NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
@LanceZierlein says on  sports790.com that Shane Ray will need surgery on foot, 5 months recovery. "Could drop out of first"

Egyre több hír kering arról, hogy Ray kés alá kell h feküdjön.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Bullshit szerintem mind, de ne legyen így

Right now, this feels like the Philip Rivers/Sam Bradford/Marcus Mariota Draft....Tons of chatter/speculation around these 3 QB's.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Felkerült ma Jamison Crowder (Duke WR), Max Garcia (Florida C) és Derron Smith (Fresno State S) ismertetője, így már 4 kört meg tudunk tölteni adatlaposokkal.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Bud Dupree EDGE, Kentucky:  insidehandoff.com/2015/04/22/coachs-view-bud-dupree/zolika26
Tegyük hozzá, hogy az a Jimmy Brumbaugh mondja Dupreeről, hogy ilyen játékossal még nem dolgozott, aki anno Chandler Jones pozíciós edzője is volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Bud Dupree EDGE, Kentucky:  insidehandoff.com/2015/04/22/coachs-view-bud-dupree/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Josh Norris 7 körös mock draftja megvan vkinek? Csak csapatokra lebontva találtam meg...jó lenne egyben látni a dolgot 😕Habi
nem készült olyan.
szerintem átfedések is vannak

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Josh Norris 7 körös mock draftja megvan vkinek? Csak csapatokra lebontva találtam meg...jó lenne egyben látni a dolgot 😕


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elkészült a FB eseménye a közvetítésünknek.
Aki jönni akar szemlélődni, esetleg cameozni, az még most jelöljön, mert várhatóan milliós érdeklődés lesz.
 www.facebook.com/events/1568634096740725/

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
maiak:

Kyle Emanuel, NDSU LB
Jeff Heuerman, Ohio State TE
Dres Anderson, Utah WR

utóbbi indokolatlanul részletes 😀 + Aki Gergely Robit embeddel, kapja a bant.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon Michael Bennett draft stockja emelkedett vagy csökkent azzal, hogy megnyuszifülezte Obamát? 😀😀
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ezt kifejezetten élveztem: Trae Waynes CB, Michigan State -  insidehandoff.com/2015/04/21/coachs-view-trae-waynes/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Contrary to reports, NCAA record-setting RB Jay Ajayi did NOT attend, nor was he asked to attend, the NFL Combine medical re-check.baggio
Bezony, most már hivatalosan is elérkeztünk ahhoz a fázishoz, amikor minden pletykát/híresztelést komoly kétkedéssel kell venni/olvasni. Ajayi kapcsán pl. beindultak a füstgépek rendesen.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Contrary to reports, NCAA record-setting RB Jay Ajayi did NOT attend, nor was he asked to attend, the NFL Combine medical re-check.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ajayi térdével állítólag komoly gondok vannak. Emiatt akár a 3.napig is csúszhat.Bazzani
1/32 😀

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ajayi térdével állítólag komoly gondok vannak. Emiatt akár a 3.napig is csúszhat.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Nem tudom mennyire megoldható, de ha lehet akkor a hangot előtte (pár nappal) mindenféleképpen ellenőrizzétek le, mert Ustream-en tavaly PC-ről mindent maxra húzva is elég halkan lehetett hallani a közvetítéstZERO_L
ilyen idén nem lesz, azt garantálom (eleve jobb technikával dolgozunk majd)

aki meg az nfl.com-on nézi majd a draftot, az magára vessen :p ha sokan eljönnek az endzone-ba, akkor nyugodtan kijelenthetem, a miénk jobb közvetítés lesz, mint az nfl networké 😊baggio
Rögzítitek a műsort, és utólag is meg lehet majd nézni?Zolika
A youtube remélhetőleg rögzíti majd nekünk 😊 csatornánkon a tavalyelőtti első kör is fenn van, választásonként
 www.youtube.com/user/bowlhu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Nem tudom mennyire megoldható, de ha lehet akkor a hangot előtte (pár nappal) mindenféleképpen ellenőrizzétek le, mert Ustream-en tavaly PC-ről mindent maxra húzva is elég halkan lehetett hallani a közvetítéstZERO_L
ilyen idén nem lesz, azt garantálom (eleve jobb technikával dolgozunk majd)

aki meg az nfl.com-on nézi majd a draftot, az magára vessen :p ha sokan eljönnek az endzone-ba, akkor nyugodtan kijelenthetem, a miénk jobb közvetítés lesz, mint az nfl networké 😊baggio
Rögzítitek a műsort, és utólag is meg lehet majd nézni?

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tegnap pihentünk, de ma jön három:

MyCole Pruitt, TE (Southern illinois)
BJ Finney, C (Kansas State)
Cody Prewitt, FS (Ole Miss)

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jay Ajayi RB, Boise State:  insidehandoff.com/2015/04/20/coachs-view-jay-ajayi/zolika26
Na az ő edzője ezek szerint nem volt valami bőbeszédű 😊

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Jay Ajayi RB, Boise State:  insidehandoff.com/2015/04/20/coachs-view-jay-ajayi/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.dailymotion.com/video/x2n6bf0_gruden-s-qb-camp-winston-mariota_sport?start=93


(ha már volt esetleg, akkor sorry).
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Idén is van TOP100 tippelde:  bowl.hu/forum/tippjatekok/draft_tippelde_2013


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Nem tudom mennyire megoldható, de ha lehet akkor a hangot előtte (pár nappal) mindenféleképpen ellenőrizzétek le, mert Ustream-en tavaly PC-ről mindent maxra húzva is elég halkan lehetett hallani a közvetítéstZERO_L
ilyen idén nem lesz, azt garantálom (eleve jobb technikával dolgozunk majd)

aki meg az nfl.com-on nézi majd a draftot, az magára vessen :p ha sokan eljönnek az endzone-ba, akkor nyugodtan kijelenthetem, a miénk jobb közvetítés lesz, mint az nfl networké 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Gondolom Höriék hangjára gondolt, hogy halk volt. Nekem fülesre kellett dugnom, mert hangfalon keresztül nem értettem semmit, de elég kellemetlen volt, mert néha bedobott reklámokat amik meg iszonyat hangosak voltak.tamasboldizsar
igazad van én értettem félre elnézést


több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Gondolom Höriék hangjára gondolt, hogy halk volt. Nekem fülesre kellett dugnom, mert hangfalon keresztül nem értettem semmit, de elég kellemetlen volt, mert néha bedobott reklámokat amik meg iszonyat hangosak voltak.