NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Luckot is követelték már kispadozni újonc éve után, ki tudja, hátha Mariotának sikerül kiszurkolni a drogelvonótbaggio
Kik, a divizióriválisok szurkolói? 😀

Wonderlic:
Jó látni, hogy Szöszi legalább egyvalamiben jó volt. Azt tudja valaki, hogy Bortles wonderlicje mennyi lett?iktriad
Röhögni fogsz: 28 pont (és nem, nem riválisok szurkoló, Colts fan)

Manziel 32 😊baggio
Vagyis annyi, mint Manningé, Breesé és Russell Wilsoné(ok, meg Kolbászé, Buttfulmbleé, meg Manuelé). Cool.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Luckot is követelték már kispadozni újonc éve után, ki tudja, hátha Mariotának sikerül kiszurkolni a drogelvonótbaggio
Kik, a divizióriválisok szurkolói? 😀

Wonderlic:
Jó látni, hogy Szöszi legalább egyvalamiben jó volt. Azt tudja valaki, hogy Bortles wonderlicje mennyi lett?iktriad
Röhögni fogsz: 28 pont (és nem, nem riválisok szurkoló, Colts fan)

Manziel 32 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Luckot is követelték már kispadozni újonc éve után, ki tudja, hátha Mariotának sikerül kiszurkolni a drogelvonótbaggio
Kik, a divizióriválisok szurkolói? 😀

Wonderlic:
Jó látni, hogy Szöszi legalább egyvalamiben jó volt. Azt tudja valaki, hogy Bortles wonderlicje mennyi lett?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Luckot is követelték már kispadozni újonc éve után, ki tudja, hátha Mariotának sikerül kiszurkolni a drogelvonót


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sokféle variáció lehet majd, ez tény, de hogy pont Mariota "csapasson egy Manzielt", ezt gyakorlatilag kizártnak tartom.Vrijbloed
Nyilván nem fog, Mariota sosem lesz akkora májer, mint Dzsoni.Stez
Nem is kell neki. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sokféle variáció lehet majd, ez tény, de hogy pont Mariota "csapasson egy Manzielt", ezt gyakorlatilag kizártnak tartom.Vrijbloed
Nyilván nem fog, Mariota sosem lesz akkora májer, mint Dzsoni.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sokféle variáció lehet majd, ez tény, de hogy pont Mariota "csapasson egy Manzielt", ezt gyakorlatilag kizártnak tartom.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Egy igazán megalapozott gondolattal, támadtad meg az igazán megalapozott gondolatot. Bár sípol kicsit az irónia detektorom 😀Toca
Aki érti, érti 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Arra utaltam csupán, hogy ez az adat is megerősíti azt az elképzelésemet, hogy Mariota gyorsabban fogja megtanulni az új dolgokat, mimt Winston. Ez pedig szerintem igenis fontos szempont egy valószínűleg azonnal bevetni kívánt QB-nál.Hulkeinstein
Peyton Manning a maga 28-as wonderlic értékével úgy ment élete első NFL edzésére, hogy kívültől tudta azt a playbookot, amit előző nap faxoltak el neki. Jonny Manziel meg a 32-es eredményével idény végén is csak köhögte, hogy mi lehet benne.

Több köze van ennek a szorgalomhoz, kitartáshoz, érettséghez, mint az ilyen szegény ember IQ tesztjéhez. 😊 (Nem leszólom a tesztet, csak nem érdemes olyasmire következtetni belőle amire nem való.)peterk2005
Arra utaltam, amit empty jobban kifejtett. Szó sem volt football IQ-ról, egyszerűen szerintem dinamikusabban fog fejlődni Mariota (szorgalomnak is hívhatjuk), amit csupán megerősít a teszt. Nem a teszt miatt gondolom így, nem is a football IQ-ra gondoltam, azt meg végképp nem állítottam, hogy a wonderlic összefügg a futballtudással.Hulkeinstein
Szerintem meg egyik se lesz jó. Max közepes. Winstonnak lehet egy robertgriffines első szezonja, ami után kiismerik az ellenfelek és szenvedni fog, Mariotát meg vagy beleerőltetik egy elsőmeccsen kezdő szerepbe és belebukik vagy csereként kezdi, a szurkolók szezon közepén bekönyörgik a kezdőbe és csapat egy manzielt. Ennyi 😉samu09
Egy igazán megalapozott gondolattal, támadtad meg az igazán megalapozott gondolatot. Bár sípol kicsit az irónia detektorom 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Arra utaltam csupán, hogy ez az adat is megerősíti azt az elképzelésemet, hogy Mariota gyorsabban fogja megtanulni az új dolgokat, mimt Winston. Ez pedig szerintem igenis fontos szempont egy valószínűleg azonnal bevetni kívánt QB-nál.Hulkeinstein
Peyton Manning a maga 28-as wonderlic értékével úgy ment élete első NFL edzésére, hogy kívültől tudta azt a playbookot, amit előző nap faxoltak el neki. Jonny Manziel meg a 32-es eredményével idény végén is csak köhögte, hogy mi lehet benne.

Több köze van ennek a szorgalomhoz, kitartáshoz, érettséghez, mint az ilyen szegény ember IQ tesztjéhez. 😊 (Nem leszólom a tesztet, csak nem érdemes olyasmire következtetni belőle amire nem való.)peterk2005
Arra utaltam, amit empty jobban kifejtett. Szó sem volt football IQ-ról, egyszerűen szerintem dinamikusabban fog fejlődni Mariota (szorgalomnak is hívhatjuk), amit csupán megerősít a teszt. Nem a teszt miatt gondolom így, nem is a football IQ-ra gondoltam, azt meg végképp nem állítottam, hogy a wonderlic összefügg a futballtudással.Hulkeinstein
Szerintem meg egyik se lesz jó. Max közepes. Winstonnak lehet egy robertgriffines első szezonja, ami után kiismerik az ellenfelek és szenvedni fog, Mariotát meg vagy beleerőltetik egy elsőmeccsen kezdő szerepbe és belebukik vagy csereként kezdi, a szurkolók szezon közepén bekönyörgik a kezdőbe és csapat egy manzielt. Ennyi 😉
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Arra utaltam csupán, hogy ez az adat is megerősíti azt az elképzelésemet, hogy Mariota gyorsabban fogja megtanulni az új dolgokat, mimt Winston. Ez pedig szerintem igenis fontos szempont egy valószínűleg azonnal bevetni kívánt QB-nál.Hulkeinstein
Peyton Manning a maga 28-as wonderlic értékével úgy ment élete első NFL edzésére, hogy kívültől tudta azt a playbookot, amit előző nap faxoltak el neki. Jonny Manziel meg a 32-es eredményével idény végén is csak köhögte, hogy mi lehet benne.

Több köze van ennek a szorgalomhoz, kitartáshoz, érettséghez, mint az ilyen szegény ember IQ tesztjéhez. 😊 (Nem leszólom a tesztet, csak nem érdemes olyasmire következtetni belőle amire nem való.)peterk2005
Arra utaltam, amit empty jobban kifejtett. Szó sem volt football IQ-ról, egyszerűen szerintem dinamikusabban fog fejlődni Mariota (szorgalomnak is hívhatjuk), amit csupán megerősít a teszt. Nem a teszt miatt gondolom így, nem is a football IQ-ra gondoltam, azt meg végképp nem állítottam, hogy a wonderlic összefügg a futballtudással.Hulkeinstein
(Ne tetézd, mint a héberül tanuló roma!)
Btw akkor mit állítasz?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Szó sem volt football IQ-ról, egyszerűen szerintem dinamikusabban fog fejlődni Mariota (szorgalomnak is hívhatjuk), amit csupán megerősít a teszt. Nem a teszt miatt gondolom így, nem is a football IQ-ra gondoltam, azt meg végképp nem állítottam, hogy a wonderlic összefügg a futballtudással.Hulkeinstein
Arra utaltam csupán, hogy ez az adat is megerősíti azt az elképzelésemet, hogy Mariota gyorsabban fogja megtanulni az új dolgokat, mimt Winston.Hulkeinstein

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Arra utaltam csupán, hogy ez az adat is megerősíti azt az elképzelésemet, hogy Mariota gyorsabban fogja megtanulni az új dolgokat, mimt Winston. Ez pedig szerintem igenis fontos szempont egy valószínűleg azonnal bevetni kívánt QB-nál.Hulkeinstein
Peyton Manning a maga 28-as wonderlic értékével úgy ment élete első NFL edzésére, hogy kívültől tudta azt a playbookot, amit előző nap faxoltak el neki. Jonny Manziel meg a 32-es eredményével idény végén is csak köhögte, hogy mi lehet benne.

Több köze van ennek a szorgalomhoz, kitartáshoz, érettséghez, mint az ilyen szegény ember IQ tesztjéhez. 😊 (Nem leszólom a tesztet, csak nem érdemes olyasmire következtetni belőle amire nem való.)peterk2005
Arra utaltam, amit empty jobban kifejtett. Szó sem volt football IQ-ról, egyszerűen szerintem dinamikusabban fog fejlődni Mariota (szorgalomnak is hívhatjuk), amit csupán megerősít a teszt. Nem a teszt miatt gondolom így, nem is a football IQ-ra gondoltam, azt meg végképp nem állítottam, hogy a wonderlic összefügg a futballtudással.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mariota 33-as Wonderlicet csinált, Winston-é meg 27 lett.

Még egy indok Mariota mellett, szerintem sokkal gyorsabban fog tanulni, fejlődni, mint Winston.Hulkeinstein
ez sztem nagy hülyeség.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mariota 33-as Wonderlicet csinált, Winston-é meg 27 lett.

Még egy indok Mariota mellett, szerintem sokkal gyorsabban fog tanulni, fejlődni, mint Winston.Hulkeinstein
Ezt mire alapozod?

Írjál annyit, hogy szerinted Mariota jobb lesz, mert csak. (Eljutottál a "hamarabb született; hamarabb lesz belőle jó NFL irányító" szintre.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Jah, Peyton Manningé meg 28 volt. Fitzpatrické 48. Quarterbackeknél szerintem bizonyos szint fölött (mondjuk 15 pont) nem számít a pályán ez a szám.

27 teljesen jó, én kb 15-öt néztem ki Winstonból.

Néhány korábbi eredmény:
(...)
Colin Kaepernick - 38
(...)mustaine
Imádom Kaepernicket, de kb a felét néztem volna ki belőle, minden szimpátia ellenére.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Kevin Johnson CB, Wake Forest:  insidehandoff.com/2015/04/15/coachs-view-kevin-johnson/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nem írtam, hogy Winston rossz lesz, ahogy a podcastban elmondtam, nem is gondolom, szerintem jó irányító lesz. Arra utaltam csupán, hogy ez az adat is megerősíti azt az elképzelésemet, hogy Mariota gyorsabban fogja megtanulni az új dolgokat, mimt Winston. Ez pedig szerintem igenis fontos szempont egy valószínűleg azonnal bevetni kívánt QB-nál.Hulkeinstein
most komolyan szerinted az a 6 pont szignifikáns különbség?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mai újdonságok:

Mike Davis, South Carolina RB
Sean Mannion, Oregon State QB
Anthony Harris, Virginia FS

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Arra utaltam csupán, hogy ez az adat is megerősíti azt az elképzelésemet, hogy Mariota gyorsabban fogja megtanulni az új dolgokat, mimt Winston. Ez pedig szerintem igenis fontos szempont egy valószínűleg azonnal bevetni kívánt QB-nál.Hulkeinstein
Peyton Manning a maga 28-as wonderlic értékével úgy ment élete első NFL edzésére, hogy kívültől tudta azt a playbookot, amit előző nap faxoltak el neki. Jonny Manziel meg a 32-es eredményével idény végén is csak köhögte, hogy mi lehet benne.

Több köze van ennek a szorgalomhoz, kitartáshoz, érettséghez, mint az ilyen szegény ember IQ tesztjéhez. 😊 (Nem leszólom a tesztet, csak nem érdemes olyasmire következtetni belőle amire nem való.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A wonderlicnél sokkal inkább utal erre az, hogy konszenzusos egyetértés van abban, hogy Mariota sokkal szorgalmasabb, mint Winston.
Ahogy a podcastben is említettem Winston úgy tűnt, hogy progressionök olvasásában ink visszafele fejlődött, mint előre. Több tape-je volt róla az ellenfeleknek, így jobban tudott a stílusához alkalmazkodni a védelem, emiatt valamivel több hiba is csúszott a játékába.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem ilyen kis különbség esetén a wonderlic eredmény és a tanulékonyság nem függ össze, de ettől függetlenül sem kedvelem Winstont.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Jah, Peyton Manningé meg 28 volt. Fitzpatrické 48. Quarterbackeknél szerintem bizonyos szint fölött (mondjuk 15 pont) nem számít a pályán ez a szám.

27 teljesen jó, én kb 15-öt néztem ki Winstonból.

Néhány korábbi eredmény:
Blaine Gabbert - 42
Alex Smith - 40
Eli Manning - 39
Matt Flynn - 38
Colin Kaepernick - 38
Matt Stafford - 38
Andrew Luck - 37
Tony Romo - 37
Sam Bradford - 36
Christian Ponder - 35
Aaron Rodgers - 35
Ryan Tannehill - 34
Tom Brady - 33
Matt Ryan - 32
Matt Schaub - 31
Phillip Rivers - 30
Andy Dalton - 29
Nick Foles - 29
Drew Brees - 28
Kevin Kolb/ EJ Manuel - 28
Peyton Manning - 28
Mark Sanchez - 28
Russell Wilson - 28
Joe Flacco - 27
Josh Freeman - 27
Brandon Weeden - 27
Jay Cutler - 26
Carson Palmer - 26
Ben Roethlisberger - 25
JaMarcus Russell 24
RGIII - 24
Mark Brunell 22
Trent Dilfer 22
Cam Newton - 21
Jake Locker - 20
Michael Vick 20
Bruce Gradkowski 19
Daunte Culpepper 18
Dan Marino 15
Vince Young 15
Randall Cunningham 15
Jim Kelly 15
Terry Bradshaw 15
Donovan McNabb 14
David Garrard 14
Chris Leak 8

Brees, Manning, Wilson, Roethlisberger, Flacco is elkaristol 30 alatti wonderliccel a ligában.mustaine
Nem írtam, hogy Winston rossz lesz, ahogy a podcastban elmondtam, nem is gondolom, szerintem jó irányító lesz. Arra utaltam csupán, hogy ez az adat is megerősíti azt az elképzelésemet, hogy Mariota gyorsabban fogja megtanulni az új dolgokat, mimt Winston. Ez pedig szerintem igenis fontos szempont egy valószínűleg azonnal bevetni kívánt QB-nál.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Winston iránt a Stanford is érdeklődött anno és a jegyei (illetve az ott kötelező felvételi) alapján csak rajta múlt, hogy nem oda ment


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jah, Peyton Manningé meg 28 volt. Fitzpatrické 48. Quarterbackeknél szerintem bizonyos szint fölött (mondjuk 15 pont) nem számít a pályán ez a szám.

27 teljesen jó, én kb 15-öt néztem ki Winstonból.

Néhány korábbi eredmény:
Blaine Gabbert - 42
Alex Smith - 40
Eli Manning - 39
Matt Flynn - 38
Colin Kaepernick - 38
Matt Stafford - 38
Andrew Luck - 37
Tony Romo - 37
Sam Bradford - 36
Christian Ponder - 35
Aaron Rodgers - 35
Ryan Tannehill - 34
Tom Brady - 33
Matt Ryan - 32
Matt Schaub - 31
Phillip Rivers - 30
Andy Dalton - 29
Nick Foles - 29
Drew Brees - 28
Kevin Kolb/ EJ Manuel - 28
Peyton Manning - 28
Mark Sanchez - 28
Russell Wilson - 28
Joe Flacco - 27
Josh Freeman - 27
Brandon Weeden - 27
Jay Cutler - 26
Carson Palmer - 26
Ben Roethlisberger - 25
JaMarcus Russell 24
RGIII - 24
Mark Brunell 22
Trent Dilfer 22
Cam Newton - 21
Jake Locker - 20
Michael Vick 20
Bruce Gradkowski 19
Daunte Culpepper 18
Dan Marino 15
Vince Young 15
Randall Cunningham 15
Jim Kelly 15
Terry Bradshaw 15
Donovan McNabb 14
David Garrard 14
Chris Leak 8

Brees, Manning, Wilson, Roethlisberger, Flacco is elkaristol 30 alatti wonderliccel a ligában.