NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
oké, ne vonjunk le következtetést 2 éves karrierekből, de nézzük már meg milyen eredménnyel jártak a feltrédek top 10-be 2002 és 2012 között! Konkrétan több a bust, mint a pro bowler, ami elég gáz.atapapa
Azt is nézd meg, hogy 2006 óta 2010 és 2011 kivételével összességében milyen első körös draftok voltak, különösen 2009 brutális. Mindezt úgy, hogy egyre jobb feltételek adottak a scoutoláshoz, pár csapat helyett meg akár Paul, a polip is draftolhatnabaggio
Most a 2002-2012-es intervallumból kivettél 3 évet, mint rossz első kör...
Ezzel nem lehet ezt magyarázni.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
oké, ne vonjunk le következtetést 2 éves karrierekből, de nézzük már meg milyen eredménnyel jártak a feltrédek top 10-be 2002 és 2012 között! Konkrétan több a bust, mint a pro bowler, ami elég gáz.atapapa
Azt is nézd meg, hogy 2006 óta 2010 és 2011 kivételével összességében milyen első körös draftok voltak, különösen 2009 brutális. Mindezt úgy, hogy egyre jobb feltételek adottak a scoutoláshoz, pár csapat helyett meg akár Paul, a polip is draftolhatna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Sokkal rosszabb az arány, Mariota lesz a 35. MA-val kezdődő vezetéknevű qb az nfl-ben, és még Marino se tudott nyerni a Manningeken kívülbaggio
És mind elsőkörös volt az elmúlt másfél évtizedben? Kötve hiszem.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
oké, ne vonjunk le következtetést 2 éves karrierekből, de nézzük már meg milyen eredménnyel jártak a feltrédek top 10-be 2002 és 2012 között! Konkrétan több a bust, mint a pro bowler, ami elég gáz.atapapa
oké, de nem a feltrade-től lettek szarok a játékosok.Höri
És ezt ki mondta?

Én inkább olyasmit érzek ki ebből, hogy a csúcsba történő cseréknél a GM-ek könnyebben elvesztik a realitásérzéküket

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
oké, ne vonjunk le következtetést 2 éves karrierekből, de nézzük már meg milyen eredménnyel jártak a feltrédek top 10-be 2002 és 2012 között! Konkrétan több a bust, mint a pro bowler, ami elég gáz.atapapa
oké, de nem a feltrade-től lettek szarok a játékosok.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
oké, ne vonjunk le következtetést 2 éves karrierekből, de nézzük már meg milyen eredménnyel jártak a feltrédek top 10-be 2002 és 2012 között! Konkrétan több a bust, mint a pro bowler, ami elég gáz.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Sokkal rosszabb az arány, Mariota lesz a 35. MA-val kezdődő vezetéknevű qb az nfl-ben, és még Marino se tudott nyerni a Manningeken kívülbaggio
Szóval Mariota vagy Mannion, igazából egyre megy. De utóbbi legalább ismeri a pro style-t.

Jöjjön Bridge, a Br jól fut.Höri
Hát a MANNI-eknél elég jó az arány, 66.67%, szóval Mannion eléggé evidens választásnak tűnik 1/1-re, akár felcserével is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sokkal rosszabb az arány, Mariota lesz a 35. MA-val kezdődő vezetéknevű qb az nfl-ben, és még Marino se tudott nyerni a Manningeken kívülbaggio
Szóval Mariota vagy Mannion, igazából egyre megy. De utóbbi legalább ismeri a pro style-t.

Jöjjön Bridge, a Br jól fut.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 464
Sokkal rosszabb az arány, Mariota lesz a 35. MA-val kezdődő vezetéknevű qb az nfl-ben, és még Marino se tudott nyerni a Manningeken kívülbaggio
Marinovich pedig még bust is lett.

choose life
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Sokkal rosszabb az arány, Mariota lesz a 35. MA-val kezdődő vezetéknevű qb az nfl-ben, és még Marino se tudott nyerni a Manningeken kívül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy ilyen "statisztikának" annyi relevanciája van a jövőre nézve, mintha abból akarna valaki következtetéseket levonni, hogy a "Ma-" val kezdődő vezetéknevű QB-k eddig mennyire váltak be.
És ha így nézzük, akkor 66,67%, hogy MAriota SB győztes lesz, hiszen Peyton MAnning és Eli MAnning behúzta a SB-t, Johnny MAnzielnek nem sikerült...Sobri Jóska
Csak 50% - Dan MArino neve rémlik? 😀
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
A Mariotért tradelni vágyóknak itt egy elrettentő stat - az utóbbi 13 évben általában nagyon visszaütött, ha valaki a Top 10be/Top 10ben felcserélt.
iktriad
Van egy-ket ordas bust (pass rusher, QB foleg), de voltak eleg jok is.. az mi hogy Watkins halvanypiros?
Career AV-t hasznalni egy ev utan.. atyaisten.

Metodologia (mint ily gyakran) hasznalhatatlan..Igor
Egy ilyen "statisztikának" annyi relevanciája van a jövőre nézve, mintha abból akarna valaki következtetéseket levonni, hogy a "Ma-" val kezdődő vezetéknevű QB-k eddig mennyire váltak be.
És ha így nézzük, akkor 66,67%, hogy MAriota SB győztes lesz, hiszen Peyton MAnning és Eli MAnning behúzta a SB-t, Johnny MAnzielnek nem sikerült...

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Egy kis bemelegítés holnapra:

NFL on ESPN ‏@ESPNNFL
WOW! - CLE offers two 1st-round picks to TEN for No. 2 overall selection in Draft where they would take Marcus Mariota.
(via @PatMcManamon)

A Browns elvileg az idei 12. és 19. picket ajánlja az 1/2-ért.Beki
Kellyék ennél alapjáraton többet kell hogy adjanak, és szerintem meg is fogják tenni, akár RGIII féle trade-del is, de mindent megtesznek azért, hogy ledraftolják Mariota-t
ekkora plug and play játékos megszerzését egyszerűen nem hagyhatnak ki (ráadásul irányító poszton, amire ez hatványozottan igaz)

Már csak Mariota miatt is remélem ez összejön, mert tényleg marha kiváncsi lennék, hogy mire viszi a srác egy optimális környezetbenZERO_L
vicces lenne, kétszer happolják el a Browns elől az aktuális agyonhypeolt QB-t... csak nehogy Marcsi RG3 sorsára jusson.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Linkelem ide is: Draft játék

Igaz Giants-el kapcsolatos, de hátha érdekel valakit😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Jets? 😊Wyatt
Ők szerintem simán képben vannak még mindigbaggio
Csak arra gondoltam, hogy az elmúlt időszakban két igen magasra várt QB-val is sikerült befürödni, aztán nehogy a nagy kedvenc is kövesse a sormintát ^^Wyatt
Hát a többször megbukott Chan Gailey-től se sokat várok, de azt mégse írhatom, hogy csak a Philly-be menjen, máshova véletlenül se...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jets? 😊Wyatt
Ők szerintem simán képben vannak még mindigbaggio
Csak arra gondoltam, hogy az elmúlt időszakban két igen magasra várt QB-val is sikerült befürödni, aztán nehogy a nagy kedvenc is kövesse a sormintát ^^

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Mariotért tradelni vágyóknak itt egy elrettentő stat - az utóbbi 13 évben általában nagyon visszaütött, ha valaki a Top 10be/Top 10ben felcserélt.
iktriad
Van egy-ket ordas bust (pass rusher, QB foleg), de voltak eleg jok is.. az mi hogy Watkins halvanypiros?
Career AV-t hasznalni egy ev utan.. atyaisten.

Metodologia (mint ily gyakran) hasznalhatatlan..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 343 — Wrath of Khan
Úristen, JJ-vel értek egyet, bárhol máshol szívesen látnám Mariotát.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Jets? 😊Wyatt
Ők szerintem simán képben vannak még mindig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egyet tudok, egy helyen nem szeretném látni Mariotát, az pedig Cleveland (és ez nem is Pettine-nek szól, inkább az OC-nek és a tulajnak). A Tennessee-vel és a Washiingtonnal sosem számoltam komoly érdeklődőként.

Na de közben lehetne beszélni viszont a holnapi (és holnaputáni) draftközvetítésről, amire készülünk nagyon, és szeretnénk ha az endzone-ba is sokan eljönnének. Maga a kb. 1:30-as kezdés előtt élő podcastet nyomnak majd páran (link majd a főoldalon és a kiemelt kommentben), ott helyben pedig úgy fog menni a dolog, hogy több projektoron nfl network stream, alatta az épp beszélő szerkesztők hangja. Aki meg youtube live-on követ minket, előre szólok, hogy kb. egy percet késni fog az adás az nfl networkhöz képest, ezért nyitottam meg két külön eredménykövetőt. Még az este megy fel egy promócikk a közvetítést megelőző endzone-os buliról, illetve a speciális menükről.baggio
Jets? 😊

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Egy kis bemelegítés holnapra:

NFL on ESPN ‏@ESPNNFL
WOW! - CLE offers two 1st-round picks to TEN for No. 2 overall selection in Draft where they would take Marcus Mariota.
(via @PatMcManamon)

A Browns elvileg az idei 12. és 19. picket ajánlja az 1/2-ért.Beki
Kellyék ennél alapjáraton többet kell hogy adjanak, és szerintem meg is fogják tenni, akár RGIII féle trade-del is, de mindent megtesznek azért, hogy ledraftolják Mariota-t
ekkora plug and play játékos megszerzését egyszerűen nem hagyhatnak ki (ráadásul irányító poszton, amire ez hatványozottan igaz)

Már csak Mariota miatt is remélem ez összejön, mert tényleg marha kiváncsi lennék, hogy mire viszi a srác egy optimális környezetben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Jó kérdés, eddig én úgy nyomtam, hogy a bejelentésnél néztem godelléket, utána egyből adtam höriékre a hangot, hogy mit mondanak közben meg nyílván ott az ember az eredménykövetős partyban. Szóval akkor idén ezt így nem lehet majd kivitelezni?peach
Mindig is úgy próbáltuk megoldani, hogy aki minket néz, annak be se kelljen hoznia az nfl networkös streamet, hiszen Goodell bejelentését képpel és hanggal együtt bekeverjük az adásba. Ez technikailag a legjobban 2013-ban sikerült, de idén se lesz vele gond, mert a beszélgetés hátterében egy televízión fog menni a kinti adás, ahogy tavalyelőtt.

Viszont a pick bejelentésével egy időben csak értesül a választásról, aki ott van élőben Chicago-ban, az nfl network ehhez képest csúszik minden bizonnyal pár másodpercet, a mi streamünk pedig az nfl networkhöz képest további kb. egy percet.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Be lesz ágyazva a főoldalra és ide is:
 bowl.hu/draft_kozvetites

Ha a kérdés erre vonatkozott. Ha nem, esetleg egy ustream-es tartalék is bejátszhat, attól függően, mennyire bírja majd a net a nyomástbaggio
A másodikra vonatkozott és köszönöm a választ.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Én egyet tudok, egy helyen nem szeretném látni Mariotát, az pedig Cleveland (és ez nem is Pettine-nek szól, inkább az OC-nek és a tulajnak). A Tennessee-vel és a Washiingtonnal sosem számoltam komoly érdeklődőként.

Na de közben lehetne beszélni viszont a holnapi (és holnaputáni) draftközvetítésről, amire készülünk nagyon, és szeretnénk ha az endzone-ba is sokan eljönnének. Maga a kb. 1:30-as kezdés előtt élő podcastet nyomnak majd páran (link majd a főoldalon és a kiemelt kommentben), ott helyben pedig úgy fog menni a dolog, hogy több projektoron nfl network stream, alatta az épp beszélő szerkesztők hangja. Aki meg youtube live-on követ minket, előre szólok, hogy kb. egy percet késni fog az adás az nfl networkhöz képest, ezért nyitottam meg két külön eredménykövetőt. Még az este megy fel egy promócikk a közvetítést megelőző endzone-os buliról, illetve a speciális menükről.baggio
Csak youtube live-on lesz közvetítés?cspeti98
Jó kérdés, eddig én úgy nyomtam, hogy a bejelentésnél néztem godelléket, utána egyből adtam höriékre a hangot, hogy mit mondanak közben meg nyílván ott az ember az eredménykövetős partyban. Szóval akkor idén ezt így nem lehet majd kivitelezni?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Be lesz ágyazva a főoldalra és ide is:
 bowl.hu/draft_kozvetites

Ha a kérdés erre vonatkozott. Ha nem, esetleg egy ustream-es tartalék is bejátszhat, attól függően, mennyire bírja majd a net a nyomást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal