NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
Tavaly is ezt mondták, amikor én Donaldot akartam a Lionshoz.
Ott van Suh meg Fairley, minek mégegy DT.
Most meg itt állunk letolt gatyával.Bazzani
Bezzeg mikor Fairleyt húztátok, akkor meg ott panaszkodtál, hogy minek DT Suh mellé. Most meg már Suh és Fairley mellé is kellett volna még egy elit emberke 😊Wyatt
1. Kevesebb rálátásom volt az egészre (ergo nem értettem még ennyire sem hozzá).
2. A teljesen lyukas CB posztra ott volt egy day1 starternek kikiáltott Amukamara. Draftoltunk is abban az évben 2 CB-t, igaz későbbi körökben és az a Houston lett kezdő akit abban az évben hoztunk de minden volt csak biztos pont nem.
3. Fairley draftolásakor szó sem volt arról, hogy egy év múlva lejár minden használható (4, négy, NÉGY) DT szerződése, hisz Suh-t előző évben húztuk és Sammie Hill szerződéséből is volt még hátra.Bazzani
Ne aggódj Ngata meg Reid majd megoldja a posztot. Caraun majd úgy, hogy túljár az ellenfelek eszén. Ez nagy váltás lesz az elmúlt évekhez képest, meg is fognak lepődni az ellenfeleitek. 😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
Tavaly is ezt mondták, amikor én Donaldot akartam a Lionshoz.
Ott van Suh meg Fairley, minek mégegy DT.
Most meg itt állunk letolt gatyával.Bazzani
Bezzeg mikor Fairleyt húztátok, akkor meg ott panaszkodtál, hogy minek DT Suh mellé. Most meg már Suh és Fairley mellé is kellett volna még egy elit emberke 😊Wyatt
1. Kevesebb rálátásom volt az egészre (ergo nem értettem még ennyire sem hozzá).
2. A teljesen lyukas CB posztra ott volt egy day1 starternek kikiáltott Amukamara. Draftoltunk is abban az évben 2 CB-t, igaz későbbi körökben és az a Houston lett kezdő akit abban az évben hoztunk de minden volt csak biztos pont nem.
3. Fairley draftolásakor szó sem volt arról, hogy egy év múlva lejár minden használható (4, négy, NÉGY) DT szerződése, hisz Suh-t előző évben húztuk és Sammie Hill szerződéséből is volt még hátra.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
Tavaly is ezt mondták, amikor én Donaldot akartam a Lionshoz.
Ott van Suh meg Fairley, minek mégegy DT.
Most meg itt állunk letolt gatyával.Bazzani
önmagában ez a kétbites gondolkodás: igazolunk egy futás ellen egész jó 4-3-as DT-t, egyből nem need a DL. Nincs DE, egy árva Justin Tuck, aki bedobható, Mack OLB, meg van az Ellis-Williams futás ellen középen. Az, hogy passrush miből lesz, az a cikkírót nem érdekli, ha benn van Leo, akkor az luxuspick, mert van már Dan Williams. Championship.Végül is csak egy bárhol bedobható elit prospect, aki egy évtizedre lenne megoldás a front7-be.Amadeus91
Na pont ezért nem hagyjuk bent. 😀iktriad
oszt nektek minek? Ott van Odrick meg Marks. Lassan írom: lux-us-pick.

😒 😒 😒 😒Amadeus91
Marks ACL szakadásból gyógyulgat. Odrick meg DE poszton kezd majd. És így nem kell agyalnunk azon, hogy melyik pass rushert vigyük az öt első körösnek tartott közül. 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
Tavaly is ezt mondták, amikor én Donaldot akartam a Lionshoz.
Ott van Suh meg Fairley, minek mégegy DT.
Most meg itt állunk letolt gatyával.Bazzani
Bezzeg mikor Fairleyt húztátok, akkor meg ott panaszkodtál, hogy minek DT Suh mellé. Most meg már Suh és Fairley mellé is kellett volna még egy elit emberke 😊

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
Tavaly is ezt mondták, amikor én Donaldot akartam a Lionshoz.
Ott van Suh meg Fairley, minek mégegy DT.
Most meg itt állunk letolt gatyával.Bazzani
önmagában ez a kétbites gondolkodás: igazolunk egy futás ellen egész jó 4-3-as DT-t, egyből nem need a DL. Nincs DE, egy árva Justin Tuck, aki bedobható, Mack OLB, meg van az Ellis-Williams futás ellen középen. Az, hogy passrush miből lesz, az a cikkírót nem érdekli, ha benn van Leo, akkor az luxuspick, mert van már Dan Williams. Championship.Végül is csak egy bárhol bedobható elit prospect, aki egy évtizedre lenne megoldás a front7-be.Amadeus91
Na pont ezért nem hagyjuk bent. 😀iktriad
oszt nektek minek? Ott van Odrick meg Marks. Lassan írom: lux-us-pick.

😒 😒 😒 😒

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
Tavaly is ezt mondták, amikor én Donaldot akartam a Lionshoz.
Ott van Suh meg Fairley, minek mégegy DT.
Most meg itt állunk letolt gatyával.Bazzani
önmagában ez a kétbites gondolkodás: igazolunk egy futás ellen egész jó 4-3-as DT-t, egyből nem need a DL. Nincs DE, egy árva Justin Tuck, aki bedobható, Mack OLB, meg van az Ellis-Williams futás ellen középen. Az, hogy passrush miből lesz, az a cikkírót nem érdekli, ha benn van Leo, akkor az luxuspick, mert van már Dan Williams. Championship.Végül is csak egy bárhol bedobható elit prospect, aki egy évtizedre lenne megoldás a front7-be.Amadeus91
Na pont ezért nem hagyjuk bent. 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
Tavaly is ezt mondták, amikor én Donaldot akartam a Lionshoz.
Ott van Suh meg Fairley, minek mégegy DT.
Most meg itt állunk letolt gatyával.Bazzani
önmagában ez a kétbites gondolkodás: igazolunk egy futás ellen egész jó 4-3-as DT-t, egyből nem need a DL. Nincs DE, egy árva Justin Tuck, aki bedobható, Mack OLB, meg van az Ellis-Williams futás ellen középen. Az, hogy passrush miből lesz, az a cikkírót nem érdekli, ha benn van Leo, akkor az luxuspick, mert van már Dan Williams. Championship.Végül is csak egy bárhol bedobható elit prospect, aki egy évtizedre lenne megoldás a front7-be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.Amadeus91
Tavaly is ezt mondták, amikor én Donaldot akartam a Lionshoz.
Ott van Suh meg Fairley, minek mégegy DT.
Most meg itt állunk letolt gatyával.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
"Ez az első nehéz választás nálam, mivel Leonard Williams itt már komoly értéket képvisel, viszont az Oaklandnek sem need a DL a Dan Williams szerződtetés után,"

eddig olvastam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
hun?sutianap
 bowl.hu/draft_prospect_ismertetok
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Új játékosok fent:

Byron Jones, UConn CB
Garrett Grayson, Colorado State QB
Nick O'Leary, Florida State TE

mind nagyon érdekesHöri
hun?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Új játékosok fent:

Byron Jones, UConn CB
Garrett Grayson, Colorado State QB
Nick O'Leary, Florida State TE

mind nagyon érdekes

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ami még tömegtermék az az LSU-s WR, bár a legutóbbi OBJ-Landry kettős cáfolja azt a sztereotípiát.empty taxi
Meg Lafell és Bowe.

Ezt a négyest elfogadnà pàr HC

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Ami még tömegtermék az az LSU-s WR, bár a legutóbbi OBJ-Landry kettős cáfolja azt a sztereotípiát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
felkerült a teljes tracker
 bowl.hu/draft_tracker_2015


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már USCs WRek, azért Leet se temessük még teljesen. Az előző szezon 2. félidejében voltak egészen biztató meccsei. Simán benne van, hogy idén 1. számú elkapó lesz a Jaguarsban.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
PJ Williams-et ittas vezetés miatt kapcsolták ma le.Beki
hetedik körben jó fogás lesz a Patriots-nak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
PJ Williams-et ittas vezetés miatt kapcsolták ma le.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Felkerült 3 ismertető
Eric Rowe, Utah CB, korábbi safety, Chip Kelly imádja
Karlos Williams SR, Florida State RB, korábbi safety, Chip Kelly nem imádja
Rakeem Nunez-Roches, DT, Southern Miss, magasan a legjobb játékos Belize-ből.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Robert Woods teljesen jó játékos Buffalóban

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 495
Tudtok még ilyen elrettentő összekapcsolódást mondani mint a Clemson DE? Nekem hirtelen a USC WR-ek és irányítók ugranak be de biztos van még màs is amit félve választanánk a drafton.Bazzani
Baylor - OL
OT Jason Smith, 1st round, 2009; G Danny Watkins, 1st round, 2011. C J.D. Walton, 3rd round, 2010, C Philip Blake, 4th round, 2012, Cyril Richardson, 5th round, 2014

meg az említett USC WR, de úgy érzem, Agholor megtöri a rossz szériát, ő jó lesz.

USC - WR
Mike Williams, 1st round, 2005. R. Jay Soward, 1st round, 2000; Marqise Lee, 2nd round : 2014, Keary Colbert, 2nd round, 2004; Dwayne Jarrett, 2nd round, 2007; Steve Smith, 2nd round, 2007; Patrick Turner, 3rd round, 2009; Damian Williams, 3rd round, 2010

choose life
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
Tudtok még ilyen elrettentő összekapcsolódást mondani mint a Clemson DE? Nekem hirtelen a USC WR-ek és irányítók ugranak be de biztos van még màs is amit félve választanánk a drafton.Bazzani
A USC irányítóknak se termett sok babér az NFL-ben.
Matt Barkley
Mark Sanchez
J.D. Booty
Matt Leinart
Carson Palmer

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Én az oklahomai tweenereket (és elkapókat) írtam nemrég 😊 előbbi azért különösen vicces, mert ott pont az a Venables volt sokáig a DC, aki most a Clemsonnál dolgozik hasonló beosztásban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudtok még ilyen elrettentő összekapcsolódást mondani mint a Clemson DE? Nekem hirtelen a USC WR-ek és irányítók ugranak be de biztos van még màs is amit félve választanánk a drafton.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Jo lett