NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Összegezve: engem nem zavar, ha egy vitában Tebow-al példálózol, ettől még magában a vitában akár igazad is lehetne, de abban, hogy megtették volna, hogy Tebowra szabják a playbookot nincs igazad. Nem tették meg, csak kissé hozzáalakítoták.Sobri Jóska
Ne kezdjünk el megint Tebow-zni.... Nem Tebow-al példálóztam, hanem Tebow-al ÉS Kaepernick-el, stb., abból a megközelítésből, hogy az NFL-ben is próbálják az edzők a játékos képességeire szabni a stílust. Ebből emelted ki Tebow-t, mondván, hogy ő nem passzol az emlegetett sorba. De passzol. Tebow-ra is ráalakították a lehetőségekhez mérten a csapat játékstílusát a beugrása után. Ha nem tették volna, akkor ugyanazt játszotta volna a Denver, mint Ortonnal. Nem azt játszotta, tehát beleillik a sorba, mert az edző alakított a stíluson miatta. Annak, hogy mi (nem) történt a következő évben ehhez semmi köze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
talán ide illik a legjobban:  www.mattwaldman.com/ Matt Waldman Rookie Scouting Portfolio-járól tudna valaki véleményt mondani? Gondolkodom, hogy megvegyem az idei kiadást, mert elég részletesnek ill. kockának tűnik elsőre.toam
Jó hogy visszaolvastam, mert átsiklottam először felette; nekem Waldman a kedvenc scoutom, szerintem abszolút érdemes akár pénzt is adni a megfigyeléseire. De az oldalára ingyen olvasható cikkekből is kerül pár (a héten jön a report Mariotáról), azok alapján magad is eldöntheted, bejön-e a stílusa.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
És nem is ezt csinálják. Senki nem olyan hülye, hogy egy Manning-féle playbookot erőltessen az arra alkalmatlan irányítójára. Mindenki próbálja a QB-ra szabni amennyire lehet a játékot, megtették ezt Wilsonnal, Kaepernick-el, pár éve Tebow-val, ....peterk2005
Tebow-al nem. Beugrott Orton helyére, a szezon harmadát követően balkezesként, futáshoz fos fal mögé, nem rá szabott playbookkal, rengeteget droppoló wr-ekkel.Sobri Jóska
Tebow-ra Fox ugyanúgy rászabta a Denver playbookját, amennyire Harbaugh Kaepernick-re Smith kiesése után. Az Orton féle - mondjuk úgy, hogy "kiegyensúlyozott" - playbookból csinált Tebow számára egy olyant, amiben a passzkísérletek száma nem érte el meccsenként a 20-at, és beépített egy csomó olyan játékot, ami feküdt neki. Ezen túl mit lehetett volna még jobban Tebow-ra szabni? A playbook egyértelműen rá volt szabva, ott volt a keretben az akkor kimondottan a jó futók közé tartozó McGahee, volt egy 1/12-n draftolt fiatal Morenojuk mögötte, és ott volt az akkor már all-pro szinten játszó Ryan Clady LT-ben. Ugyanezt kapta volna a második évében is. Ahogy Kaepernick vagy Nick Foles is ugyanazt kapta. Ők jutottak vele valamire? Jobbak lettek?peterk2005
1. Tebow balkezes, így neki nem az LT védi a vakoldalát.
2. Nem szabta Tebow-ra Fox a playbookot, csak némileg leegyszerűsítette, de nem Tebowspecifikusan.
3. Az legenda, hogy Tebow nem tudott passzolni, többször betettem az egyetemi produktumát Luckéval összevetve (ott van lent, böngészgetheted), detto ugyanaz, picit jobb, de nem markánsan.
4. Ettől még Tebow valóban pontatlanabbul dobott, mint a tudásszintje, de a wr-ek is rengeteget dropoltak. (Persze részint a pontatlanabb dobások miatt, de nagyrészt azért, mert kb. nulla kémia volt köztük Tebowal, hisz nem együtt készültek, csak menet közben lett Tebow kezdő.)
5. Nem Tebowal ment le a felkészülés (ez volt a lockout utáni év), ennek ellenére beugróként hozott az alapszakaszban a teljesen megzuhant Denverrel egy 7-4-t, PO-t, és a PO-ban 1 győzelmet.
(Szoktak még példálózni azzal, hogy abban a szezonban a D mennyire erős volt. Ja. Miután Tebow lett a QB valóban lett tartásuk, és egy stabil liga 15.-25. hely közötti védelemmé kapták össze magukat a totális összezuhantságból. A fontosabb mutatókban ezek a helyezési számaik: 13.-22.-15.-16.-24.-23.-27.-10.-26.-28.)
Összegezve: engem nem zavar, ha egy vitában Tebow-al példálózol, ettől még magában a vitában akár igazad is lehetne, de abban, hogy megtették volna, hogy Tebowra szabják a playbookot nincs igazad. Nem tették meg, csak kissé hozzáalakítoták.


több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Ja most már Kelly offense-e is pro style, kemény 😊 így ha valaki elkezdene triple optiont játszani itt, az is pro-style lenne, mert az NFL-ben alkalmazzák és biztosan valahogy ennek a ligának a sajátosságaira kellene szabni. Így sok értelme nincs a vitának, ha simán meghajlítod a feltételeket, hogy mindenképp igazad legyen, aminél ezt pedig már nem tudod megtenni, simán nem reagálsz rá.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
És nem is ezt csinálják. Senki nem olyan hülye, hogy egy Manning-féle playbookot erőltessen az arra alkalmatlan irányítójára. Mindenki próbálja a QB-ra szabni amennyire lehet a játékot, megtették ezt Wilsonnal, Kaepernick-el, pár éve Tebow-val, ....peterk2005
Tebow-al nem. Beugrott Orton helyére, a szezon harmadát követően balkezesként, futáshoz fos fal mögé, nem rá szabott playbookkal, rengeteget droppoló wr-ekkel.Sobri Jóska
Tebow-ra Fox ugyanúgy rászabta a Denver playbookját, amennyire Harbaugh Kaepernick-re Smith kiesése után. Az Orton féle - mondjuk úgy, hogy "kiegyensúlyozott" - playbookból csinált Tebow számára egy olyant, amiben a passzkísérletek száma nem érte el meccsenként a 20-at, és beépített egy csomó olyan játékot, ami feküdt neki. Ezen túl mit lehetett volna még jobban Tebow-ra szabni? A playbook egyértelműen rá volt szabva, ott volt a keretben az akkor kimondottan a jó futók közé tartozó McGahee, volt egy 1/12-n draftolt fiatal Morenojuk mögötte, és ott volt az akkor már all-pro szinten játszó Ryan Clady LT-ben. Ugyanezt kapta volna a második évében is. Ahogy Kaepernick vagy Nick Foles is ugyanazt kapta. Ők jutottak vele valamire? Jobbak lettek?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Máshogy megközelítve: én még nem láttam arra példát az NFL-ben, hogy - 1-1 "meglepetés évet" kivéve - nem pro-style QB-val, nem pro-style offense-et építve egy csapat domináns offense-et tudott volna építeni. (Ahogy az NCAA-ban.) Minden úgynevezett sikeres kísérlet azért volt sikeres, mert vagy egy borzasztóan jó védelem, vagy futójáték, stb. volt ami segítsen. Akinek viszont sikerült találni egy minőségi pro-style QB-t, arra számtalan példa van, hogy az a csapat utána akár 10-15 évig is az elitben maradhat - úgy, hogy az offense konstansan elit.peterk2005
Chip Kelly says hello 😊Hulkeinstein
Chip Kelly doesn't say a damn word yet. 😊 Már csak az eltelt idő miatt sem. És egyébként sem, Kelly offense-e lényegében pro-style. Nem újított nagyobbat, mint mondjuk Belichick amikor Gronkowski+Hernandezre megcsinálta a 2TE-re épített playbookot. (Ezzel nem azt mondom, hogy Kelly ne lehetne zseni. Belichick is az. Lehet, hogy Kelly is az, és továbbra is eredményes lesz. De annak nem lesz semmi köze a cikk felvetéséhez: a nem pro style offense-hez, külön nevesítve a spread-et. Mert Kelly sem azt csinálja.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Máshogy megközelítve: én még nem láttam arra példát az NFL-ben, hogy - 1-1 "meglepetés évet" kivéve - nem pro-style QB-val, nem pro-style offense-et építve egy csapat domináns offense-et tudott volna építeni. (Ahogy az NCAA-ban.) Minden úgynevezett sikeres kísérlet azért volt sikeres, mert vagy egy borzasztóan jó védelem, vagy futójáték, stb. volt ami segítsen. Akinek viszont sikerült találni egy minőségi pro-style QB-t, arra számtalan példa van, hogy az a csapat utána akár 10-15 évig is az elitben maradhat - úgy, hogy az offense konstansan elit.peterk2005
Chip Kelly says hello 😊
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
A lényeg, hogy nemhogy 32, de 10 "game changer" irányító alig akad egyszerre a ligában, így minden csapatnak ugyanúgy a következő Manning eljövetelére (vagyis annak eljöveteléig) építeni a taktikáját szerintem egyenesen röhejes.baggio
És nem is ezt csinálják. Senki nem olyan hülye, hogy egy Manning-féle playbookot erőltessen az arra alkalmatlan irányítójára. Mindenki próbálja a QB-ra szabni amennyire lehet a játékot, megtették ezt Wilsonnal, Kaepernick-el, pár éve Tebow-val, ....peterk2005
Tebow-al nem.
Beugrott Orton helyére, a szezon harmadát követően balkezesként, futáshoz fos fal mögé, nem rá szabott playbookkal, rengeteget droppoló wr-ekkel.
Majd a következő évet már nem vele kezdték.
Már leírtam többször, részletesen, hogy Tebow igazi esélyt kezdőként nem kapott soha az NFL-ben.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Érdemes lett volna a cikk kommentjeibe is beleolvasni, mert ott vetette fel valaki (és én is írtam már korábban), hogy oké, a védelmek erősebbek, jobbak, gyorsabbak, mert eleve az NCAA krémje kerül oda, na de a támadókra ez ugyanúgy miért is nem igaz? Az egyetemi fociban még a legjobb támadósorokban is van max. 5-6 NFL szinten kezdő, és talán 1-2 NFL szinten átlag feletti játékos. A többi (elég csak az elmúlt évek oregoni elkapósoraira gondolni) az NFL szintet sem éri el.

Az utolsó állításod pedig megint csak egy semmivel nem igazolható feltételezés.

Ja és jut eszembe ez a "csapatok közötti különbség is nagyobb" is elég sötét demagógia, mivel a legjobb támadósorok a jobb védelmek ellen általában ugyanúgy brillíroznak, csak Mariotának pl. nem "kell" a szünetben a kispadra ülnie, a durva megalázást elkerülendő.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
A lényeg, hogy nemhogy 32, de 10 "game changer" irányító alig akad egyszerre a ligában, így minden csapatnak ugyanúgy a következő Manning eljövetelére (vagyis annak eljöveteléig) építeni a taktikáját szerintem egyenesen röhejes.baggio
És nem is ezt csinálják. Senki nem olyan hülye, hogy egy Manning-féle playbookot erőltessen az arra alkalmatlan irányítójára. Mindenki próbálja a QB-ra szabni amennyire lehet a játékot, megtették ezt Wilsonnal, Kaepernick-el, pár éve Tebow-val, megtették ezt Atlantában Vick-el, Philly-ben McNabb-el, stb. Még Brady-vel is megtették és megteszik. Vagy az utóbbi időben Manning-el, aki ma nyilván nem ugyanaz, mint aki 5-6 éve volt. Ezt megtették, megteszik és meg is fogják tenni.

A cikk arról szólt, hogy az NFL miért nem próbálja "könnyebbé tenni az életet" a QB számára azzal, hogy olyan rendszert futtat, ami nem kényszeríti arra, hogy (a pro style QB-tól elvárt módon) szűk területekre, nagy pontossággal és időzítéssel dobjon - amiben nagyon a hibázás lehetősége. A spread offense került elő példaként. Az én válaszom erre az, hogy középiskolás koromban az edzőm tudott úgy nyertes kézilabdacsapatot csinálni, hogy talált egy, a korosztályánál 20 centivel magasabb, 30 kilóval nehezebb srácot, akit beküldött beállóba, és begyakoroltatott velünk néhány variációt, aminek a vége az, hogy feldobjuk neki a labdát az "égbe", ő leszedi, befordul és bedobja. És működött. Ugyanez a Bajnokok Ligájában működésképtelen. Illetve akkor működik, ha a testi adottságai mellé a labdatehetsége, reakciókészsége, mozgáskultúrája is elit a srácnak. Azaz elit kézilabdázó, aki történetesen még nagy darab és erős is, nem pedig fordítva. 😊

Az NCAA-ban még a legjobb védelmekben is van max. 5-6 NFL szinten kezdő, és talán 1-2 NFL szinten átlag feletti játékos. A többi az NFL szintet sem éri el. Ilyen védelmek ellen lehet sémákkal királykodni. És a csapatok közötti különbség is nagyobb, nem csak a nagyobb létszám miatt, de azért is, mert a rendszer is kevésbé kiegyensúlyozó, a recruiting inkább az európai foci modelljére hasonlít - ahol az elit csapatok vonzzák leginkább az elit játékosokat -, mint az NFL-ére. Ezért az NFL-ben sokkal kisebbek a különbségek, ezért bármilyen séma önmagában max. ideig-óráig jelent előnyt. Lehet 2TE-vel játszani, lehet rá írni playbookot, de az NFL csapatok hamar ki fogják ismerni, és a védő koorninátorok megírják rá az ellenszert. Hacsak nincs egy Gronkowski-d. De abból sincs NFL szinten 32. És visszajutottunk ugyanoda, nem tudsz csak 2TE-s playbookal nyerni, kell a többi is a playbookba. A QB-val is ugyanez a helyzet, csak mivel a QB szerepe sokkal kitüntetettebb, mint a TE szerepe, ezért ha van egy Gronkowski-d akkor örülsz, és játszatod a rá épített játékot, ha nincs, akkor használhatsz gyors elkapókat, jó slot receivert, stb., eredményes maradhatsz. A QB esetén viszont nincs mese, kell a Gronkowski, mert nem megkerülhető. Előbb-utóbb nem lehet megkerülni, hogy képes legyen pontosan, szűk területekre, jól időzítve passzolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Na már csak 1 hónap és bánzájjjj akarom mondani draftzájj!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Fordítsuk meg. Arians totál megváltoztatja a PO-ra a playbookot, hogy a 4. körös project irányítója köré épüljön az egész támadósor. Most mit mondanának rá?andree
Eltekintve attól, hogy a qb-ra hívott pár futással még nem változik meg totálisan a playbook, kb. ugyanazt, mint most? Hogy balszerencsés volt, mert kidőlt a két jobb irányítója, a gyengébbekkel meg beégett, de sebaj, Palmer úgy is visszatér?

Máshogy megközelítve: én még nem láttam arra példát az NFL-ben, hogy - 1-1 "meglepetés évet" kivéve - nem pro-style QB-val, nem pro-style offense-et építve egy csapat domináns offense-et tudott volna építeni. (Ahogy az NCAA-ban.) Minden úgynevezett sikeres kísérlet azért volt sikeres, mert vagy egy borzasztóan jó védelem, vagy futójáték, stb. volt ami segítsen. Akinek viszont sikerült találni egy minőségi pro-style QB-t, arra számtalan példa van, hogy az a csapat utána akár 10-15 évig is az elitben maradhat - úgy, hogy az offense konstansan elit.peterk2005
Mivel mintavételed ebben az esetben tulajdonképpen nincs (vagyis lenne, de ilyenkor meg rögtön bebiztosítod az érvelésedet egy másik kitélellel, mint a Seattle-nél), ezért kissé vicces ilyennel példálózni. Vagy mit tekintünk pro-style offense-nek? Ha azt, ahol az irányító passzol, gimmick-nek meg ahol fut, még így sem állja meg a helyét, mert Steve Younggal a 49ers vagy Tarkentonnal a Vikings szerintem elég domináns volt. Ahogy a védelem szerepét se tudod kikapcsolni klasszikus pro-style offense-nél sem, hiszen ez egy ilyen játék, Luck is játszhat bármennyire jól, ha a d# nem képes annyit megtenni, hogy kevesebb pontot engedélyezzen a támadók által elértnél, akkor Luck akár fejre is állhat.

A lényeg, hogy nemhogy 32, de 10 "game changer" irányító alig akad egyszerre a ligában, így minden csapatnak ugyanúgy a következő Manning eljövetelére (vagyis annak eljöveteléig) építeni a taktikáját szerintem egyenesen röhejes.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nemrég azon az állásponton voltál, hogy Wilson nem bizonyította még, hosszabb távon is hasznos tud lenni, most meg már Rodgers-szel emlegeted egy lapon? Szép váltás.baggio
A mostani mondandóm arra vonatkozott, hogy az ami a Seattle-nek bejött egy Wilsonnal, nem jelenti, hogy a Clevelandnek be fog egy Manziellel. (Legalábbis nem nagyobb eséllyel, mint egy pro-style QB-val próbálkozás.) A korábbi álláspontom pedig arra vonatkozott, hogy MÉG EGY WILSONNAL sem látom garantáltnak, hogy ami most Seattle-ben működik, az 2-3 év múlva akkor is működni fog, amikor majd nem lesz ilyen domináns a védelem. (Mert néhány év és nem lesz az, ez elkerülhetetlen.)

Máshogy megközelítve: én még nem láttam arra példát az NFL-ben, hogy - 1-1 "meglepetés évet" kivéve - nem pro-style QB-val, nem pro-style offense-et építve egy csapat domináns offense-et tudott volna építeni. (Ahogy az NCAA-ban.) Minden úgynevezett sikeres kísérlet azért volt sikeres, mert vagy egy borzasztóan jó védelem, vagy futójáték, stb. volt ami segítsen. Akinek viszont sikerült találni egy minőségi pro-style QB-t, arra számtalan példa van, hogy az a csapat utána akár 10-15 évig is az elitben maradhat - úgy, hogy az offense konstansan elit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Mert Lindley nem volt teljesen alkalmatlan? Vagy ő már úgyis nullára írta magát, nem kár érte (így érthető mondjuk, hogy tud pár qb évekig ellébecolni a ligában)? Negatív rekord a PO-ban, nem győzöm hangsúlyozni.

De tegyük magunkat ezen túl, az is gyakran érv az nfl edzők konzervativizmusa mellett, hogy itt minden csapatnál állandó teljesítménykényszer van, senkinek nincs 1-2 éve valami merőben újba belevágni. Ehhez képest Arians beáldozhatja a rájátszást is, mert félti a 4. körben draftolt irányítójának lelki világát? Sehogy sem áll össze a történet.baggio
Logan Thomas tavaly még nem volt jobb hagyományos értelemben vett QB mint Lindley. ez sajnos látszott, mikor a pályára került.

Fordítsuk meg. Arians totál megváltoztatja a PO-ra a playbookot, hogy a 4. körös project irányítója köré épüljön az egész támadósor. Most mit mondanának rá?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Nemrég azon az állásponton voltál, hogy Wilson nem bizonyította még, hosszabb távon is hasznos tud lenni, most meg már Rodgers-szel emlegeted egy lapon? Szép váltás.

Mindig csak a qb a hibás amúgy, remélem behúzzák most Mariotát!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt főleg baggio-nak, mintha téged olvasnálak:
 www.elevenwarriors.com/college-football/2015/03/51740/does-the-nfl-really-need-to-make-it-harder-on-quarterbacksHulkeinstein
A válasz szerintem egyszerű. Nincs még egy csapatsport, ahol egy kitüntetett poszton játszó játékoson ennyi múlna. AZ NFL-ben, ha a QB "tehetség sorrenddel" vetem össze, akkor semmilyen poszton nincs 32 "top 10" tehetség. A Megatron, Dez Bryant, A.J. Green, Demaryus Thomas féle top tehetségekből is csak néhány van az NFL-ben, de amíg WR poszton ettől még a Pierre Garcon féle képességű játékosok értékesek és találnak helyet, aközben a QB poszton az Aaron Rodgerstől kb. hasonló képességbeli távolságra levő Andy Daltont már szidják.

Meg lehet próbálni taktikával, különböző sémákkal elrejteni ezt a deficitet, de teljesen nem lehet. Tök mindegy, hogy pro style, wild-cat, read-option, dual/triple threat, vagy bármi más. Mindegyik csak akkor fog működni, ha vagy egy Aaron Rodgersed, vagy egy Russell Wilsonod van. Egy Terrelle Pryor-al nem fog menni. Lehet, hogy hosszú távon már egy Colin Caepernick-el, Robert Griffin III-al sem. Egyszerűen olyan fontos és annyi minden múlik a poszton, hogy azok a kis különbségek felnagyítódnak, amik más poszton még nem számítanak annyit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Mert Lindley nem volt teljesen alkalmatlan? Vagy ő már úgyis nullára írta magát, nem kár érte (így érthető mondjuk, hogy tud pár qb évekig ellébecolni a ligában)? Negatív rekord a PO-ban, nem győzöm hangsúlyozni.

De tegyük magunkat ezen túl, az is gyakran érv az nfl edzők konzervativizmusa mellett, hogy itt minden csapatnál állandó teljesítménykényszer van, senkinek nincs 1-2 éve valami merőben újba belevágni. Ehhez képest Arians beáldozhatja a rájátszást is, mert félti a 4. körben draftolt irányítójának lelki világát? Sehogy sem áll össze a történet.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Sztem Thomas az akkori stádiumában teljesen alkalmatlan lett volna, hogy kezdő legyen egy PO meccsen. Persze ha átírják az egész playbookot, Fitzék felé megy 2 labda az egész meccsen, akkor lehet Logan se égett volna be, de sztem ez se lett volna egy jó terv. Többször lenyilatkozták, hogy nagyjából 2016-17 környékére akarják szintre hozni LT-t, nem lett volna jó ha berakják beégni egy PO meccsre.

“We drafted him for two years from now, not November,” Arians said. “It just so happened his number got called (earlier.) I was not going to let him fail (in San Francisco) because once you fail those scars never go away.
“It's very hard to get the guys back in the locker room if you cost them the playoffs. I just wasn't going to put him in that situation. Right or wrong, it just was my decision.”
Arians még a korábbi szakaszból.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Neki se impactnak kellett volna lennie, csak a harmadik helyet elcsípni a depth charton 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ők draftolták a negyedik körben Thomas-t nem én 😊 szóval valamit látniuk kell(ett) bennebaggio
ezt adom, ha 4.körben hoznak egy QBt akkor az ne csak dísz legyen a vonal mellett.braxa88
Mondjuk azért Wilsont kivéve nem sok olyan QB jut eszembe a közelmúltból, aki 2. körnél hátrébb húzva újoncként impact tudott volna lenni. Még talán Foles. A 4. körben nem kapsz kész QB-t, sőt, általában olyat se, aki 1-2 év után húde beválna.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ők draftolták a negyedik körben Thomas-t nem én 😊 szóval valamit látniuk kell(ett) bennebaggio
ezt adom, ha 4.körben hoznak egy QBt akkor az ne csak dísz legyen a vonal mellett.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante


Ők draftolták a negyedik körben Thomas-t nem én 😊 szóval valamit látniuk kell(ett) benne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Vagyis főleg mindenki másnak, mert én is pontosan ezt szajkózom régóta 😊 :p

Bruce Arians szavain nem tudom magam a témában túltenni (és jól mutatja az nfl edzők hozzáállását), aki maga nyilatkozta le anno, hogy "ha nincs 100 milliós qb-d, ne feledd el a lead option-t". Majd mikor kidőlt a "sztár" irányítója meg annak a cseréje is (természetesen mindkettő a zsebben állva), a padon hiába ült egy olyan újonc, akit nyugodtan beküldhetett volna a darálóba, inkább a már többször leszerepelt negyedik qb-vel hozott össze egy történelmi szinten negatív teljesítményt mikor minden kötél szakad, a rájátszásban. Ő az év főedzője a profiknál 2014-ben.baggio
egyetértenék ha nem Logan Thomas lett volna az a rookie QB
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 852 — No es importante
Vagyis főleg mindenki másnak, mert én is pontosan ezt szajkózom régóta 😊 :p

Bruce Arians szavain nem tudom magam a témában túltenni (és jól mutatja az nfl edzők hozzáállását), aki maga nyilatkozta le anno, hogy "ha nem keres 48 milliót a qb-d, ne feledd el a lead option-t". Majd mikor kidőlt a "sztár" irányítója meg annak a cseréje is (természetesen mindkettő a zsebben állva), a padon hiába ült egy olyan újonc, akit nyugodtan beküldhetett volna a darálóba, inkább a már többször leszerepelt negyedik qb-vel hozott össze egy történelmi szinten negatív teljesítményt mikor minden kötél szakad, a rájátszásban. Ő az év főedzője a profiknál 2014-ben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ezt főleg baggio-nak, mintha téged olvasnálak:

 www.elevenwarriors.com/college-football/2015/03/51740/does-the-nfl-really-need-to-make-it-harder-on-quarterbacks