NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Jó hát nyilván Ti/Te mint Vikings szurkoló(k) sokkal nagyobb tartással rendelkeztek mint a csoportriválisok 😛
Egyébként nálunk ez volt a második play-off mentes szezon sorozatban, az utóbbi 10 évben 7-szer bent voltunk, annyira azért nem is reménytelen a helyzet, mégis idén több sírást olvastam a topicunkban mint a Jaguarsnál 5 év alatt 😊 Ez egy ilyen dolog, van aki azért sír mert régóta szar, van aki azért mert úgy tűnt eljött a kilábalás ideje aztán mégsem, és van aki azért mert nem a szarhoz van hozzászokva (meg van aki sose, lásd a Vikings fanok Toca szerint 😊 )Rataxes
Nem sose 😀 . Csak van különbság ha valaki kiakad néha, vagy valaki meg 4 éve sír mág úgyis mikor playoffba voltak 😀
Pats fanok is sírnak sokat, Eagles fanok is, sőt még mi is, de hogy konstans annyit halljak egy csapattól hogy szarok vagyunk úgyis kikapunk 7 ajándék win-t adunk jövőre szerintem gáz, de egyéni vélemény 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Figyi JJ! A drukker ilyen. Számolgat, reménykedik, esélyt latolgat. A Lions drukker például max a 3.-4. fordulóig.
Nekünk könnyű dolgunk van egy ilyen tippelésnél. Van 7 fix vereség, a 6 csoportmeccs és Hálaadás napi meccs. 😊Bazzani
Hát igen kurvarégre kell visszamenni mióta ez a szar Lions playoffban volt, reménytelen a kerete, szar a QB az elkapók, nincs futó, a fal is csapnivaló...
Komolyan mondom, nem tudom hogy vagytok képesek ennyit sírni. Mi reménytelen ide szezon előtt is úgy álltunk neki hogy csak összejön valami, sőt tavaly is. Bár nyivákolni könyebb...
Toca
Hát mi Lions drukkerek már csak ilyenek vagyunk.
Igaz, hogy én még akkor is PO-t jósoltam amikor már mindenki hülyének gondolt (olvass vissza a topikunkban nem szégyen), de sajnos én most nem látom ilyen rózsásan a helyzetet. De ez itt off nem megyek bele.
Amúgy azért írtam szmájlival az eredeti hozzászólást, hogy ne ez legyen belőle.
Amúgy vicces, hogy az egyik viking drukker nem győzi mindenhol ócsárolni a Lionst, hogy mekkora szar a másik meg felháborodik ha a Lions drukkerek szarnak nevezik a csapatukat. Hát így feleljünk meg valakinek. 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát igen kurvarégre kell visszamenni mióta ez a szar Lions playoffban volt, reménytelen a kerete, szar a QB az elkapók, nincs futó, a fal is csapnivaló...
Komolyan mondom, nem tudom hogy vagytok képesek ennyit sírni. Mi reménytelen ide szezon előtt is úgy álltunk neki hogy csak összejön valami, sőt tavaly is. Bár nyivákolni könyebb...
Toca
Jaja, Bears fanoknál is baszki, van kurvajó no1 WR, van egy elég jó QB, fasza futó, ligaelit (konkrétan no1) védelem, HOF kaliber returner, ez kb. garantált playoff. Csakhogy van egy olyan dolog, hogy meccs, ahol igazából ha szopsz akkor senkit nem érdekel, hogy mellette allstar válogatottad van. A Lions ja, tavaly playoffban volt. Miért? Mert akkora szerencsétlen fos volt a Bears akkor is, hogy ha gazdag lennék, a laptv-mmel vertem volna szét a lakást. Nem mondom, hogy fos volt a lions tavaly, a 10-6 jó mérleg, de ha a Bears nem szerencsétlenkedi el Hanriettával, akkor az sem lett volna PO.

53-139. Az elmúlt 12 évben ez a Lions mérlege. 1999 óta 1 darab playoff szereplés tavalyról, az is hatalmas menetelés volt ugyebár (28-45 WC Loss a Saintstől, akik kiestek következő körben az SF ellen akik kiestek utána). Ebben a 12 évben összesen 1 darab alkalommal lett pozitív a mérleg, ugye tavaly. A 6 győzelmet négyszer érték el a 12-ből (vagyis 66%-ban az sincs meg). A csoportban legjobb helyezésük a tavalyi 2. hely, ebből egy volt, ezen kívül négy darab 3. hely, hat darab 4. hely és egy darab 5. hely sikeredett. Vagyis 12-ből 7-szer csoportutolsók voltak. Ez alatt az intervallum alatt az átlagos drafthelyük 7,6. pick (természetesen originalban), háromszor draftoltak a top10-en kívül (23, 15, 13), hatszor a top5-ön belül (1, 2, 2, 2, 3, 5). Egyébként a 12 év alatt kettőször sikerült 10-nél kevesebb vereséget elszenvedniük ('07: 7-9, '11: 10-6) és a legutóbbi 5 évben a mérlegük 22-58, aminek ugye majdnem felét tavaly szedték össze. Bazza írta a Thanksgivinget, nos ebben a 12 évben egyetlen egyszer nyert a lions, azt is 2003-ban tehát 9 éve. Btw azért az a QB annyira nem fasza, hogy menőzni lehessen vele, ahogyan én a 3.7-es átlaggal 800 yardot se futó RB-t se nagyon hoznám fel...

Hozzáteszem a Lions-nál valóban lehet bizakodni, mert jó alapok vannak náluk, de azért aki nem tavaly óta fan, attól ne lepődjünk már meg, hogy így áll hozzá. Azért egyetlen jó év, abban is minimális playoff részvétellel egy igazi fannál nem nagyon feledteti ám azt a szartengert amit addig átéltek. Főleg, hogyha utána újra előjön a foshalom. Mert amúgy ha jobban megnézed, nem csak a 4-12 a borzasztó, hanem hogy a 4 győzelemből 1 a szenzációs erőt képviselő, 2-14-es Jaguars, egy a szintén brutál módon alázó 4-12-es Philly és 1 a szintén nem túl komoly ellenfél St.Louis (7-8-1) ellen jött. Az egyletn épeszű csapat akit megvertek, az a Seahawks.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem látott minden meccset 😊 (mármint a Pats meccseit)Rataxes
Hát akkor nagyon nem tűnhetett fel neki, amikor Talibbal és Dennarddal megoldódott a két szél, nickelben Arrington is fasza lett, FS-ben pedig mögöttük DMC kb 10-es rate-et engedett
(Na mondjuk egy fasza SS-t elfogadtam volna, de hogy az egész évbe totál reménytelen/ne lett volna secondary, az mókás)Wyatt
Jólvan, hát most mit vársz egy Pecc fantól? 😛 😊
| Egyébként úgy ahogy BD mondja 😊 Viszont addig olyan változatos és olyan mennyiségű sírást lerendezett hogy másfél szezonra elég lett volna |

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Szerintem látott minden meccset 😊 (mármint a Pats meccseit)Rataxes
Hát akkor nagyon nem tűnhetett fel neki, amikor Talibbal és Dennarddal megoldódott a két szél, nickelben Arrington is fasza lett, FS-ben pedig mögöttük DMC kb 10-es rate-et engedett
(Na mondjuk egy fasza SS-t elfogadtam volna, de hogy az egész évbe totál reménytelen/ne lett volna secondary, az mókás)Wyatt
A teljesség kedvéért Aqib érkezéséig volt ez a szitu, utána már Ő sem szídta a sec-eteket annyira 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem látott minden meccset 😊 (mármint a Pats meccseit)Rataxes
Hát akkor nagyon nem tűnhetett fel neki, amikor Talibbal és Dennarddal megoldódott a két szél, nickelben Arrington is fasza lett, FS-ben pedig mögöttük DMC kb 10-es rate-et engedett
(Na mondjuk egy fasza SS-t elfogadtam volna, de hogy az egész évbe totál reménytelen/ne lett volna secondary, az mókás)

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem látott minden meccset 😊 (mármint a Pats meccseit)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És mi Pats szurkolók mindig sírunk, ha kell, ha nem 😉Egon
Hát valami ok mindig van, idén pl. a nem létező secondary miatt 😀 (Patses haverom legalábbis ez miatt siránkozott, de nagyon 😊 )Rataxes
Korrektül lekövette akkor a szezont

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
És mi Pats szurkolók mindig sírunk, ha kell, ha nem 😉Egon
Hát valami ok mindig van, idén pl. a nem létező secondary miatt 😀 (Patses haverom legalábbis ez miatt siránkozott, de nagyon 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És mi Pats szurkolók mindig sírunk, ha kell, ha nem 😉Egon
bevonulózene

több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
És mi Pats szurkolók mindig sírunk, ha kell, ha nem 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Jó hát nyilván Ti/Te mint Vikings szurkoló(k) sokkal nagyobb tartással rendelkeztek mint a csoportriválisok 😛
Egyébként nálunk ez volt a második play-off mentes szezon sorozatban, az utóbbi 10 évben 7-szer bent voltunk, annyira azért nem is reménytelen a helyzet, mégis idén több sírást olvastam a topicunkban mint a Jaguarsnál 5 év alatt 😊 Ez egy ilyen dolog, van aki azért sír mert régóta szar, van aki azért mert úgy tűnt eljött a kilábalás ideje aztán mégsem, és van aki azért mert nem a szarhoz van hozzászokva (meg van aki sose, lásd a Vikings fanok Toca szerint 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Figyi JJ! A drukker ilyen. Számolgat, reménykedik, esélyt latolgat. A Lions drukker például max a 3.-4. fordulóig.
Nekünk könnyű dolgunk van egy ilyen tippelésnél. Van 7 fix vereség, a 6 csoportmeccs és Hálaadás napi meccs. 😊Bazzani
Hát igen kurvarégre kell visszamenni mióta ez a szar Lions playoffban volt, reménytelen a kerete, szar a QB az elkapók, nincs futó, a fal is csapnivaló...
Komolyan mondom, nem tudom hogy vagytok képesek ennyit sírni. Mi reménytelen ide szezon előtt is úgy álltunk neki hogy csak összejön valami, sőt tavaly is. Bár nyivákolni könyebb...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Figyi JJ! A drukker ilyen. Számolgat, reménykedik, esélyt latolgat. A Lions drukker például max a 3.-4. fordulóig.
Nekünk könnyű dolgunk van egy ilyen tippelésnél. Van 7 fix vereség, a 6 csoportmeccs és Hálaadás napi meccs. 😊

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Strength of schedule for 2013
BaltimoreDefense
Legalább ebben mindig top5ben vagyunk. 😊Bazzani
Mivel brutál csoportban vagytok nem nagy meglepetés 😊

Strength of schedule for 2013
BaltimoreDefense
Semmit nem jelent, messze nem biztos, hogy aki idén jó volt, jövőre is az lesz.gabokocka
dede, ez alapján lehet majd megcsinálni az általam csapattopicokban megcsodált prognózisokat, mikor az esélylatolgató a menetrenden végighaladva szépen kihoz egy 12-4-es, legrosszabb esetben 8-8-as szezont 😊

vs. Detroit: sima W
vs. Atlanta: csoportrivális, otthon győzni kell
@ Ravens: nehéz lesz, de egy bravúrra mindig jók vagyunk
vs. Alabama: egy zakó belefér
stb.jjncaa
Persze vágom, erre nem lehet sokat adni csak érdekesség. Akkor már inkább ez(bár biztos volt):
 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/52090/lions-top-adjusted-strength-of-schedule-list
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Strength of schedule for 2013
BaltimoreDefense
Semmit nem jelent, messze nem biztos, hogy aki idén jó volt, jövőre is az lesz.gabokocka
dede, ez alapján lehet majd megcsinálni az általam csapattopicokban megcsodált prognózisokat, mikor az esélylatolgató a menetrenden végighaladva szépen kihoz egy 12-4-es, legrosszabb esetben 8-8-as szezont 😊

vs. Detroit: sima W
vs. Atlanta: csoportrivális, otthon győzni kell
@ Ravens: nehéz lesz, de egy bravúrra mindig jók vagyunk
vs. Alabama: egy zakó belefér
stb.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Strength of schedule for 2013
BaltimoreDefense
Semmit nem jelent, messze nem biztos, hogy aki idén jó volt, jövőre is az lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Strength of schedule for 2013
BaltimoreDefense
Legalább ebben mindig top5ben vagyunk. 😊

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Strength of schedule for 2013
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igen, ez is elmélkedés. De az első olyan, amelyik a Kraft által prognosztizált kis mértékű emelkedést tükrözi vissza.
(Btw többször is nyilatkozott erről a témáról az új CBA megkötése és az első jóslatok után. Szerintem az eddigi várakozások szinte csak a bevételnövekedést vették figyelembe és Kraft azt jelezte, hogy ne felejtkezzen meg senki a költségoldalról (és a tulajdonosok kreativitásáról) sem. Úgy tűnik, kezdik felfogni az üzenetet.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Volt szó számokról, pl. egyszer gsnt kértem meg, hogy vezessen le nekem egy reális capszámot az új tévés-szerződésekkel 😊
Persze hogy spekulációk voltak, de nem a semmiből jöttek elő, hanem a becsült bevételekből és kiadásokból vezették le a CBA alapján. Kraft nyilatkozatát nem olvastam, de ő nyilván pontosabb adatokból dolgozik, mint akár csak a számokkal állandóan játszadozó Forbes, főleg úgy hogy a csapatok a GB-n kívül szeretik eltitkolni a pénzügyi adatokat. Másrészt ha úgy nézzük bizonyos mértékig ez is csak elmélkedés (még ha reálisabb az összes többinél), pl. 2016-ig még történhetnek dolgok.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ennél eddig nagyobb számokról volt szó
@AlbertBreer Internal NFL projections, SBJ has reported, have cap at $122 mln in 2014, $125 mln in 2015, $130 mln in 2016.atapapa
Szerintem eddig nem volt szó semmiféle számokról. Spekulációk voltak, hogy mennyire meg fog nőni a cap. Kraft pedig már tavaly hűtötte a várakozásokat - senki ne gondolja, hogy jelentős, ugrásszerű növekedés lesz a cap-ben. Ő hitelesebb forrás ebben a tekintetben, mint a spekulálók tömege. Csak a többség a vágyainak akar(t) hinni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ennél eddig nagyobb számokról volt szó
@AlbertBreer Internal NFL projections, SBJ has reported, have cap at $122 mln in 2014, $125 mln in 2015, $130 mln in 2016.

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Év elején semmi bajom nem volt Luckkal, de ez a kibaszott hype megutáltatta velem őt, és az a vicc hogy ő erről nem tehetWester
megfejtem neked a tudatalatti problémát. Jets fan vagy -> féltékeny vagy a Coltsra miattaHöri
Nem kell Luck, rajta nem lehet röhögni 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Év elején semmi bajom nem volt Luckkal, de ez a kibaszott hype megutáltatta velem őt, és az a vicc hogy ő erről nem tehetWester
megfejtem neked a tudatalatti problémát. Jets fan vagy -> féltékeny vagy a Coltsra miattaHöri
Ugyan már... Tebow-al a fedélzeten? 😀