NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Mondjuk ennyi erővel akár bele is nézhettél volna, egy kattintásra van innen mindegyik adás 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez véleményét, amennyiben ez lehetséges, kérném egyéni véleményként kezelni. Én nem akartam belefolyni az ő kirohanásába, és az azt követőkbe, ezt elintézi egyedül, ha akarja (én nem akarok belefolyni a témába, már csak azért sem, mert ahhoz nem ártana, ha láttam volna belőle valamennyit, ami alapján mondhatnék bármit)
A te felvetésedre viszont reagálok. A magam részéről egészen biztosan nincs meg az a tudásom, amivel ilyennel próbálkoznék, és igazából erre ingerenciát sem érzek.
A magam részéről tök jól elvagyok azzal, hogy (ahogyan az elmúlt években is) szabadidőmben, önszorgalomból letoltam idén is egyedül itthonról a draft három napját
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draft-2015-1-kor-2410781
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draft-2015-2-3-kor-2410961
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draft-2015-4-7-kor-nso-2411097
Szórakoztam a draftsorrenddel ( www.nemzetisport.hu/nfl/a-teljes-2015-os-nfl-draftsorrend-2403039 ,  www.nemzetisport.hu/nfl/a-teljes-2015-os-nfl-draftsorrend-2-2403043 ) a kompenzációs pickek ( www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-patriotse-a-legmagasabb-kompenzacio-teljes-a-draftsorrend-2403047 ) kihirdetése óta, valamint, hogy a holt szezon történéseit igyekszem rendszerezni, bár az idei sajnos az idő hiányában még messze nincs kész ( www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-2015-os-holt-szezon-osszes-tortenese-egy-helyen-2399869 )
Egyelőre ez nekem elég, ehhez jönnek még az aktuális draftok felvezetői (ismertetők, Höri, Zolika26 és Stez jóvoltából az elmúlt években) és lekövetései (draftértékelések), a szabadügynökpiac kellemes nyitánya, majd a kb heti update-ek tűnnek járható útnak a két idény között (meg persze most van HFL is szerencsére, tavaly volt Eb, meg pár érdekes interjú, ezek kivétel nélkül Zolika26 kezdeményezéséből), aztán jön a szezonfelvezetés, majd a hét minden napján egy amerikai focival kapcsolatos cikk (vasárnapi meccsek, hétfői meccs, kedden sérülésfigyelő, szerdán statisztikai érdekességekből Red Zone, csütörtökön PR, csütörtök esti meccs, eddig szombatonként volt a HFL is, most marad a hétvégén ki nem játszhat, ki térhet vissza, aztán megint ott a vasárnap). Kb egyelőre ez a helyzet, ezek mennek évek óta, nem kevés energiabefektetéssel, egyelőre jó, ha ezek tarthatók lesznek
Az élő közvetítést el szoktam helyezni a cikken belül az elmúlt években, szóval a segítő szándék megvan, mondjuk, hogy mennyivel növeli a bowlos látogatottságot, arról nincsenek statisztikáim, remélem, azért valamennyire igen.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
....Stez
Szerintem elmondtad az építő kritikádat, sok dologban igazad is volt, majd átmentél személyeskedésbe.
Teljesen szükségtelen és indokolatlan.
Nem mondom, hogy ezzel a kritika élét, és építő jellegét elveszíti, de úgy tűnik, mintha örülnél, hogy "belerúghatsz" ebbe a site-ba. Amire el nem tudom képzelni, hogy milyen okod lehet. Valójában semmilyen.
Kevés impotensebb, sehova nem vezetőbb metodika van egy kommunikációs folyamatban a személyeskedésnél.
És ez pláne JJ-nél teljesen értelmetlen, aki bár kajakra védi a mundér becsületét, (én is szóvá tettem ugye, hogy ő mr.Villámhárító, és a szénanáthára is tolja a kalmopirynt), de emellett mindenféle valódi segítségre, ötletre, valóban előremutató, prudens dologra maximálisan nyitott - próbáld PM-ben, nekem is bejött. 😉

Valamint lenne egy - szokatlan módon - valóban nem provokatív kérdésem:
Ti az NSO-nál miért nem csináltok, csináltatok valami hasonlót?
Technikailag egy nyugis szoba, kamera, mikrofon, pár szaki, ingyenes stream, 10 szabad óra, és máris lenne egy alternatíva.
Hidd a többségünknél párhuzamosan futna mindkettő, már csak kiváncsiságból is.
Ráadásul az NSO-nál szépen fel lehetne vezetni, és a pár tízezer forintos beruházások is elérhetőbbek. De ha ebben tévedek, akkor ez sztornó, és csak a meglévő infrastruktúra felhasználására gondolok.
Ha volt erre nézve ötlet, hol akadt el, ha nem volt, miért nem? 😊
Kb. ez lenne a kérdés, és érdekel a kifejtős, személyeskedésmentes válasz.
Köszi

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.rotoworld.com/articles/cfb/47165/344/norris-2015-mock-draft-511
Öö, azért annyira nem lőtt mellé.Schleck
Na igen, épp gondoltam is rá, hogy azért a Winston, Miriuta Laci párost korábban is sokan várták ide 😊Wyatt
enyimé tavaly ilyenkor:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/796a156c0850971582cdd6b957b67709.jpg
2015 NFL Mock Draft | Bowl.hu
Sose lehet elég korán kezdeni.

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Vrilj, a DE-t is húzd ki nyugodtan, az csak Hou 1/1 nek van fenntarva ebben az érában, az ugyan abba a lefojóbalépés statuálásaként.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
soha 😀braxa88
Én sem gondolom, hogy egyhamar, de azért érdemes lesz kivárni. 😀Vrijbloed
ehhez több tényező szerencsés együttállása szükségeltetne:
1) ne a legrosszabb csapatnál legyen alapból az 1/1-es cetli (tehát tavaly épp elcserélték)
2) legyen egy olyan sztár WR/CB/DT poszton, aki még needre is érkezne (és nincs kiemelkedő qb a class-ban)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
soha 😀braxa88
Én sem gondolom, hogy egyhamar, de azért érdemes lesz kivárni. 😀Vrijbloed
Hát ami lehet még, az max WR és CB. Én egyiket sem gondolnám reálisnak.Schleck
a raidersből vagy a jaxből kinézek egy rúgót vagy puntert 😊Dexxter Tailor
LS viszont soha nem lesz, ha Cardona is 5. körig csúszott 😕

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
soha 😀braxa88
Én sem gondolom, hogy egyhamar, de azért érdemes lesz kivárni. 😀Vrijbloed
Hát ami lehet még, az max WR és CB. Én egyiket sem gondolnám reálisnak.Schleck
a raidersből vagy a jaxből kinézek egy rúgót vagy puntert 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
soha 😀braxa88
Én sem gondolom, hogy egyhamar, de azért érdemes lesz kivárni. 😀Vrijbloed
Hát ami lehet még, az max WR és CB. Én egyiket sem gondolnám reálisnak.

több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
soha 😀braxa88
Én sem gondolom, hogy egyhamar, de azért érdemes lesz kivárni. 😀
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
soha 😀
több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem kifejezetten az idei drafthoz kapcsolódik, de draft. Winston 1/1-s helye után kezdtem el nézegetni, hogy kik voltak az elmúlt években az 1/1-es választású játékosok.

A három legnépszerűbb poszt az 1/1-re nem meglepően a QB, OT, DE posztok voltak.

Legutóbb az 1996-es drafton húztak 1/1-re nem ezen a poszton szereplő játékost, még Keyshawn Johnsont. 😀

Ahogy néztem a 90-es években a DT poszt nagyon "menő" választás volt 1/1-re.

Na mindegy, kíváncsi vagyok, hogy mikor jön el majd az a draft év, ahol 1/1-re nem a QB, OT, DE hármasból fog kikerülni az első választott.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van ilyen is  www.si.com/nfl/2015/05/04/2016-nfl-mock-draft-shawn-oakman-joey-bosamustaine
tudom, hogy nagyon korai, meg úgy egyébként sincs értelme a mockokról beszélni, de erről az Oakman 1/1-ről meghallgatnék pár véleményt. tudom, nagyon atletikus, meglehet, hogy fejlődik majd a technikája, de eddig valahányszor láttam játszani komolyabb ellenfelek ellen, megfogták simán, mint például Jack Conklin a Cotton Bowlban. (azt sem értem, hogy lehet Fuller VH3 előtt, de ez mellékes)deyell
az hogy most 1/1 azt jelenti, hogy mire elérkezünk a drafthoz kikerül még talán a 2. körből is. Az utolsó ember aki "meg tudta tartani" az ilyen 1/1 helyét talán Andrew Luck volt. Szerintem aktuális évi mock-nak nincsen értelme, 1 évvel korábbinak van, mert szinte garantált, hogy aki most itt top5 az jövőre nem lesz, tehát itt legalább ha mást nem azt megtudod ki nem lesz top5 😊

Kivéve Bosa, mert ő nem normális.fetomy
 www.rotoworld.com/articles/cfb/47165/344/norris-2015-mock-draft-511
Öö, azért annyira nem lőtt mellé.Schleck
Na igen, épp gondoltam is rá, hogy azért a Winston, Miriuta Laci párost korábban is sokan várták ide 😊

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van ilyen is  www.si.com/nfl/2015/05/04/2016-nfl-mock-draft-shawn-oakman-joey-bosamustaine
tudom, hogy nagyon korai, meg úgy egyébként sincs értelme a mockokról beszélni, de erről az Oakman 1/1-ről meghallgatnék pár véleményt. tudom, nagyon atletikus, meglehet, hogy fejlődik majd a technikája, de eddig valahányszor láttam játszani komolyabb ellenfelek ellen, megfogták simán, mint például Jack Conklin a Cotton Bowlban. (azt sem értem, hogy lehet Fuller VH3 előtt, de ez mellékes)deyell
az hogy most 1/1 azt jelenti, hogy mire elérkezünk a drafthoz kikerül még talán a 2. körből is. Az utolsó ember aki "meg tudta tartani" az ilyen 1/1 helyét talán Andrew Luck volt. Szerintem aktuális évi mock-nak nincsen értelme, 1 évvel korábbinak van, mert szinte garantált, hogy aki most itt top5 az jövőre nem lesz, tehát itt legalább ha mást nem azt megtudod ki nem lesz top5 😊

Kivéve Bosa, mert ő nem normális.fetomy
 www.rotoworld.com/articles/cfb/47165/344/norris-2015-mock-draft-511
Öö, azért annyira nem lőtt mellé.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Van ilyen is  www.si.com/nfl/2015/05/04/2016-nfl-mock-draft-shawn-oakman-joey-bosamustaine
Eggyel mellé, van már 2016-os topic is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
Van ilyen is  www.si.com/nfl/2015/05/04/2016-nfl-mock-draft-shawn-oakman-joey-bosamustaine
tudom, hogy nagyon korai, meg úgy egyébként sincs értelme a mockokról beszélni, de erről az Oakman 1/1-ről meghallgatnék pár véleményt. tudom, nagyon atletikus, meglehet, hogy fejlődik majd a technikája, de eddig valahányszor láttam játszani komolyabb ellenfelek ellen, megfogták simán, mint például Jack Conklin a Cotton Bowlban. (azt sem értem, hogy lehet Fuller VH3 előtt, de ez mellékes)

choose life
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Van ilyen is  www.si.com/nfl/2015/05/04/2016-nfl-mock-draft-shawn-oakman-joey-bosa

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
A szakbarbároknak meg csináljon a PFF draft show-tPari
Most kicsit az álmomat írtad le.tenorx
Hát tuti meglenne annak is a varázsa, video elemzésekkel, rajzokkal, grafikonokkal, összehasonlításokkal, grade-ekkel, de a 7. kör végére már nagyon zsongana mindenki feje. 😊
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A szakbarbároknak meg csináljon a PFF draft show-tPari
Most kicsit az álmomat írtad le.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor köszönet! 😉
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ho találok magyar draft elemzést?
Ami kicsit terjedelmesebb...ZoliZoltán
Nálunk holnap lesz

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ho találok magyar draft elemzést?
Ami kicsit terjedelmesebb...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Válaszolj nyugodtan, nyilván fogsz, de ebben a topikban én biztosan befejezem mostantólStez
Épp ideje lenne már mert megint az önismételgetés megy.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ez mind szép és jó.
Csak azt nem gondoltad át, hogy ha nevesíted az illetőt, akkor neki könnyebb reagálni rá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem célozgatok senkire se, nem emlegettem neveket azokra, akik rögtön megsértődtek bármilyen nemű kritikán, de ha magadra ismertél, jól tetted, mert közéjük tartozol.

Annak pedig örülök, hogy te bizony tudod, hogy én az olvasókról, meg úgy egyébként bárkiről is mit gondolok, és hogy én kiről milyen véleménnyel vagyok, vagyis idézem, te tudod, hogy szerintem ki az "alávaló, önreflexióra képtelen alak".

Inkább csak te próbálod szájába adni ezt. Cicaharcot pedig te vívsz, csak még nem vetted észre, hogy saját magaddal.

Majd ha valaki kíváncsi akár velem, akár a véleményemmel kapcsolatosan bármire is, megkeres PM-ben és nagyon szívesen válaszolok, de úgy látom, hogy itt teljesen fölösleges bármit is írni.

Az igazából hidegen hagy, hogy ha sikerül engem beállítani a szemétnek, mert ugyebár minden egyes "cicaharcnál" ez a cél.

Csak ami neked "cicaharc", az valójában egy olyan vélemény, amire ha válasz jön és amivel te nem értesz egyet, valamint ha számodra érzékeny témát érint, vagy esetleg pont téged, akkor megsértődsz és kiakadsz.

Nem az én dolgom, sajnálom, hogy ha te nem viseled el a kritikát, mondhatsz bármit, a helyzet ez, és esetemben eljátszhatod minden egyes alkalommal, hogy "jaja Stez, te csak személyeskedsz, és szórakozásból osztod az észt", csak éppenséggel mellélősz, nem is kicsit, úgy tűnik, hepped ez a velem kapcsolatos üldözési mánia.

Válaszolj nyugodtan, nyilván fogsz, de ebben a topikban én biztosan befejezem mostantól, mert még tele lesz offolva, amivel kapcsolatosan persze mindketten tudjuk jól, hogy nem szabad, mennie kell a trashtalknak másról, hogy az eddigi téma gyorsan eltűnjön, és két hét múlva mindenki elfelejtse, ahogy történik ez minden évben, minden érzékeny témánál is. Szóval akkor több poszt nem lesz, tőlem legalábbis biztosan.

Muhahaa, kérem a diagnózist mindenkitől.