NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hulkenstein is elkezdett ismertetni.

mai 3:
Buck Allen, USC RB
Jeremiah Poutasi, Utah G
Ronald Darby, Florida State CBHöri
nagy napunk van, még 3:

Justin Hardy, East Carolina WR
D'Joun Smith, FAU CB
John Miller, Louisville OG

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hulkenstein is elkezdett ismertetni.

mai 3:
Buck Allen, USC RB
Jeremiah Poutasi, Utah G
Ronald Darby, Florida State CB

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
szép munka Ádi! Bengals korrekt, meglepetésektől mentes, ami nem feltétlenül lesz viszont igaz sztem.

szerencsételen Ray-ért feltrade a Steelerstől ellenben gyönyörű lenne! megkönnyezném.gabtsi
camouflage, nem gondoltam, hogy bedőlsz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szép munka Ádi! Bengals korrekt, meglepetésektől mentes, ami nem feltétlenül lesz viszont igaz sztem.

szerencsételen Ray-ért feltrade a Steelerstől ellenben gyönyörű lenne! megkönnyezném.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Xavier Cooper a Packersnél. ő illene 3-4-be? az egyetemen abban játszott, és azt nyilatkozta, hogy ez számára nem a legideálisabb, nem tudta kihozni magából a legjobbat.deyell
Szerintem megtehetik, hogy elviszik őt "csak" nickel rushernek, base defense-hez adott a DL-állományuk. Én is hasonlóképp írtam Coopert a Broncoshoz.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elkészítettem én is az első mockomat 😊
Kritikát, véleményt, szívesen olvasok.

1/28 Denver Broncos: Cameron Erving, OL

2/27 Denver Broncos: Bryce Petty, QB
ervinator
Az első pick tetszik, sztem ő biztosan benne van a kalapban, a másodikkal viszont nem értek egyet. El tudom képzelni h QB lesz a második körös pick, de szinte biztos vagyok benne h ha az lesz, akkor Garrett Grayson lesz az. | aztán az élet max megcáfol 😀 |

Szerk:
Még annyi h azt is valószerűtlennek tartom h Dupreet előbb húzzák ki, mint Dante Fowler Jr-t, de ez tényleg csak zárójeles megjegyzés 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Landon Collins miért van ennyire felértékelve? több Bama meccset néztem msot és egy egydimenziós box-safetyt láttam, aki passz ellen, coverben gyenge. de futásnál voltak csunya missedtackle-k. ilyen SS sztem nem ér top15-s picket.
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Elkészítettem én is az első mockomat 😊
Kritikát, véleményt, szívesen olvasok.ervinator
Olvastam már rosszabbat nagyobb szakértőktől. Nem rossz.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A cserék miért lettek àtemelve?

A fins, skins, saints cb picket nehéz nekem eladni.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elkészítettem én is az első mockomat 😊
Kritikát, véleményt, szívesen olvasok.
ervinator
A Jax pickek teljesen rendben vannak.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Elkészítettem én is az első mockomat 😊
Kritikát, véleményt, szívesen olvasok.ervinator
a Raidersnek elég sok hiányposztja van, az RB épp nem annyira az Latavius Murray miatt, ezért a második körben luxus lenne. helyette DL, G, akár CB is jöhetett volna. én gyanítom, hogy draftolunk majd futót, de csak a hátsó körökben, ahol úgy tűnik lesz pár ígéretes jelölt, és nem feltétlenül feature back kell. Tevin Coleman engem amúgy McFaddenre emlékeztet.

Xavier Cooper a Packersnél. ő illene 3-4-be? az egyetemen abban játszott, és azt nyilatkozta, hogy ez számára nem a legideálisabb, nem tudta kihozni magából a legjobbat.

choose life
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Elkészítettem én is az első mockomat 😊
Kritikát, véleményt, szívesen olvasok.

1. Round

1/1 Tampa Bay Buccaneers: Jameis Winston, QB
1/2 Tennessee Titans: Leonard Williams, DE
1/3 Jacsonville Jaguars: Vic Beasley, DE
1/4 Oakland Raiders: Kevin White, WR
1/5 Trade (Washington Redskins) Cleveland Browns: Marcus Mariota, QB (1/12+1/19)
1/6 New York Jets: Bud Dupree, OLB
1/7 Chicago Bears: Amari Cooper, WR
1/8 Atlanta Falcons: Dante Fowler Jr., DE
1/9 New York Giants: Landon Collins, S
1/10 St. Louis Rams: Brandon Scherff, OL
1/11 Minnesota Vikings: Devante Parker, WR
1/12 Washington Redskins: Marcus Peters, CB
1/13 Trade (New Orleans Saints) Pittsburg Steelers: Shane Ray, OLB (1/22+2/24)
1/14 Miami Dolphins: Trae Waynes, CB
1/15 San Francisco 49ers: Jalen Collins, CB
1/16 Trade (Houston Texans) Philadelphia Eagles: Jaelen Strong, WR (1/20+3/20)
1/17 San Diego Chargers: Todd Gurley, RB
1/18 Kansas City Chiefs: La'el Collins, OL
1/19 Washington Redskins: Randy Gregory, DE
1/20 Houston Texans: Arik Armstead, DE
1/21 Cincinnati Bengals: Andrus Peat, OT
1/22 New Orleans Saints: Kevin Johnson, CB
1/23 Detroit Lions: Malcom Brown, DT
1/24 Arizona Cardinals: Danny Shelton, NT
1/25 Carolina Panthers: D.J. Humphries, OT
1/26 Baltimore Ravens: Breshad Perriman, WR
1/27 Dallas Cowboys: Melvin Gordon, RB
1/28 Denver Broncos: Cameron Erving, OL
1/29 Indianapolis Colts: Quinten Rollins, DB
1/30 Green Bay Packers: Eric Kendricks, ILB
1/31 New Orleans Saints: Devin Smith, WR
1/32 Trade (New England Patriots) Tampa Bay Buccaneers: Jake Fisher, OT (2/2+4/10)

2. Round

2/1 Tennessee Titans: T.J. Clemmings, OT
2/2 New England Patriots: Eddie Goldman, DT
2/3 Trade (Oakland Raiders) Dallas Cowboys: Byron Jones, CB (2/28+2016/2)
2/4 Jacksonville Jaguars: Ameer Abdullah, RB
2/5 New York Jets: Eli Harold, OLB
2/6 Trade (Washington Redskins) New England Patriots: Ereck Flowers, OL (4/2 + Jerod Mayo)
2/7 Chicago Bears: Stephone Anthony, ILB
2/8 New York Giants: A.J. Cann, OG
2/9 St. Louis Rams: Dorial Green-Beckham, WR
2/10 Trade (Atlanta Falcons) Baltimore Ravens: Ronald Darby, CB (2/26+3/26)
2/11 Cleveland Browns: Maxx Williams, TE
2/12 New Orleans Saints: Danielle Hunter, OLB
2/13 Trade (Detroit Lions) Arizona Cardinals: Jay Ajayi, RB (2/22+2016/3)
2/14 San Francisco 49ers: Benardrick McKinney, ILB
2/15 Miami Dolphins: Paul Dawson, ILB
2/16 San Diego Chargers: Daryl Williams, OL
2/17 Kansas City Chiefs: Rashad Greene, WR
2/18 Buffalo Bills: Ali Marpet, OG
2/19 Houston Texans: Devin Smith, WR
2/20 Philadelphia Eagles: Eric Rowe, DB
2/21 Cincinnati Bengals: Jordan Phillips, NT
2/22 Detroit Lions: Ifo Ekpre-Olomu, CB
2/23 Minnesota Vikings: Cedric Ogbuehi, OT
2/24 New Orleans Saints: Devin Funchess, TE
2/25 Carolina Panthers: Nelson Agholor, WR
2/26 Atlanta Falcons: Shaq Thompson, OLB
2/27 Denver Broncos: Bryce Petty, QB
2/28 Oakland Raiders: Tevin Coleman, RB
2/29 Indianapolis Colts: Damarious Randall, S
2/30 Green Bay Packers: Xavier Cooper, DL
2/31 Seattle Seahawks: Carl Davis, DT
2/32 Washington Redskins: Preston Smith, OLB

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
felraktam 3 ismertetőt, ki lehet keresni Vass hová írta őket.

Kwon Alexander (LSU) OLB
Josh Shaw (USC) DB - safetyként van kint, ott több a hely
Alex Carter (Stanford) CB

a felső kettőnek nagy fanja vagyok.Höri
Ebből kettőt már vártam. 😊
Köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lehet buta kérdés, de azért bátorkodom feltenni...

Szerintetek Malcom Brown-nak 3-4 ben hol lenne a helye DE, vagy súlyt rá és lehetne NT... mert baromira csípem a srácot. 😉cikesz
Brown a combineon 319 fontal mérlegelt. Bennie Logan meg ugyanezzel a magassággal 315 most és NT. Nem nagyon kell már rá pakolni szerintem.
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Lehet buta kérdés, de azért bátorkodom feltenni...

Szerintetek Malcom Brown-nak 3-4 ben hol lenne a helye DE, vagy súlyt rá és lehetne NT... mert baromira csípem a srácot. 😉
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
A tavalyi jobb college kickerek közül szinte egyetlen egy se az idei draft class tagja 😊 Aguayo-ra várt mindenki, de a szemét maradt az FSU-n, Craddock, Fairbairn se végzős, Lambert csak sophomore volt, ahogy a korábbi síelő Andy Phillips is.

Hogy Manton mellett Brindza és Ficken a draft scoutnál a potenciális 7. körös prospect, akiken nem egy meccs ment el anno, mindent elárul a jelenlegi felhozatalról, azt viszont csodálom, hogy Marvin Kloss-ról alig hallani, mert neki brutál lába van, csak a borzalmas USF támadósor miatt kevés lehetősége akadt 2014-ben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Van olyan kicker prospect, akit esélyes, hogy ledraftolnak azért, mert jó kicker (tehát nem feltétlenül a mindenes Manton)? Nézegettem, akiket jósolgatnak, de borzasztó gyenge mezőnygól-százalékokkal dolgoztak egyetemen...

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
felraktam 3 ismertetőt, ki lehet keresni Vass hová írta őket.

Kwon Alexander (LSU) OLB
Josh Shaw (USC) DB - safetyként van kint, ott több a hely
Alex Carter (Stanford) CB

a felső kettőnek nagy fanja vagyok.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
fantasztikus munka. respect.
egy dolog nem tetszik, a rengeteg felesleges angol kifejezés. pl: run plugger two-gap; injury history; borderline steal; bend around the edge;
pl:" a csapat base defense-ében Jarrett misfit, de az ő feladata elsősorban az lenne, hogy sub-package-ekben az interior rush-t biztosítsa. Remek one-gap penetrator lehet" stb. télleg sok.
de leszarom, imádtam olvasni ezt a mockot.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Csak tényként írtam, hogy ott a Falcons a boardja első helyén lévő edge rushert vihetné, nem úgy értettem, hogy szerintem Beasley ez a bizonyos játékos. De a helyükben én őt választanám.vassadi
Nem tudom, általában a mock draftokon előrébb szerepel Fowler, ráadásul Quinn ismeri is, dolgozott vele, és beleillik a védelmébe. Ha már feltradelünk, szerintem őt visszük (érte érdemes, ő tuti nem fog csúszni 8-ig, Beasley viszont lehetséges). De amúgy nem hiszem, hogy feltradelnénk, mert annyi kiváló pass rusher prospect van, hogy egy tuti bent marad addig, és nagyon kellenek a későbbi körös draft pickek is, mert sok poszton van hiány.Szamár
1. Beállok én is a sorba, le a kalappal ezért a mockért, respect.

2. Dimmit ismerve sztem is ez fog történni irl, hogy quinn megmondja melyik rusher KELL neki mi meg jó szokásunkhoz híven megyünk felfele az illetőért. Nem fogunk szvsz rizikózni, hogy várjuk ki esik le hozzánk. Nekem m1 ki lesz az, csak végre legyen egy 10+ sackes rusherünk. 😊

3. Ezt a forgatókönyvet már írnám is alá egyébként.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudtok olyan RB-t mondani, aki 4. kör elején/végén még reálisan bent lehet, és meg van benne a potenciál, hogy esetleg a szezon második felére már kezdőként lehet vele számolni, vagy egy év múlva már tuti kezdő lesz?ZERO_L
a potenciál mindben megvan 😛 elvégre futók.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
tudtok olyan RB-t mondani, aki 4. kör elején/végén még reálisan bent lehet, és meg van benne a potenciál, hogy esetleg a szezon második felére már kezdőként lehet vele számolni, vagy egy év múlva már tuti kezdő lesz?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Ha már előjött amúgyis akartam kérdezni Peters vs Waynes duóról mik a vélemények. Peters szerinted egyértelműen jobb ?Toca
Csak a pályán vagy kompletten mint prospect? Mert utóbbiba a karakterproblémák is beletartoznak, és innen nem tudom hitelesen megítélni, hogy ez mennyire komoly red flag nála, de ha ettől eltekintek, akkor mindkettőre igen a válasz.

A feltrade az számomra gyönyörű DGB ha ott bent lesz egyáltalán remek húzás, kérdés, hogy 2 éve is előre jöttünk egy WR-ért akin múlik kb ez a pick is, hogy Pattersonban látnak-e még valamit vagy nem. Illetve, hogy abból a hibából kifolyólag meg mer-e egy hasonló feltradet lépni egy WR-ért Spielmen újra?Toca
Szerintem ennek nem szabad befolyásoló tényezőnek lennie. Ha tényleg az a helyzet állna elő, hogy arról kell dönteni, meglépjenek-e egy ilyen trade-et DGB-ért, akkor ha úgy gondolják, hogy ő no. 1 WR lehet, és meg is érné szerintük ezt az árat, akkor lépni kell.

Arról mi a véleményed, hogy ha még minda két top MLB/ILB bent van akkor ő közülük húzunk ki valakit? Én továbbra sem vagyok annak a sornak a közepével megelégedve és mivel Zimmer védő párti lehet az utolsó lukat tömné be inkább, minthogy a már megerősített WR posztra mégegy embert húzzunk.Toca
Gondolom ezt úgy, hogy feltrade nélkül, 2/13-ra. Szerintem a mostani LB-állomány is elég lehet, veteránokkal és/vagy project játékosokkal megerősítve, de azt nem mondom, hogy luxuspick lenne bármelyikük is, és ott jó value-nak is számítanának. Maradjunk annyiban, hogy nem lepne meg, és ugyanígy Shaq Thompson vagy Paul Dawson draftolása sem. Ugye utóbbi kettő és Anthony meg is kapta a kiemelt figyelmet a csapattól pro day látogatás, workout, vagy privát vizit formájában, plusz McKinney is, aki ott még szóba jöhet, Kendricks esetében ilyenről nem tudok, de rajta nem is nagyon kell mit vizsgálni.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam jelenleg Emily Ratajkowski az 1/1, várnám is privát workoutra, hogy bizonyítsa, megéri a top picket.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nálam is egyébkéntHulkeinstein
WOW! o_o