NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
where is robilluma's mock.!!!!ano92
Robinak elege lett az NFL-ből, és felhagyott a futballnézéssel. sajnos nem várható tőle mock, vagy bármilyen futballal kapcsolatos írás, pedig én is szívesen olvasnám.deyell
What?
Ez mikor?tenorx
a deflategate után.deyell
A bajnoki cím után. Mert nem győzött az igazság (=nem Patriots)

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
where is robilluma's mock.!!!!ano92
A pitiáner hazug csaló Brady és a pitiáner csaló Belichick és a pitiáner csaló Patriots sikere rosszat tett az érzékeny lelkivilágának, innentől már semmit nem ér neki egy (ellopott) Super Bowl-győzelem, és így a sporttal is felhagyott

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 507
where is robilluma's mock.!!!!ano92
Robinak elege lett az NFL-ből, és felhagyott a futballnézéssel. sajnos nem várható tőle mock, vagy bármilyen futballal kapcsolatos írás, pedig én is szívesen olvasnám.deyell
What?
Ez mikor?tenorx
a deflategate után.

choose life
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
where is robilluma's mock.!!!!ano92
Robinak elege lett az NFL-ből, és felhagyott a futballnézéssel. sajnos nem várható tőle mock, vagy bármilyen futballal kapcsolatos írás, pedig én is szívesen olvasnám.deyell
What?
Ez mikor?
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
where is robilluma's mock.!!!!ano92
nincs robi, többé


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 507
where is robilluma's mock.!!!!ano92
Robinak elege lett az NFL-ből, és felhagyott a futballnézéssel. sajnos nem várható tőle mock, vagy bármilyen futballal kapcsolatos írás, pedig én is szívesen olvasnám.

choose life
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
where is robilluma's mock.!!!!

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Idén is lesz Coach's View sorozat, azaz csináltam interjút néhány prospect edzőjével. Sajnos idén kevesebbre volt időm, de azért így is lesznek elég jók. Elsőnek rendhagyó módon egy olyan interjú, amely nem egy segédedzővel készült.
Interjúm Kyle Whittinghammel a Utah vezetőedzőjével Jeremiah Poutasi offensive tackleről:  insidehandoff.com/2015/04/13/coachs-view-jeremiah-poutasi/
(Első interjúm NFL vagy NCAA vezetőedzővel 😊 )zolika26
Nem írnál arról egy cikket, magyarul!, hogy miként megy egy ilyen interjú előkészítése, leszervezése, maga a beszélgetés mennyire személyes, gördülékeny, vannak e tabu témák, mennyire fogja fel a HC, hogy egy magyar sráccal beszél, mennyire a standerdeket mondja csak, és effélék?
Vagy csak küldesz egy csapatmailre pár kérdést, majd jönnek írásban a válaszok?
Köszi 😊Sobri Jóska
OFF, ha nem érdekel az interjúk készítése nyugodtan görgess tovább 😊

De, nagyon szívesen. Talán az a legegyszerűbb ha itt írom le a folyamatot:
Az egész természetesen a játékosok kiválasztásával történik lehetőleg minél korábban (idén január közepén tettem össze a listát). Mivel tisztában vagyok vele, hogy nem fog mindenkivel összejönni az interjú, így természetesen próbálok itt még jóval több nevet a listára tenni. Ebből összeáll egy kisebb adatbázis, ahol a játékos neve mellett szerepel a pozíciós edzőjének a neve, a football program PR felelősének és a helyettesének a neve, email címe, telefonszáma. Őket fogom zaklatni az elkövetkező 2-3 hónapban. 😊

Ezután kimegy 30-40 email az iskoláknak arról, hogy ki vagyok (Magyarország első számú sportoldalának írok), miért keresem őket, kivel szeretnék beszélni. Idén már ezek az emailek két tíousúak voltak, akikkel beszéltem már tavaly azoknak kevésbé mutatkoztam be, inkább csak hivatkoztam a tavalyi kapcsolattartásra. Azoknak akiknek idén írtam először viszont már megjegyeztem, hogy mely nagyobb iskolákkal sikerült együttműködni tavaly, hogy azért komolyan vegyenek. Ilyenkor mindig telefoninterjút kérek még, mert azért az a leghatásosabb, ott jóval bőbeszédűbbek az edzők.

Ha kikülrök 30 ilyen emailt abból megközelítőleg 6-7-re kapok választ egy napon belül ha pedig nem jön válasz egy napon belül akkor soha nem lesz már arra az emailre válasz, úgyhogy mást kell megpróbálni. Ilyenkor jön a nyomulós rész: emlékeztető emailek és ha arra sem jön reakció akkor telefonhívások.

A lehetséges reakciók:
Elutasítás - vannak akiket szimplán nem érdekel a dolog (Ohio State), vannak akiknél elvi kérdés, hogy segédedző nem beszél a médiával (Florida State, Alabama) és vannak ahol gyakran a spring practice-re hivatkozva nem jön össze a dolog.

Email - Talán a kapcsolattartók számára sokszor az a legegyszerűbb ha elküldöm nekik emailben a kérdéseimet és ők azt továbbítják az edzőknek, gyakran is kérik ezt. Itt viszont szinte még nem tapasztaltam olyat, hogy egyből visszaküldték volna, általában egy-két emaillel/telefonhívással kell emlékeztetni őket és megkérdezni, hogy hogyan áll a dolog. Emailben érkező válaszok pedig teljesen lutrik, vannak akik kihagynak szándékosan kérdéseket (USC), vannak akik szinte egyszavas mondatokban válaszolnak (Notre Dame) és van aki rendkívül hosszú, nagyon érdekes válaszokat ad (Teddy Bridgewater edzője).

Telefon - Van, hogy elsőre, van, hogy sorozatos emlékeztetők után, de gyakran összejön, hogy megadnak egy számot, amin hívhatom az edzőt és mellé egy időpontot, hogy mikor. Fordult már elő, hogy éjjel 3-kor felkeltem emiatt és negyedjére sem vette fel az illető a telefont, de szerencsére ez nem gyakori 😊 A telefonbeszélgetés elején előadom, hogy miért is keresem és mit is csinálunk és utána végigmegyek a megszokott kérdéseken. A nagymennyiségű interjú miatt nem annyira fér bele sajnos, hogy személyre szabjam őket így ugyanazokat kérdezem mindenkitől.

Az, hogy mennyire gördülékeny pedig nagyon változó, ahogy az is, hogy mennyire sablonokat mondanak. Volt már olyan, hogy telefonban is majdnem egyszavas válaszokat kaptam és egy kicsit kellemetlen volt, de pl. Brandon Scherff és Trae Waynes edzőjével már elkalandoztunk és beszéltünk egy kicsit másról is mint az alapkérdéseim, ők sokkal közvetlenebbek voltak. Túl sokan nem reagálnak arra, hogy egy magyar sráccal beszélnek, de szerintem biztosan tudják. Pont Kyle Whittingham kérdezte meg az interjú végén, hogy én akkor most őt tényleg Magyarországról hívtam-e és mikor mondtam, hogy Budapestről akkor még azt is megjegyezte, hogy valamikor elszeretne jönni, mert hallotta milyen szép 😊

Remélem sikerült a kérdésekre válaszolni még ha jóval hosszabb is lett, mint terveztem 😊 Ha valami még esetleg érdekelne, akkor nyugodtan szólj 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Idén is lesz Coach's View sorozat, azaz csináltam interjút néhány prospect edzőjével. Sajnos idén kevesebbre volt időm, de azért így is lesznek elég jók. Elsőnek rendhagyó módon egy olyan interjú, amely nem egy segédedzővel készült.
Interjúm Kyle Whittinghammel a Utah vezetőedzőjével Jeremiah Poutasi offensive tackleről:  insidehandoff.com/2015/04/13/coachs-view-jeremiah-poutasi/
(Első interjúm NFL vagy NCAA vezetőedzővel 😊 )zolika26
Nem írnál arról egy cikket, magyarul!, hogy miként megy egy ilyen interjú előkészítése, leszervezése, maga a beszélgetés mennyire személyes, gördülékeny, vannak e tabu témák, mennyire fogja fel a HC, hogy egy magyar sráccal beszél, mennyire a standerdeket mondja csak, és effélék?
Vagy csak küldesz egy csapatmailre pár kérdést, majd jönnek írásban a válaszok?
Köszi 😊

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Empty megírt két kisiskolás fiút, Dezmin Lewis (WR) és Lynden Trail (DE) mellé hozzátettem a vándormadár Michael Dyert (RB) is. Utóbbinál a képet lehet frissíteni kell mert elsőre elfelejtettem feltölteni.

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Idén is lesz Coach's View sorozat, azaz csináltam interjút néhány prospect edzőjével. Sajnos idén kevesebbre volt időm, de azért így is lesznek elég jók. Elsőnek rendhagyó módon egy olyan interjú, amely nem egy segédedzővel készült.
Interjúm Kyle Whittinghammel a Utah vezetőedzőjével Jeremiah Poutasi offensive tackleről:  insidehandoff.com/2015/04/13/coachs-view-jeremiah-poutasi/
(Első interjúm NFL vagy NCAA vezetőedzővel 😊 )


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
 kickoff.blog.hu/2015/04/13/a_draft_elfeledett_sztarjai_1_stefon_diggs

Egy kis szösszenet Ásós Pistáról.mustaine
Imádom az olyan remek tanácsokat, mint Kiperé is ez esetben, hogy "maradjon még egy évet és próbáljon meg egészségesen végigjátszani egy szezont", mintha Diggs-en múlt volna, hogy leszakadt a veséje...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 kickoff.blog.hu/2015/04/13/a_draft_elfeledett_sztarjai_1_stefon_diggs

Egy kis szösszenet Ásós Pistáról.

több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Magyar idő szerint mikor kezdődik (a három napon vonatkozásában) a draft?
Előre is köszönöm az információt!tûzoltó
Tavaly úgy volt hogy
-2 òra
-Éjfél
-16 òraHöri
köszi
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kyle Emanuelre pl. sor kerülhet?iktriad
tessék

never gets oldHöri
Azt hittem ez kizárólag Emmanuel Sanders theme songja.iktriad
Emlékeim szerint EJ Manuel kapcsán is került már elő.
Eredeti kérdésedre visszatérve Dezmin Lewisról és Lynden Trailről sztem illene még, mást nem merek biztosra mondani.empty taxi
Eredetileg Sandersre van emanuelizálva, aztán csúszott át a Bilztopikba is, én vétkem, én vétkem...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Magyar idő szerint mikor kezdődik (a három napon vonatkozásában) a draft?
Előre is köszönöm az információt!tûzoltó
Tavaly úgy volt hogy
-2 òra
-Éjfél
-16 òra

több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Magyar idő szerint mikor kezdődik (a három napon vonatkozásában) a draft?
Előre is köszönöm az információt!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kyle Emanuelre pl. sor kerülhet?iktriad
tessék

never gets oldHöri
Azt hittem ez kizárólag Emmanuel Sanders theme songja.iktriad
Emlékeim szerint EJ Manuel kapcsán is került már elő.
Eredeti kérdésedre visszatérve Dezmin Lewisról és Lynden Trailről sztem illene még, mást nem merek biztosra mondani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kyle Emanuelre pl. sor kerülhet?iktriad
tessék

never gets oldHöri
Azt hittem ez kizárólag Emmanuel Sanders theme songja.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kyle Emanuelre pl. sor kerülhet?iktriad
tessék

never gets old

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tre McBride (WR) és Rob Havenstein (OT) ismertetője is kikerült.empty taxi
és Mario Edwards Jr. DE

mivel kettő nem elég

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tre McBride (WR) és Rob Havenstein (OT) ismertetője is kikerült.empty taxi
Wow, egy újabb másodostályos tehetség. Előreláthatólag még mely FCS prospectek kerülhetnek terítékre itt a draftig? Kyle Emanuelre pl. sor kerülhet?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tre McBride (WR) és Rob Havenstein (OT) ismertetője is kikerült.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Jameis Winston ügyvédje:

"Jameis is ready to be an NFL player on the field. He's not ready to be an NFL player off the field."baggio
Ha a menedzsere vagy valami überscout mondta volna ugyanezt, az valahogy bíztatóbb lett volna.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Jameis Winston ügyvédje:

"Jameis is ready to be an NFL player on the field. He's not ready to be an NFL player off the field."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal