NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Perriman hirtelen miért lett majdnem mindenkinél első körös WR? (combine?)ZERO_L
nincs itt semmi látnivaló, mindegyik nevesebb UCF-es prospect nevét érdemes megjegyezni, Rannell Hall (WR), Torrian Wilson (OG), Terrance Plummer (ILB), Clayton Geathers (SS) és Jacoby Glenn (CB) mindegyike felfelé fog kúszni áprilisigbaggio
Mi ennek az oka?mustaine
Részben ugyanaz, mint a Florida State újbóli felemelkedésének. Míg a Florida és a Miami gyengélkedése az FSU-nak tette lehetővé, hogy ritkán látható módon betárazzon az állam elit tehetségeiből, a South Florida, a FIU és a FAU durva visszaesése pedig a UCF előtt nyitotta meg az utat, hogy kedvére csemegézzen a csiszolatlan gyémántokból. Florida jelenleg második legerősebb programjáról beszélünk, de Group of 5-osként nyilván nem veszik játékosaikat annyira komolyan, a felmérőkig.baggio

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 095 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Perriman hirtelen miért lett majdnem mindenkinél első körös WR? (combine?)ZERO_L
A Pro Dayén gyorsabban futott, mint egy versenyagár. 😀
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Perriman hirtelen miért lett majdnem mindenkinél első körös WR? (combine?)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők:

P.Dorsett (Miami) és T.Lockett (K-State), gyorsan futó elkapók
J.Harrison (Texas A&M) kosarazani szerető guard

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
La'el Collins a pro dayen 320 font, szóval egy hónap alatt 15 fontot hízott.

Lehet azért mert guardként gy könnyebb

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pont kezdő RG fog jönni 3. körben 😉Hulkeinstein
Tavaly a 3. körben húzott 6 G-ból 4 kezdett, vagy év második felére kezdő lett. Nem olyan reménytelen az. 😊
(Más kérdés, hogy első évében valószínűleg nem lesz pro bowler akkor sem, ha kezdő szintre ér.)peterk2005
nem ironikusan írta, lesz folytatása a mocknak 😊kristof
Oké, köszönöm, leesett. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Pont kezdő RG fog jönni 3. körben 😉Hulkeinstein
Tavaly a 3. körben húzott 6 G-ból 4 kezdett, vagy év második felére kezdő lett. Nem olyan reménytelen az. 😊

(Más kérdés, hogy első évében valószínűleg nem lesz pro bowler akkor sem, ha kezdő szintre ér.)peterk2005
nem ironikusan írta, lesz folytatása a mocknak 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Noigen, de Jackson kicsit erősebb mezőnyben küzdött.sapka
olyan szempontból mindenképp, hogy volt mellette egy Glenn Dorsey, mint Heisman top5 játékos, meg egy másik future Pro DT, Ricky Jean-Francois. Szóval nem Jacksontól kellett legjobban félni.
Míg Leonard Williams mellett ki volt? Borderline udfa arcok, Morgan Breslin meg Devon Kennard.

Linebackernél ha bénák a társaid, könnyű sok szerelést csinálni, védőfalban inkább fordítva van.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pont kezdő RG fog jönni 3. körben 😉Hulkeinstein
Tavaly a 3. körben húzott 6 G-ból 4 kezdett, vagy év második felére kezdő lett. Nem olyan reménytelen az. 😊

(Más kérdés, hogy első évében valószínűleg nem lesz pro bowler akkor sem, ha kezdő szintre ér.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 494
Laken Tomlinson?mustaine
úgy legyen.

choose life
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Laken Tomlinson?

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
MEH! Az a Ninja, aki kőkemény 3 sacket hozott egy év alatt, és futás ellen az egyik legergyább 4-3 DT volt? Nem véletlenül lett kikúrva tőlünk. Momentán az van, hogy - és a mock megírásakor is az volt -, hogy a DL jobboldala és a közepe egy kurva nagy lyuk, aminek okán nincs is tovább csapatépítés. Maradjunk annyiban, hogy egy rebuildet toló csapatnál nincs nagyobb need a front7 és az OL-n kívül, ebbe a két egységbe bármennyi pick befér (3. kör RG példának okáért), bármennyi. Már a Hayden pick is védhetetlen volt annak idején, most meg WR-t kéne húzni, amikor interrior passrush nincs Seymour és Kelly óta? Egy olyan csapategységről beszélünk, amelyik 32. volt a ligában. Ha Leo bent lesz 4. picknél, akkor húzni kell befelé mint a főzeléket (Copyright Sapka), vitán felül. WR-t húzni ebben a helyzetben, na az lenne luxuspick.Amadeus91
Szerintem egyáltalán nem volt olyan rossz Smith, futás ellen végképp nem lehetett rá panasz pl. a WR-ek statjaihoz képest. Ha pedig a WR pick luxuspick, akkor biztos a szakértők, akiknek a 99,9%-a azt jósol hozzátok, idióta. Egyébként is, ez csak egy mock, könyörgöm. Azért készült el, hogy más szemszögből is infót kapjanak az olvasók. Nem gondolnám hogy olyan nagyon értenék a prospectekhez, és meg tudnám mondani ki milyen NFL játékos lesz. Amit tudok, az a saját gondolataim megosztása egy lehetőségeimhez mérten sok kommentel ellátott projection-ben. Nem fogja mindenki tetszését elnyerni, nem is volt ilyen célom. Próbáltam egy nem teljesen bevett, a valósághoz lehetőleg minél jobban közelítő tippeket adni. Egy mock erről szól, és semmi többről 😊Hulkeinstein
nos, szerintem meg a Raidershez pont jó neveket írtál. Cooper vagy White, bármelyik jöhet az első körben, mert nem akarjuk, hogy Carr továbbra is harmadik számú WR-eknek dobáljon, nem tenne jót a fejlődésének. nincs olyan WR a keretben aki el is tud szakadni az emberétől, ezt Cooper tudja, tehát jó választás, de White mellett is lehetnek érvek szintén. a második körben Diggy szintén vállalható, de én azért még Preston Smitht is kedvelném. ha IRL is így lesz, és még a harmadik körben jön egy kezdő RG, aki futáshoz jól blokkol, akkor azt mondom, hogy príma.deyell
Pont kezdő RG fog jönni 3. körben 😉
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 494
MEH! Az a Ninja, aki kőkemény 3 sacket hozott egy év alatt, és futás ellen az egyik legergyább 4-3 DT volt? Nem véletlenül lett kikúrva tőlünk. Momentán az van, hogy - és a mock megírásakor is az volt -, hogy a DL jobboldala és a közepe egy kurva nagy lyuk, aminek okán nincs is tovább csapatépítés. Maradjunk annyiban, hogy egy rebuildet toló csapatnál nincs nagyobb need a front7 és az OL-n kívül, ebbe a két egységbe bármennyi pick befér (3. kör RG példának okáért), bármennyi. Már a Hayden pick is védhetetlen volt annak idején, most meg WR-t kéne húzni, amikor interrior passrush nincs Seymour és Kelly óta? Egy olyan csapategységről beszélünk, amelyik 32. volt a ligában. Ha Leo bent lesz 4. picknél, akkor húzni kell befelé mint a főzeléket (Copyright Sapka), vitán felül. WR-t húzni ebben a helyzetben, na az lenne luxuspick.Amadeus91
Szerintem egyáltalán nem volt olyan rossz Smith, futás ellen végképp nem lehetett rá panasz pl. a WR-ek statjaihoz képest. Ha pedig a WR pick luxuspick, akkor biztos a szakértők, akiknek a 99,9%-a azt jósol hozzátok, idióta. Egyébként is, ez csak egy mock, könyörgöm. Azért készült el, hogy más szemszögből is infót kapjanak az olvasók. Nem gondolnám hogy olyan nagyon értenék a prospectekhez, és meg tudnám mondani ki milyen NFL játékos lesz. Amit tudok, az a saját gondolataim megosztása egy lehetőségeimhez mérten sok kommentel ellátott projection-ben. Nem fogja mindenki tetszését elnyerni, nem is volt ilyen célom. Próbáltam egy nem teljesen bevett, a valósághoz lehetőleg minél jobban közelítő tippeket adni. Egy mock erről szól, és semmi többről 😊Hulkeinstein
nos, szerintem meg a Raidershez pont jó neveket írtál. Cooper vagy White, bármelyik jöhet az első körben, mert nem akarjuk, hogy Carr továbbra is harmadik számú WR-eknek dobáljon, nem tenne jót a fejlődésének. nincs olyan WR a keretben aki el is tud szakadni az emberétől, ezt Cooper tudja, tehát jó választás, de White mellett is lehetnek érvek szintén. a második körben Diggy szintén vállalható, de én azért még Preston Smitht is kedvelném. ha IRL is így lesz, és még a harmadik körben jön egy kezdő RG, aki futáshoz jól blokkol, akkor azt mondom, hogy príma.

choose life
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
A mock írásának időpontjában még ott volt a rosteren a tavaly solid teljesítményt nyújtó Antonio Smith. Smith és Dan WIlliams mellé Leonard Williams semmiképpen sem need. Nem írtam azt, hogy nem férne el az egységbe, se azt, hogy biztos nem húzzátok ki. De szerintem a Raidersben vannak nagyobb lyukak annál, mint hogy posztot mélyítsünk. Nincs semmi gondom a kritikákkal, ebből tanul az ember, de előbb legalább kérdezz rá, hogy mit miért gondolok úgy, ahogy.Hulkeinstein
MEH! Az a Ninja, aki kőkemény 3 sacket hozott egy év alatt, és futás ellen az egyik legergyább 4-3 DT volt? Nem véletlenül lett kikúrva tőlünk. Momentán az van, hogy - és a mock megírásakor is az volt -, hogy a DL jobboldala és a közepe egy kurva nagy lyuk, aminek okán nincs is tovább csapatépítés. Maradjunk annyiban, hogy egy rebuildet toló csapatnál nincs nagyobb need a front7 és az OL-n kívül, ebbe a két egységbe bármennyi pick befér (3. kör RG példának okáért), bármennyi. Már a Hayden pick is védhetetlen volt annak idején, most meg WR-t kéne húzni, amikor interrior passrush nincs Seymour és Kelly óta? Egy olyan csapategységről beszélünk, amelyik 32. volt a ligában. Ha Leo bent lesz 4. picknél, akkor húzni kell befelé mint a főzeléket (Copyright Sapka), vitán felül. WR-t húzni ebben a helyzetben, na az lenne luxuspick.Amadeus91
Szerintem egyáltalán nem volt olyan rossz Smith, futás ellen végképp nem lehetett rá panasz pl. a WR-ek statjaihoz képest. Ha pedig a WR pick luxuspick, akkor biztos a szakértők, akiknek a 99,9%-a azt jósol hozzátok, idióta. Egyébként is, ez csak egy mock, könyörgöm. Azért készült el, hogy más szemszögből is infót kapjanak az olvasók. Nem gondolnám hogy olyan nagyon értenék a prospectekhez, és meg tudnám mondani ki milyen NFL játékos lesz. Amit tudok, az a saját gondolataim megosztása egy lehetőségeimhez mérten sok kommentel ellátott projection-ben. Nem fogja mindenki tetszését elnyerni, nem is volt ilyen célom. Próbáltam egy nem teljesen bevett, a valósághoz lehetőleg minél jobban közelítő tippeket adni. Egy mock erről szól, és semmi többről 😊
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
A mock írásának időpontjában még ott volt a rosteren a tavaly solid teljesítményt nyújtó Antonio Smith. Smith és Dan WIlliams mellé Leonard Williams semmiképpen sem need. Nem írtam azt, hogy nem férne el az egységbe, se azt, hogy biztos nem húzzátok ki. De szerintem a Raidersben vannak nagyobb lyukak annál, mint hogy posztot mélyítsünk. Nincs semmi gondom a kritikákkal, ebből tanul az ember, de előbb legalább kérdezz rá, hogy mit miért gondolok úgy, ahogy.Hulkeinstein
MEH! Az a Ninja, aki kőkemény 3 sacket hozott egy év alatt, és futás ellen az egyik legergyább 4-3 DT volt? Nem véletlenül lett kikúrva tőlünk. Momentán az van, hogy - és a mock megírásakor is az volt -, hogy a DL jobboldala és a közepe egy kurva nagy lyuk, aminek okán nincs is tovább csapatépítés. Maradjunk annyiban, hogy egy rebuildet toló csapatnál nincs nagyobb need a front7 és az OL-n kívül, ebbe a két egységbe bármennyi pick befér (3. kör RG példának okáért), bármennyi. Már a Hayden pick is védhetetlen volt annak idején, most meg WR-t kéne húzni, amikor interrior passrush nincs Seymour és Kelly óta? Egy olyan csapategységről beszélünk, amelyik 32. volt a ligában. Ha Leo bent lesz 4. picknél, akkor húzni kell befelé mint a főzeléket (Copyright Sapka), vitán felül. WR-t húzni ebben a helyzetben, na az lenne luxuspick.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
A Pac12-es kapcsolatos ellenérzéseidet le sikerül valamikor végre vetkőznöd? Mert Mariotánál is ugyanezt az abszolút nem megalapozott okfejtést hangoztattad, hogy alig találkozott jó védelmekkel, miközben ez a konf összességében semmivel nem rosszabb az SEC-nél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
A mock írásának időpontjában még ott volt a rosteren a tavaly solid teljesítményt nyújtó Antonio Smith. Smith és Dan WIlliams mellé Leonard Williams semmiképpen sem need. Nem írtam azt, hogy nem férne el az egységbe, se azt, hogy biztos nem húzzátok ki. De szerintem a Raidersben vannak nagyobb lyukak annál, mint hogy posztot mélyítsünk. Nincs semmi gondom a kritikákkal, ebből tanul az ember, de előbb legalább kérdezz rá, hogy mit miért gondolok úgy, ahogy.

önmagában ez a kétbites gondolkodás: igazolunk egy futás ellen egész jó 4-3-as DT-t, egyből nem need a DL. Nincs DE, egy árva Justin Tuck, aki bedobható, Mack OLB, meg van az Ellis-Williams futás ellen középen. Az, hogy passrush miből lesz, az a cikkírót nem érdekli, ha benn van Leo, akkor az luxuspick, mert van már Dan Williams. Championship.Végül is csak egy bárhol bedobható elit prospect, aki egy évtizedre lenne megoldás a front7-be.Amadeus91
Erről meg annyit, hogy honnan tudod azt, hogy egy évtizedre megold mindent? Szerintem ugyanannyira van kockázat Williamsben is, mint mondjuk Cooperben. Nincs azzal semmi baj, hogy te nem így gondolod, de más véleményét elvből baromságnak titulálni emiatt kicsit erős. Azzal meg végképp nem értek egyet, hogy Williamsnek hosszútávon DE-nek kéne lennie, mert ott végképp nem garantált az "évtizedes elit teljesítmény". Ha tovább olvastad volna, akkor láttad volna azt, hogy a 2. körben pont egy remek passrusher DE-t mockoltam a csapathoz, mert oda szerintem is elkél az ember.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
attól nem tartasz, hogy Williamsnek lesz egy Tyson Jackson-féle karrierje?deyell
Nem. 😉iktriad
akkor jó! de azért megemlíteném, hogy Williams és Tyson Jackson között elég nagy a hasonlóság, ha elolvasol utóbbiról egy scouting reportot, szinte ugyanazt írták róla: több poszton bevethető, az ereje hatalmas, futás ellen remek, de az első lépése lassú, nem elég robbékony, ezért a pass rush upside-ja behatárolt. még a felmérőkön produkált eredményeik is azonosak szinte. tényleg próbálom kedvelni Williamst, mert Raiders fan, de nem megy. bent lesz ő még 1/5-nél is, az az érzésem.

deyell
Na jól van, de nem zsákbafutó versenyre készülnek, hogy ez mindennél mértékadóbb legyen.
Williams másfél év alatt összehozott annyi hasznot a csapatának mint Tyson Jackson a teljes egyetemi karrierje alatt.Höri
Noigen, de Jackson kicsit erősebb mezőnyben küzdött.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
attól nem tartasz, hogy Williamsnek lesz egy Tyson Jackson-féle karrierje?deyell
Nem. 😉iktriad
akkor jó! de azért megemlíteném, hogy Williams és Tyson Jackson között elég nagy a hasonlóság, ha elolvasol utóbbiról egy scouting reportot, szinte ugyanazt írták róla: több poszton bevethető, az ereje hatalmas, futás ellen remek, de az első lépése lassú, nem elég robbékony, ezért a pass rush upside-ja behatárolt. még a felmérőkön produkált eredményeik is azonosak szinte. tényleg próbálom kedvelni Williamst, mert Raiders fan, de nem megy. bent lesz ő még 1/5-nél is, az az érzésem.

deyell
Na jól van, de nem zsákbafutó versenyre készülnek, hogy ez mindennél mértékadóbb legyen.
Williams másfél év alatt összehozott annyi hasznot a csapatának mint Tyson Jackson a teljes egyetemi karrierje alatt.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 494
attól nem tartasz, hogy Williamsnek lesz egy Tyson Jackson-féle karrierje?deyell
Nem. 😉iktriad
akkor jó! de azért megemlíteném, hogy Williams és Tyson Jackson között elég nagy a hasonlóság, ha elolvasol utóbbiról egy scouting reportot, szinte ugyanazt írták róla: több poszton bevethető, az ereje hatalmas, futás ellen remek, de az első lépése lassú, nem elég robbékony, ezért a pass rush upside-ja behatárolt. még a felmérőkön produkált eredményeik is azonosak szinte. tényleg próbálom kedvelni Williamst, mert Raiders fan, de nem megy. bent lesz ő még 1/5-nél is, az az érzésem.


choose life
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 095 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marks ACL szakadásból gyógyulgat. Odrick meg DE poszton kezd majd. És így nem kell agyalnunk azon, hogy melyik pass rushert vigyük az öt első körösnek tartott közül. 😀iktriad
attól nem tartasz, hogy Williamsnek lesz egy Tyson Jackson-féle karrierje?deyell
Nem. 😉 Tyson Jacksont senki nem várta 1/3as picknek. Leonard Williams viszont simán lehetne 1/1es is, ha nem lenne Winston.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Kevesebb rálátásom volt az egészre (ergo nem értettem még ennyire sem hozzá).Bazzani
Miért, egy MOCK drafthoz milyen rálátás kell? 😊

Az a lényege, hogy szórakoztasson. Ha komolyan lehetne venni bármelyiket is, akkor a 2. után mindegyik maga lenne a dögunalom. Beleértve a draftot is. 😀peterk2005
Itt nem mock draftról, hanem egy már megtörtént pickről van szó. (Fairley-Lions)

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 494
Marks ACL szakadásból gyógyulgat. Odrick meg DE poszton kezd majd. És így nem kell agyalnunk azon, hogy melyik pass rushert vigyük az öt első körösnek tartott közül. 😀iktriad
attól nem tartasz, hogy Williamsnek lesz egy Tyson Jackson-féle karrierje?

choose life
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
1. Kevesebb rálátásom volt az egészre (ergo nem értettem még ennyire sem hozzá).Bazzani
Miért, egy MOCK drafthoz milyen rálátás kell? 😊

Az a lényege, hogy szórakoztasson. Ha komolyan lehetne venni bármelyiket is, akkor a 2. után mindegyik maga lenne a dögunalom. Beleértve a draftot is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
Tavaly is ezt mondták, amikor én Donaldot akartam a Lionshoz.
Ott van Suh meg Fairley, minek mégegy DT.
Most meg itt állunk letolt gatyával.Bazzani
Bezzeg mikor Fairleyt húztátok, akkor meg ott panaszkodtál, hogy minek DT Suh mellé. Most meg már Suh és Fairley mellé is kellett volna még egy elit emberke 😊Wyatt
1. Kevesebb rálátásom volt az egészre (ergo nem értettem még ennyire sem hozzá).
2. A teljesen lyukas CB posztra ott volt egy day1 starternek kikiáltott Amukamara. Draftoltunk is abban az évben 2 CB-t, igaz későbbi körökben és az a Houston lett kezdő akit abban az évben hoztunk de minden volt csak biztos pont nem.
3. Fairley draftolásakor szó sem volt arról, hogy egy év múlva lejár minden használható (4, négy, NÉGY) DT szerződése, hisz Suh-t előző évben húztuk és Sammie Hill szerződéséből is volt még hátra.Bazzani
4. Én úgy emlékszem, hogy nem is voltam kikelve a Fairley draft ellen. Inkább MacPhisto volt az. (Majd visszakeresem.)