NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Én egyet tudok, egy helyen nem szeretném látni Mariotát, az pedig Cleveland (és ez nem is Pettine-nek szól, inkább az OC-nek és a tulajnak). A Tennessee-vel és a Washiingtonnal sosem számoltam komoly érdeklődőként.

Na de közben lehetne beszélni viszont a holnapi (és holnaputáni) draftközvetítésről, amire készülünk nagyon, és szeretnénk ha az endzone-ba is sokan eljönnének. Maga a kb. 1:30-as kezdés előtt élő podcastet nyomnak majd páran (link majd a főoldalon és a kiemelt kommentben), ott helyben pedig úgy fog menni a dolog, hogy több projektoron nfl network stream, alatta az épp beszélő szerkesztők hangja. Aki meg youtube live-on követ minket, előre szólok, hogy kb. egy percet késni fog az adás az nfl networkhöz képest, ezért nyitottam meg két külön eredménykövetőt. Még az este megy fel egy promócikk a közvetítést megelőző endzone-os buliról, illetve a speciális menükről.baggio
Csak youtube live-on lesz közvetítés?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Én egyet tudok, egy helyen nem szeretném látni Mariotát, az pedig Cleveland (és ez nem is Pettine-nek szól, inkább az OC-nek és a tulajnak). A Tennessee-vel és a Washiingtonnal sosem számoltam komoly érdeklődőként.

Na de közben lehetne beszélni viszont a holnapi (és holnaputáni) draftközvetítésről, amire készülünk nagyon, és szeretnénk ha az endzone-ba is sokan eljönnének. Maga a kb. 1:30-as kezdés előtt élő podcastet nyomnak majd páran (link majd a főoldalon és a kiemelt kommentben), ott helyben pedig úgy fog menni a dolog, hogy több projektoron nfl network stream, alatta az épp beszélő szerkesztők hangja. Aki meg youtube live-on követ minket, előre szólok, hogy kb. egy percet késni fog az adás az nfl networkhöz képest, ezért nyitottam meg két külön eredménykövetőt. Még az este megy fel egy promócikk a közvetítést megelőző endzone-os buliról, illetve a speciális menükről.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mariota nem karizmatikus személyiség (az Winston ebből a class-ból), csak egy olyan játékos, akire fel lehet nézni. Na már most pár gyengébb meccsel ugyanúgy elveszítené az öltözőt ebből fakadóan és újonc volta miatt, pláne hogy mint említettem, egy évet jó lenne ha padozhatna. Ha a Browns viszont megint odaadja a fél draftját érte és egy év után le is zárják a Manziel projektet, akkor megint ugyanott tartunk, a nyomás miatt úgy is a kelleténél előbb fogják bevetni és várni tőle a csodát. Ha meg nem jön be, el lehet mondani századszorra is, hogy hát ha egyből nem tudott teljesíteni, akkor úgyse bírta volna sokáig...baggio
Nem voltam egyszer sem a Browns öltözőben, de a kiszivárgott hírek szerint Manziel egy percre se nyerte meg az öltözőt. Soha senki nem nézett fel rá. Én ennél jobban bízom/bíznék Mariotában.

Mindegy, ne vitatkozzunk olyan eseményről/lehetőségről, aminek a bekövetkeztéhez előtte elég sok mindennek kéne teljesülnie. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Mariota nem karizmatikus személyiség (az Winston ebből a class-ból), csak egy olyan játékos, akire fel lehet nézni. Na már most pár gyengébb meccsel ugyanúgy elveszítené az öltözőt ebből fakadóan és újonc volta miatt, pláne hogy mint említettem, egy évet jó lenne ha padozhatna. Ha a Browns viszont megint odaadja a fél draftját érte és egy év után le is zárják a Manziel projektet, akkor megint ugyanott tartunk, a nyomás miatt úgy is a kelleténél előbb fogják bevetni és várni tőle a csodát. Ha meg nem jön be, el lehet mondani századszorra is, hogy hát ha egyből nem tudott teljesíteni, akkor úgyse bírta volna sokáig...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy évvel Manziel után Mariotát is tönkretehetik, hurrá!baggio
Nekem eddig úgy tűnt, hogy Manci ezt önerőből oldja meg.tomi-tomi
A legjobb, hogy mindig lehet a játékost hibáztatni, de amikor egy franchise sorban 20. próbálkozása sül be, akkor talán érdemes lenne elgondolkozni, hogy pontosan hol is a hiba (Parcells mondása a Browns-ra illik a legjobban: “you keeping doing it because you fear not getting one.”)

 mattwaldmanrsp.com/2015/04/27/ruining-qbs/

Manziel nem a hirtelen jött gazdagságtól részegült meg (szó szerint), mert pénzzel mindig jól el volt eresztve... Majd a következő idényben megint be lehet majd dobni a mélyvízbe a fiatalt, akinek borzasztó módon szüksége lenne tanulóidőre, mikor az ügyeletes veterán besül, majd 2-3 rosszabb teljesítmény miatt kihúzni alóla a szőnyeget, hogy jöhessen az újabb megváltóbaggio
Az rendben van, hogy a Browns egy QB temetőt alakít kellően hitelesen. De nem Manci erre a példa - szerintem.
Btw ha stimmel, hogy Mariota milyen erős egyéniség és személyiség, akkor épp ő lenne alkalmas, hogy felülírja a Browns irányítóképző kultúráját.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Egy évvel Manziel után Mariotát is tönkretehetik, hurrá!baggio
Nekem eddig úgy tűnt, hogy Manci ezt önerőből oldja meg.tomi-tomi
A legjobb, hogy mindig lehet a játékost hibáztatni, de amikor egy franchise sorban 20. próbálkozása sül be, akkor talán érdemes lenne elgondolkozni, hogy pontosan hol is a hiba (Parcells mondása a Browns-ra illik a legjobban: “you keeping doing it because you fear not getting one.”)

 mattwaldmanrsp.com/2015/04/27/ruining-qbs/

Manziel nem a hirtelen jött gazdagságtól részegült meg (szó szerint), mert pénzzel mindig jól el volt eresztve... Majd a következő idényben megint be lehet majd dobni a mélyvízbe a fiatalt, akinek borzasztó módon szüksége lenne tanulóidőre, mikor az ügyeletes veterán besül, majd 2-3 rosszabb teljesítmény miatt kihúzni alóla a szőnyeget, hogy jöhessen az újabb megváltó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy évvel Manziel után Mariotát is tönkretehetik, hurrá!baggio
Nekem eddig úgy tűnt, hogy Manci ezt önerőből oldja meg.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Egy évvel Manziel után Mariotát is tönkretehetik, hurrá!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Remélem tényleg tökösek lesznek végre egyszer. Bár valamiért pont a Browns az a csapat ahová nem tudom Mariotát elképzelni, de ez csak az én hülyeségem.Bazzani
Én azért azt sem tartanám teljesen kizártnak, hogy bár feljönnek 1/2-re, de mégsem Mariotát viszik, hanem vagy Leonard Williamset vagy Amari Coopert.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem tényleg tökösek lesznek végre egyszer. Bár valamiért pont a Browns az a csapat ahová nem tudom Mariotát elképzelni, de ez csak az én hülyeségem.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Egy kis bemelegítés holnapra:

NFL on ESPN ‏@ESPNNFL
WOW! - CLE offers two 1st-round picks to TEN for No. 2 overall selection in Draft where they would take Marcus Mariota.
(via @PatMcManamon)

A Browns elvileg az idei 12. és 19. picket ajánlja az 1/2-ért.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Mariotért tradelni vágyóknak itt egy elrettentő stat - az utóbbi 13 évben általában nagyon visszaütött, ha valaki a Top 10be/Top 10ben felcserélt.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Brandon Scherff OT/OG, Iowa:  insidehandoff.com/2015/04/29/coachs-view-brandon-scherff/
Idén talán ez lett a legjobb, a legőszintébb.


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Last minute prospect ismertető: Christian Covington (DT)
Mellé a prospect rangsor is frissült.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/948522108533764
Kemény ügy ez is...Schleck
Breaking: az idei draftot áthelyezték Chicagó egyik büntetés-végrehajtási intézetébe.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy jó kis hangulatcsináló a drafthoz: Draft City: Chicago


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/948522108533764
Kemény ügy ez is...Schleck
Semmi ehhez képest, de a másik lsu-s ügyéről mintha nem is lett volna szó
 sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/db-jalen-collins-reportedly-failed--multiple--drug-tests-at-lsu-234815578.html

Épp most nézem újra a Watchment, amit ott állítottam le, hogy Dr. Manhattan visszaemlékszik, mit csinált a Comedian Vietnámban... Scary.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/948522108533764
Kemény ügy ez is...

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még a td magazintól valaki linkeljen gyorsan valami draftosatbaggio
Kötelező (főleg GOT-osoknak)!  goingdeep.reblog.hu/mock-draft-30---game-of-thrones-editionsteelwolf
Ez kb olyan mint amit én írtam anno a pillanatnyi QB helyzetről a ligában és Höri teéjesen jogosan írta, hogy dislike-lni nem lehet, ki is töröltem gyorsan 😛
több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Még a td magazintól valaki linkeljen gyorsan valami draftosatbaggio
Mindjárt keresek Roberto!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Még a td magazintól valaki linkeljen gyorsan valami draftosat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kötelező (főleg GOT-osoknak)!  goingdeep.reblog.hu/mock-draft-30---game-of-thrones-edition
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Háromrészes mock draft videónk első része:  hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/hosszabbitas-hu-nfl-mock-draft-1-resz-video


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
!

 mattwaldmanrsp.com/2015/04/27/ruining-qbs/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.iktriad
Lions 😊Carmeloman
Rossz helyen jársz.valakis
majd kiderül..