NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Nem tudom mennyire megoldható, de ha lehet akkor a hangot előtte (pár nappal) mindenféleképpen ellenőrizzétek le, mert Ustream-en tavaly PC-ről mindent maxra húzva is elég halkan lehetett hallani a közvetítéstZERO_L
tudtommal az nfl.com-on lehet nézni élőben a draftot.ott eléggé jó a kép és a hang is.szerintem idén is lehet az nfl networkon ingyen nézni a draftot.


több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
Nem tudom mennyire megoldható, de ha lehet akkor a hangot előtte (pár nappal) mindenféleképpen ellenőrizzétek le, mert Ustream-en tavaly PC-ről mindent maxra húzva is elég halkan lehetett hallani a közvetítést



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Újabb - még részletesebb - pro-Mariota cikk, sok képpel (oregoni és nfl játékok összevetésével)

 jameslightfootball.com/2015/04/18/nfl-draft-preview-marcus-mariotas-transition-into-the-nfl/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Jövő héten tisztázódnak le a draftközvetítés részletei, de az már szinte biztos, hogy az endzone pubban megy majd az első és a második nap is (de nem kell aggódni, a "stúdióban" nem lesz kocsmahangulat). Éppen ezért egy új elemmel szeretnénk feldobni a műsorunkat, bevonva a közönséget, ugyanis egy kamerával a megjelentek reakcióját rögzítenénk, néha be-beszúrva a közvetítésbe. Az nfl.com stream nagy projectorra lesz kinyomva, így egyszerre egy draftműsor és draftbuli tulajdonképp a terv 😊 Gyertek minél többen! (Előzetes jelentkezés sem árt, csak hogy tudjuk, kb. mire számítsunk)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem állunk le, új:

Xavier Cooper, Washington State DT
Frank Clark, Michigan DE
Ibraheim Campbell, Northwestern SS

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Az is egy véglet, meg az is, hogy minden első körös instans pro bowler és így tovább. Engem csak az zavar nagyon, hogy a játékosokat (legyenek azok egyetemisták vagy már aktív profik) előszeretettel rangsoroló NFL szakírók a főedzőkről, asszisztensekről, front office-okról miért nem készítenek soha hasonló listákat?baggio
pont van egy egész friss GM rangsor  www.rotoworld.com/articles/nfl/53473/57/nfls-best-gms-2015Höri
Hú, ezen a rangsoron aztán rendesen vérre lehet menni egymással. 😀

(pölö Loomis tizedik a bountygate, a borzasztó cap helyzet, az öltözői problémák és most már több év eredménytelensége ellenére, miközben Colbert 23., aki összerakott egy 2 gyűrűt, 3SB-t megjárt csapatot, majd képes volt önmagát is korrigálni és szép fokozatosan kihozni a Steelerst a cap hellből és közben az NFL egyik legpotensebb offense-ét építeni? Hát nálam marhára nem. 😊 )peterk2005
ehe én Brown bácsi hatodik helye után csuktam lesutianap
Jerry Jones kicsit hátul van szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Új ismertetők:
Doran Grant (CB), Jeremy Langford (RB) és Reese Dismukes (C).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tehát csütörtökről péntekre virradóra kiderül ,hogy Vic Beasley az 1/1?
😊Janek
Pontosan

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
tehát csütörtökről péntekre virradóra kiderül ,hogy Vic Beasley az 1/1?
😊

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Kyle Whittingham vezetőedzővel folytatott interjúm második fele: Nate Orchard EDGE, Utah:  insidehandoff.com/2015/04/17/coachs-view-nate-orchard/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
akkor ,hogy teljes legyen dátum?
esetleg egy illetékes kiszegelhetné ide majd jövő hét végénJanek
Én az ötös lottót szeretném (hátha az is ilyen gyorsan teljesül 😊 )Wyatt
Erről mindig ez jut eszembe



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
akkor ,hogy teljes legyen dátum?
esetleg egy illetékes kiszegelhetné ide majd jövő hét végénJanek
Én az ötös lottót szeretném (hátha az is ilyen gyorsan teljesül 😊 )

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
igy h május1 lesz rekord nézettséget várok a közvetítésnek 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
akkor ,hogy teljes legyen dátum?
esetleg egy illetékes kiszegelhetné ide majd jövő hét végén

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Magyar idő szerint mikor kezdődik (a három napon vonatkozásában) a draft?
Előre is köszönöm az információt!tûzoltó
Tavaly úgy volt hogy
-2 òra
-Éjfél
-16 òraHöri
Idén:
- 2 óra
- 1 óra
- 18 órabaggio
Tavaly is így volt 😊
2 óra az első napon, 1 óra a másodikon, 18 óra szombaton
A végét is mindig kérdezik, tavaly ekkor mentek a záró hírek, szal nagyjából ekkor értek véget
1. kör 5.47
2. kör 5.23
3. kör 1.12

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Magyar idő szerint mikor kezdődik (a három napon vonatkozásában) a draft?
Előre is köszönöm az információt!tûzoltó
Tavaly úgy volt hogy
-2 òra
-Éjfél
-16 òraHöri
Idén:
- 2 óra
- 1 óra
- 18 óra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Csak egy tidbit még, apró odaszúrásként 😊 (és a következmények nélküliségre példaként)

Ki volt JMR qb edzője annak első két profi idényében? | John DeFilippo | ...baggio
2007-ben kihagyta az egész TC-t és végigpadozta a szezont, kicsit sántít a példa.Joey Tribbiani
2008-ban is ő volt az edzőbaggio
Nem dőlök a kardomba, h 30 évesen, az első komoly pozíciójában nem tudott mit kezdeni JMR-rel. Shurmur szarabb mutatókkal HC lett nálunk, asszem megedződtünk az évek során...Joey Tribbiani
De előrepörgetném most az időt mondjuk 10 évvel, mikor valaki ugyanezt fogja majd leírni kedvenc csapata épp frissen kinevezett OC-járól (csak JMR helyett a következő Browns franchise qb vonatkozásában), Kevin O'Connellről... 😊 nem a Clevelandnek szól persze mindez, mindössze a helyzet komikumáról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Csak egy tidbit még, apró odaszúrásként 😊 (és a következmények nélküliségre példaként)

Ki volt JMR qb edzője annak első két profi idényében? | John DeFilippo | ...baggio
2007-ben kihagyta az egész TC-t és végigpadozta a szezont, kicsit sántít a példa.Joey Tribbiani
2008-ban is ő volt az edzőbaggio
Nem dőlök a kardomba, h 30 évesen, az első komoly pozíciójában nem tudott mit kezdeni JMR-rel. Shurmur szarabb mutatókkal HC lett nálunk, asszem megedződtünk az évek során...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Csak egy tidbit még, apró odaszúrásként 😊 (és a következmények nélküliségre példaként)

Ki volt JMR qb edzője annak első két profi idényében? | John DeFilippo | ...baggio
2007-ben kihagyta az egész TC-t és végigpadozta a szezont, kicsit sántít a példa.Joey Tribbiani
2008-ban is ő volt az edző


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Csak egy tidbit még, apró odaszúrásként 😊 (és a következmények nélküliségre példaként)

Ki volt JMR qb edzője annak első két profi idényében? | John DeFilippo | ...baggio
2007-ben kihagyta az egész TC-t és végigpadozta a szezont, kicsit sántít a példa.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mai hármas:

Davis Tull, Chattanooga LB
Adrian Amos, Penn State FS
Shaq Mason, Georgia Tech OG

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Csak egy tidbit még, apró odaszúrásként 😊 (és a következmények nélküliségre példaként)

Ki volt JMR qb edzője annak első két profi idényében? | John DeFilippo | ...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Az interjúk, személyes workoutok és hasonlók mire vannak, ha nem az ilyen esetek kiszűrésére? Ha pedig elfogadjuk, hogy Haslam az asztalra csapott, és Pettine-ék akarata ellenére draftolta őt, akkor meg mi indokolja, hogy a következő szerencsétlen jobb helyzetbe kerül?

Én értem, hogy egy szurkoló nem tud mást tenni, mint elhiszi, hogy a következő jobb lesz, mert ahogy füligjimmy is írta, a draft sem szól sok esetben másról, mint a remény újra és újra eladásáról (új mezek, wow!), de azért valahol csak illene már egy határt meghúzni... (a legjobb ilyen, amit mostanában láttam a 49ers topicban Crabtree faterjának a reakciója, mikor a Raiders DHB-t húzta be 😊 miközben Gruden azt ecsetelte szagértőként, hogy a JMR-nek végre lesz kinek dobálnia)baggio
Persze, erre valók a workoutok és combine interjúk, de ezeken minden forrás szerint kiválóan teljesített JFF.
 mmqb.si.com/2014/02/24/johnny-manziel-monday-morning-quarterback/
Nem hülye gyerek, sőt, nem véletlen, h. a szezon vége és draft között egy bulizós/piálós kép nem jelent meg róla a tmz-n...

Igazából Haslamot sem tudom hibáztatni, ha annyira akarta volna már 1/4-nél v. 8-nál odaszól Farmernek. Meg tudom érteni, h. miért pörgött rá teljesen, amikor a Cowboyson is túljutott. Nincs arra semmi garancia, h. ezek után csak megfigyelő lesz, de ahogy írtad egy szurkoló nem tehet mást, mint bízik a változásban. Azért azt sokan elfelejtik, h. a rengeteg gond ellenére is összejött egy 7-9-es mérleg, rookie gm-hc kombóval és Hoyerrel a fedélzeten. De ez itt már off.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
 espn.go.com/nfl/story/_/id/12648169/why-quarterback-marcus-mariota-transcends-oregon-offense-espn-magazine


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Az is egy véglet, meg az is, hogy minden első körös instans pro bowler és így tovább. Engem csak az zavar nagyon, hogy a játékosokat (legyenek azok egyetemisták vagy már aktív profik) előszeretettel rangsoroló NFL szakírók a főedzőkről, asszisztensekről, front office-okról miért nem készítenek soha hasonló listákat?baggio
pont van egy egész friss GM rangsor  www.rotoworld.com/articles/nfl/53473/57/nfls-best-gms-2015Höri
Hú, ezen a rangsoron aztán rendesen vérre lehet menni egymással. 😀

(pölö Loomis tizedik a bountygate, a borzasztó cap helyzet, az öltözői problémák és most már több év eredménytelensége ellenére, miközben Colbert 23., aki összerakott egy 2 gyűrűt, 3SB-t megjárt csapatot, majd képes volt önmagát is korrigálni és szép fokozatosan kihozni a Steelerst a cap hellből és közben az NFL egyik legpotensebb offense-ét építeni? Hát nálam marhára nem. 😊 )peterk2005
ehe én Brown bácsi hatodik helye után csuktam le


Aki nem hiszi, annak utánajárnak