NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A kedvencem: INSTANT IMPACT.
Instant az maximum a kávé. És máig nem jöttem rá pontosan, ez mit is akar jelenteni, de tippem van rá. Azonnal kezdethető játékos, már az első naptól kulcsember lehet, etc. És ezt valaki elkezdte, és utána pedig a kollégája átvette, ás tovább mondogatta. Én tudom és értem, hogy mit akartok mondani, de ha tízből négy ember nem, az már nem jó. Stez
Az NFL is átvette 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ip73ocpt0x9eiwnybik7
Instant-impact rookies from the 2015 NFL Draft
With the 2015 NFL Draft in the books, we can stop speculating about who will be drafted where and start thinking about who among the NFL's newest batch of talent will have meaningful rookie seasons. Let's forget, for a moment, about sky-high future potent
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fowler térdsérülés... Lehet, hogy szakadt is az ACL
 mobile.twitter.com/cweeks85/status/596744674318098432/photosbaggio
Kb. 10 év NFL-követés után azt kell mondjam, hogy ez a Jacksonville nem egy nagyon szerencsés csapat.Sobri Jóska
Mégis mit vársz, Iktriad a vezérszurkolójuk.Sixo67
Komolyan gondolkozom, hogy Jinxtriadra változtatom a nicknevem. Lassan már tényleg kezdem elhinni, hogy van valami közöm ehhez a sok balszerencséhez.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Fowler ACL-szakadás, vége a szezonjának


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 438 — LIGHTS OUT!
Fowler térdsérülés... Lehet, hogy szakadt is az ACL
 mobile.twitter.com/cweeks85/status/596744674318098432/photosbaggio
Kb. 10 év NFL-követés után azt kell mondjam, hogy ez a Jacksonville nem egy nagyon szerencsés csapat.Sobri Jóska
Mégis mit vársz, Iktriad a vezérszurkolójuk.

több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Fowler térdsérülés... Lehet, hogy szakadt is az ACL
 mobile.twitter.com/cweeks85/status/596744674318098432/photosbaggio
Kb. 10 év NFL-követés után azt kell mondjam, hogy ez a Jacksonville nem egy nagyon szerencsés csapat.Sobri Jóska
kurv@élet 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Fowler térdsérülés... Lehet, hogy szakadt is az ACL
 mobile.twitter.com/cweeks85/status/596744674318098432/photosbaggio
Kb. 10 év NFL-követés után azt kell mondjam, hogy ez a Jacksonville nem egy nagyon szerencsés csapat.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Fowler térdsérülés... Lehet, hogy szakadt is az ACL
 mobile.twitter.com/cweeks85/status/596744674318098432/photos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Én is köszönöm a közvetítést, számomra megfelelő volt.A "zavaró körülmény" igazán a háttérben zajló események voltak, amitől az asztalnál ülők nem tudtak figyelmen kívül hagyni. Kitekingetés, kiintegetés, vagy az oda-vissza beszéd. Mert ez az Én figyelmemet is elvonta néha. De ahogy olvastam ezt Ti is látjátok és a jövőben megpróbáljátok orvosolni.
Két gondolatot ide azért leírnák, a többit az erre kialakított topic-ban.
1. Hagyomány és a jelen.
Ezek a draft közvetítések kis bulikként indulhattak a hozzáértők számára annak idején, és ezek az események számukra élmény lehetett. Hallottam is róla, még az egyik hozzászólás/ok-ban emlegetett Tibitől 😀, még régen. Viszont egyre többen kapcsolódnak be az NFL magyarországi rajongótáborába, mind más-más igényel és tudással. Ezt gondolom látjátok és érzitek, és szeretnétek is eleget tenni mindenki igényének, ugyanakkor szeretnétek megőrizni a hagyományos draft közvetítések báját is. Tehát fejlődni akartok, hogy kielégítsétek az igényeket,de a hagyományos draft "bulikat" is akarjátok mert az jó volt. Ebből adódóan ha elmentek az egyik irányba akkor a másik oldalnak nem tetszik, és így fordítva is igaz. Ötvözni kell a két "irányt" ez lenne a fejlődés nyitja!Mondjuk nem könnyű dolog ez!
Én nem gondolom azt, hogy jó lenne a két külön közvetítés.
2. Közönség,
Hozzászólásaitokból azt olvastam ki, hogy több embert vártatok a közvetítésre a helyszínre, és ez talán nem is esett jól némelyikőtöknek. Ezen nem kell csodálkozni az emberek nehezen mozdulnak ki, ha valamit nem ismernek eléggé és még nem is "emberi" időpontban. Ez a rendezvény azért sokkal másabb mint egy közös meccs nézés, mert ott a "legamatőrebb" néző is tud egy-két nevet kibökni magából a szurkolás során, vagy az alapvető szabályokkal tisztában van. A draft más, az ismeretlenebb terep, ott a nevek nagyrészt ismeretlenek a mezei néző számára. És ott vagytok Ti akik sokkal többet tudtok szakértőkként, vagy ahhoz közelítőként. És a mezei szurkoló nehezen mozdul ki egy ismeretlen közegbe, ahol a fent említett dolgok eléggé feszélyeztető tényezők.Erre is rá kell feküdnötök a köv. draftnál, már ha akarjátok a nagyobb helyszíni közönséget. Erről is írok pár szót, hogyan lehetne, a másik topik-ban.

több mint 9 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Még egy alapvető nehezítő elem van, mégpedig, hogy teljesen más műsort "kéne" csinálni annak, aki megnéz élőben minket, illetve annak, aki csak másnap rányom a youtube-ra, mert annyira azért nem elvakult, hogy virrasszon. Ez a mostani ünnepnap se sok mindent befolyásolt.

Mert aki csütörtök éjjel még 4 órakor ott ül a gépe előtt a 21. picket várva, az pontosan tudni fogja, hogy ki az a Kevin Johnson, és miben más mint Trae Waynes. Ha mást nem, az ismertetőt elolvasta.

Viszont akinek másnap eszébe jut délben, hogy hopp, éjjel NFL draft volt, nézzük a Bowl.hu-n mi van, annak Jameis Winston szituációs INT-problémái is lehet újdonságot jelentenek.Höri
Én végignéztem az első két napot élőben! Nagyjából nulla közeli ismeretekkel.
Mondjuk nézegettem a mockokat, a saját csapatomat szemszögéből. Az ismertetőket is megnéztem hozzá itt az oldalon. Hát mondhatom nagy szívás volt, mert nagyjából senkit nem találtak el 😀.
De ez nem rettent el a jövőbeli draft közvetítéseitektől! 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
The Cowboys are signing LSU OL La’El Collins to a 3 year, fully guaranteed deal.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
itt az igazság  bowl.hu/draft_ertekelo_2015Höri
Na, örülök, hogy nem csak én éreztem mocsokjónak az AFC South draftját, igaz, illett is, ha már az elmúlt négy évben a pályán amúgy elég karcsú volt a négyesből három
Igaz, nálam a Coltsé bőven jobb helyen lenne 😊
A mienk is tetszik.
Gaffneynél mi voltunk a rosszak, hogy elvittük IR-ről (persze, ha annyira kell a Panthersnek, akkor nem oda rakják)

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet úgy mondani szerintem, hogy az 1/1 a passzról szól. Vagy aki dobja (QB), vagy aki megvédi, hogy tudjon dobni (LT), vagy aki letarolja, hogy ne tudjon dobni (pass rusher DE/OLB).somoskovig
Leginkább csak arról aki dobja. Az utóbbi 15 évben 11 QB lett 1/1-re kiválasztva, és összesen 4 másik poszt. Az 1/1 tulajdonképpen az ultimate franchise-fordító boom-or-bust. Ha bejön akkor a franchise szekere hosszú évekre helyes vágányra kerül, ha nem, akkor bolygó hollandizás van. Összesen 8 játékos jutott pro-bowl-ig, az összes probowl szereplések száma 20, amiből 7 nem QB.

Összevetésként, az utobbi 15 év 1/2-ivel (Mariota, Joeckel, RG III, Von Miller, Suh, Jason Smith, Chris Long, Megatron, Reggie Bush, Ronnie Brown, Robert Gallery, Charles Rogers, Julius Peppers, Leonard Davis), itt jelenik meg a QB-n kívüli offense (11-4 az offense javára). Posztokban is szóródik: csak 2 QB a 15-ből, mellettük 5 OT, 2 RB, 2 WR, DT, 2DE, LB. Összesen 6 pro-bowler, szintén 20 pro-bowl szerepléssel, amiből egy se QB.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt az igazság
https://bowl.hu/images/cache/uploads/81f3e870eca16937a4e70a34301e4b65.jpg
Draft értékelő 2015 | Bowl.hu
Még mielőtt részleteibe belemennénk, itt a gyors osztályzás ideje, amit majd elő lehet venni évek múlva, hogy a szerző orra alá dörgöljük! Kivéve, ha minden igaz, márpedig!

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem a pass rusherben kiegyezhetünk 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Az LB sem meno 1/1-re?ZoliZoltán
Clowneyt gyakorlatilag annak draftolták.empty taxi
Lehet úgy mondani szerintem, hogy az 1/1 a passzról szól. Vagy aki dobja (QB), vagy aki megvédi, hogy tudjon dobni (LT), vagy aki letarolja, hogy ne tudjon dobni (pass rusher DE/OLB). És minél jobban megy erre a liga, annál inkább ez lesz a túlsúly szerintem. Ebbe még esetleg egy korszakos WR-tehetség beleférhet, ami szintén a passzról szól, de általában az 1/1 és a 2/1 között akkora talent gap van a felsorolt 3 poszton, ami pl. WR esetén messze nincs meg ennyire, így az elöl húzó csapat mindig is ezeket a premier posztokat fogja preferálni.somoskovig
És a guard nem az irányítót védi?mustaine
De, sőt passz esetén még akár a RB és a TE is blokkol vagy elkap, sőt, lehetne belső pass rushról is beszélni, meg akár egy jól blitzelő ILB is fontos, a kulcs a kivastagított szövegrész szerintem. Idén nem volt korszakos LT prospect, de mondjuk az idei guard felhozatalból az 1. körös Tomlinson, a 3. körös Cann és a 4. körös Tre Jackson között van akkora talent gap szerinted, mint mondjuk egy Jake Long/Joe Thomas és egy random 2. körös LT prospect között?somoskovig
Szerintem a 3-tech DT nyugodtan belevehető a QB - LT - edge rusher sorba, már csak azért is, mert interior rush > edge rush.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vagy mert sok balfasz GM 😊
de jókat mondtál nem akartam vitatkozni, ne stezelj 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
De, sőt passz esetén még akár a RB és a TE is blokkol vagy elkap, sőt, lehetne belső pass rushról is beszélni, meg akár egy jól blitzelő ILB is fontos, a kulcs a kivastagított szövegrész szerintem. Idén nem volt korszakos LT prospect, de mondjuk az idei guard felhozatalból az 1. körös Tomlinson, a 3. körös Cann és a 4. körös Tre Jackson között van akkora talent gap szerinted, mint mondjuk egy Jake Long/Joe Thomas és egy random 2. körös LT prospect között?somoskovig
mint Andrew Whitworth ?😊

btw, az LT-nek azért van kiemelt szerepe mert javarészt egy az egyben kell megfogni az ellenfél legjobb pass rusherét (elméletben, mert lehet olyan csapat ahol a mondjuk 3T az), míg azért ez az OG-vel vagy RB/TE-vel ritkán fordul elő.gabtsi
Ez majdnem olyan rossz volt, mintha Tom Brady-t hoztad volna példaként a 6. körével. 😛

Nyilván a draft pillanatában feltételezett talentet és karriert kell ilyenkor mérlegre tenni, nem azt, hogy mi lett később a ligában az illetőből, mert az végtelenül sok összetevőn múlik, amiből csak az egyik a hozott tehetség.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De, sőt passz esetén még akár a RB és a TE is blokkol vagy elkap, sőt, lehetne belső pass rushról is beszélni, meg akár egy jól blitzelő ILB is fontos, a kulcs a kivastagított szövegrész szerintem. Idén nem volt korszakos LT prospect, de mondjuk az idei guard felhozatalból az 1. körös Tomlinson, a 3. körös Cann és a 4. körös Tre Jackson között van akkora talent gap szerinted, mint mondjuk egy Jake Long/Joe Thomas és egy random 2. körös LT prospect között?somoskovig
mint Andrew Whitworth ?😊

btw, az LT-nek azért van kiemelt szerepe mert javarészt egy az egyben kell megfogni az ellenfél legjobb pass rusherét (elméletben, mert lehet olyan csapat ahol a mondjuk 3T az), míg azért ez az OG-vel vagy RB/TE-vel ritkán fordul elő.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Az LB sem meno 1/1-re?ZoliZoltán
Clowneyt gyakorlatilag annak draftolták.empty taxi
Lehet úgy mondani szerintem, hogy az 1/1 a passzról szól. Vagy aki dobja (QB), vagy aki megvédi, hogy tudjon dobni (LT), vagy aki letarolja, hogy ne tudjon dobni (pass rusher DE/OLB). És minél jobban megy erre a liga, annál inkább ez lesz a túlsúly szerintem. Ebbe még esetleg egy korszakos WR-tehetség beleférhet, ami szintén a passzról szól, de általában az 1/1 és a 2/1 között akkora talent gap van a felsorolt 3 poszton, ami pl. WR esetén messze nincs meg ennyire, így az elöl húzó csapat mindig is ezeket a premier posztokat fogja preferálni.somoskovig
És a guard nem az irányítót védi?mustaine
De, sőt passz esetén még akár a RB és a TE is blokkol vagy elkap, sőt, lehetne belső pass rushról is beszélni, meg akár egy jól blitzelő ILB is fontos, a kulcs a kivastagított szövegrész szerintem. Idén nem volt korszakos LT prospect, de mondjuk az idei guard felhozatalból az 1. körös Tomlinson, a 3. körös Cann és a 4. körös Tre Jackson között van akkora talent gap szerinted, mint mondjuk egy Jake Long/Joe Thomas és egy random 2. körös LT prospect között?

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
És a guard nem az irányítót védi?mustaine
Sajnos manapság inkább Sancheztől védik a hátsó felüket.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Az LB sem meno 1/1-re?ZoliZoltán
Clowneyt gyakorlatilag annak draftolták.empty taxi
Lehet úgy mondani szerintem, hogy az 1/1 a passzról szól. Vagy aki dobja (QB), vagy aki megvédi, hogy tudjon dobni (LT), vagy aki letarolja, hogy ne tudjon dobni (pass rusher DE/OLB). És minél jobban megy erre a liga, annál inkább ez lesz a túlsúly szerintem. Ebbe még esetleg egy korszakos WR-tehetség beleférhet, ami szintén a passzról szól, de általában az 1/1 és a 2/1 között akkora talent gap van a felsorolt 3 poszton, ami pl. WR esetén messze nincs meg ennyire, így az elöl húzó csapat mindig is ezeket a premier posztokat fogja preferálni.somoskovig
És a guard nem az irányítót védi?

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az LB sem meno 1/1-re?ZoliZoltán
Clowneyt gyakorlatilag annak draftolták.empty taxi
Lehet úgy mondani szerintem, hogy az 1/1 a passzról szól. Vagy aki dobja (QB), vagy aki megvédi, hogy tudjon dobni (LT), vagy aki letarolja, hogy ne tudjon dobni (pass rusher DE/OLB). És minél jobban megy erre a liga, annál inkább ez lesz a túlsúly szerintem. Ebbe még esetleg egy korszakos WR-tehetség beleférhet, ami szintén a passzról szól, de általában az 1/1 és a 2/1 között akkora talent gap van a felsorolt 3 poszton, ami pl. WR esetén messze nincs meg ennyire, így az elöl húzó csapat mindig is ezeket a premier posztokat fogja preferálni.somoskovig
És akkor ne menjünk el a CB poszt mellett sem, hiszen ők fogják a WR-eket 😊

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Az LB sem meno 1/1-re?ZoliZoltán
Clowneyt gyakorlatilag annak draftolták.empty taxi
Lehet úgy mondani szerintem, hogy az 1/1 a passzról szól. Vagy aki dobja (QB), vagy aki megvédi, hogy tudjon dobni (LT), vagy aki letarolja, hogy ne tudjon dobni (pass rusher DE/OLB). És minél jobban megy erre a liga, annál inkább ez lesz a túlsúly szerintem. Ebbe még esetleg egy korszakos WR-tehetség beleférhet, ami szintén a passzról szól, de általában az 1/1 és a 2/1 között akkora talent gap van a felsorolt 3 poszton, ami pl. WR esetén messze nincs meg ennyire, így az elöl húzó csapat mindig is ezeket a premier posztokat fogja preferálni.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Az LB sem meno 1/1-re?ZoliZoltán
Clowneyt gyakorlatilag annak draftolták.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az LB sem meno 1/1-re?