NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
talán ide illik a legjobban:  www.mattwaldman.com/ Matt Waldman Rookie Scouting Portfolio-járól tudna valaki véleményt mondani? Gondolkodom, hogy megvegyem az idei kiadást, mert elég részletesnek ill. kockának tűnik elsőre.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Kevin Johnsont elhívták a draftra.

tavaly 30 játékos volt ott, 21 volt első körös, 7 második, 2 harmadik.Höri
csak nehogy Brandon Ghee-díjas legyen belőle


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kevin Johnsont elhívták a draftra.

tavaly 30 játékos volt ott, 21 volt első körös, 7 második, 2 harmadik.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Rohamot is kapnék ha 2DT-t húznánk az első 3 körben.
Az OL, DT, RB, CB négyesfogatból lesz 3.
De ezt majd a topikunkban kifejtem részletesen hamarosan.Bazzani
Nyugi, nem annyival lesz elintézve, hogy elment két (három) jó DT, akkor kell két DT az első három körben, másrészt a ligában senki sem épít csapatot olyan gondolkodás mentén, hogy "ha nekem papíron az OL, DT, RB, CB a legnagyobb needem, akkor az első négy körben ezekre a posztokra kell húznom egy-egy játékost, pont", de majd a mockban kifejtem.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rohamot is kapnék ha 2DT-t húznánk az első 3 körben.
Az OL, DT, RB, CB négyesfogatból lesz 3.
De ezt majd a topikunkban kifejtem részletesen hamarosan.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
23. Detroit Lions: DT Danny Shelton, Washington
The Lions lost Ndamukong Suh and Nick Fairley in free agency. They did trade for Haloti Ngata, but they need someone who is quick and can play the 1-technique so that Ngata can do his damage in his more comfortable 3-technique role. Danny Shelton could be that guy, as he's a big-bodied player in a similar mold to Vince Wilfork. With Shelton and Ngata inside, the Lions might have upgraded from Suh and Fairley.


Ezt egy mock draftban találtam és kicsit gondolkodóba estem.
Mennyire illene Shelton Ngata mellé? Mert eddig fel sem merült bennem mint lehetséges opció. Mondjuk meglepődnék ha 1/23nál még benn lenne.Bazzani
Vannak kétségeim afelől h Ngata 3-techben jobb lenne, így én ezzel a magyarázattal nem feltétlen értek egyet.empty taxi
Szerintem egy Malcom Brown féle játékos lenne ideális mellé.
Olyan aki passrush-ban jó.Bazzani
Valahogy úgy, de nem lövöm le előre a poént, már készülőfélben van egy három körös mock, valamikor a jövő hét folyamán várható, majd ott kifejtem, én hogy oldanám meg a DT-kérdést a Lionsnél.vassadi
Csak nem egy DT draftolásával?tenorx
Eltaláltad, nem eggyel.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
23. Detroit Lions: DT Danny Shelton, Washington
The Lions lost Ndamukong Suh and Nick Fairley in free agency. They did trade for Haloti Ngata, but they need someone who is quick and can play the 1-technique so that Ngata can do his damage in his more comfortable 3-technique role. Danny Shelton could be that guy, as he's a big-bodied player in a similar mold to Vince Wilfork. With Shelton and Ngata inside, the Lions might have upgraded from Suh and Fairley.


Ezt egy mock draftban találtam és kicsit gondolkodóba estem.
Mennyire illene Shelton Ngata mellé? Mert eddig fel sem merült bennem mint lehetséges opció. Mondjuk meglepődnék ha 1/23nál még benn lenne.Bazzani
Vannak kétségeim afelől h Ngata 3-techben jobb lenne, így én ezzel a magyarázattal nem feltétlen értek egyet.empty taxi
Szerintem egy Malcom Brown féle játékos lenne ideális mellé.
Olyan aki passrush-ban jó.Bazzani
Valahogy úgy, de nem lövöm le előre a poént, már készülőfélben van egy három körös mock, valamikor a jövő hét folyamán várható, majd ott kifejtem, én hogy oldanám meg a DT-kérdést a Lionsnél.vassadi
Csak nem egy DT draftolásával?
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
23. Detroit Lions: DT Danny Shelton, Washington
The Lions lost Ndamukong Suh and Nick Fairley in free agency. They did trade for Haloti Ngata, but they need someone who is quick and can play the 1-technique so that Ngata can do his damage in his more comfortable 3-technique role. Danny Shelton could be that guy, as he's a big-bodied player in a similar mold to Vince Wilfork. With Shelton and Ngata inside, the Lions might have upgraded from Suh and Fairley.


Ezt egy mock draftban találtam és kicsit gondolkodóba estem.
Mennyire illene Shelton Ngata mellé? Mert eddig fel sem merült bennem mint lehetséges opció. Mondjuk meglepődnék ha 1/23nál még benn lenne.Bazzani
Vannak kétségeim afelől h Ngata 3-techben jobb lenne, így én ezzel a magyarázattal nem feltétlen értek egyet.empty taxi
Szerintem egy Malcom Brown féle játékos lenne ideális mellé.
Olyan aki passrush-ban jó.Bazzani
Valahogy úgy, de nem lövöm le előre a poént, már készülőfélben van egy három körös mock, valamikor a jövő hét folyamán várható, majd ott kifejtem, én hogy oldanám meg a DT-kérdést a Lionsnél.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
23. Detroit Lions: DT Danny Shelton, Washington
The Lions lost Ndamukong Suh and Nick Fairley in free agency. They did trade for Haloti Ngata, but they need someone who is quick and can play the 1-technique so that Ngata can do his damage in his more comfortable 3-technique role. Danny Shelton could be that guy, as he's a big-bodied player in a similar mold to Vince Wilfork. With Shelton and Ngata inside, the Lions might have upgraded from Suh and Fairley.


Ezt egy mock draftban találtam és kicsit gondolkodóba estem.
Mennyire illene Shelton Ngata mellé? Mert eddig fel sem merült bennem mint lehetséges opció. Mondjuk meglepődnék ha 1/23nál még benn lenne.Bazzani
Vannak kétségeim afelől h Ngata 3-techben jobb lenne, így én ezzel a magyarázattal nem feltétlen értek egyet.empty taxi
Szerintem egy Malcom Brown féle játékos lenne ideális mellé.
Olyan aki passrush-ban jó.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
23. Detroit Lions: DT Danny Shelton, Washington
The Lions lost Ndamukong Suh and Nick Fairley in free agency. They did trade for Haloti Ngata, but they need someone who is quick and can play the 1-technique so that Ngata can do his damage in his more comfortable 3-technique role. Danny Shelton could be that guy, as he's a big-bodied player in a similar mold to Vince Wilfork. With Shelton and Ngata inside, the Lions might have upgraded from Suh and Fairley.


Ezt egy mock draftban találtam és kicsit gondolkodóba estem.
Mennyire illene Shelton Ngata mellé? Mert eddig fel sem merült bennem mint lehetséges opció. Mondjuk meglepődnék ha 1/23nál még benn lenne.Bazzani
Vannak kétségeim afelől h Ngata 3-techben jobb lenne, így én ezzel a magyarázattal nem feltétlen értek egyet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja top5re teszik a proday-e után


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
23. Detroit Lions: DT Danny Shelton, Washington
The Lions lost Ndamukong Suh and Nick Fairley in free agency. They did trade for Haloti Ngata, but they need someone who is quick and can play the 1-technique so that Ngata can do his damage in his more comfortable 3-technique role. Danny Shelton could be that guy, as he's a big-bodied player in a similar mold to Vince Wilfork. With Shelton and Ngata inside, the Lions might have upgraded from Suh and Fairley.


Ezt egy mock draftban találtam és kicsit gondolkodóba estem.
Mennyire illene Shelton Ngata mellé? Mert eddig fel sem merült bennem mint lehetséges opció. Mondjuk meglepődnék ha 1/23nál még benn lenne.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 496
Ray-ben napszemüveg van bust-faktorHöri
legrosszabb 3-cone eredmények az utóbbi 10 évből az 1. körös edge rusherek közül:

 pbs.twimg.com/media/CAgFhMgUcAAmeJI.png:largedeyell
és utána megnézed a 10 legjobbat és lesz közte 6 bust.Höri
megnéztem a 10 legjobbat is, ismét csak az első körösök közül, azt mondanám, hogy közöttük kevesebb a bust.

Von Miller 6.70
Bruce Irvin 6.70
Anthony Barr 6.82
Melvin Ingram 6.83
Barkevious Mingo 6.84
DeMarcus Ware 6.85
J.J. Watt 6.88
Clay Matthews 6.90
Manny Lawson 6.96
Kamerion Wimbley 6.98

choose life
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ray-ben napszemüveg van bust-faktorHöri
legrosszabb 3-cone eredmények az utóbbi 10 évből az 1. körös edge rusherek közül:

deyell
és utána megnézed a 10 legjobbat és lesz közte 6 bust.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 496
Ray-ben napszemüveg van bust-faktorHöri
legrosszabb 3-cone eredmények az utóbbi 10 évből az 1. körös edge rusherek közül:


choose life
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gregory esetében az a nagy szívás (...) hogy innentől kiemelt figyelmet kap. Több drogteszt, könnyebben kaphat eltiltást majd, igazából ez az, ami rombolja az értékét. Egy dobása maradt, utána 4 meccs pihenő.Höri
Szerinted ez | és a pehelysúlya | ronthat annyit az értékén h a többi "nevesebb" edge rusher (Dante Fowler Jr, Shane Ray, Vic Beasley, Alvin Dupree) előtte menne ki, s ezzel mondjuk lecsússzon az első kör végéig/második elejéig?
Egyáltalán mennyivel jobb/másabb tehetség ő mint a fent említett versenyzők?Általános Doktor
Na erre nehéz röviden válaszolni.
Beasley superman. Eddig DE volt, agyonsackelt mindenkit, de mondták, hogy pehelysúlyú. Odament a combine-ra 20 fonttal nehezebben mint Clemsonban ki volt írva és mindenkinél gyorsabb és erősebb volt. Esélyes az 1/3-ra is, minden kérdőjelet kiegyenesített igazából, csak a Clemson rossz reputáció maradt, arról majd akarok írni egy cikkelyt.

Ray-ben napszemüveg van bust-faktor, mivel tavaly hasonló dolgokat csinált a helyén nevezetes Michael Sam, aztán látjuk, hogy ezt mennyire sikerült átültetni profi szintre. Sokkal Ray-nek se jobb a mozgása, de igazi vadállat, a nyámnyilább OT-ket szét fogja szedni, a jók ellen lehet, hogy szenved majd.

Fowler és Dupree hasonló számokat produkáltak, de utóbbi öregebb két évvel, szóval az upside a floridai mellett van. Egyiknek sincs igazi DE teste, míg Gregory-nak a magassága ugye adott, csak az a kérdés, hogy rápakolandó tömeg mennyire veti vissza. Nyilván az edzőtábor elején egyik se így fog kinézni mint most, szóval ebbe nem látni bele. Én beleláttam Gregory-ba, hogy viheti a JPP-Chandler Jones vonalat, de az a 235 font kicsit nyugtalanító, ennél még Mingo is masszívabban nézett ki rookieként.

Összefoglalva a dolgot, fingom nincs milyen sorrendben kéne őket elvinni.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justin Houston 3. körös volt hasonló blama miatt.szaba
...és ez Gregory-nak jó dolog.

Melyik GM mondja azt utólag, hogy fasza gyerek voltam, nem füvezik a játékosom, viszont már ki kellett vágni, olyan béna?

Tavaly Timmy Jernigan, Telvin Smith és Christian Jones is megbukott, utóbbi kettő nagyot csúszott, de azt hozták a pályán, amit vártak tőlük.

A tehetség fontosabb, mint a fű, szerintem nem fog jelentősen csúszni. Top20.

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Justin Houston 3. körös volt hasonló blama miatt.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Gregory esetében az a nagy szívás (...) hogy innentől kiemelt figyelmet kap. Több drogteszt, könnyebben kaphat eltiltást majd, igazából ez az, ami rombolja az értékét. Egy dobása maradt, utána 4 meccs pihenő.Höri
Szerinted ez | és a pehelysúlya | ronthat annyit az értékén h a többi "nevesebb" edge rusher (Dante Fowler Jr, Shane Ray, Vic Beasley, Alvin Dupree) előtte menne ki, s ezzel mondjuk lecsússzon az első kör végéig/második elejéig?
Egyáltalán mennyivel jobb/másabb tehetség ő mint a fent említett versenyzők?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gregory esetében az a nagy szívás (...) hogy innentől kiemelt figyelmet kap. Több drogteszt, könnyebben kaphat eltiltást majd, igazából ez az, ami rombolja az értékét. Egy dobása maradt, utána 4 meccs pihenő.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Höri, a draftsorrendben a 29. a colts, 30. a packers.
 en.wikipedia.org/wiki/2015_NFL_draft
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem ennek ellenére sem csúszik majd ki első körből.Stez
Ez esetben Denverbe kellene kerülnie, mert ott legális a marijuana, amivel most megbukott. 😀iktriad
Ezeket a poénokat hetente lődözöd, csak éppen elég szarok, tekintve, hogy a ligában büntetik a dolgot, így tök mindegy, hogy éppen hol szívta el emberünk a cigijét.
Stez
Aljas rágalom! Én csak 6 hetente szoktam ezzel poénkodni. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ennek ellenére sem csúszik majd ki első körből.Stez
Ez esetben Denverbe kellene kerülnie, mert ott legális a marijuana, amivel most megbukott. 😀iktriad
Ezeket a poénokat hetente lődözöd, csak éppen elég szarok, tekintve, hogy a ligában büntetik a dolgot, így tök mindegy, hogy éppen hol szívta el emberünk a cigijét.

Napestig vitatkozni lehetne azon, hogy ez így jó-e vagy sem, de tök fölösleges belemenni szvsz.
De milyen vicces lenne, hogy ha Gregory a következő bukott tesztjénél küld egy videofelvételt Goodellnek, amin bizonyítja, hogy olyan államban gyújtott rá, ahol legális a fű.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Breaking News: Randy Gregory megbukott a drogteszten a combinenon, ezt ő maga ismerte be!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000481581/article/randy-gregory-i-blame-myself-for-failed-nfl-combine-drug-test
Vajon mekkora csúszás lesz ebből a drafton?iktriad
Justin Houston a 3/6-ig csúszott, ő mondjuk egy átlagos big boardon kb. 10 hellyel hátrébbről kezdte meg a csúszást.empty taxi
És azóta 31 csapatnál bánják, hogy nem csaptak le rá korábban. Szerintem pont az ő esetéből kiindulva nem követnék el azt a hibát, hogy Gregory-t is hagyják komolyabbat csúszni. Tavaly például Jernigan is ugyanígy a combine-on bukott le, hogy elszívott egy spanglit, de az ő draftpozíciójára sem volt különösebben hatással az ügy. Én nem várok számottevő csúszást Gregory esetében. Ha nem lesz ott mondjuk az első két-három kiválasztott edge rusher között, az szerintem nem elsősorban emiatt lesz.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem ennek ellenére sem csúszik majd ki első körből.Stez
Ez esetben Denverbe kellene kerülnie, mert ott legális a marijuana, amivel most megbukott. 😀