NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Más.
Kicsit erről a reach dologról a Tomlinson pickre vetítve.
Mit tehetett volna még a Lions?
Van egy csapat akinek egyértelműen a legnagyobb needje az LG, konkrétan 1 sincs a rosteren. RG is csak 1.
A 24.picknél a kinézett (általuk legjobbnak tartott) játékos úgymond reach lenne, ezért visszább trade-elnek négy helyet, ezáltal szereznek egy viszonylag korrekt cserejátékost és két extra picket.
A hangok azt rebesgetik, hogy a kinézett játékos másnak is kellhet a kör végén és behúzzák.
Jön a szakértő(nem Ti, bárki), hogy itt bizony reachelés történt.
Mi lett volna a jó megoldás? Várni 2/23ig és imádkozni, hogy bennmaradjon? Ha meg nem marad akkor húzni valakit akiben nem bízik úgy a stáb?
Szerintem jó döntést hoztak.
Így is kockáztattak, hogy az 1/24 és 1/28 között elviszi valaki.

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
a legjobb magyarnyelvű draftközvetítés volt Sobri Jóska
enyhe irónia (mint hogyha lett volna más magyar is)

Egyébként ha neked ilyen marha sok időd meg pénzed van akkor miért nem csinálsz draftközvetítést?

Az tény, hogy a műsort nem tudtam nézni, mert hozzáadott érték elég kevés volt benne.
Meg az is, hogy megy a röhögés és a fikázás , de senki nem magyarázza meg a kivetnivalókat abban a bizonyos választásban.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
A főpróba alatt pusztán technikai főpróbát értettemSobri Jóska
Azt sem tudsz tartani technika és ember nélkül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Üdv

Mikorra lesznek kész a csapatok draft értékelői? Lesznek egyáltalán?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
A főpróba alatt pusztán technikai főpróbát értettem.
Ahogy nálunk, egy jól felszerelt stúdióban se ment pöccre az adáskép szgépre juttatása (buzi windows, meg a digitális jel huncutsága), és jó ötlet volt akkor Fucuval, Rajnával, JJ-vel lepróbálni az egészet.

Én elhiszek mindent, pusztán arra az alapigazságra próbáltam a sarkított és elborult hasonlataimmal rávilágítani, hogy amikor valaki egy mindenki számára elérhető, bárki által látható dolgot lerak az asztalra, arra nem azok a szabályok vonatkoznak, mint amikor privátim teszi mindezt.
Még egy záró elborult hasonlat:
Ha a facebookon üzenetben küldesz egy képet egy haverodnak, az nem ugyanaz, mint amikor kiposztolod a faladra, hisz onnan bárki továbboszthatja.

És azt is írtam, hogy bár nem volt hibátlan, de én szívesen néztem, hallgattam, a legjobb magyarnyelvű draftközvetítés volt, úgyhogy nem kell akkor védekezni, amikor senki se támad.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Én is azt az egy kritikát jeleztem Hörinek, hogy a Lions Tomlinson pickje után 5 percig röhögött minden szakértő a srác (valóban kicsit bugyuta) mosolyán. Hozzáteszem amúgy ő az egyik legokosabb prospect az egész brigádból. Meg azt is megtudtuk, hogy kvázi a kerszteshadjáratok idején draftoltak utoljára ilyen előkelő helyen Duke prospectet.
(Ami egyébként nem is volt olyan veszedelmesen régen: Football school: Lions G Laken Tomlinson is 3rd Duke player selected in 1st round, joining Mike Junkin in 1987 and Bob Matheson in 1967.)
Ellenben akik kevésbé ismerik a kiválasztott játékost semmilyen új információhoz nem jutottak, nem kaptak tájékoztatást arról, hogy ez miért rossz választás (mert ugye annak tartottátok) és miért kellett volna inkább egy DT-t húzni helyette.
Aztán megnéztem a második napi közvetítést és többször ironikusan meg lett jegyezve, hogy "jajj ne nevessünk mert megszólják". Pedig én nem bántásnak szántam a dolgot, mert rohadtul elismerem a hozzáadott értéket a részükről és rendszeres követője és kérdezője vagyok a podcast-eknek is.Bazzani
Jogos, a Tomlinson picknél tényleg elpattant nálunk a húr a csóka vigyorán, és bár tényleg nem rossz prospect, de az első körben kicsit nevezhető reachnek - mondjuk évek múltán ez mit sem fog számítani, ha beválik, mert akkor nem az lesz a lényeg, hogy fél körrel korábban ment ki, mint amire a draft előtt tartották. A Duke-os poén pedig sztem Hörinek megengedhető, mivel kb. az ország egyetlen Duke szimpatizánsáról van szó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
A problémák gyakran abból adódnak, hogy nem tudsz felkészülni, nem tudsz főpróbát tartani rendesen, mert mindenki dolgozik, vidéken lakik, minden egyéb olyan dolga van, ami a mindennapi életéből adódik, és tekintettel arra, hogy ez senkinek nem főállás - sőt még másodállás sem - nem tudod megvalósítani az elképzeléseidet, mert nem csak pénz nincsen, hanem idő se nagyon.

Amennyire én tudom - a technikai részhez semennyire sem értek - hajnali egykor kezdték el a srácok összerakni azt, ami volt, kettőkor kezdődött a draft. És nem tudod korábban megcsinálni, mert nem egy stúdióban vettük fel, hanem egy szórakozóhelyen - külön köszönet, hogy ott lehettünk - ahol addig még party volt, valaki külföldről jött haza, valaki vidékről esett be ballagásról, többen más vidéki városból vonatoztak fel aznap. Minden cucc amit felhasználtunk, úgy lett összetarhálva, külön köszönet azoknak is, akik ezeket a rendelkezésünkre bocsátották.

Hiába mondod Sobri, hogy ez nem pénz kérdés, de nagyon is az, mert amíg nem főállásban csinálja ezt az ember, nem várható el senkitől, hogy teszem azt kedden főpróba, ne csinálj semmit, legyél ott 14:00-kor bárhol, mert nem tudunk ott lenni, dolgozunk, tanulunk, stb... Nem lehet összehangolni az embereket, még podcastekre sem tudunk összejönni normálisan különböző elfoglaltságok miatt.

Nyilván rengeteg dologban lehetne fejlődni - és szerintem igyekszünk is - ami tényleg nem pénz kérdés, de ez egy full amatőr kezdeményezés, amiben már x éve veszek részt, ezalatt az idő alatt pedig sokan kicserélődtek, és akik nincsenek már velünk olyan szinten, mint korábban, nem azért pályáztak el, mert nincs hozzá kedvük, hanem mert az élet úgy hozta, hogy már azt a kis időt sem tudják ráfordítani a honlapra egyéb elfoglaltságaik miatt.

Az egészben a legjobb, amikor egy-egy új fórumozó eljön, hozzátesz a műsorhoz, magához az oldalhoz, mert ez az egész történet a fórumozókból áll, ők tartják egyben, nem mi - illetve valahol mi is, hiszen mi is fórumozók vagyunk - csak már régebb óta és érzünk magunkban annyi elhivatottságot, hogy irkáljunk, beszéljünk a történtekről.

Minden visszajelzés hasznos és köszönjük, még egyszer hangsúlyozom igyekszünk fejlődni, csak arra is oda kell figyelni, hogy ne essünk abba a hibába, hogy olyan dolgokat akarunk megvalósítani, amire reális esélyünk nincs, és emiatt amit meg tudnánk csinálni, még az sem valósul meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
ki és mikor mondta egy első körben draftolt játékosra, hogy "ez egy fasz"?

a másik kommentre pedig inkább nem reagálok bővebben, pedig belekezdtem, de ha valaki az adás technikai részleteire mutat rá, majd kap egy választ, akkor szerintem nem gáláns utána azzal jönni, hogy "a nézőket ez nem érdekli"... magában a műsorban nem is szabadkoztunk egy pillanatig se miatta, de nem voltál ott a felvételnél, nem láttad, hogy milyen eszközökkel és körülmények között dolgozhattunk, azt pedig pláne nem tudod, hogy ki mennyi energiát feccölt bele, mégis úgy teszel, mintha minden részletet ismernél

ha meg nem hiszed el, hogy egy - SPOILER! - | INGYENES | encoder és a youtube live ennyit bír, akkor azzal megint nem lehet mit kezdeni (ustreammel a legolcsóbban egy korrekt streamet - SPOILER! hátha valakit ez se érdekel - | a producer megvásárlásával (300$) és a 100$-os havidíj kicsengetésével | lehetett volna összehozni)

nekem az elborult hasonlataiddal van a problémám, mikor úgy próbálod beállítani, mintha a potenciális luxusvacsora helyett odakozmált produktumot tettünk volna a fogyasztók elé, holott erről sincs szó, maximum a 2 csillagos szálloda éttermében beígért 3 fogásos ételsor helyett 2 fogás készült csak el (aki 3 Michelin-csillagos menüre számított, az magára vessen)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is azt az egy kritikát jeleztem Hörinek, hogy a Lions Tomlinson pickje után 5 percig röhögött minden szakértő a srác (valóban kicsit bugyuta) mosolyán. Hozzáteszem amúgy ő az egyik legokosabb prospect az egész brigádból. Meg azt is megtudtuk, hogy kvázi a kerszteshadjáratok idején draftoltak utoljára ilyen előkelő helyen Duke prospectet.
(Ami egyébként nem is volt olyan veszedelmesen régen: Football school: Lions G Laken Tomlinson is 3rd Duke player selected in 1st round, joining Mike Junkin in 1987 and Bob Matheson in 1967.)
Ellenben akik kevésbé ismerik a kiválasztott játékost semmilyen új információhoz nem jutottak, nem kaptak tájékoztatást arról, hogy ez miért rossz választás (mert ugye annak tartottátok) és miért kellett volna inkább egy DT-t húzni helyette.
Aztán megnéztem a második napi közvetítést és többször ironikusan meg lett jegyezve, hogy "jajj ne nevessünk mert megszólják". Pedig én nem bántásnak szántam a dolgot, mert rohadtul elismerem a hozzáadott értéket a részükről és rendszeres követője és kérdezője vagyok a podcast-eknek is.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Számomra ilyenkor ugyanannyira idegesítő, mint a számomra teljesen értékelhetetlen örökös "nemtudom"ozás, ami sokkal zavaróbb kötőszó volt, mint az összes bazdmeg együttvéve.Sobri Jóska
Lerövidítettem, de az egészre vonatkozik, hogy ezzel a véleménnyel így, ebben a formában 100%-ig egyet tudok érteni, de nem éreztem úgy, hogy ez lett volna a helyzet. Néha tényleg annyira meglep valami, hogy csak az "ez egy fasz" jön ki.dankodavid
Igen, neked elhiszem, hogy ennyi jönne.
De nekem pl. gőzöm se volt ezen draft újoncairól, leszámítva a kb 10 főbb prospectet, és érdekelt volna, hogy egy-egy picknél ugyan miért "ez egy fasz" a minősítés. Tök béna csóka, aki úgyse játszik majd egy percet se? Rendszeridegen? Van már belőle 5 a csapatnál? Van 6 ACL, és 5 MCL sérülése, és gerekesszékkel gurult a combine-ra?
Ráadásul az elején, mikor lassabban mentek a pickek néhány kinevetett, lehurrogott húzásnak utánanéztem, és jópárszor nem éreztem azt annyira "fasz"nak, mint a srácok reakciója alapján tűnt.
Ráadásul mindezt úgy, hogy már megtanulhatták volna, hogy egy látszólag nem optimális húzás egy adott csapatnak lehet hogy idővel tökéletesen bejön.
Az elmúlt évekből hány kiröhögött pick vált be? Nem kevés.
Attól, hogy összeraktak egy bigboardot, és a csapatok nem azt követték le minimális kilengésekkel, még nem biztos, hogy "fasz" az a választás.
Egyrészt nem tudni, hogy kiből mit hoznak ki a csapatoknál, másrészt mondjuk a Lions első picknek utánaolvasva én úgy érzem az egy kimondottan jó pick. Persze ezt mindenki úgy értékeli, ahogy akarja, de ha nem olvastam volna utána, most abban a hitben lennék, hogy a Lions húzott egy szart az első körben. Pedig nem.

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
Számomra ilyenkor ugyanannyira idegesítő, mint a számomra teljesen értékelhetetlen örökös "nemtudom"ozás, ami sokkal zavaróbb kötőszó volt, mint az összes bazdmeg együttvéve.Sobri Jóska
Lerövidítettem, de az egészre vonatkozik, hogy ezzel a véleménnyel így, ebben a formában 100%-ig egyet tudok érteni, de nem éreztem úgy, hogy ez lett volna a helyzet. Néha tényleg annyira meglep valami, hogy csak az "ez egy fasz" jön ki.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Van itt zolika26 nevű fórumtársnak videóblogja, szintén 1 kamera, 1.0-ás technikai felszereltség, érdemes megnézni a különbséget.Sobri Jóska
azért egy videóblog és egy élő stream teljesen más kávéház, ne viccelj már... eleve mi is két HD-képes kamerával vettük volna az adást (bejátszásokkal, stb.), ami nem a szándék miatt nem valósult meg, hanem mert a laptop, a net és a youtube live egy képet bírt csak, azt is 480p-ben. Ezen ha a fejünkre állunk se tudunk változtatni komoly beruházások nélkül, de a sávszélesség és annak megbízhatósága még akkor is kiszámíthatatlan marad. Egy rögzített adásnál ezek nem tényezők, nem is értem, hogy ezt neked miért kell külön elmagyarázni. (Plusz a greenbox háttér meg hasonlók se játszanak, mivel még egy kompromisszumot kell kötni a mögöttünk levő tévé miatt)

de igen, én tudom, hogy lehetne jobb is a technika, jobb eszközökkel, jobb körülményekkel és jobb lehetőségekkel, de ha majd mögénk áll egy szponzor és pár százezerrel megtámogatja a műsort, akkor lehet róla vita, hogy a befektetésből mit lehet(ett) kihozni. Addig ez a max, be kell látnibaggio
Nem viccelek.
Mondtam shawnkának, hogy nem fog menni a két kamera előkeverő, és megfelelő digitalizálás nélkül, hiába a HD kamera ha szgépbe megy közvetlenül a jel, és mindenképpen tartsatok főpróbát, és ha az nem sikerül szóljon, és viszek erős gépet.
A greenbox hátteres képet is lehet keverni egy tévé képével, mivel arra csak a picknél van szükség.
Nekem ezeket nem kell külön elmagyarázni, sőt szerintem azokat a dolgokat, melyek lustaság, felkészületlenség, töketlenség miatt nem valósultak meg, egyáltalán nem is kell megmagyarázni, a mundér becsületét védendő.
És a komoly beruházás, szponzor, befektető témakört se, beszéltünk erről is eleget.
Ha van egy produktum, akkor az azt néző a produktumot magát értékeli, és nem kell tudnia a kialakulásában közrejátszó körülményeket.
Vendéglátásban, ha rántott csirkét rendelsz, nem akarod azokat a mondatokat hallani, melyek bizonyára jogosak, hogy "azért van lekvár íze a húsnak, mert...", "azért égett szénné a hús, mert...", és még sorolhatnám. Lehet mindegyik magyarázat elfogadható és jogos, csak nem fog téged érdekelni.
Hidd el, egy ilyen folyamat, amiben részt vettetek teljesen más belülről, mint kívülről.
Én valóban látom a rengeteg beletett munkát, elszántságot, és a gagyi produktumot, még az okait is jól tudom, de pont ezért tettem, teszek javaslatokat, hogy ha futtok 42 kilométert, az legyen egy maraton, ne pedig a 420 kör a tornateremben.
Úgyis mondhatnám, ennyi erővel akár jót is lehetett volna csinálni. És ezt te is tudod.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
A vulgaritás szerintem túl van lihegve minden téren. Persze, vannak helyek, ahol ez sem nem elfogadható, sem pedig nem helyénvaló, de egy hajnali draftközvetítésben?😀 dankodavid
Elmondom mi a gond a vulgaritással: szükségtelen.
Néha természetesen őszinte, helyénvaló és tökéletesen kifejező.
De brahiból, nulla hozzáadott kommunikációs értékkel, mitöbb a gördülékeny, lényegi kommunikáció helyett szükségtelen.
Amikor egy "bazdmeg", egy "a kurvaszáját", egy "kibaszott fos" vagy egy "agyatlan kretén" helyénvaló, akkor jöhet nyugodtan.
De amikor csak arra szolgál, hogy ezáltal a beszélő próbál hűdelazának, hűdeközvetlennek tűnni, miközben csak ezzel fedi el, hogy semmi értelmes, humoros, találó, frappáns dolog nem jut eszébe, bár érzi, hogy kéne valami, de csak nem sikeredik, na ezekben az esetekben teljesen haszontalan és szüékségtelen.
Én nem vagyok álszent, a mindennapi beszédemnek, és az általam elfogadotnak is egyaránt részét képezik a vulgaritások, főleg ha ezzel valami markáns dolgot nyomatékosítok, de soha nem valami helyett használom.
Számomra ilyenkor ugyanannyira idegesítő, mint a számomra teljesen értékelhetetlen örökös "nemtudom"ozás, ami sokkal zavaróbb kötőszó volt, mint az összes bazdmeg együttvéve.

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én most néztem első alkalommal ezt az élő műsort és megmondom őszintén alapvetően tetszett. Nyilván lehetne sok dolgon javítani, néhány olyanon is, ami mondjuk nem pénz kérdése. Nem gondolom egyébként, hogy sok olyan ember ülne le nézni ezt a műsort, akit aztán be lehetne vonzani az NFL világába vagy éppen most ismerkedne a bowl.hu-val. De aki nem beszél angolul annak igazán jó, hogy így többet megtudhat a draftról.
Nem lehet persze összehasonlítani a kinti közvetítésekkel, de nem is szabad. Profi stáb, profi minden....egy-két ötletet azért lopnék tőlük.
Nekem pl kifejezetten tetszett volna, ha két ember csinálja szemben a kamerával. Az egyik mindenképp Höri, akinek a 3. nap a tweetjeit nagyon élveztem. Úgy az alap dolgokat megtudhatta volna az ember tőle és közben lehetett volna cserélgetni embereket (vagy egy másik helyszínt(asztalt), akik csapatspecifikusan szólhattak volna, ahogyan ez történt is, csak egy asztalon belül, ami ráadásul nem szemben volt... ilyen ötletekre (apróságokra) gondolok csak

De igazán nem is ez a lényeges...én azért köszönöm, hogy volt ez a műsor, hogy vettétek a fáradságot, hogy megcsináljátok ezt a műsort...gratulálok az összes résztvevőnek!!!Klaci79
Az előző években (kivéve amikor stúdióban voltunk), mindig a két ember, szemben a kamerával típusú dolog volt. Az ideinél adott volt a helyszín a nagyobb tér és próbáltuk a két kamerás megoldást (egy kamera a bal oldali két ember, a másik a jobb oldali két embert mutatja), de a gépem nem bírta megoldani ezt a feladatot, így maradt az egy kamera mind a négy emberre.

Jómagam, direkt nem ültem be csak a Cards pickre, mert gyakorlatilag semennyire nem készültem fel és nem akartam csak ülni és bámulni (a második napon is csak kamera mögött voltam).

Köszi az építő kritikát Stez, I really appreciate it.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
Van itt zolika26 nevű fórumtársnak videóblogja, szintén 1 kamera, 1.0-ás technikai felszereltség, érdemes megnézni a különbséget.Sobri Jóska
azért egy videóblog és egy élő stream teljesen más kávéház, ne viccelj már... eleve mi is két HD-képes kamerával vettük volna az adást (bejátszásokkal, stb.), ami nem a szándék miatt nem valósult meg, hanem mert a laptop, a net és a youtube live egy képet bírt csak, azt is 480p-ben. Ezen ha a fejünkre állunk se tudunk változtatni komoly beruházások nélkül, de a sávszélesség és annak megbízhatósága még akkor is kiszámíthatatlan marad. Egy rögzített adásnál ezek nem tényezők, nem is értem, hogy ezt neked miért kell külön elmagyarázni. (Plusz a greenbox háttér meg hasonlók se játszanak, mivel még egy kompromisszumot kell kötni a mögöttünk levő tévé miatt)

de igen, én tudom, hogy lehetne jobb is a technika, jobb eszközökkel, jobb körülményekkel és jobb lehetőségekkel, de ha majd mögénk áll egy szponzor és pár százezerrel megtámogatja a műsort, akkor lehet róla vita, hogy a befektetésből mit lehet(ett) kihozni. Addig ez a max, be kell látni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
én most néztem első alkalommal ezt az élő műsort és megmondom őszintén alapvetően tetszett. Nyilván lehetne sok dolgon javítani, néhány olyanon is, ami mondjuk nem pénz kérdése. Nem gondolom egyébként, hogy sok olyan ember ülne le nézni ezt a műsort, akit aztán be lehetne vonzani az NFL világába vagy éppen most ismerkedne a bowl.hu-val. De aki nem beszél angolul annak igazán jó, hogy így többet megtudhat a draftról.
Nem lehet persze összehasonlítani a kinti közvetítésekkel, de nem is szabad. Profi stáb, profi minden....egy-két ötletet azért lopnék tőlük.
Nekem pl kifejezetten tetszett volna, ha két ember csinálja szemben a kamerával. Az egyik mindenképp Höri, akinek a 3. nap a tweetjeit nagyon élveztem. Úgy az alap dolgokat megtudhatta volna az ember tőle és közben lehetett volna cserélgetni embereket (vagy egy másik helyszínt(asztalt), akik csapatspecifikusan szólhattak volna, ahogyan ez történt is, csak egy asztalon belül, ami ráadásul nem szemben volt... ilyen ötletekre (apróságokra) gondolok csak

De igazán nem is ez a lényeges...én azért köszönöm, hogy volt ez a műsor, hogy vettétek a fáradságot, hogy megcsináljátok ezt a műsort...gratulálok az összes résztvevőnek!!!
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
Ugyan tegnap már leírtam, de, mivel mindenképp a hobbiszinten érdeklődő réteghez tartozom, leírom, hogy nem volt érthetetlen. Minimális angoltudással -ami szerintem elvárható már 2015-ben-, és minimális hajlandósággal arra, hogy utánanézz annak, amit nem értesz fordítás után sem, a dolgok 90%-a érthető volt. Nem úgy ültem le, hogy itt most akkor megmondják nekem a tutit, és mindent kielemeznek, hanem szórakoztatást vártam, felszabadult emberek beszélgetését, szubjektív véleményének kifejezését, amit meg is kaptam azon a szinten, amit elvártam.

A vulgaritás szerintem túl van lihegve minden téren. Persze, vannak helyek, ahol ez sem nem elfogadható, sem pedig nem helyénvaló, de egy hajnali draftközvetítésben?😀 Lehet, persze, hogy csak én nem tulajdonítok neki jelentőséget, és csak nekem kellettek többek között ezek az elejtett bazdmegek, a funchessi röhögés és Höri kiakadása Dorsettnél ahhoz, hogy ébren tudjak maradni, de ettől éreztem pont az egészet közvetlenebbnek, emberibbnek. Sőt, inkább ez, mint a sportközvetítések (főleg magyar válogatott meccseinél tapasztalom, mert csak akkor nézek tv-t), ahol a kommentátor teljes átszellemültséggel, érzelmektől fűtve "a kutya fáját"-ozik. Azt nem tartom őszintének, ez a műsor az volt, őszinte, a hibáit vállalva -már akinek hiba-, de tökéletlenségéből fakadt az értéke. (és most megyek, és megmosom a nyelvem😀)

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Melehov Chicago Bears 119
grat Melehovnak, a draft tippjáték győztesének! megy a tárgynyeremény isbaggio
Köszönöm szépen!

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Sztem a legnagyobb tanulság, hogy vannak akik kamera elé valók és vannak akik nagyon nem. Részemről élveztem, végig követtem az egészet köszönet érte. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem fain volt, de azt lehetett érezni hogy nem mindenkivel alakult ki még összhang.

Gabtsi, Rajna nem jött, ìgy Gabòval voltunk nyolcadéves veterànok vagy mennyi. (Fucu és baggio keveset volt nagyon bent). Emptyvel még érzem valamennyire a podcastek végett hogy mirõl érdemes dumàlni.

Viszont aki ott volt, mind igyekezett hozzàtenni legjobb tudàsa szerint, Kristof sokkal jobb volt mint tavaly és az upside ott van mindenki előtt.

Nyilvàn erősebb anyag is lehetett volna egy veteràn felàllàsban, beszervezve hosszabban pàr otthonlévőt, Igort vagy Soldit, de az nem a 2015ös bowl.hu lett volna.

Ha behìvnànak minket profi körūlmények közé, akkor mi is felvennénk a gamefacet 😉 ezt a studiòt viszont mi épîtettūk izzadva (illetve a többiek minusz én 😀 ) szòval sajàt szabàlyok vannak.

Nem gondoltuk hogy 100% tetszési index lesz, de a többség örūlt annak, ami most ment és főleg a tavalyi hibàkat ki tudtuk javìtani.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Sajna sok igazsága van Stez-nek, akár a vulgaritásról, angol kifejezésekről, akár a felelőségről, akár az idétlenkedésről ír.
(Az NSO-t én se keverném ide, lévén soha nem nézem/olvasom.)
Én inkább kiegészíteném a kritikát, hogy 2015-ben ilyen audiovizuális/technikai megvalósítás egyszerűen gagyi. Méltatlan.
Van itt zolika26 nevű fórumtársnak videóblogja, szintén 1 kamera, 1.0-ás technikai felszereltség, érdemes megnézni a különbséget.
De ez a része orvosolható, idén sajnos ezer más dolgom volt, de jövőre ebben mindenképpen segítek, mert ez - mint mondtam - ellentétben mindenféle beharangozással, hipergagyi.

Viszont azt el kéne döntenetek, hogy mit is akartok.
Bepillantást engedni egy fiatal, baráti közösség jó hangulatú, de eléggé bennfentes közös draftnézésébe, megfűszerezve azzal, hogy megy egy kamera, vagy egy tévéműsor(szerűsége)t csinálni, a sportot, a bowl.hu-t népszerűsíteni.
Mert az első remekül sikerült, a második viszont még elég messze volt, hiába Höri kommunikációs profizmusa, Empty, Soldi, Igor, Gabó, JJ, Kristóf nagyfokú tárgyi tudása, Löfli lelkesültsége.
Ha a második a cél, akkor nem néhány fórumtárs számára kell műsort csinálni, hanem "mindenkinek". És ha mindenkinek, akkor abba több összeszedettség, szervezettség, rendezettség, releváns információ, és kevesebb idétlenkedés, bennfenteskedés, rosszul sikerült poénkodás, személyeskedés kellene.

Shawnkától többet vártam, mind technikai, mind rendezői oldalon egyaránt, de ezt majd neki személyesen csütörtökön.

Valamint még annyit, hogy szerintem ti is érzitek, hogy ez kissé gyengus volt most, mindent összevetve, viszont ennek ellenére még mindig ez volt idén a legjobb draftműsor Magyarországon. Ez vitathatatlan. 😉

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
UDFA tracker
 www.nepatriotsdraft.com/2015-nfl-undrafted-free-agents

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
grat Melehovnak, a draft tippjáték győztesének! megy a tárgynyeremény is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Beki ezt írta:
"Updating a previous item, NFL spokesman Greg Aiello told SI's Robert Klemko LSU G/T La'El Collins would not be eligible to re-enter the 2016 draft if he goes undrafted on Saturday."tenorx
ezt mondom én is 😊
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Csak számomra felfoghatatlan, hogy egyetlen franchisenak se érte meg a 7. körben se (legalábbis jelen állás szerint) behúzni La'el Collinst, mert rendőrséghez kötődő ügye van, de tehetség alapján első körbe jósolták?tenorx
Empty írta a draftkövetőben, hogy (ha jól értem) ha elviszik a drafton, holdoutolhat akár következő évig, és ha nem játszik, elindulhat a jövő évi drafton is, udfaként meg egyikre sem lesz lehetősége. Ha ez igaz, nincs az az idióta GM, aki ezt a két kockázatot együtt bevállalja.toam
Beki ezt írta:
"Updating a previous item, NFL spokesman Greg Aiello told SI's Robert Klemko LSU G/T La'El Collins would not be eligible to re-enter the 2016 draft if he goes undrafted on Saturday."