NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Titkon reménykedünk egy Seahawks feltradeben.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na mivel már erősen körvonalazódik a dolog, így nyugodtan elárulhatom, hogy idén a bowl.hu különösen rágyúr a draft első napjára, mivel magát a műsort ezúttal egy televíziós stúdióban fogjuk felvenni, több kamerával, videó-bejátszásokkal és egyéb nyalánkságokkal. A második nap maradunk a jól bevált webcam+mikrofon kombónál, így lesz igazán nagy a kontraszt, aztán majd a visszajelzések után eldöntjük, hogyan tovább

A harmadik nap szokásosan liveblog itt a fórumon, a drafnapok közti időtöltésre ajánlom EZT a programotjjncaa
jól hangzik.
humor maradjon meg, és ne akarjatok nagyon szakmázni, profiskodni
látlanban nekem a régimódi jobban bejön, de majd meglátjuk
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Na mivel már erősen körvonalazódik a dolog, így nyugodtan elárulhatom, hogy idén a bowl.hu különösen rágyúr a draft első napjára, mivel magát a műsort ezúttal egy televíziós stúdióban fogjuk felvenni, több kamerával, videó-bejátszásokkal és egyéb nyalánkságokkal. A második nap maradunk a jól bevált webcam+mikrofon kombónál, így lesz igazán nagy a kontraszt, aztán majd a visszajelzések után eldöntjük, hogyan tovább

A harmadik nap szokásosan liveblog itt a fórumon, a drafnapok közti időtöltésre ajánlom EZT a programot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
januárban még szinte 100%-ban a gametap alapján írnak rangsort/mockotHöri
Az a baj, hogy szerintem pont hogy nem. Akkor inkább az aktuális médiahype (ami leginkább a statokon, meg a játékosok csapatainak nevén alapszik) alapján írnak mockokat és nem testalkat, izomzat, technika, fejlődési lehetőségek, azaz nfl kompatibilitás alapján.
Floyd sehol nem volt, amíg el nem kezdték nézni a felvételeit. Ott aztán kiderült, hogy közepes statok után a végére beindult és a remek első lépése és ereje is kezdett feltűnni az okosoknak.
Vagy Slay, Cyprien, Kelce? 6-7. körösök voltak. Aztán egyszer csak elkezdték nézni a nem épp népszerű FIU meg Cincinnati meccseket is, ahol kiderült, h van két remek alkatú és technikájú játékos egy gyenge csapatban. Az ebből élő draft gurukat minősíti, hogy nem vették észre őket márciusig...

Szemét voltam, direkt lementettem Tony Pauline január 19-ei top150-ét, hogy majd jót röhögjek rajta később. Nem kell keresni, nincs benne se Kelce, se Cyprien 😊. Itt van a támadó- és védőrangsora is posztonként. Azért megkérdezném egy-egy besorolásról, h mi alapján is történt 😊. Mentségére szól, h vannak benne pozitívumok is, pl Rontez Miles 6. körös besorolást kapott 😀 (Cyprien 7-FA!).

Az mondjuk tény, hogy elfogult vagyok a statok irányába, de csak azért mert minél több egyetemista sztár lesz profi sztár, annál többen fordulnak a szombati meccsnézés felé. Pusztán ennyi.Höri
Bárcsak ezen múlna.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én nem akartam szélsőségesen állástfoglalni az ügyben, csak rámutattam, hogy mi miatt változnak a trendek egyik vagy másik irányba. januárban még szinte 100%-ban a gametap alapján írnak rangsort/mockot, áprilisban már jóval több infó áll rendelkezésre.

Damontréből pl én is kiszerettem mikor láttam mozogni.

Az mondjuk tény, hogy elfogult vagyok a statok irányába, de csak azért mert minél több egyetemista sztár lesz profi sztár, annál többen fordulnak a szombati meccsnézés felé. Pusztán ennyi.

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
ahogy telik az idő, egyre kevésbé emlékeznek az emberek a futballidényre.
mikor véget ért a szezon, a top pass rushernek Damontre Moore és Werner tűnt, akik 26 sacket kombináltak. Aztán jött a combine, a workoutok, pro day, miegymás, és most azt a divat szeretni aki nagy, gyors és erős, így jutottunk el oda, hogy Jordan és Ansah a 2 top pass rusher, akiknek 9.5 sack-jük van kombinálva.Höri
Igen, nagyon fontosak a meccsfelvételek. Sőt, azok a legfontosabbak.
De sztem túlságosan sokra értékeled a college statokat. A stat szerintem egyáltalán nem egyenlő azzal, ami a felvételeken meggyőzi az embert. Az elmúlt 4 év helyett a következő négy év a lényeg. Az nfl más kávéház. Szerintem gabtsi nemrég itt elég jól leírta a lényeget.
A 26 sack semmit nem jelent. Vernon Gholstonnak volt 14 utolsó évébe. JPPnek meg 6.5. Sokat számított.
Jordan és Ansah 9 és fele senkit nem érdekel, amikor ketten együtt 3 éve játszanak a védőfalban.
Ha valakinek van egy átlagos alkata, ami mellé jó technika párosul, amivel alázta a college mezőnyben az nfl-es OT-khez képest csirkehuszár college OT-ket, de ezután nincs hova fejlődni, akkor az a játékos mit ér?
És az a játékos, aki 30 fonttal az ideális súlya alatt volt college-ban, épkézláb technika nélkül, de olyannyira atletikus, h ha ráépítenek egy-két techikát és a súlyát feltornázzák, akkor levédekezhetetlen lesz?
A stat lényegtelen. A WR-eknél is, mert ott rengeteg rekorddöntő, abnormális offense van, ahol teljesen irrális statokat lehet összehozni.
Én nem Moore-t meg Wernert húzom le, de Ansah, meg Jordan hype-ja nem véletlen. Az ő atletikai képességeikből lehet kihozni valami különlegeset. Mint ahogy Von Milleréből is ki lehetett. Persze pofára is lehet esni nagyot, ha nem megy rá izom meg nem érzi meg a játékot és technikát sem tud elsajátítani semmit. Mint Maybin. De nem mindegyik athletic freak lesz Maybin vagy az egydimenziós Bruce Irvin. És amennyire össze lehet őket hasonlítani, akkor Ansah és Jordan atletikfríkebb, mint Maybin 😊.

DoM Manny Lawson-Jordan hasonlatára inkább nem reagálok 😊. Jordan alkalmas lesz 34 OLBnek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ahogy telik az idő, egyre kevésbé emlékeznek az emberek a futballidényre.
mikor véget ért a szezon, a top pass rushernek Damontre Moore és Werner tűnt, akik 26 sacket kombináltak. Aztán jött a combine, a workoutok, pro day, miegymás, és most azt a divat szeretni aki nagy, gyors és erős, így jutottunk el oda, hogy Jordan és Ansah a 2 top pass rusher, akiknek 9.5 sack-jük van kombinálva.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez a Dion Jordan hype mennyire alapos?
nemrég még minden J.Jonesrol szólt meg Mingo-rol....Janek
Jarvis Jones még térképen maradt... rotoworldon most eresztettek meg egy Terrell Suggsra való utalást a pocsék pro day miatt, "bezzeg a pályán" felkiáltással.

Jelenleg az ACL-ből lábadozó Tank Carradine és Jamie Collins hype-nak tud csak magával ragadni pass rusherek közül. Utóbbi ideális 34 OLB jelölt.

Dion Jordannek kinézhet egy Manny Lawson féle pályafutás. Talán használható lesz 34 OLB-nek. Top10-ben felesleges elvinni.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Ez a Dion Jordan hype mennyire alapos?
nemrég még minden J.Jonesrol szólt meg Mingo-rol....

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem, az egy komplexebb dolog volt táblázatba szedve sok szakértőt és ezzel foglalkozó oldalt. Ha jól emlékszem megmutatta, hogy Rick Gosselin mekkora király 😊fetomy
itt  www.thehuddlereport.com/scoring/mockdrafts.shtmlHöri
és meg is van köszi 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem, az egy komplexebb dolog volt táblázatba szedve sok szakértőt és ezzel foglalkozó oldalt. Ha jól emlékszem megmutatta, hogy Rick Gosselin mekkora király 😊fetomy
itt  www.thehuddlereport.com/scoring/mockdrafts.shtml

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem, az egy komplexebb dolog volt táblázatba szedve sok szakértőt és ezzel foglalkozó oldalt. Ha jól emlékszem megmutatta, hogy Rick Gosselin mekkora király 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Asszem tavaly volt linkelve de nem tudja valaki a linkjét annak az oldalnak/cikknek, ahol kielemezték a draftelemzők/oldalak mockjainak ésvagy draft boardjainak sikerességét? 😊fetomy
Nem tudom erre gondoltál-e, de itt van egy Kiper vs. McShay:  harvardsportsanalysis.wordpress.com/2012/05/25/equally-inaccurate-an-analysis-of-mel-kiper-jr-and-todd-mcshays-draft-rankings/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Asszem tavaly volt linkelve de nem tudja valaki a linkjét annak az oldalnak/cikknek, ahol kielemezték a draftelemzők/oldalak mockjainak ésvagy draft boardjainak sikerességét? 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars bigboard empty taxi
szaba
Gene Smith bigboard Klasszikusokat csak pontosan!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha DEE MILLINER és CLAIBORN a "mostani drafton" jönne, kit választanátok hamarabb?
Melyikük számítana jobb prospectnek?beltazor
KirkpatrickotHöri
típushibás Bama cornert.Amadeus91
felkapott közhely

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Ha DEE MILLINER és CLAIBORN a "mostani drafton" jönne, kit választanátok hamarabb?
Melyikük számítana jobb prospectnek?beltazor
KirkpatrickotHöri
típushibás Bama cornert.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha DEE MILLINER és CLAIBORN a "mostani drafton" jönne, kit választanátok hamarabb?
Melyikük számítana jobb prospectnek?beltazor
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/786565
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha DEE MILLINER és CLAIBORN a "mostani drafton" jönne, kit választanátok hamarabb?
Melyikük számítana jobb prospectnek?beltazor
Kirkpatrickot

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Félretéve azt hogy Kóvboj vagyok, én egyértelműen Claiborne-t választanám.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én meg millinert 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ha DEE MILLINER és CLAIBORN a "mostani drafton" jönne, kit választanátok hamarabb?
Melyikük számítana jobb prospectnek?beltazor
Én Claiborne-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Ha DEE MILLINER és CLAIBORN a "mostani drafton" jönne, kit választanátok hamarabb?
Melyikük számítana jobb prospectnek?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
small school bigboard empty taxi
Tudom, hogy minden évben felhozom, de még mindig nagyon utálom ezeket a hipszter posztrövidítéseket. 😀Schleck
a kevésbé ismert rövidítéseket is beleírtam most a szótárba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
small school bigboard empty taxi
Tudom, hogy minden évben felhozom, de még mindig nagyon utálom ezeket a hipszter posztrövidítéseket. 😀