NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ennek ellenére sem csúszik majd ki első körből.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Breaking News: Randy Gregory megbukott a drogteszten a combinenon, ezt ő maga ismerte be!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000481581/article/randy-gregory-i-blame-myself-for-failed-nfl-combine-drug-test
Vajon mekkora csúszás lesz ebből a drafton?iktriad
Justin Houston a 3/6-ig csúszott, ő mondjuk egy átlagos big boardon kb. 10 hellyel hátrébbről kezdte meg a csúszást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 090 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking News: Randy Gregory megbukott a drogteszten a combinenon, ezt ő maga ismerte be!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/b6lbsgwb7xqkiqgwwy3v
Randy Gregory: 'I blame myself' for failed NFL combine drug test
In an exclusive interview with Kimberly Jones, Nebraska star and top draft prospect Randy Gregory opens up about his troubles with marijuana, including a failed drug test at this year's NFL combine.

Vajon mekkora csúszás lesz ebből a drafton?
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Kazah nincs, de albán prospect több is van a drafton, Amadeus nagy örömére.

Krstjan Sokolit el is hívta workoutra a Seahawks, a Jets és a Giants.
A Rutgers-es Bekim Bujari ennyire nem szexi portéka.

Kedvenc workout hírem a Hundley to Arizona. Úgy látszik Arians bírja a pontatlan QB-kat.Höri
Csak egészség legyen, a többi nem számít...Sobri Jóska
Chip Kellynek az se.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Kazah nincs, de albán prospect több is van a drafton, Amadeus nagy örömére.

Krstjan Sokolit el is hívta workoutra a Seahawks, a Jets és a Giants.
A Rutgers-es Bekim Bujari ennyire nem szexi portéka.

Kedvenc workout hírem a Hundley to Arizona. Úgy látszik Arians bírja a pontatlan QB-kat.Höri
Csak egészség legyen, a többi nem számít...

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kazah nincs, de albán prospect több is van a drafton, Amadeus nagy örömére.

Krstjan Sokolit el is hívta workoutra a Seahawks, a Jets és a Giants.
A Rutgers-es Bekim Bujari ennyire nem szexi portéka.

Kedvenc workout hírem a Hundley to Arizona. Úgy látszik Arians bírja a pontatlan QB-kat.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
középső körös prospecteket bírod?

Steven Nelson (Oregon State, CB), David Johnson (Northern Iowa, RB), Tyler Kroft (Patriots Rutgers, TE)

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
A héten sztem kész lesz az ismertetője.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Chris Conley-t (WR), látta vki játszani?

olyanokat olvastam róla, hogy hamar eléri a végsebességét, zona védekezés ellen kivalló és hogy jó az emelkedése, hosszú karját jól használja a magas labdák lehúzásában
viszont, emberezésben nehezen szakad el, blokkolása gyenge, könnyű földre vinni elkapás után

más vélemények?ZERO_L
Ne higgy a combine eredményeknek. Sok Georgia meccset láttam, a leírtak megfelelnek a valóságnak szerintem. Még annyit hozzá tennék, hogy nem a legbiztosabb kezű játékos. Nagyon meglepő volt a kimagasló combine szereplése. nem néztem volna ki belőle. Ez csalóka lehet. Nálam 5. körösnél nem jobb.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Chris Conley-t (WR), látta vki játszani?

olyanokat olvastam róla, hogy hamar eléri a végsebességét, zona védekezés ellen kivalló és hogy jó az emelkedése, hosszú karját jól használja a magas labdák lehúzásában
viszont, emberezésben nehezen szakad el, blokkolása gyenge, könnyű földre vinni elkapás után

más vélemények?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jutott idő pár prospectre a madness alatt

Henry Anderson, DE
Laken Tomlinson, OG
Ty Sambrailo, OT

elérhető

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem, Cooper az én szememben igazi playerrr, legszívesebben állandóan a kezébe nyomnám a labdát. Ha valaki top5-be írja mindkettőt, nem tartom elborultnak. Szerintem mind2 királyHöri
Viszont a legtöbb mockban akit nem visz el a Raiders, az a legjobb esetben is lecsúszik hozzánk 1/10-re. IRL van erre esély, hogy kicsúszik valamelyikük a TOP10-ből ? Ugye sok WR needes csapat nincs arrafelé.süti
Szerintem valaki felmenne értūk

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Wow. Day 3 of @NFL Draft will feature teams announcing their picks from facilities or other locations (draft parties).

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem, Cooper az én szememben igazi playerrr, legszívesebben állandóan a kezébe nyomnám a labdát. Ha valaki top5-be írja mindkettőt, nem tartom elborultnak. Szerintem mind2 királyHöri
Viszont a legtöbb mockban akit nem visz el a Raiders, az a legjobb esetben is lecsúszik hozzánk 1/10-re. IRL van erre esély, hogy kicsúszik valamelyikük a TOP10-ből ? Ugye sok WR needes csapat nincs arrafelé.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem a WR White hozni fogja magát, én eleve nagy hívője vagyok azoknak, aki JuCo után a nagyok között is villognak, mivel ők már egyszer megtapasztalták, hogy milyen az új közeg. Ráadásul a legnagyobb kérdőjelét kiegyenesítette a combine-on azzal, hogy tud gyorsan futni egyenesen előre.Höri
Cooperrel szemben is őt választanád ?süti
Nem, Cooper az én szememben igazi playerrr, legszívesebben állandóan a kezébe nyomnám a labdát. Ha valaki top5-be írja mindkettőt, nem tartom elborultnak. Szerintem mind2 király

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem a WR White hozni fogja magát, én eleve nagy hívője vagyok azoknak, aki JuCo után a nagyok között is villognak, mivel ők már egyszer megtapasztalták, hogy milyen az új közeg. Ráadásul a legnagyobb kérdőjelét kiegyenesítette a combine-on azzal, hogy tud gyorsan futni egyenesen előre.Höri
Cooperrel szemben is őt választanád ?süti
én igen. nagyobb az upsideja
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem a WR White hozni fogja magát, én eleve nagy hívője vagyok azoknak, aki JuCo után a nagyok között is villognak, mivel ők már egyszer megtapasztalták, hogy milyen az új közeg. Ráadásul a legnagyobb kérdőjelét kiegyenesítette a combine-on azzal, hogy tud gyorsan futni egyenesen előre.Höri
Cooperrel szemben is őt választanád ?
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Szerintetek idén ki lesz a sure-pick prospect, aki kurva nagy bust lesz utána? (Pl. Aaron Curry)
Én Leonard Williamsre tippelek.tenorx
akit mi draftolunk, főleg ha OL lesz

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem White, Cooper, Parker, DGB és Strong lesz első körös.
De nem lepne meg az sem, ha DGB csúszna 2. kör elejéig.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ha már White akkor szerintetek hány első körös WR lesz?
4? 5?

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Szerintetek idén van e olyan G prospect aki első kört ér? Olyanra gondolok aki biztos azon a poszton fog játszani és nincs benne komoly bust lehetőség. #LionsBazzani
Only G nincs szvsz, de az 1. körös falemberek közül Erving, Collins és Scherff is jó lehet G-nek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek idén van e olyan G prospect aki első kört ér? Olyanra gondolok aki biztos azon a poszton fog játszani és nincs benne komoly bust lehetőség. #Lions

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én meg Kevin White-ra tippelekStez
a CB tényleg elég elveszettnek tűnik 😛

Szerintem a WR White hozni fogja magát, én eleve nagy hívője vagyok azoknak, aki JuCo után a nagyok között is villognak, mivel ők már egyszer megtapasztalták, hogy milyen az új közeg. Ráadásul a legnagyobb kérdőjelét kiegyenesítette a combine-on azzal, hogy tud gyorsan futni egyenesen előre.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg Kevin White-ra tippelek

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nàlam 2 jàtékos van, aki bottal se piszkàlnék meg.

Gerod Holliman: sokszor kezébe akadt a labda, de a gametape többi része borzalmas. Safety, aki nem szeret ūtközni. Sok sikert vele.

A màsik meg Funchess, ròla màr volt szò.

Tuti bustot én nem làtok 1. körben.Höri
rákláb winston. nem olvasol elég minőségi 120yardot facebookon..