NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Feltoltam még egy kérdéssort a tippjátékba, a 24-ből 24 pontot elérő(k)nek felajánlok egy amfocis könyvet 😊 (de ha nem lesz ilyen, a "sima" első helyezett is kap majd valamit)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.iktriad
Lions 😊Carmeloman
Pats, ott most hiány van a balhés játékosból. És megint mindenki istenítené BBt, hogy mekkora zseni. 😀
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.iktriad
Lions 😊Carmeloman
Rossz helyen jársz.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.iktriad
Lions 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.iktriad
Sok sikert Cincinnatiben!Höri
jó isten mentsem meg az ilyenektől. mondjuk nem értem a nagy hírverést, kb 3. napos kaliber.gabtsi
Nem biztos az. Pl. Bill Polianról nemrég derült ki, hogy kb annyira imádja, mint Höri vagy a Jags egyik remek elemzője/egykori játékosa Jeff Lageman(=nagyon).
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2 játékos lebukott a draft előtt fűvel, 79 pedig nem, pedig az is beszívva ment haza.
Az arányok a megúszás mellett vannak.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
itt már mindenki füvezik? lassan az lesz a baj ha valaki nem szív!!Nem értem, hogy képes valaki több millió dollárt(mert a csúszásával kb ennyit veszít majd) eldobni egy pár spangliért.kapitnono
Talán mert nem így gondolkodnak.
Hány ember elveszít többmillió forintot, több évtizedet az átgondolatlan gyerekvállalással? Rengeteg. De ott és akkor nem ilyen szemlélettel döntenek, amennyiben döntés ez egyáltalán.
Na egy átlag egyetemi focista se sző hosszabbtávú terveket, mint az aznap este, meg tán egy randi a jövőhéten.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ez gyönyörű, az "Ostobaságát legmeggyőzőbben prezentáló prospect" díj egyértelmű esélyese idén, pedig azért van épp elég induló. Kb. három nappal a draft előtt, hihetetlen.dankodavid
Lehet szólt neki valamelyik csapat hogy tutira kiválasztják ha csúszik pár kört 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Így akarja elérni, hogy a Colts az 5. körben elvihesse még.

több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Ez gyönyörű, az "Ostobaságát legmeggyőzőbben prezentáló prospect" díj egyértelmű esélyese idén, pedig azért van épp elég induló. Kb. három nappal a draft előtt, hihetetlen.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.iktriad
Sok sikert Cincinnatiben!Höri
jó isten mentsem meg az ilyenektől. mondjuk nem értem a nagy hírverést, kb 3. napos kaliber.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
itt már mindenki füvezik? lassan az lesz a baj ha valaki nem szív!!.kapitnono
Az első héten több játékos is 5-10 meccses eltiltást kap majd mert a véletlenszerű doppingvizsgálaton kiderül, hogy az előző 3 nap alatt nem használtak marihuanat...
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
itt már mindenki füvezik? lassan az lesz a baj ha valaki nem szív!!Nem értem, hogy képes valaki több millió dollárt(mert a csúszásával kb ennyit veszít majd) eldobni egy pár spangliért.


több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mi tuti nem visszük el. A karakterproblémás arcokat messziről fogjuk kerülni a Hardy eset után, jellemző, hogy Thomas Davis fogja bejelenteni az első körös pickünket, a WalterPayton dìj idei nyertese.
Max Gregoryt tudom elképzelni, de ő nem fog hozzánk lecsúszni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Utólag is lehet még módosítani a tippjátékos válaszokon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.iktriad
Sok sikert Cincinnatiben!Höri
3-4.kör? akkor brandon ghee díjat már be is söpörheti 😊
sztem 2.kör közepe lesz és panthers 😊braxa88
PR katasztrófa után? Kizárt

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.iktriad
Sok sikert Cincinnatiben!Höri
3-4.kör? akkor brandon ghee díjat már be is söpörheti 😊
sztem 2.kör közepe lesz és panthers 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.iktriad
Sok sikert Cincinnatiben!

több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Az idei draftra csak úgy lehetett jelentkezni, ha a bejáratnál leadtad az agyadat?atapapa
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az idei draftra csak úgy lehetett jelentkezni, ha a bejáratnál leadtad az agyadat?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking News: Shane Rayt letartoztatták marijuana birtoklásért (és forgalmi kihágásért)!
 espn.go.com/nfl/draft2015/story/_/id/12777400/shane-ray-former-missouri-tigers-linebacker-cited-marijuana-possession
Megvan a draft nagy csúszója! 😀 Szerintem a 3.-4. körben is elérhető lesz. Fogadok, kiveszik az ESPNes intról csütörtökre.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Egyszerűen annyira szimpatikus srácról van szó, hogy elképzelhetetlennek tartom azt, hogy csalódást keltsen az NFL-ben. Hulkeinstein
Ha arra gondolsz, hogy emberileg milyen, akkor adom. De az NFL csapatok ugye nem ezért választják ki elsősorban a játékosokat 😊samu09
Szerintem a sikerhez két dolog kell: természetes adottságok, és egy bizonyos hozzáállás. Mariota a legatletikusabb irányító az utóbbi években, mellette pedig a személyisége is olyan, hogy sosem fogja feladni. Persze lehet, hogy tévedek, de ha tényleg olyan ember, mint amilyennek mindenki írja, akkor kevés nála keményebben dolgozó ember lesz a ligában. Ebben az egyetemi szezonban mindenki a hozzáállása miatt éltette, egyszerűen nincs olyan ember a világon akivel ne lenne jóban.Hulkeinstein
velem pl nincs jóbanDexxter Tailor
Híívd le sörözni 😀Hulkeinstein
hívjon ő, aztán beszélhetünk 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egyszerűen annyira szimpatikus srácról van szó, hogy elképzelhetetlennek tartom azt, hogy csalódást keltsen az NFL-ben. Hulkeinstein
Ha arra gondolsz, hogy emberileg milyen, akkor adom. De az NFL csapatok ugye nem ezért választják ki elsősorban a játékosokat 😊samu09
Szerintem a sikerhez két dolog kell: természetes adottságok, és egy bizonyos hozzáállás. Mariota a legatletikusabb irányító az utóbbi években, mellette pedig a személyisége is olyan, hogy sosem fogja feladni. Persze lehet, hogy tévedek, de ha tényleg olyan ember, mint amilyennek mindenki írja, akkor kevés nála keményebben dolgozó ember lesz a ligában. Ebben az egyetemi szezonban mindenki a hozzáállása miatt éltette, egyszerűen nincs olyan ember a világon akivel ne lenne jóban.Hulkeinstein
velem pl nincs jóbanDexxter Tailor
Híívd le sörözni 😀
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egyszerűen annyira szimpatikus srácról van szó, hogy elképzelhetetlennek tartom azt, hogy csalódást keltsen az NFL-ben. Hulkeinstein
Ha arra gondolsz, hogy emberileg milyen, akkor adom. De az NFL csapatok ugye nem ezért választják ki elsősorban a játékosokat 😊samu09
Szerintem a sikerhez két dolog kell: természetes adottságok, és egy bizonyos hozzáállás. Mariota a legatletikusabb irányító az utóbbi években, mellette pedig a személyisége is olyan, hogy sosem fogja feladni. Persze lehet, hogy tévedek, de ha tényleg olyan ember, mint amilyennek mindenki írja, akkor kevés nála keményebben dolgozó ember lesz a ligában. Ebben az egyetemi szezonban mindenki a hozzáállása miatt éltette, egyszerűen nincs olyan ember a világon akivel ne lenne jóban.Hulkeinstein
velem pl nincs jóban


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egyszerűen annyira szimpatikus srácról van szó, hogy elképzelhetetlennek tartom azt, hogy csalódást keltsen az NFL-ben. Hulkeinstein
Ha arra gondolsz, hogy emberileg milyen, akkor adom. De az NFL csapatok ugye nem ezért választják ki elsősorban a játékosokat 😊samu09
Szerintem a sikerhez két dolog kell: természetes adottságok, és egy bizonyos hozzáállás. Mariota a legatletikusabb irányító az utóbbi években, mellette pedig a személyisége is olyan, hogy sosem fogja feladni. Persze lehet, hogy tévedek, de ha tényleg olyan ember, mint amilyennek mindenki írja, akkor kevés nála keményebben dolgozó ember lesz a ligában. Ebben az egyetemi szezonban mindenki a hozzáállása miatt éltette, egyszerűen nincs olyan ember a világon akivel ne lenne jóban.