NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
...kicsit olyan ez most, mikor valaki megérkezik egy házibuliba üres kézzel, majd miután megevett-megivott mindent, akkor elkezdi pocskondiázni a házigazdát, hogy eleve szar piát vett, meg különben is milyen gáz ez az egész lakás... és felháborodva köszönet köszönés nélkül lelép...ozibozi
Elég rossz hasonlat.
Fejlődni az építő jellegű kritikából lehet leginkább véleményem szerint, és én személy szerint sokkal jobban tisztelem azt az embert, aki megmondja a frankót, és nem csak némán bólogat.

Egy ideje már a barátaimat is eszerint válogatom meg. Nekem nincsen szükségem arra, hogy ha hülyeséget csinálok, akkor valami báb mellettem helyeseljen, nekem arra van szükségem, hogy az illető felrázzon, és rávilágítson arra, hogy ha rossz úton járok.

De persze kinek mi. Én nem ítélem el azt, aki más értékrend szerint éli az életét, de attól még el fogom mondani a véleményem. Ami egy építő jellegű kritika volt, aminek pontosan az volt a célja, hogy a következő "házibuli" jobb legyen, és több embert vonzzon a helyszínre, vagy akár a gép elé.

több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Adirotor
Azért két kérdés adja magát:
- Miért nem csinálsz draft showt?
- Miért nem nézed a külföldi szakikat ha csak az tetszik? (megvan mit szeretnél, másoktól nem fogod ugyan azt kapni)

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Előre jelezném, hogy az alábbi post a saját véleményemet, nem egy szerkesztőségi álláspontot tükröz. Ennek megfelelően megkérném a Tisztelt Olvasót, hogy fogadja el a benne megjelenő szubjektivitást.

Nem szerettem volna hozzászólni a dologhoz, de van egy olyan érzésem, hogy folytatódik ez a diskurzus olyan régóta, hogy ha nem reagálok rá akk azt lehet rólam gondolni, hogy homokba dugom a fejem.
Először is tényleg számos kritika hangzott el (változó hangnemben), amire lehet azt mondani, hogy ez egy jogos igény egyesek nézőpontjából. Ami bánt, hogy sokan elfelejtik az ízlésekről és pofonokról szóló közmondást.
Mindenesetre támadt egy olyan ötletem, hogy a következő Super Bowl után lesz egy topik az elkövetkezendő draftközvetítéssel kapcsolatos javaslatoknak. Reményeim szerint így jobban megismerkedhetnek a (pl. technikai vagy pénzügyi) korlátokkal, amikkel küzdünk, illetve több szem többet lát alapon hátha vannak olyan ötletek a felhasználóktól (Tőletek), amikre mi nem gondoltunk és megvalósítható feature.
Amint itt is látszik, az ízlések és pofonok megjelentek pl. a hangulattal, hangnemmel kapcsolatban. Nem tudom nekem szólt-e a kritika ezzel kapcsolatosan, de magamra vettem 😊. Én pl. egy ideje törekszem arra, hogy a mindennapi életben is csökkentsem a káromkodásaimat, de a kamera előtt, élő adásban sajnos számomra van annyi más dolog, amire figyelnem kell, hogy ezt tudatosan kontrollálni egyszerűen nincs kapacitásom. Sajnálom, talán ha több rutinom lesz ez is menni fog. Persze a mostani draft nekem egyébként is kicsit nehezebb volt, úgy érzem, hogy az elmúlt években volt(ak) olyan class(ok), ami(ke)t mélyrehatóbban ismertem a mostaninál.
Elő szokott fordulni velem, hogy nem találom a mondat végét, bár ezen a téren talán fejlődtem (mondjuk lehet, hogy visszafelé 😀) én úgy érzem. Írjátok le nyugodtan, hogy mi az ábra. Magamfajta introvertált személyiségnél megesik, hogy gondot jelent, hogy kifejezze önmagát. 😊
Szóba került az angol vs. magyar szakkifejezések közti párharc. Nekem személy szerint egyébként is herótom van a kényszerített magyarítástól, vannak olyan kifejezések, amik egyszerűen szerintem rosszul hangzanak magyarul. Nem egy olyan magyar kifejezést ismerünk, aminek a tartalma angolra fordítással elveszik, illetve ugyanez van fordítva is. Írásban mindenesetre törekszek használni a magyar szakszavakat, de szvsz nyilvánvaló különbség van egy megírt cikk (amit szokásom átolvasni még mielőtt kikerül) és az élőben, spontán kimondott szó között.
Így is elég hosszú lett ez a poszt, biztos van olyan téma, amit nem érintettem, ha vkinek hiányérzete maradt a hsz kapcsán jelezze.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem igazán reális, hogy az amerikai viszonyokhoz hasonlítod a műsort, egyrészt a két adás költségvetése miatt sem, másrészt a kinti szakértők ezen nőttek fel, ebben és ebből élnek.

Lehet itt hipszterkedni, hogy nem elég szakmai, meg túl mainstream , nem elég professzionális a technika, de fene a csöves-punk ízlésemet, nekem tetszett!Giowa
Nekem semmi bajom nem volt a technikával. Amerikában is vannak emberek akik a soccerről tudnak annyit mint az európaiak. Ez nem kifogás.
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ez nem egy meccs volt, hanem a draft, ahol tényleg mindenki győztesnek, szakértőnek érezheti magát.
baggio
De attól még nem lesz az.
A kinti profi közvetítésben meg a nézettség a fő cél, nem a vita generálása, így ott nincs is pick, amit valaki ne magyarázna meg, hogy milyen jó volt, baggio

Tehát senkinek nem kell semmit magyarázni, majd a néző rájön magától.
és éppen ezért különösen figyelnek rá, hogy az önérzetes Lions, Skins, Jaguars, stb. fanokat ne sértsék meg. baggio
Ezek szerint a Lions fanokat meg kell sérteni, ami egyébként tökéletesen sikerült is. | 1/28 |
Lehet persze biztonsági játékot is játszani, de nálunk nem ez a cél, és nem is azért csináljuk, hogy mindenkinek (főleg a potenciális hirdetőknek) megfeleljünk.baggio
Senki nem beszélt biztonságról, csak arról, hogy érvelni is kéne, ha már nagy szakértők vagyunk.
Ám örömteli a tudat, hogy mindig lesz, aki sokkal-sokkal többet tud nálunk, és felhívja az óvatlan emberek figyelmét az elképesztően sok felkészületlen mellébeszélésre, nem a saját egójának fényezésének céljából, hanem pusztán jóindulatból.baggio
Jóindulatot sem említettem. Jövőre ahogy ígértem, fogok annyit tudni mint Höri.
Csak én nem nevezem magam szakértőnek.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 411
...kicsit olyan ez most, mikor valaki megérkezik egy házibuliba üres kézzel, majd miután megevett-megivott mindent, akkor elkezdi pocskondiázni a házigazdát, hogy eleve szar piát vett, meg különben is milyen gáz ez az egész lakás... és felháborodva köszönet köszönés nélkül lelép...
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Adirotor
Nem igazán reális, hogy az amerikai viszonyokhoz hasonlítod a műsort, egyrészt a két adás költségvetése miatt sem, másrészt a kinti szakértők ezen nőttek fel, ebben és ebből élnek.

Lehet itt hipszterkedni, hogy nem elég szakmai, meg túl mainstream , nem elég professzionális a technika, de fene a csöves-punk ízlésemet, nekem tetszett!

több mint 8 éve
rkstzz Baltimore Ravens 296 — justinblackmonpohara
Fasza volt ez, tudjátok ki nézne végig egy 4órás adást full hivatalosban? A f*szom, az. Elnézést. 😊
több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy azóta már többször újra belenéztem/hallgattam a közvetítést. 😀Vrijbloed
Ez mondjuk nem csoda, hiszen a rangodból látni, hogy te már a következőre készülsz! Nagyon helyes.Höri
😀 Jó meglátás.

Arra is. 😀
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
baggio
Ja és lehet nekem van magasan a mérce, mert én egy sport tv-s (soccer) félidei/meccsvégi "értékelést" sem vagyok hajlandó végighallgatni, mert iszonyat ideges leszek attól, hogy:
Szakkommentátor: "és akkor most itt lehet látni, hogy a ronáldó megcsinálja a cselt és gól"
EZ NEM ÉRTÉKELÉS! , megnézel egy amerikai vagy brit közvetítést. Elmagyarázzák a taktikát, a döntéshelyzetet, a miérteket. Nem csak elmondják, hogy mi történik a pályán arra ott a kommentátor.Adirotor
Ez nem egy meccs volt, hanem a draft, ahol tényleg mindenki győztesnek, szakértőnek érezheti magát. A kinti profi közvetítésben meg a nézettség a fő cél, nem a vita generálása, így ott nincs is pick, amit valaki ne magyarázna meg, hogy milyen jó volt, és éppen ezért különösen figyelnek rá, hogy az önérzetes Lions, Skins, Jaguars, stb. fanokat ne sértsék meg. Lehet persze biztonsági játékot is játszani, de nálunk nem ez a cél, és nem is azért csináljuk, hogy mindenkinek (főleg a potenciális hirdetőknek) megfeleljünk. Ám örömteli a tudat, hogy mindig lesz, aki sokkal-sokkal többet tud nálunk, és felhívja az óvatlan emberek figyelmét az elképesztően sok felkészületlen mellébeszélésre, nem a saját egójának fényezésének céljából, hanem pusztán jóindulatból.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy azóta már többször újra belenéztem/hallgattam a közvetítést. 😀Vrijbloed
Ez mondjuk nem csoda, hiszen a rangodból látni, hogy te már a következőre készülsz! Nagyon helyes.

több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy azóta már többször újra belenéztem/hallgattam a közvetítést. 😀
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mutass akkor csak még három embert, aki ugyanezt képes lenne végigcsinálni.
baggio
Azért annyira nem kell messzire menni, kiállhattunk volna egy dream teammel, akikkel a podcastek is mindig gördülékenyek (Rajna, Gabó, Gabtsi, Empty, én) aztán lehetett volna super show, de kinek akarnánk menőzni? Nem fog az ESPN Hungary kinőni a földből, hogy beszippantson minket.

De ha tényleg erre van igény, akkor alkalmazkodunk, jövőre megcélozzuk a csillagokat. Eddig minden évben abba az irányba mentünk el, amit a közönség akart ( | utólag | ).

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Mutass akkor csak még három embert, aki ugyanezt képes lenne végigcsinálni.
baggio
ha 3-at nem is jövőre jelentkezem és esküszöm, ha van rá lehetőségem megmutatom, hogy mit gondolok a draft felkészült értékelésén
Adirotor
Fel vagy írva.
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
baggio
Ja és lehet nekem van magasan a mérce, mert én egy sport tv-s (soccer) félidei/meccsvégi "értékelést" sem vagyok hajlandó végighallgatni, mert iszonyat ideges leszek attól, hogy:
Szakkommentátor: "és akkor most itt lehet látni, hogy a ronáldó megcsinálja a cselt és gól"
EZ NEM ÉRTÉKELÉS! , megnézel egy amerikai vagy brit közvetítést. Elmagyarázzák a taktikát, a döntéshelyzetet, a miérteket. Nem csak elmondják, hogy mi történik a pályán arra ott a kommentátor.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Mert aki csütörtök éjjel még 4 órakor ott ül a gépe előtt a 21. picket várva, az pontosan tudni fogja, hogy ki az a Kevin Johnson, és miben más mint Trae Waynes. Ha mást nem, az ismertetőt elolvasta.Höri
Ez pontosan így van, de szerintem ezt a réteget nem tudtátok most kiszolgálni; hanem a kevésbé 'hozzáértő' rétegnek adtatok műsort, nem gondolom hogy ezzel bármiféle probléma lenne, csak a helyén kell kezelni a dolgot. Nekem az a benyomásom, és lehet tévedek, hogy a hozzászólok azt szerették volna, hogy inkább a bowl.hu törzsközönségnek szólt volna az adás, az meg nem a dehülyékvagytokhihihihihogytomlinsonthúztátok. (Ez csak egy felemlegetett példa, amelyet mástól olvastam.)
Legalábbis amikor belenéztem úgy 5 percnyit, akkor leszűrtem, hogy ez most nem nekem szól.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igornak megírtam, ide is leírom, kommunikáció.
Az a nyitja az egésznek. Egyáltalán nem muszáj négy embernek beszélnie. Csak alapból fel kell készülni, és adás előtt össze kell ülni, hogy ki mit tud, kinek mi az erőssége, stb, és az alapján simán lehet tervezni. Ha XY csak az első körös prospectekkel van tisztában, és odanyomjátok a mikrofont Eli Haroldnál, mert a másik három bent lévő már beszélt, akkor beüt a kaka. És még jól ki is csesztek szerencsétlennel.

Mondjuk én még mindig úgy gondolom, hogy ha valaki azt mondja, hogy elmegy egy ilyen műsorba, akkor készüljön fel. A szakkommentátoroknak sem adnak oda egy teljes füzetet a csapatokról, játékosokról, stb. Megoldják egymaguk, internet, újság, és ennyi. Persze ez megint olyan, hogy ha valaki nem veszi a fáradtságot a dologra, az ő dolga, csak igazából ha tényleg beüt a kaki majd, akkor jól leégeti magát, és egy szava sem lehet, így járt.

Mondom, ti feszengtek. Azt hiszitek, nincsen középút a merev, papíron profi közvetítés és a teljesen jó hangulatú, laza, buliból összedobott podcast között. De van.

Előttem említették a felkészületlen mellébeszélést. Elképesztően sok volt, ezzel egyetértek. De ugye ez sok esetben abból jön, amit elsőként írtam, hogy megkérdezzük arról a szakit, akiről egyébként semmit sem tud. Akkor persze, mellébeszélés következik.

Olyan meg nincs, hogy nem volt ennyi hozzáértő, emiatt lett ez így. 😊 Van annyi hozzáértő, csak keresni kell, és erre egyébként Igor nagyon jól rávilágított, nagy a széthúzás az egész közegben.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még egy alapvető nehezítő elem van, mégpedig, hogy teljesen más műsort "kéne" csinálni annak, aki megnéz élőben minket, illetve annak, aki csak másnap rányom a youtube-ra, mert annyira azért nem elvakult, hogy virrasszon. Ez a mostani ünnepnap se sok mindent befolyásolt.

Mert aki csütörtök éjjel még 4 órakor ott ül a gépe előtt a 21. picket várva, az pontosan tudni fogja, hogy ki az a Kevin Johnson, és miben más mint Trae Waynes. Ha mást nem, az ismertetőt elolvasta.

Viszont akinek másnap eszébe jut délben, hogy hopp, éjjel NFL draft volt, nézzük a Bowl.hu-n mi van, annak Jameis Winston szituációs INT-problémái is lehet újdonságot jelentenek.

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Srácok, szerintem jó volt a draft közvetítés. Azt kaptam amit vártam.
Így legyen jó sokáig. Köszi

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Mi is mutatta a felkészületlen mellébeszélést?
baggio
Höri végigbeszélte az egészet ha lenne belőle 4 akkor egy szavam nem lenne.
most csak igy belenéztem 17 perc körül: "öööm én inkább Williamst húznám ööömm rá kezdeném el építeni öhm a csapatot " INDOKLÁS???? ezen kívül mindenkit Höri húzott ki a mellébeszélésből és a közhelyszótárból
ha nagyon szeretnéd akkor végignézem az egészet és az összes példát kiszedem neked
Mutass akkor csak még három embert, aki ugyanezt képes lenne végigcsinálni.
baggio
ha 3-at nem is jövőre jelentkezem és esküszöm, ha van rá lehetőségem megmutatom, hogy mit gondolok a draft felkészült értékelésén
Ez meg teljesen értelmezhetetlen, eleve az első két napot adtuk csak le, de az feltűnt, hogy nemcsak a mi adásunk volt élő, hanem maga a draft is, amit követtünk?baggio
Link kint volt , őszintén nem kattintottam rá azt hittem arról is adtok. Sorry. My bad.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
nekem annyi észrevételem lenne, hogy szerintem ez a négyen vitatják meg a picket/needet/csapatot, sokkal jobb mint amikor ketten teszitek ezt (volt erre vonatkozó kritika)
így több esély van különböző nézőpont megvitatására, több ideje lenne a válaszadóknak összeszedni a gondolataikat stb

talán podcasthez is lehetne szélesíteni a kört, ha már ennyire nehéz összeszedni egyszerre 3-4 embert hetente, így év közben legalább belerázódnának azok akik kevesebbet vagy egyáltalán nincsenek hozzászokva ehhez az élőbeszédes vélemény nyilvánításhoz, aztán hogy a kamera előtt ki izeg-mozog vagy néha kitekint, számomra annyira huszadrangú, szerintem pont az ilyen amatőr műsorgyártásba simán belefér

első nap a hanggal tényleg volt gond, ez a mikrofon adogatás tényleg nem volt szerencsés (most már ezt is tudjátok), de a második napon szerintem remekül meg lett oldva ez a probléma így nem is volt semmilyen hanghiba



Lehet az sem lenne hülyeség, ha ilyen kis közvélemény kutatást csinálnátok, igény felmérés céljából(pár kérdéssel), bár nem tudom, hogy a podcastet hallgató kb 500-1000 emberből mennyi nézte a draft műsort (első napos link 2000 megtekintésnél jár, második nap 8000-nél), de ha körülbelül a podcast hallgatókra lövitek be a nézettséget, akkor az itteni olvasók/fórumozók véleménye már adhat egy kiindulási alapot, mert most csak viszonylag 2 ellentétes vélemény van, aztán max a like-okból lehet következtetni(de az sem adja ki a nézők 2-4%-át)


Biztos én vagyok kishitű vagy az igényeim nem elég magasak, de én nem látom, hogy ennek bármikor lenne helye egy sportadón (bár a TrollFoci TV-t sem tudom mit keres ott, de az mégis a világ legismertebb, nálunk tradicionális sporthoz valamilyen szinten köthető), így nekem teljesen megfelel a mostani formátum, persze kicsit a technikában és összeszedettségben(több prospect után nézni, beszédkészség persze tisztelet a kivételnek) mindig lehet fejlődni, de nem éreztem ezt olyan tragikusnak, hogy forradalmi újításokat kellene alkalmazni


én azt kaptam amit vártam és köszönöm az ismertetőket meg a műsort is
(jövőre remélem haladtok a korral és LS ismertetők is lesznek 😛 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Úgy összességében az egész 2 nap nagy élmény volt nekem😊 Jó volt összefutni azokkal akikkel korábban már találkoztam személyesen + megismerni a számomra új arcokat is. Egy ilyen esemény mindig nagy móka és ha nem jut SB-ba a csapatod, akkor szvsz a draft az egyik legizgalmasabb rész a szezonban. Ahogyan néztem/hallgattam nekem egyaránt volt szórakoztató + több új információval is gazdagodtam. Szóval amellett, hogy belemennék a vitába szerintem jó ez az irányvonal és én a vulgaritást sem éreztem soknak. Így, hogy ott voltam láttam mennyi munka és lelkesedés van a műsorban, szóval le a kalappal de tényleg. Kicsit meglepődtem, hogy bezavartak a kamera elé 1/9-nél (izgultam is rendesen), de utána nem volt tiltakozás ellenem a 2. napon, szóval mentem akkor is😀 Szerencsére a pickjeink sem voltak rosszak, Collins és Odighizuwa választásánál nagyon örültem, de Flowers-t is vártam Scherff "távozása" után. Próbáltam beszélni needről és újoncokról is, remélem mindkettő sikerrel összejött😊 Ahogyan a meccsnézéseket sem hagyom ki, úgy ezentúl minden évben próbálok majd ott lenni draftnézésen is és remélem egyre többen elkezdik követni ezt az eseményt is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Ez a másik. Nem kell 10+ ember ehhez. 4 bőven elég lenne, csak azok értsenek hozzá, készüljenek fel. Olyan emberek akik végig követték az eseményeket. Nem csak beugrunk hogy meglegyen a létszám.
Célszerű lehet csak az első 2 napot leadni. Fele annyi prospectből kell készülni, a hátsókörös pickek nem is olyan relevánsak, hogy ezt feltétlen le kelljen adni. Máris idő spórolás.Adirotor
Arra kint, Amerikában nem találsz embert, aki mind a 32 csapat minden hiányposztjával képben van, ismeri a draftra kijövő játékosokat töviről hegyire, egyszerűen ez lehetetlen. Az lenne megoldható, hogy mondjuk a divízió csapatait ismerjük jobban, csak ugye akkor mehetne az állandó helycsere, ha jön egy trade az borít mindent, kivitelezhetetlen. Ugye mi végigtoljuk az első két napot, ami cirka 10 órát jelent. Kint mennyit van egy szaki a képen? Jön egy pick, elmondják, hogy big, strong, very athletic guy, reklám, jön a következő pick, bejátszások, stb...
Nálunk sajna ez sem megoldható. Én cirka az első második körös prospecteket ismertem úgy amennyire, közülük kb. a feléről nem láttam felvételt sem soha sajna, így a leírásokra hagyatkoztam. Az NFC South csapatait ismerem úgy, hogy ott talán nem tudnak megfogni, illetve liga szinten még van néhány csapat, amivel jobban képben vagyok. Aki azt mondja, mind a 32 csapatot ismeri, az hazudik, vagy festi magát.
És ugye itt ismét képbe jön az idő faktor, ha nincs időd, akkor egyszerűen ennél több infót nem tudsz begyűjteni.
Persze igyekszünk, most is ki lett nyomtatva egy rakat papír infóval, de ez kezelhetetlen adás közben szünet nélkül. Most az jutott eszembe, hogy jövőre lehetne tableteket osztani a benn levőknek, és abból utánanézni az épp draftoló csapatok hiányposztjainak, a még benn lévő prospecteknek, az talán nem olyan vészes, mint a papírok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Bekapcsoljuk és megy a hülyülés és a felkészületlen mellébeszélés.
Ilyen programmal nem is lesz népszerűbb a draft itthon.Adirotor
Ezt kérlek pontosítsd, hogy mi is mutatta a felkészületlen mellébeszélést. Emellett továbbra is várom Sobriéktól hogy megnevezze, ki és mikor mondta bárkire is, hogy "ki ez a fasz?"

Ez a másik. Nem kell 10+ ember ehhez. 4 bőven elég lenne, csak azok értsenek hozzá, készüljenek fel. Olyan emberek akik végig követték az eseményeket. Nem csak beugrunk hogy meglegyen a létszám.Adirotor
Höritől így is emberfeletti, hogy hajnalban képes 5 órát egyhuzamban végigdumálni, ráadásul két nap egymás után, ingyen és bérmentve. Mutass akkor csak még három embert, aki ugyanezt képes lenne végigcsinálni.

Célszerű lehet csak az első 2 napot leadni. Fele annyi prospectből kell készülni, a hátsókörös pickek nem is olyan relevánsak, hogy ezt feltétlen le kelljen adni. Máris idő spórolás..Adirotor
Ez meg teljesen értelmezhetetlen, eleve az első két napot adtuk csak le, de az feltűnt, hogy nemcsak a mi adásunk volt élő, hanem maga a draft is, amit követtünk?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még annyit elmondok háttérinfóként, hogy a kitett ~120 prospect ismertető 95%-át Empty és én írtuk meg, szóval annyira mélyen a második nap már nem akartam ragozni, hogy melyik játékosról ki mit gondol, mert simán benne volt, hogy beleszaladunk egy "fogalmam nincs ő milyen" megszólalásba, ami azért nem lett volna elegáns 😊

De mondom megint, 2 éve az volt a fő reakció, hogy túl hivatalos lett, akkor elmentünk tavaly Fucuhoz, utána az volt a kritika, hogy rohadt halk volt (amit elhiszek), most jó volt a hang, de nem volt elég hivatalos, szóval kezdjük újra a három éves ciklusunkat 😊