NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem lehetetlen olyan műsort készíteni, ami mindenkinek megfelel, inkább azt kell megcélozni, hogy a többség óhaját megvalósítsuk.

Ehhez viszont óhatatlanul szükség van minél több visszajelzésre, legyen az negatív, vagy pozitív. És lehetőleg kifejtős válaszra, miszerint azért volt jó, mert... és azért volt rossze, mert.... 😊gabokocka
Szerintem azért sok építő jellegű kritikát kaptatok, és legtöbb esetben meg is lett indokolva, kinek mi szúrta a szemét. Te elfogadod, sokan elfogadják, nektek respect, de szemmel láthatóan nem mindenki tudja elfogadni a kritikát. És ez jelen esetben visszatérő téma, az elmúlt évekből temérdek példát lehetne mondani ilyenre. Állandó vitát szül, sok-sok ideje.

Így viszont akkor nehéz, mert falba fogunk ütközni.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Sztem lehetetlen olyan műsort készíteni, ami mindenkinek megfelel, inkább azt kell megcélozni, hogy a többség óhaját megvalósítsuk.

Ehhez viszont óhatatlanul szükség van minél több visszajelzésre, legyen az negatív, vagy pozitív. És lehetőleg kifejtős válaszra, miszerint azért volt jó, mert... és azért volt rossze, mert.... 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Segítek:  youtu.be/B5K9BCPo7nc?t=2h56m44smustaine
Tehát ebből kellene azt leszűrnöm, hogy a Lions reachelt egy debilt, akin szétröhögi magát a négy szaki?

Idén láttam a 3. draftműsort, viszont most először követem fórumon az utóéletét. Az elmúlt háromból melyik volt, ami konszenzusosan "megfelelt"?Giowa
Ilyen nem volt és nem is lesz soha, na nem mintha baj lenne 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Idén láttam a 3. draftműsort, viszont most először követem fórumon az utóéletét. Az elmúlt háromból melyik volt, ami konszenzusosan "megfelelt"?

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Segítek:

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha neked ez jött le akkor komolyan sajnálom. kurvara nem az történt amit te belelatsz, és most nem a srácokat védem.
el lett mondva h nem reach mert első kör végén okés az og pick, tomlinson jó og, need is az og. a röhögés Höri poénjain ment.
de sajnálom. ez a lions csak a rosszat kapja mindig mindenhol 😕
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát valóban a fulladozó röhögés közben sikerült mondani pár szót. Hidd el, hogy nekem nem kell bemutatni a játékos,t, rengeteget olvastam róla, mert a legfőbb célpontom volt GM játékban is.
Ellenben egy olyannak aki kevésbé NFL követő annak annyi jött le kb, hogy a Lions reach-elt egy debilt akin szétröhögi magát a négy szaki.
De ha ez Neked ok így akkor rendben.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
visszanéztem a tomlinsonis reakciót. hát bazzani komolyan nem értem mire vagy kiakadva. kaptál normális elemzét, értékelést, el lett mondva h jó pick, h walford klón, kellett az og, és a pick előtt is volt elemzés (meg 1-2poén volt, nabumm). mi kéne még?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Amit kihangsúlyoznék:
2015-ben nulla forintból is lehet jobbat csinálni, és itt nem a szakmaiságra gondolok, hanem a képre, hangra, technikára, hozzáállásra, felkészülésre, "nemtudom"ozásra, stb.Sobri Jóska
Biztos, hogy lehet, papíron legalábbis, de kérnék valami kézzel fogható példát is, nem videóbloggal összevetve, hanem egy youtube-on megvalósított élő adást lekövető élő adásra. Mert amit én eddig találtam (csak draftosat kerestem bevallom), azokra nyugodtan mondhatom, hogy minden téren rosszabb minőség volt, mint a miénk.

Aki pedig nulla forintból tud technikai eszközöket beszerezni, az végképp ne legyen rest jelezni, viccen kívülbaggio
Érdemes a twitch-en nézelődni, ott van kismillió példa.Sobri Jóska
Twitch-en tudtommal csak játékokat lehet közvetíteni, főleg úgy, hogy te magad játszol, ennek mi köze a drafthoz? Ha pl. az nfl network stream alá tennénk be magunkat a jobb alsó sarokba greenboxos megoldással, a youtube seperc alatt lelőné az adást.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Amit kihangsúlyoznék:
2015-ben nulla forintból is lehet jobbat csinálni, és itt nem a szakmaiságra gondolok, hanem a képre, hangra, technikára, hozzáállásra, felkészülésre, "nemtudom"ozásra, stb.Sobri Jóska
Biztos, hogy lehet, papíron legalábbis, de kérnék valami kézzel fogható példát is, nem videóbloggal összevetve, hanem egy youtube-on megvalósított élő adást lekövető élő adásra. Mert amit én eddig találtam (csak draftosat kerestem bevallom), azokra nyugodtan mondhatom, hogy minden téren rosszabb minőség volt, mint a miénk.

Aki pedig nulla forintból tud technikai eszközöket beszerezni, az végképp ne legyen rest jelezni, viccen kívülbaggio
Érdemes a twitch-en nézelődni, ott van kismillió példa.

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Amit kihangsúlyoznék:
2015-ben nulla forintból is lehet jobbat csinálni, és itt nem a szakmaiságra gondolok, hanem a képre, hangra, technikára, hozzáállásra, felkészülésre, "nemtudom"ozásra, stb.Sobri Jóska
Biztos, hogy lehet, papíron legalábbis, de kérnék valami kézzel fogható példát is, nem videóbloggal összevetve, hanem egy youtube-on megvalósított élő adást lekövető élő adásra. Mert amit én eddig találtam (csak draftosat kerestem bevallom), azokra nyugodtan mondhatom, hogy minden téren rosszabb minőség volt, mint a miénk.

Aki pedig nulla forintból tud technikai eszközöket beszerezni, az végképp ne legyen rest jelezni, viccen kívülbaggio
Nekem az az ötlet tetszik, amit empty írt, hogy csináltok egy topicot az elképzelésekkel, illetve hogy van-e aki tud segíteni a megvalósításban.
Ha lesz valami én is szívesen jelentkezek majd 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Amit kihangsúlyoznék:
2015-ben nulla forintból is lehet jobbat csinálni, és itt nem a szakmaiságra gondolok, hanem a képre, hangra, technikára, hozzáállásra, felkészülésre, "nemtudom"ozásra, stb.Sobri Jóska
Biztos, hogy lehet, papíron legalábbis, de kérnék valami kézzel fogható példát is, nem videóbloggal összevetve, hanem egy youtube-on megvalósított élő adást lekövető élő adásra. Mert amit én eddig találtam (csak draftosat kerestem bevallom), azokra nyugodtan mondhatom, hogy minden téren rosszabb minőség volt, mint a miénk.

Aki pedig nulla forintból tud technikai eszközöket beszerezni, az végképp ne legyen rest jelezni, viccen kívül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Csak a "Képminőség, kompozíció, hang, egyszerrebeszélés, ökörködés, magatok komolyanvétele" témakörökből az első nap az utolsó kettő múlt rajtunk, a második nap pedig még az "egyszerrebeszélés", de az bárhonnan is nézem, nem lehetett problémás (ahogy a hang sem).

Utóbbi kettő pedig szubjektív, két éve azon ment a vita, hogy túlságosan megfeszültek voltunk, mindenki kénye-kedvére nem lehet tenni, maximum majd úgy, amit Igor felvetett, hogy két adást csinálunk egyszerre, egy hivatalosabb és egy ehhez hasonló produkciót.

De ha valaki pl. hd-képet vár el, mikor jelen esetben is örültünk, hogy 480p-nél, az encodernél csak a legalapvetőbb dolgokat belőve legalább a MEGFELELŐ tartományba felkúszott az adatfolyam minősége, végig azon izgulva, hogy csak ne szakadjon meg a net, azzal nem lehet mit kezdeni. Ezt összevetheted akár egy előre rögzített videoblog bejegyzéssel is, lelked rajta.baggio
Én elmondtam amit láttam, nem felelősöket kerestem. De még csak nem is magyarázatot. 😉

Amit kihangsúlyoznék:
2015-ben nulla forintból is lehet jobbat csinálni, és itt nem a szakmaiságra gondolok, hanem a képre, hangra, technikára, hozzáállásra, felkészülésre, "nemtudom"ozásra, stb.
Ahogy te is kritikusan ítéled meg Sanyit vagy Gyulát a Sporttv-ben, úgy titeket is lehet kritikával illetni, és ugyanazon okból kifolyólag: vállaltátok a szereplést.
Én elfogadom, hogy valakinek ez a tökély, valakinek ergya, nekem meg leírtam, hogy mi, és miért úgy látom.

Az Igor féle kéthelyszínes, egy hivatalosabb, összeszedettebb, informatívabb, és egy ökörködős, szíhókszsapizós, fetrengveröhögős ide-oda kapcsolgatós metodika telitalálat lenne.
Nekem legalábbis nagyon tetszik, beszélünk még addig erről, rajtam nem fog múlni. 😉

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Nem lehet elég korán kezdeni...

A Rotoworldös Josh Norris már elő is állt egy 2015-ös mockkal:
 www.rotoworld.com/articles/cfb/47165/344/norris-2015-mock-draft-511vassadi
Ez nem is lett rossz.Schleck
Nem is rossz bizony...viszont szörnyű belegondolni, hogy jövőre úgy tűnik Cook lesz a legjobb QB, legalábbis jelen állás szerint...uhh
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Csak a "Képminőség, kompozíció, hang, egyszerrebeszélés, ökörködés, magatok komolyanvétele" témakörökből az első nap az utolsó kettő múlt rajtunk, a második nap pedig még az "egyszerrebeszélés", de az bárhonnan is nézem, nem lehetett problémás (ahogy a hang sem).

Utóbbi kettő pedig szubjektív, két éve azon ment a vita, hogy túlságosan megfeszültek voltunk, mindenki kénye-kedvére nem lehet tenni, maximum majd úgy, amit Igor felvetett, hogy két adást csinálunk egyszerre, egy hivatalosabb és egy ehhez hasonló produkciót.

De ha valaki pl. hd-képet vár el, mikor jelen esetben is örültünk, hogy 480p-nél, az encodernél csak a legalapvetőbb dolgokat belőve legalább a MEGFELELŐ tartományba felkúszott az adatfolyam minősége, végig azon izgulva, hogy csak ne szakadjon meg a net, azzal nem lehet mit kezdeni. Ezt összevetheted akár egy előre rögzített videoblog bejegyzéssel is, lelked rajta.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
baggio,
Úgy látom, hogy egy kicsit mellreszívtad ezt az egészet, kissé személyesre veszel mindenféle ellenvéleményt, amihez én - ismersz - nem vagyok partner.
Nem tudom mi, vagy ki kúrta fel az agyadat, de szerintem nem találtad el a hangnemet alapvetően.
Én értem, hogy a mundér becsülete, meg tudom milyen óriási munkát tettél bele, de attól még hidd el, nem látja mindenki tökéletesnek azt, amit te belülről sokkal árnyaltabban látsz.
Alszotok rá párat, megbeszéljük privátim. Relax.Sobri Jóska
Az pl., hogy egy videobloggal vetsz össze egy élő streamet, ennél azt hittem jobban értesz a témához. Ahogy azt se tudod, mint írtam, hogy ki mennyi munkát rakott bele, nem kell úgy tenni, mintha tisztában lennél vele, meg hogy olyan mondatokat adsz mások szájába, ami idén el se hangzott, de még te vagy az önérzetes, okébaggio
Azzal vetem össze, amivel csak akarom.
Legfeljebb nem lesz olyan találó az összevetés, mintha mással vetném össze.
Jelen esetben az összevetés jogosságát az adta, hogy 1 kamera, 1 mikrofon, állókép tematikából mit lehet kihozni. Képminőség, kompozíció, hang, egyszerrebeszélés, ökörködés, magatok komolyanvétele témakörökben.
Valóban, nem tudom pontosan hány kilojoule munka került be per fő, de megelőlegeztem, hogy sok, és ezügyben nem is fogalmaztam meg kritikát, ebből indultam ki.
Semmilyen mondatot nem adok senki szájába, egy attitűdöt ragadok meg pár releváns példán, hasonlaton keresztül, és próbálom megfogalmazni amit gondolok úgy, hogy el is jusson ahova szánom.
És nem önérzetes vagyok, hanem elfogulatlan és konfliktuskerülő, ezúttal.
Mivel részemről ebben semmi személyes nincs, részedről se lehet.
Relax.

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem lehet elég korán kezdeni...

A Rotoworldös Josh Norris már elő is állt egy 2015-ös mockkal:
 www.rotoworld.com/articles/cfb/47165/344/norris-2015-mock-draft-511vassadi
Ez nem is lett rossz.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
baggio,
Úgy látom, hogy egy kicsit mellreszívtad ezt az egészet, kissé személyesre veszel mindenféle ellenvéleményt, amihez én - ismersz - nem vagyok partner.
Nem tudom mi, vagy ki kúrta fel az agyadat, de szerintem nem találtad el a hangnemet alapvetően.
Én értem, hogy a mundér becsülete, meg tudom milyen óriási munkát tettél bele, de attól még hidd el, nem látja mindenki tökéletesnek azt, amit te belülről sokkal árnyaltabban látsz.
Alszotok rá párat, megbeszéljük privátim. Relax.Sobri Jóska
Az pl., hogy egy videobloggal vetsz össze egy élő streamet, ennél azt hittem jobban értesz a témához. Ahogy azt se tudod, mint írtam, hogy ki mennyi munkát rakott bele, nem kell úgy tenni, mintha tisztában lennél vele, meg hogy olyan mondatokat adsz mások szájába, ami idén el se hangzott, de még te vagy az önérzetes, oké


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Jövő januárban meg írj rám, és ha valóban megcsinálod, akkor a többit biztosítom.Sobri Jóska
Megbeszéltük 😊
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
baggio,
Úgy látom, hogy egy kicsit mellreszívtad ezt az egészet, kissé személyesre veszel mindenféle ellenvéleményt, amihez én - ismersz - nem vagyok partner.
Nem tudom mi, vagy ki kúrta fel az agyadat, de szerintem nem találtad el a hangnemet alapvetően.
Én értem, hogy a mundér becsülete, meg tudom milyen óriási munkát tettél bele, de attól még hidd el, nem látja mindenki tökéletesnek azt, amit te belülről sokkal árnyaltabban látsz.
Alszotok rá párat, megbeszéljük privátim. Relax.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Egyébként ha neked ilyen marha sok időd meg pénzed van akkor miért nem csinálsz draftközvetítést?
Adirotor
Idő, meg pénz van dögivel, én a szakmai részhez nem értek. 😊Sobri Jóska
jojo 😀 akkor dobd ide a pénzt és egész évben tanulom a draft prospecteket, megnézem az NCAA meccseket és jövöre megcsinalom a közvetitést profin, káromkodásmentesen, értekelve, színvonalasan 😀Adirotor
Hajrá.
Jövő januárban meg írj rám, és ha valóban megcsinálod, akkor a többit biztosítom.

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
de mégse érdekelt annyira, hogy tiszteletedet tedd az endzonebanshawnka
nem igazán fordult meg a fejemben , és én most abba is hagytam a fikázást
mostantól azon vagyok, hogy segitsek nem pedig leosszak mindenkit
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Adirotor
Azért két kérdés adja magát:
- Miért nem csinálsz draft showt?
- Miért nem nézed a külföldi szakikat ha csak az tetszik? (megvan mit szeretnél, másoktól nem fogod ugyan azt kapni)Giowa
1. Az előbb ajánlottam fel , hogy szívesen fordítom az időmet arra, hogy a draft showhoz hozzá tudjak rakni.
2. Nézem őket. Csak én nem ragadok le az átlagosnál, ha lehet jobb legyen jobb.Adirotor
tényleg számítunk rád jövőre.

mondjuk idén is, de mégse érdekelt annyira, hogy tiszteletedet tedd az endzoneban. aki ott volt, azokat megpróbáltuk mind beültetni, tehát a lehetőség adott lett volna. budapesti vagy, ez sem lehetett akadály.

sőt, akár bármelyik podcastünkben is nagyon szívesen várjuk a hozzászólásaidat!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
...kicsit olyan ez most, mikor valaki megérkezik egy házibuliba üres kézzel, majd miután megevett-megivott mindent, akkor elkezdi pocskondiázni a házigazdát, hogy eleve szar piát vett, meg különben is milyen gáz ez az egész lakás... és felháborodva köszönet köszönés nélkül lelép...ozibozi
Elég rossz hasonlat.
Fejlődni az építő jellegű kritikából lehet leginkább véleményem szerint, és én személy szerint sokkal jobban tisztelem azt az embert, aki megmondja a frankót, és nem csak némán bólogat.

A barátaimat is eszerint válogatom meg. Nekem nincsen szükségem arra, hogy ha hülyeséget csinálok, akkor valami báb mellettem helyeseljen, nekem arra van szükségem, hogy az illető felrázzon, és rávilágítson arra, hogy ha rossz úton járok.

De persze kinek mi. Én nem ítélem el azt, aki más értékrend szerint éli az életét, de attól még el fogom mondani a véleményem. Ami egy építő jellegű kritika volt, aminek pontosan az volt a célja, hogy a következő "házibuli" jobb legyen, és több embert vonzzon a helyszínre, vagy akár a gép elé.Stez
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Oh my borderline


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Adirotor
Azért két kérdés adja magát:
- Miért nem csinálsz draft showt?
- Miért nem nézed a külföldi szakikat ha csak az tetszik? (megvan mit szeretnél, másoktól nem fogod ugyan azt kapni)Giowa
1. Az előbb ajánlottam fel , hogy szívesen fordítom az időmet arra, hogy a draft showhoz hozzá tudjak rakni.
2. Nézem őket. Csak én nem ragadok le az átlagosnál, ha lehet jobb legyen jobb.