NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az is egy véglet, meg az is, hogy minden első körös instans pro bowler és így tovább. Engem csak az zavar nagyon, hogy a játékosokat (legyenek azok egyetemisták vagy már aktív profik) előszeretettel rangsoroló NFL szakírók a főedzőkről, asszisztensekről, front office-okról miért nem készítenek soha hasonló listákat?baggio
pont van egy egész friss GM rangsor  www.rotoworld.com/articles/nfl/53473/57/nfls-best-gms-2015Höri
Hú, ezen a rangsoron aztán rendesen vérre lehet menni egymással. 😀

(pölö Loomis tizedik a bountygate, a borzasztó cap helyzet, az öltözői problémák és most már több év eredménytelensége ellenére, miközben Colbert 23., aki összerakott egy 2 gyűrűt, 3SB-t megjárt csapatot, majd képes volt önmagát is korrigálni és szép fokozatosan kihozni a Steelerst a cap hellből és közben az NFL egyik legpotensebb offense-ét építeni? Hát nálam marhára nem. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Az is egy véglet, meg az is, hogy minden első körös instans pro bowler és így tovább. Engem csak az zavar nagyon, hogy a játékosokat (legyenek azok egyetemisták vagy már aktív profik) előszeretettel rangsoroló NFL szakírók a főedzőkről, asszisztensekről, front office-okról miért nem készítenek soha hasonló listákat?baggio
pont van egy egész friss GM rangsor  www.rotoworld.com/articles/nfl/53473/57/nfls-best-gms-2015Höri
Megkövetem magam, de az nfl.com-tól is várnék ilyet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az is egy véglet, meg az is, hogy minden első körös instans pro bowler és így tovább. Engem csak az zavar nagyon, hogy a játékosokat (legyenek azok egyetemisták vagy már aktív profik) előszeretettel rangsoroló NFL szakírók a főedzőkről, asszisztensekről, front office-okról miért nem készítenek soha hasonló listákat?baggio
pont van egy egész friss GM rangsor  www.rotoworld.com/articles/nfl/53473/57/nfls-best-gms-2015

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Az is egy véglet, meg az is, hogy minden első körös instans pro bowler és így tovább. Engem csak az zavar nagyon, hogy a játékosokat (legyenek azok egyetemisták vagy már aktív profik) előszeretettel rangsoroló NFL szakírók a főedzőkről, asszisztensekről, front office-okról miért nem készítenek soha hasonló listákat?baggio
mer abba esélyük sincs belepofázni, akkora mutyisutianap
Na ja, csak néhanapján nem csupán az a kérdés merülhetne fel, hogy kacsajátékok nélkül mire megy majd Mariota, hanem hogy a Gruden-világ életképes-e egyáltalán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Carl Davis DT, Iowa:  insidehandoff.com/2015/04/16/coachs-view-carl-davis/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Az is egy véglet, meg az is, hogy minden első körös instans pro bowler és így tovább. Engem csak az zavar nagyon, hogy a játékosokat (legyenek azok egyetemisták vagy már aktív profik) előszeretettel rangsoroló NFL szakírók a főedzőkről, asszisztensekről, front office-okról miért nem készítenek soha hasonló listákat?baggio
mer abba esélyük sincs belepofázni, akkora mutyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Az is egy véglet, meg az is, hogy minden első körös instans pro bowler és így tovább. Engem csak az zavar nagyon, hogy a játékosokat (legyenek azok egyetemisták vagy már aktív profik) előszeretettel rangsoroló NFL szakírók a főedzőkről, asszisztensekről, front office-okról miért nem készítenek soha hasonló listákat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kezdünk veszélyesen afelé evezni, hogy mindenki nyugodjon le a picsába, menjen el nyaralni és találkozunk szeptemberben, mert addig nincs értelme a fociról beszélgetni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante


Csak vélhetően más okból 😊 de az egyik képes volt RG3-vel is ultrakonzervatív lenni, a másik meg Johnny-ból a semminél is kevesebbet kihozni (függőség ide vagy oda), hogy most a tavaly is brillírozó Raiders qb edzőjével vágjanak bele az új projectbe, ezredszerre... brrrrbaggio
Függőség ide vagy oda? A 15. héten is alig vágta a playbookot. Azt is olyan szorgosan kellett volna forgatni, mint a sörösüvegeket. 😊 Nem véletlen, h. Pettine próbálta halogatni a bevetését amíg lehetett. A Manziel buktát nem varrnám az edzők nyakába.Joey Tribbiani
Az interjúk, személyes workoutok és hasonlók mire vannak, ha nem az ilyen esetek kiszűrésére? Ha pedig elfogadjuk, hogy Haslam az asztalra csapott, és Pettine-ék akarata ellenére draftolta őt, akkor meg mi indokolja, hogy a következő szerencsétlen jobb helyzetbe kerül?

Én értem, hogy egy szurkoló nem tud mást tenni, mint elhiszi, hogy a következő jobb lesz, mert ahogy füligjimmy is írta, a draft sem szól sok esetben másról, mint a remény újra és újra eladásáról (új mezek, wow!), de azért valahol csak illene már egy határt meghúzni... (a legjobb ilyen, amit mostanában láttam a 49ers topicban Crabtree faterjának a reakciója, mikor a Raiders DHB-t húzta be 😊 miközben Gruden azt ecsetelte szagértőként, hogy a JMR-nek végre lesz kinek dobálnia)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander


Csak vélhetően más okból 😊 de az egyik képes volt RG3-vel is ultrakonzervatív lenni, a másik meg Johnny-ból a semminél is kevesebbet kihozni (függőség ide vagy oda), hogy most a tavaly is brillírozó Raiders qb edzőjével vágjanak bele az új projectbe, ezredszerre... brrrrbaggio
Függőség ide vagy oda? A 15. héten is alig vágta a playbookot. Azt is olyan szorgosan kellett volna forgatni, mint a sörösüvegeket. 😊 Nem véletlen, h. Pettine próbálta halogatni a bevetését amíg lehetett. A Manziel buktát nem varrnám az edzők nyakába.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Kevés ironikusabb dolog van a draftok történetében annál, hogy a class legjobb irányítója vékony térdei miatt csúszik majdnem egy kört, míg az 1/1-es freak épp térde miatt pályára se kerül aztán. Tipikus túlgondolás, mondjuk a Tampánál se értem, hogy miért nem jelentik már most a Winston picket, minek "engedik" még el Chicago-ba, Tennessee-be, stb. workoutra.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
samu09
Höri
Manziellel se jártunk volna jobban.samu09
De Teddyvel valószínűleg igen! 😀

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Winstonnak lehet egy robertgriffines első szezonja, ami után kiismerik az ellenfelek és szenvedni fog,samu09
Valamit tisztázzunk azért!Höri
Én itt nem gondoltam semmilyen rendszerre, playbookra vagy ilyenekre, mivel még az az nfl-es edző sem tudja milyen játékot fog Winston elé rakni, aki éppen draftolni akarja. Szóval ezen kár vitatkozni.
Ha megnézzük, kb ugyanaz a helyzet mint '12-ben. Volt egy Luck-Griffin akik kiemelkedtek az akkori QB classból. Most van Winston-Mariota akik szintén kiemelkednek, és simán lehet hogy 1/1-1/2-re viszik el őket. Viszont a class erőssége csalóka. Mariota/Winston szerintem a '12-es Luckhoz képest 5. körösek. Semmivel nem látom jobbnak ezt a párost a tavalyi Manzielnél vagy Bridgewaternél. Sőt Luck óta egy emberről sem tudtam elképzelni mikor megláttam játszani, hogy na ő első napos kezdő lehet. Én ezt és az előzőt is megérzésből írtam.
Nyomhatunk itt akrámilyen elemzést, senki nem mondja meg hogy Mariota itt jól játszana, de ott nem. Tavaly ezer oldalt vitáztunk a Texans topicban, hogy Manziel-Clowney, Clowney-Manziel, a vége mindig az lett, hogy majd jövő ilyenkor meglátjuk. Most van jövő ilyenkor, és jól benyeltük a f@szt Clowney sérülésével, de láthatjuk hogy Manziellel se jártunk volna jobban.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
mikor a Skins-hez vagy a Browns-hoz írják Mariotát...baggio
hidd el engem issapka
Csak vélhetően más okból 😊 de az egyik képes volt RG3-vel is ultrakonzervatív lenni, a másik meg Johnny-ból a semminél is kevesebbet kihozni (függőség ide vagy oda), hogy most a tavaly is brillírozó Raiders qb edzőjével vágjanak bele az új projectbe, ezredszerre... brrrr


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 585 — sapka
mikor a Skins-hez vagy a Browns-hoz írják Mariotát...baggio
hidd el engem is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
A Copycat league-ben mondjuk nyilvánvalóan minden pocket qb szinte bárhova beilleszthető, nem találsz egyik edzői stábban sem olyan embert, akik korábbi kollégáikon keresztül ne fednék le a liga 32 csapatát. De nem akarok ebbe újra belemenni, mondjuk attól a hideg is kiráz, mikor a Skins-hez vagy a Browns-hoz írják Mariotát...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 585 — sapka
náluk nem is, de azért van merítés mindkét lehetőségre; mert az edzők-koncepciók szoktak változni
system fit vagy topXQb? Rivers, Manning, Manning, Brees, ?ASmith?, ?Cutler? hogy csak olyanokat említsek akiket többnyire day1 starternek draftoltak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Brady, Rodgers, Wilson top qb vagy erős system fit? A legtöbb kiváló qb amúgyis egy csapatban játssza végig a teljes karrierjét, szóval a többségükről soha nem derül ki ez ténylegesen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 585 — sapka
u.i. Sapka majd kiegészíti, ha nem így volt. 😊Höri
ha már megszólítottál, így volt

Azt viszont nem tudom, hogy a tyúk (RG térdsérülése) vagy a tojás (tervezett konzervatívabb játékhívás) volt-e előbb. Mindenesetre könnyen lehet az is amit említesz, hogy meg akarták nézni mit tudnak egy ilyen unkonzervatív szezonból kihozni (mert baromi nagy volt az eredménykészer!), és majd fokozatosan visszaállnak a KyleShanahan playbookra.
Vagy a sérülés miatt a fejükhöz kaptak, és ezért vettek vissza.
A Gruden-világra meg ne fecsérljünk szavakat. 😀

És abban is teljesen egyetértek veled, hogy ez a probléma Mariotánál nagyon vastagon megvan; mennyire tudna eredményes lenni kacsaplaytucatok nélkül egy Gruden-világban pl. (mert ha az a válasz, hogy nem nagyon, akkor lehet nem érdemes topQBként beszélni róla, hanem 'csak' erős system fitként)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 620 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem a két dolognak (teszt eredmény NFL QB pályafutás) annyi köze van egymáshoz (abszolút laikusként), mint Kibicnek a Mangalic(á)hoz, ha már a Wonderlicnél tartunk 😀

Egyébként lehet hülyeséget írok, majd kijavítotok, de talán nem is az összeredmény vagy pontszám ennél a tesztnél lényeg, inkább az, hogy melyik kérdésre, hogyan válaszolt, illetve maga a folyamat.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Winstonnak lehet egy robertgriffines első szezonja, ami után kiismerik az ellenfelek és szenvedni fog,samu09
Valamit tisztázzunk azért!

Shanahanék számos elemet átemeltek a playbookba a Baylornál látottakból RGIII első évére, amit jól is tettek az eredményt látva. A következő offszezonban jött az, hogy mostmár elég lesz belőle, jöjjön több tradíciónális felállás. Hősünknek az már nem ment olyan faszán, a Gruden-világ meg még annyira se, de az mindegy. Szóval ezt ippen Mariotánál lesz érdekes megfigyelni, hogy akarnak-e kacsázni vele, vagy sem. Winstonnál én nem látom miként lehetne hasonló 'csalásokkal' beédesgetni a mély vízbe, ő papíron ugyanazt csinálja a pályán mint Christian Ponder, csak nagyobb tehetsége van a futballhoz.

Szóval itt akár egy jó gondolatot is beírhattál volna haterkedésből, csak a neveket kellett volna felcserélni.

u.i. Sapka majd kiegészíti, ha nem így volt. 😊

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Hagyjuk a szagértelmet terjengeni mán...

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Én most is padra követelem Luckot. Előszezonban ne játsszon.Stez
És lehetőleg a csoportmeccseken se 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én most is padra követelem Luckot. Előszezonban ne játsszon.

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Arra utaltam csupán, hogy ez az adat is megerősíti azt az elképzelésemet, hogy Mariota gyorsabban fogja megtanulni az új dolgokat, mimt Winston.Hulkeinstein
Tehát ha Hundley 48,7 pontosra írja meg a Wunder-t akkor ő még gyorsabban tanulja meg az új dolgokat mint MM.