NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondtam, hogy lesz ilyen, lett is
https://bowl.hu/images/cache/uploads/3d53579112cec859bc6c1309ec04088d.jpg
Vic Beasley és a Clemson DE-k legendája | Bowl.hu
Tényfeltárás következik, az úgy is ritkán van.


régi olvasóinkkal együtt éltük át.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Pedig nem csak a támadósor (Hardy, Carden, stb.) miatt érdemes pár East Carolina meccset bepótolni, különösen a Virginia Tech elleni parádéját ajánlom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
reachnek reach, de ő legalább nem lesz bust. X év múlva már csak az számít, nem a hely.

Nem mindegy Alualuért reachelsz vagy Bruce Irvinért. Szerintem Brown jóféle, inkább vinném őt 25. helyen mint Sheltont 15-ön.Höri
és Terry Williamst mikor?

 nflmocks.com/2015/04/02/terry-williams-the-best-nose-tackle-in-the-2015-draft/deyell
Az a csávó igen nagy tanár, asszem 5'11 mellé van 340 font? nem kattintottam rá 😛

Norris-nál 100. hely körül volt a Big Boardon, érdekes manus, de én még nem mentem utána mit tud.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 495
reachnek reach, de ő legalább nem lesz bust. X év múlva már csak az számít, nem a hely.

Nem mindegy Alualuért reachelsz vagy Bruce Irvinért. Szerintem Brown jóféle, inkább vinném őt 25. helyen mint Sheltont 15-ön.Höri
és Terry Williamst mikor?

 nflmocks.com/2015/04/02/terry-williams-the-best-nose-tackle-in-the-2015-draft/

choose life
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
és végre itt a mindenki által várt Joe Cardona draft tape!
 draftbreakdown.com/video/joe-cardona-vs-5-teams-2014/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Malcom Brown nagy reach lenne 1/9-re? Láttam róla pár videót + amit olvastam róla nekem tetszett.Asbee
reachnek reach, de ő legalább nem lesz bust. X év múlva már csak az számít, nem a hely.

Nem mindegy Alualuért reachelsz vagy Bruce Irvinért. Szerintem Brown jóféle, inkább vinném őt 25. helyen mint Sheltont 15-ön.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Minden ismertetőt feltöltöttünk a helyére.
 bowl.hu/draft_prospect_ismertetok

(Jöhetnek az újak)Höri
Chris Conley és Ramik Wilson személyében újak is vannak.empty taxi
Aha, a Georgia részleg. Tetszik. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Malcom Brown nagy reach lenne 1/9-re? Láttam róla pár videót + amit olvastam róla nekem tetszett.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben lehet találgatni, hogy ki lesz a 100. akit megírunkHöri
Lynden Trail a Norfolk Stateről (ex-gátör)?

Tyler Vargánál meg lehetett volna említeni az 5 TDs meccsét az Army elleni gyözelem során tavaly. Ritka hogy egy másodosztályú játékos szinte egymaga intéz el egy FBSest.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na őt vajon melyik csapat draftolja, róla is lesz ismertető? 😀 😛

RamboJimmy

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megígértem a frissítést, felül lehet keresgélni a Tyler Varga RB, Stefon Diggs WR, Anthony Chickillo DE hármast. Sleeper parádé!

Közben lehet találgatni, hogy ki lesz a 100. akit megírunk

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Conley miért ilyen hátsó körre taksált olvasva a róla szóló leírást...lehetne előrébb isJanek
Lehetne, de ott mások vannak.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Conley miért ilyen hátsó körre taksált olvasva a róla szóló leírást...lehetne előrébb is

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Mariota is bejelentette, hogy inkább családi körben lesz a draft napján...úgy látszik Chicago nem annyira népszerű
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Minden ismertetőt feltöltöttünk a helyére.
 bowl.hu/draft_prospect_ismertetok

(Jöhetnek az újak)Höri
Chris Conley és Ramik Wilson személyében újak is vannak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Minden ismertetőt feltöltöttünk a helyére.
 bowl.hu/draft_prospect_ismertetok

(Jöhetnek az újak)

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Winston pro day, 54 percben  www.youtube.com/watch?v=2CWuETnH0b4

több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Szerintem meg arról szól, hogy a GM-ek döntő többsége nem szívesen kockáztat egy felhype-olt pro styleból sémákban kevésbé erős QB-ra egy magas cetlit, ha a meglévő játékos anyaga inkább a pro style sémákban erős, inkább húz BPA alapon, vagy más need-re, minthogy bust legyen.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kevin White azt mondta, előbb kellene kiválasztani őt, mint Coopert, mert többet tett le az asztalra.

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Na még 1 hónap és kezdődik! 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A lényeg az, hogy nem létezik spread offense, zone-read offense, vagy pro-style offense,hulkenstein
And when we go crashing down, we come back every time.
Cause we never go out of style
We never go out of style.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem értünk egyet az edzők képességeit illetően. Ha úgy lenne, ahogy mondod, vagyis közel minden edző jól végezné a munkáját az NFL szinthez képest, akkor nem cserélődne ki a HC-k ötöde évente.Hulkeinstein
Ilyent nem is állítottam (írtam, hogy "a lehetőségeik, a képességeik, a sikerességük más"). Csak annyit állítottam, hogy (majdnem) mindegyik proaktív, (majdnem) mindegyik igyekszik megtenni azt, amit hiányolsz. És ennyire sikerül.

De mindegy is, mert ebben az irányban falnak szaladunk, nincs hogyan tovább. Ha neked van igazad és nincs elég minőségi edző, akkor ez egy adottság. Nem fog több jó edző teremni az almafán, ergo marad a kiválasztás ezen a szinten. Ha meg nekem van igazam és nem olyan nagy a különbség, akkor meg most is megfelelő a kiválasztás, és ennyi a megfelelő jelölt.

(Stez igazad van, én befejeztem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Ezért a történet sem úgy néz ki, hogy a pro-style offense-ekből érkező QB-k sikeresek, a nem pro-style-ból érkezők pedig elvesznek, hanem úgy néz ki, hogy azok a QB-k akikben az NFL-hez szükséges minimum képesség megvan, illetve alkalmasak arra, hogy a playbookot rájuk igazítsanak, azok megragadnak. Akikben meg nincs meg, akik nem alkalmasak rá, azok nem. Cam Newton megragadt, Blaine Gabbert pedig nem ragadt meg, pedig nem Cam érkezett pro-style offense-ből. Kaepernick megragadt, Kevin Kolb pedig úgy néz ki, hogy nem. Nem folytatom, minden évben jópár QB-t draftolnak, minden évben az NCAA éppen legjobbjaiból, vegyesen pro-style-ban játszókat és nem abban játszókat, és többségük kihullik.peterk2005
Erről az "utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének" mondás ugrott be, és halkan megjegyzem, hogy sem Gabbert, sem Kolb nem pro-style offense-ben játszott az egyetemen, szóval végképp nem értem, miért használod még mindig ezt a kifejezést.

A gond épp ott van az NFL számára, hogy egyre kevesebb a tradicionális támadóstratégiában játszó irányító, így még nehezebb az ő feltérképezésük, egyre kevesebb "hasznos" anyagot tudnak felhasználni a game tape-ek elemzésénél és kiértékelésénél. Tehát valamilyen szinten elméletileg elodázhatatlan a paradigmaváltás, bár ha továbbra is kötnék az ebet a karóhoz, igazából az se lenne meglepő.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
No, akkor nézzük ezt a témát.Hulkeinstein
Szép hosszúra sikerült. 😊 És értem is amit mondani akarsz. Plusz, legalább nem azzal reagálsz, hogy NEKEM viszont fogalmam sincs, hogy miről beszélek. 😀

De a lényegre. Megpróbálom nálad kicsit rövidebben. 😊
Mindaz amit leírsz az edzőkkel kapcsolatban, az szerintem nem igaz. Szerintem nem csak 3-4 proaktív edző van az NFL-ben, hanem a többségük az. Csak a lehetőségeik, a képességeik, a sikerességük más. De alapvetően mindegyik újító, mindegyik keresi az új lehetőségeket, és mindegyik (na jó, nem mindegyik, de a legtöbb) próbálja a csapat számára legmegfelelőb, legeredményesebb megoldást megtalálni. Viszont senki sem "végtelentől végtelenig". Értve ezt úgy, hogy egyetlen edző sem fest a football paletta teljes színskálájából. Mindegyiknek van egy alap elképzelése, és ehhez próbálja egyszerre megtalálni a megfelelő játékosállományt, és a meglevő állomány képességeire is szabni azt. Ezt Belichick is így csinálja. Szó nincs arról, hogy ő egy formátlan gyúrmát gyúrna mindig a legoptimálisabb formára. Neki is megvan az a keret, amiben gondolkodik, amin belül mozogni hajlandó. Aki ebbe a keretbe passzol, azt megpróbálja beilleszteni, aki viszont nem, az megy isten hírével. Ugyanez igaz Carroll-ra és a többiekre is. (Ez egyébként az NCAA-ban is így van. Sőt, szerintem minden csapatsportban, focitól kézin át vizilabdáig.)

A játékosok képességeire szabással kapcsolatban is az alapokban egyetértünk. Nem lehet mereven ragaszkodni egy adott elképzeléshez függetlenül attól, hogy ki az alany. Teljesen természetes, hogy rá kell szabni, meg kell találni, hogy mik az erősségei és mi az amit nem kell erőltetni. A véleménykülönbség ott van, hogy szerintem ezt meg is teszik az edzők. Mindenki megpróbálja az irányítójára szabni a playbookot, amennyire csak lehet. Csak éppen ennyire lehet. Ezért a történet sem úgy néz ki, hogy a pro-style offense-ekből érkező QB-k sikeresek, a nem pro-style-ból érkezők pedig elvesznek, hanem úgy néz ki, hogy azok a QB-k akikben az NFL-hez szükséges minimum képesség megvan, illetve alkalmasak arra, hogy a playbookot rájuk igazítsanak, azok megragadnak. Akikben meg nincs meg, akik nem alkalmasak rá, azok nem. Cam Newton megragadt, Blaine Gabbert pedig nem ragadt meg, pedig nem Cam érkezett pro-style offense-ből. Kaepernick megragadt, Kevin Kolb pedig úgy néz ki, hogy nem. Nem folytatom, minden évben jópár QB-t draftolnak, minden évben az NCAA éppen legjobbjaiból, vegyesen pro-style-ban játszókat és nem abban játszókat, és többségük kihullik. De nem amiatt, hogy honnan jött, hanem amiatt, mert kiderül, hogy nincsenek meg a képességei. Aláírom, előfordulhat, hogy vannak, akiknek nem sikerül megtalálni a képességeit. De ez a játék része, ez minden sportban így van, és így van a sport minden szintjén is. Nincs rá statisztikám, de biztos vagyok benne, hogy az NCAA recruiting ill. football képzés is rostál ki legalább annyi alkalmas játékost alkalmatlannak találva, mint amennyit az NFL kirostál. (Arányaiban értem persze. Abszolút számokban az NCAA nyilván sokszor annyit hullajt ki, de hát a létszám is sokszor annyi.)peterk2005
Nem értünk egyet az edzők képességeit illetően. Ha úgy lenne, ahogy mondod, vagyis közel minden edző jól végezné a munkáját az NFL szinthez képest, akkor nem cserélődne ki a HC-k ötöde évente. Én most nem arról beszélek, hogy jobban tudom innen a fotelből azt, hogy mit kéne csinálniuk. Nem, fogalmam sincs, valószínűleg az 1%-át sem tudom annak, amit a legrosszabb NFL edző is tud. Én most az edzők egymáshoz viszonyított képességeire gondolok, ahol viszont óriási különbségek vannak. És ez a többi sportban is így van, sőt a legtöbb szakmában. A legjobbak általában jelentősen magasabb szintet képviselnek, mint az alattuk lévők. Ez pedig sajnos jelentősen befolyásolja sok játékos karrierjét is, nem megfelelő szerkezetben rengeteg tehetség elkallódik. Ezen pedig igenis lehetne változtatni ha szélesebb körben gondolkodnának az edzők.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem lehetne ezt csevegőben folytatni? Szerintem nem a megfelelő topikban megy a farokméregetés.