. JayB
Az 52 hogy jött amúgy ki? 😀 A 11-et megérteném, a 22-t megérteném, az 51-et is, de még az 53-at is, sőt, a 61-et is, de az 52? 😀
Btw, nem is baj, ha szépen megkéri a maga árát Rodgers papa is, meg Ryan is, legalább a többi játékosra nem jut annyi felesleges hely
Mi meg addig elleszünk a gagyi kis ócó kúbénkkel 😊

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én azért kíváncsi vagyok a szerződés részleteire is.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Akkor sem jó ez, most velünk is ki...aszott a Ravens. Továbbra is 52 játékos játssza ezt a játékot és továbbra is van egy cap. Ezek tudatában ekkora szerződések nem ésszerűek.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Hogy közhelyezzek: mindenki annyit ér, amennyit adnak érte, amennyit fizetnek neki.

BTW ha most az összes QB FA lenne, Flacco szvsz örülne, ha a top5 végére kerülne a QB-k fizetési listáján.
Mindegy, engem nem zavar, remélem Ryan és ügynöke még ennél is jobban megvágja a Falconst 😊